TV'de Bugün Ne Var 23 Ocak 2011 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 22 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün Ne Var 23 Ocak 2011 Pazar konusu TV'de Bugün 23 Ocak 2011 Pazar

    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi Sinema Sabah
    06.00 Star En Son Babalar Duyar Yerli Dizi Sabah
    06.15 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah

    06.30 Tnt Samurai Jack Çizgi-Film Sabah
    06.30 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    06.50 Atv Selena Yerli Dizi Sabah
    07.00 Tnt Falpjack Çizgi-Film Sabah

    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 TV 8 Araba Şehri Çizgi-Film Sabah

    07.00 Cine-5 Renkli Türkçe Aktüalite Sabah
    07.10 Habertürk Öteki Gündem Tartışma Sabah
    07.15 TRT1 Mert İle Gert Yerli Dizi Sabah
    07.30 Fox Çalar Saat Haftasonu Haberler Sabah

    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.00 Tnt Garfield Çizgi-Film Sabah

    08.00 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Sabah
    08.00 E2 Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 Star Sihirli Annem Yerli Dizi Sabah

    08.00 Kanal 7 Serdemin Mutfağı Aktüalite Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.10 Cine-5 Türkiye Özlemi Aktüalite Sabah
    08.15 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah

    08.15 CNN-TÜRK Yeşil Doğa Gezi Sabah
    08.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.40 Kanaltürk Küçük Hanımın Şöförü Yabancı Sinema Sabah

    08.55 Cine-5 Oyun Evi Çocuk Programı Sabah
    08.55 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Güne Merhaba Hafta Sonu Haberler Sabah
    09.00 Lig TV Günaydın Futbol Spor Programı Sabah

    09.00 Show Vidivodo Eğlence Sabah
    09.00 Atv Çocuklar Duymasın (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    09.00 Tnt Hero 108 Çizgi-Film Sabah
    09.05 TRT1 Tolga Abi İle Büyüklere Çocuk Programı Sabah

    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 Kanal D Türkan (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    09.10 NTV Doğrudan Siyaset Tartışma Sabah
    09.30 TV 8 Yaşamdan Dakikalar Aktüalite Sabah

    09.30 E2 The Ellen Degeneres Show Eğlence Sabah
    09.30 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.30 Tnt Johnny Test Çizgi-Film Sabah
    09.30 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah

    09.40 Cine-5 Sert Adam Yerli Sinema Sabah
    09.45 Fox Barbie Denizkızı Hikayesi Yabancı Sinema Sabah
    09.55 TRT1 Tepelere Gelen Yabancı Yabancı Sinema Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah

    10.00 NTV Gülay Afşar İle Hafta Sonu Aktüalite Sabah
    10.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    10.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    10.20 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah

    10.40 Tnt Taşı Toprağı Altın Şehir Yerli Sinema Sabah
    10.45 Lig TV Maraton Spor Programı Sabah
    11.00 Kanal D Şüphe (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.00 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Sabah

    11.00 CNN-TÜRK 32. Gün Tartışma Sabah
    11.00 E2 Pasific Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Samanyolu İyi Seyirler Magazin Sabah
    11.00 TV 8 Paranoyak Talk Show Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 CNBC-E Back At The Barnyard Çizgi-Film Sabah
    11.05 Cine-5 Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    11.15 Fox Tom ve Jerry Çizgi-Film Sabah

    11.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    11.40 Atv Özel Tim Yabancı Dizi Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah
    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    12.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Öğle
    12.00 Star Geniş Aile (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    12.00 Fox Bez Bebek Yerli Dizi Öğle
    12.00 TV 8 Söz-Müzik Aktüalite Öğle

    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle
    12.20 Tnt Seinfeld Çizgi-Film Sabah
    12.30 Show Tekno Trend Teknoloji Öğle
    12.35 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    12.40 Cine-5 Artı Değer Aktüalite Öğle
    12.45 Kanal D Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda Aktüalite Öğle
    12.50 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Sinema Öğle
    12.50 Atv Dizi TV Magazin Öğleden Sonra

    12.50 Tnt Fraiser Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 Cine-5 Vahe Kılıçarslan ile Dekodiazyn Aktüalite Öğle
    13.00 CNBC-E Icarly Yabancı Dizi Öğle

    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğle

    13.15 CNN-TÜRK Belgesel Competus Belgesel Öğle
    13.15 Habertürk Airport Aktüalite Öğle
    13.20 Tnt Ugly Betty Yabancı Dizi Öğle
    13.25 TRT1 Orduspor-Kayseri Erciyesspor Maç Öğle

    13.30 TV 8 Udinese-Inter Maç Öğle
    13.30 Show Yarışçı Zebra Yabancı Sinema Öğle
    13.30 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğle
    13.50 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Öğle

    14.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Öğle
    14.05 Samanyolu Farklı Desenler Yerli Dizi Öğle
    14.10 NTV Gerçek Orada Bir Yerde Aktüalite Öğle
    14.15 TRT1 Devre Arası Maç Öğle

    14.15 Fox Jack Hunter Büyük Macera Yabancı Sinema Öğle
    14.15 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.15 Cine-5 Canan Barlasla Birebir Aktüalite Öğle

    14.20 Tnt Kalp Atışı Yabancı Sinema Öğle
    14.30 TRT1 Orduspor-Kayseri Erciyesspor Maç Öğle
    14.30 Star Küçük Sırlar Yerli Dizi Öğle
    14.30 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle

    14.45 Lig TV Maç Başlıyor Maç Öğle
    15.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni ezberim.com Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Futbol Pazar Spor Programı Öğleden Sonra

    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.30 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Öğleden Sonra
    15.30 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.40 Samanyolu Güz Gülleri Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.40 Kanal 7 Kurtlar Vadisi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 TV 8 Sampdoria-Juventus Maç Öğleden Sonra

    16.00 CNN-TÜRK Sınırsız Futbol Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Cine-5 Uzman Gözüyle Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra
    16.00 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Konyaspor-Bursaspor Maç Öğleden Sonra
    16.10 Habertürk Yaşadığın Şehir Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 NTV 0-100 Aktüalite Öğleden Sonra

    16.15 Tnt Kara Murat Kara Şövalyeye Karşı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Uyanık Kardeşler Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.30 Kanal D Öyle Bir Geçer Zaman ki Yerli Dizi Öğle
    16.30 Fox Yasemince Komedi-Kabare Öğleden Sonra

    16.30 Show Çapkın Aşık Yabancı Sinema Akşam Üstü
    16.30 CNBC-E Ghost Whisperer Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.40 Star Papatyam (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam Üstü

    17.00 CNN-TÜRK Ana Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü
    17.10 NTV Tadı Damağımda Gezi Akşam Üstü

    17.10 Habertürk Müzik Ve Yol Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 CNBC-E The New Adventures Of Old Christine Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.30 TRT1 Birimiz İkimiz İçin Yarışma Akşam
    17.30 Cine-5 Araba Takibi Aktüalite Akşam Üstü

    17.50 Samanyolu Vahşi Zamanlar Belgesel Akşam
    18.00 E2 Conan Talk Show Akşam
    18.00 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Akşam
    18.00 Lig TV Maç Başlıyor Maç Akşam

    [​IMG]

    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Kanal 7 İzzet Yıldızhan Show Eğlence Prime-time
    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Cine-5 Şehir Ve İnsan Aktüalite Akşam

    18.30 Tnt Acele Koca Aranıyor Yerli Sinema Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    18.40 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.55 TRT1 Çaykur Rizespor A.Ş.-Diyarbakırspor Maç Akşam
    19.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Lig TV Galatasaray-Sivasspor Maç Prime-time
    19.00 Star Star Haber Haberler Prime-time

    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.15 Habertürk Demokratik Açılım Tartışma Prime-time

    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Prime-time
    19.30 TV 8 Neşeli Pazarlar Eğlence Prime-time
    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.40 Kanaltürk Gol 2 Yabancı Sinema Prime-time

    19.45 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Prime-time
    19.45 NTV % 100 Futbol Spor Programı Prime-time
    19.45 TRT1 Devre Arası Maç Prime-time
    19.50 Samanyolu Farklı Desenler Yerli Dizi Prime-time

    19.50 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time
    20.00 E2 Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time

    20.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TRT1 Çaykur Rizespor A.Ş.-Diyarbakırspor Maç Prime-time
    20.00 Star Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Yerli Dizi Prime-time

    20.00 Show Yok Böyle Dans Yarışma Prime-time
    20.00 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar (Tekrar) Eğlence Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Ankara Kulisi Tartışma Prime-time
    20.10 Habertürk Olduğu Gibi Tartışma Prime-time

    20.15 Tnt Şanslı Sayılar Yabancı Sinema Prime-time
    20.40 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time

    21.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 E2 The Tudors Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Lig TV Maraton Spor Programı Prime-time
    21.05 Kanal 7 Veysel Karani Yerli Sinema Prime-time

    21.15 Kanaltürk Telegol Spor Programı Prime-time
    21.20 Cine-5 Kitabın Ortasından Aktüalite Prime-time
    21.30 Samanyolu Vahşi Zamanlar Belgesel Prime-time
    21.45 TV 8 Milan-Cesena Maç Prime-time

    22.00 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu Tartışma Prime-time
    22.00 E2 Dexter Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    22.10 Habertürk Gölgede Muhabbet Sohbet Prime-time
    22.10 NTV Yakın Plan Aktüalite Prime-time
    22.30 Atv Bitmeyen Şarkı Yerli Dizi Prime-time
    22.30 Cine-5 Derin Mevzu Tartışma Prime-time

    22.45 Kanal 7 Başkent Kulisi Tartışma Gece
    23.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Gece
    23.00 Tnt Fringe Yabancı Dizi Gece
    23.10 NTV Gerçek Orada Bir Yerde Aktüalite Gece

    23.15 Kanal D Fatmagül'ün Suçu Ne? (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    23.30 Show Üç Hanedan: Ejderin Dirilişi Yabancı Sinema Gece
    23.30 Fox Şeytan Duymadan Önce Yabancı Sinema Gece
    23.30 Samanyolu Yeşeren Ümitler Belgesel Gece

    23.45 TV 8 Herşey Futbol Spor Programı Gece
    00.00 Star Gecekondu Eğlence Gece Yarısı
    00.00 Lig TV Galatasaray-Sivasspor Spor Programı Gece Yarısı
    00.00 CNN-TÜRK Gece Haberleri Haberler Gece Yarısı

    00.30 Kanal D Kral Çıplak Talk Show Gece Yarısı
    01.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    01.45 Fox Hapı Yuttuk Yabancı Sinema Gece Yarısı
    02.30 Kanal D Şüphe Yabancı Sinema Gece Yarısı

    04.30 Kanal D Tanrıların Ziyafeti Yabancı Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş