TV'de Bugün Ne Var 20 Ocak 2011 Perşembe

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 20 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün Ne Var 20 Ocak 2011 Perşembe konusu TV'de Bugün 20 Ocak 2011 Perşembe

    06.00 Star En Son Babalar Duyar Yerli Dizi Sabah
    06.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    06.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah
    06.00 Kanal D Fırtına Yerli Dizi Sabah

    06.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah
    06.00 Bloomberg HT İlk Söz Ekonomi Sabah
    06.00 D Çocuk Jakers Çizgi-Film Sabah
    06.00 Yeşilçam Smart Sevginin Böylesi Yerli Sinema Sabah

    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.30 Max Smart Aynalı Tahir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Tnt Angelo Rules Çizgi-Film Sabah

    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
    07.30 Max Smart Yangın Ayşe Yerli Dizi Sabah
    07.30 Yeşilçam Smart Kader Bu Yerli Sinema Sabah

    07.30 Cine-5 Meltem Şarkışlalı ile Farklı Bir Gün Aktüalite Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Alen Force Çizgi-Film Sabah
    07.45 Kanaltürk Doktorunuza Sorun Sağlık Sabah
    07.50 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni Belgesel Sabah

    07.55 Discovery En Üstün Motosiklet Belgesel Sabah
    08.00 Show Herkes İçin Sağlık Sağlık Sabah
    08.00 Max Smart Bizim Aile Yerli Dizi Sabah
    08.00 TRT HABER Sabah Haber Gazete Haberler Sabah

    08.00 Star Sihirli Annem Yerli Dizi Sabah
    08.05 Kanal 7 Bizim Doktorlar Sağlık Sabah
    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.20 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Sabah

    08.20 Atv Bir İstanbul Masalı Yerli Dizi Sabah
    08.30 CNBC-E Açılışa Doğru Ekonomi Sabah
    08.30 TRT1 Çiçek Taksi Yerli Dizi Sabah
    08.30 D Spor Tenis Aktif Spor Programı Sabah

    08.30 Bloomberg HT Sabah Raporu Haberler Sabah
    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    08.30 TV 8 Erkan Tan'la Başkentten Haberler Sabah
    08.30 D Çocuk Postacı Pat Çizgi-Film Sabah

    08.35 Samanyolu Yeşeren Düşler Yerli Dizi Sabah
    08.40 Tnt Fraiser Yabancı Dizi Sabah
    08.45 Kanaltürk 2.Sayfa Magazin Sabah
    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah

    09.00 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah
    09.00 Habertürk Günden Önce Haberler Sabah
    09.00 Bloomberg HT Yatırım Bülteni Ekonomi Sabah

    09.45 Show Deryalı Günler Kadın Programı Sabah
    09.45 Samanyolu Jale Binayla Sabah Kahvesi Aktüalite Sabah
    09.50 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    10.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah

    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Habertürk Habertürk Gündem Haberler Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    10.00 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Sabah

    10.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah
    10.00 Fox Belalı Baldız Yerli Dizi Sabah
    10.05 Cine-5 Bon Appetite Aktüalite Sabah

    10.10 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah
    10.10 Star Asi Yerli Dizi Sabah
    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
    10.15 TRT HABER Sağlıklı Günler Sağlık Sabah

    11.15 TRT HABER Medya Müfettişi Aktüalite Sabah
    11.20 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah
    11.25 Cine-5 Uzman Gözüyle Sağlık Sabah
    11.30 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Öğle

    11.30 Bloomberg HT HT Ekonomi Soruyor Ekonomi Sabah
    11.30 Animal Planet Miami Hayvan Koruma Polisi Belgesel Sabah
    11.30 Fox Su Gibi Kadın Programı Sabah
    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah

    11.45 TRT1 Halil İbrahim Sofrası Yerli Dizi Sabah
    11.45 Show Sabahın Sedası Kadın Programı Sabah
    12.00 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    12.00 TRT HABER Öğle Ana Haber Haberler Öğle

    12.00 D Çocuk Çirkin Patito Çizgi-Film Öğle
    12.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Öğle
    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
    12.00 NTV Öğle Bülteni Haberler Öğle

    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle
    12.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Star Gün Ortası Haberler Öğle
    12.00 Lig TV Haber Haberler Öğle

    12.05 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Öğle
    12.15 Star Papatyam Eğlence Öğle
    12.30 Tnt Party Of Five Yabancı Dizi Öğle
    12.30 D Spor Euro Football Spor Programı Öğle

    12.30 Bloomberg HT Soru Cevap Aktüalite Öğle
    12.30 24 2. Moderatör - Remziye Demirkol Haberler Öğle
    12.45 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Öğleden Sonra
    12.50 Samanyolu Doktorunuz Sağlık Öğle

    12.50 D Spor Haber Haberler Öğle
    12.55 Discovery Fabrikasyon Belgesel Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Bugün Haberler Öğle
    13.00 D Spor WTA Andulicia Spor Programı Öğle

    14.00 TV 8 Aklımıza Takıldı Aktüalite Öğle
    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle
    14.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    14.00 CNBC-E Karar Verenler Ekonomi Öğle

    14.00 Lig TV Futbol Gündemi Spor Programı Öğleden Sonra
    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
    14.00 Kanal 7 Ezgi ile Şifalı Yemekler Kadın Programı Öğleden Sonra
    14.00 Kanal D Yaprak Dökümü Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.05 Bloomberg HT Reel Gündem Ekonomi Öğle
    14.15 Show Yemekteyiz Yarışma Öğleden Sonra
    14.15 Discovery Miami Ink Belgesel Öğle
    14.30 Bloomberg HT Reel Gündem Ekonomi Öğleden Sonra

    14.30 D Çocuk Formula X Çizgi-Film Öğleden Sonra
    14.30 Yeşilçam Smart Hasret Acısı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.30 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Kadın Programı Öğleden Sonra
    14.30 CNN-TÜRK Dış Haber Haberler Öğle

    15.20 Max Smart Smart Kültür Sanat Kültür Sanat Öğleden Sonra
    15.20 Show Yemekteyiz-Özel Yarışma Öğleden Sonra
    15.25 TRT HABER Söz Millette Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Yeşilçam Smart Bir Aşkın Bittiği Yer Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.30 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Öğleden Sonra
    15.30 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Öğleden Sonra
    15.35 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Kadın Programı Akşam Üstü
    15.45 TV 8 50 Dakika Aktüalite Öğleden Sonra

    15.50 D Çocuk Rupert ve Arkadaşları Çizgi-Film Öğleden Sonra
    16.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 TRT HABER ezberim.com Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Öğleden Sonra

    16.00 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Kapanışa Doğru Ekonomi Öğleden Sonra
    16.00 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.00 24 3. Moderatör-Ahu Tanrıkulu Haberler Öğleden Sonra

    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü

    17.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam Üstü
    17.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Akşam Üstü

    17.10 Tnt Bakugan Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.30 Bloomberg HT Günün Yorumu Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 D Çocuk Pet Pals Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.30 NTV Banu Güven İle Artı Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 Tnt Johnny Test Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.50 TRT1 Sınıf 2010 Aktüalite Akşam Üstü
    18.00 D Spor AEVL - FB - Ziraat Bankası (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Akşam


    [​IMG]
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 D Çocuk Tracey Çizgi-Film Akşam
    18.00 Bloomberg HT Ana Haber Haberler Akşam
    18.00 Kanal 7 Kanal 7 Ana Haber Haberler Prime-time

    18.00 Fox Fox Akşam Haberler Akşam
    18.00 CNN-TÜRK Ana Haber Haberler Akşam
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam
    18.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Akşam

    18.10 Habertürk Söz Sende Tartışma Akşam
    18.15 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Akşam
    18.30 CNBC-E Nickelodeon Kuşağı Çizgi-Film Akşam
    18.40 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam

    18.45 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam
    18.50 Yeşilçam Smart Korkunç Şüphe Yerli Sinema Akşam
    18.55 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Akşam
    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time

    19.00 Habertürk Akşam Raporu Haberler Prime-time
    19.00 Max Smart Vay Anam Vay Yerli Dizi Akşam
    19.00 E2 Ellen Show Eğlence Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 CNBC-E Klon Savaşları Yabancı Dizi Prime-time

    19.00 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Prime-time
    19.00 Tnt Less Than Perfect Yabancı Dizi Akşam
    19.10 24 Benim Gözümle Aktüalite Prime-time
    19.15 NTV Burcu Esmersoy İle Spor Spor Programı Prime-time

    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam
    19.25 TRT HABER Söz Millette Aktüalite Prime-time
    19.30 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Prime-time
    19.30 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Prime-time

    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
    19.30 Max Smart Aşk Her Yaşta Yerli Dizi Prime-time
    19.30 Tnt Fraiser Yabancı Dizi Akşam
    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Prime-time

    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 NTV Yorum Farkı Tartışma Prime-time
    19.45 TV 8 57 Numaralı Yolcu Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Kanaltürk Vuruş Mesafesi Yabancı Sinema Prime-time

    19.50 Samanyolu Tek Türkiye Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Show Spor Sayfası Spor Programı Akşam
    19.55 TRT1 Yerden Yüksek Yerli Dizi Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Prime-time

    20.00 Yeşilçam Smart Toto Kralı Yerli Sinema Prime-time
    20.00 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 NTV Canlı Ana Haber Haberler Prime-time
    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time

    20.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Prime-time
    20.15 Fox Lale Devri Yerli Dizi Prime-time
    20.30 CNBC-E The New Adventures Of Cold Christine Yabancı Dizi Prime-time
    20.30 Discovery Fabrikasyon Belgesel Prime-time

    20.30 D Çocuk Toopy ve Binoo Çizgi-Film Prime-time
    20.40 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Prime-time
    20.45 Animal Planet Yaban yakınlaşmalar ? kurgusuz!: Umulmadık Kahramanlar Belgesel Prime-time
    20.50 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Prime-time

    21.00 NTV Mirgün Cabas İle Her Şey Aktüalite Prime-time
    21.00 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Habertürk Haber Bülteni 21 Haberler Prime-time
    21.05 Kanal 7 Ömer Döngeloğlu ile Önden Gidenler Sohbet Prime-time

    21.10 Habertürk Teke Tek Özel Tartışma Prime-time
    21.10 Yeşilçam Smart Antepli Yerli Sinema Prime-time
    21.15 E2 How I Met Your Mother Yabancı Dizi Prime-time
    21.20 Cine-5 Sıfır Noktası Aktüalite Prime-time

    21.30 CNN-TÜRK Ne Oluyor ? Tartışma Prime-time
    21.30 D Çocuk Formula X Çizgi-Film Prime-time
    21.45 TV 8 Yaşamdan Dakikalar Kültür Sanat Prime-time
    21.45 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Prime-time

    21.45 Kanaltürk Denizde Esaret Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 Animal Planet İnsan Avı: Savananın Yırtıcıları Belgesel Prime-time
    22.00 TRT HABER Ana Haber Haberler Prime-time
    22.00 Discovery Mega Mühendislik Projeleri: Tek Kişilik Araçlar Belgesel Prime-time

    22.00 CNBC-E Kanlı Hançer Yabancı Sinema Gece
    22.00 E2 Conan O’Brien Talk Show Prime-time
    22.00 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.15 NTV Doğrudan Siyaset Tartışma Gece

    22.30 D Çocuk Ejder Avcıları Çizgi-Film Gece
    22.40 Cine-5 Türksoy'la İpekyolu Belgesel Prime-time
    22.45 Fox Olacak O Kadar Komedi-Kabare Prime-time
    23.00 E2 Hung Yabancı Dizi Gece

    23.00 24 Moderatör Gece-Fuat Kozluklu Haberler Gece
    23.00 D Çocuk Kapanış Advertorial Gece
    23.00 Max Smart Zelihanın Gözleri Yerli Dizi Gece
    23.05 TRT1 Aklı Selim Yabancı Sinema Gece

    23.15 TV 8 8. Gün Tartışma Gece
    23.30 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Sohbet Gece
    23.30 Kanal 7 İşgal Yabancı Dizi Gece
    23.30 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Gece

    23.30 D Spor Haber Haberler Gece
    23.30 Tnt Life Yabancı Dizi Gece
    23.35 Cine-5 Ayla Çetinkaya ile Gece Haberleri Haberler Gece
    23.45 Kanaltürk Ters Cephe Tartışma Gece

    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    00.00 Habertürk 1 Gün Haberler Gece Yarısı
    00.00 TRT HABER Gün Sonu Haberler Gece Yarısı
    00.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece

    00.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Gece Yarısı
    00.00 Fantasy Fantasy Preview Erotik Gece Yarısı
    00.20 Fantasy Linsey Dawn Mckenzie I'm Back 4 Erotik Gece Yarısı
    00.30 Max Smart Yangın Ayşe Yerli Dizi Gece Yarısı

    00.30 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Sinema Gece Yarısı
    00.30 CNBC-E Conan O'Brien Talk Show Gece Yarısı
    00.30 Tnt Law & Order Yabancı Dizi Gece
    00.45 Fantasy Dirty Little Pig Tales 3 Erotik Gece Yarısı

    00.50 Fantasy Lesbo Teen Initiation 3 Erotik Gece Yarısı
    01.00 Fox FOX Gece Haberi Haberler Gece Yarısı
    01.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    01.00 Samanyolu Samanyolu Gece Haberleri Haberler Gece Yarısı

    01.15 Fantasy It's A Girl Thing 3 Erotik Gece Yarısı
    01.20 Kanal 7 Haber Maratonu Haberler Gece Yarısı
    01.35 Fantasy Wriggle & Pout 2/3 Erotik Gece Yarısı
    01.50 Fantasy Maskerade 3 Erotik Gece Yarısı

    02.10 Fantasy Demetri's Hotel 4 Erotik Gece Yarısı
    02.30 Fantasy The Vampires 2 Erotik Gece Yarısı
    02.45 Fantasy Wriggle & Pout 2 Erotik Gece Yarısı
    03.00 Fantasy Zombie Nation 2 Erotik Gece Yarısı

    03.10 Fantasy Poker Ass 5 Erotik Gece Yarısı
    03.25 Fantasy British Hotel Bitches 1 Erotik Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş