TV'de Bugün Ne Var 19 Mart 2011 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 18 Mart 2011 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün Ne Var 19 Mart 2011 Cumartesi konusu TV'de Bugün 19 Mart 2011 Cumartesi

    06.00 Atv Harbi Ti Vi Çocuk Programı Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
    06.00 Star En Son Babalar Duyar (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    06.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah

    06.15 CNN-TÜRK 5N1K Tartışma Sabah
    06.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Tnt Megas Çizgi-Film Sabah

    06.30 Atv Ormanın Kitabı Çizgi Sinema Sabah
    06.55 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 Tnt Secret Saturdays Çizgi-Film Sabah

    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 TV 8 Hayvan Dedektifi Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanal D Acemi Cadı Yerli Dizi Sabah
    07.00 Atv Selena (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    07.00 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Sabah
    07.10 Habertürk Müzik Ve Yol Müzik Programı Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    07.30 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.30 Fox Çalar Saat Haftasonu Haberler Sabah
    07.30 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah

    08.00 Star Mesut Yar’la Uyan Türkiye Hafta Sonu Aktüalite Sabah
    08.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    08.00 Kanaltürk Ayı Yogi: Meraklı Kazın Sihirli Uçuşu Çizgi Sinema Sabah
    08.00 Cine-5 Filmler ve Müzikler Aktüalite Sabah

    08.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.00 Tnt Johnny Test Çizgi-Film Sabah
    08.00 CNN-TÜRK Haftanın Ardından Aktüalite Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadetten Tablolar Aktüalite Sabah

    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.15 TRT1 Kuzenlerim Yerli Dizi Sabah
    08.30 Cine-5 Türkiye Özlemi Aktüalite Sabah
    08.30 Kanal 7 Acı Hayat Yerli Dizi Sabah

    08.30 Lig TV Günaydın Futbol Spor Programı Sabah
    08.30 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Pınar Esen ile Güne Merhaba Hafta Sonu Aktüalite Sabah

    09.00 CNBC-E Rugrats Çizgi-Film Sabah
    09.00 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    09.00 Tnt Tnt Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
    09.00 Kanal D Cinemania Aktüalite Sabah

    09.10 Atv Unutulmaz (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    09.15 Cine-5 Cine Çocuk Çocuk Programı Sabah
    09.15 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 NTV Doğada Tek Başına Gezi Sabah

    09.25 TRT1 Mazi Kalbimde Yaradır Yerli Dizi Sabah
    09.30 E2 The Ellen Degeneres Show Eğlence Sabah
    09.30 Kanaltürk Toto Kralı Yerli Sinema Sabah
    09.30 CNBC-E Adventures Of Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah

    10.00 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah
    10.00 NTV Gülay Afşar İle Haftasonu Haberler Sabah
    10.00 Star Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    10.00 TV 8 Gezen Bilir Aktüalite Sabah

    10.00 Kanal D Magazin D Magazin Sabah
    10.00 Kanal 7 Herşeyin Başı Sağlık Sağlık Sabah
    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Cine-5 Aksiyon Fırtınası Aktüalite Sabah

    10.15 Fox Scooby Doo Yabancı Sinema Sabah
    10.30 CNBC-E Back At The Barnyard Çizgi-Film Sabah
    10.30 Lig TV Galatasaray–Fenerbahçe Maç Sabah
    10.45 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Komedi-Kabare Sabah

    10.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    11.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Tnt Ne Güldük! Aktüalite Sabah
    11.00 CNN-TÜRK Sınırsız Futbol Spor Programı Sabah

    11.00 Cine-5 Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    11.00 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Kanaltürk Bebeğim Aktüalite Sabah

    11.30 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.30 Star Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    11.30 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah

    11.45 TRT1 Zirvedekiler Magazin Sabah
    11.45 Kanal 7 Kara Peçe Yerli Sinema Sabah
    12.00 TV 8 8. Etap Aktüalite Öğle
    12.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Öğle

    12.00 NTV Haberler Haberler Öğle
    12.00 Tnt Gizli Saklı Aktüalite Öğle
    12.00 Kanaltürk Süreyya Yerli Sinema Öğle
    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    12.15 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    12.15 Habertürk Ht Sağlık Sağlık Öğle
    12.15 Lig TV Maraton Spor Programı Öğle
    12.30 Samanyolu Maceracı Gezi Öğle

    12.30 CNBC-E Icarly Çizgi-Film Öğle
    12.30 Cine-5 Cine Sinema Aktüalite Öğle
    12.45 Show Agubugu Eğlence Öğle
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle

    13.00 E2 Esrarengiz Traih Yabancı Dizi Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 CNBC-E Star Wars: Klon Savaşları Çizgi-Film Öğle

    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Öğle
    13.05 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Öğle
    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle

    13.20 TV 8 Alamode Aktüalite Öğle
    13.30 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle
    13.40 Star Yerli Dizi Yerli Dizi Öğle
    13.45 Fox Ömre Bedel (Tekrar) Yerli Dizi Öğle

    13.45 Kanal 7 Serdemin Mutfağı Aktüalite Öğle
    13.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Öğle
    13.45 Show Üniversite Medya Aktüalite Öğleden Sonra
    13.50 Atv Kızım Nerede (Tekrar) Yerli Dizi Öğle

    13.55 TRT1 Kartalspor- Orduspor Maç Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Ardanın Mutfağı Aktüalite Öğle
    14.00 Lig TV Maç Başlıyor Spor Programı Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    14.00 Cine-5 Festival Türk Aktüalite Öğle
    14.10 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Öğle
    14.15 TV 8 Kitap Kulübü Aktüalite Öğle
    14.15 Kanal D Kanıt (Tekrar) Yerli Dizi Öğle

    14.15 NTV Tadı Damağımda Gezi Öğle
    14.30 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğle
    14.40 Cine-5 Gündemimiz Türkiye Gezi Öğleden Sonra
    14.45 TRT1 Devre Arası Maç Öğleden Sonra

    14.50 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Lig TV Gaziantepspor–İ.B.Belediyespor Maç Öğleden Sonra
    15.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    15.00 E2 Veronica Mars Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 CNN-TÜRK Yeşil Doğa Gezi Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk HT Emlak Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 Show Hayatın Tadı Aktüalite Öğleden Sonra

    15.15 NTV Yaşam Reçetesi Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Star Yerli Dizi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.30 TV 8 Salı Sefası (Tekrar) Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.30 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Kanaltürk Klak Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 Cine-5 Sağlık Olsun Sağlık Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Dünyası Spor Programı Öğleden Sonra

    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Fox Yer Gök Aşk (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 TRT1 Futbol Günlüğü Spor Programı Öğleden Sonra
    16.10 Habertürk Ht Teknoloji Aktüalite Öğleden Sonra

    16.10 Atv Çocuklar Duymasın (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.10 Kanal 7 Hasip İle Nasip Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.15 Tnt Aşıksın Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.20 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Öğleden Sonra

    16.30 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.40 Star Yerli Dizi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.45 Kanal D Fatmagül’ün Suçu Ne? (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.45 Samanyolu A Mı? B Mi? Yarışma Akşam Üstü

    16.45 Show Master Chef Yarışma Öğleden Sonra
    17.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK Ana Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü
    17.10 Cine-5 Nurçak Beyle Sanat Gündemi Kültür Sanat Akşam Üstü

    17.10 Habertürk Müzik Ve Yol Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 NTV Mirgün Cabas İle Her Şey Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 TV 8 Eğitim Ve Yaşam Eğitim Akşam Üstü
    17.30 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.40 TRT1 Kayıp Aranıyor Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.45 Lig TV Maç Başlıyor Maç Akşam

    [​IMG]


    18.00 E2 Conan Talk Show Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Tnt Haber Haberler Akşam
    18.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Akşam

    18.00 Kanal 7 Haftasonu Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 Cine-5 Sevdan Öldürdü Beni Yerli Sinema Akşam
    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam

    18.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.30 Tnt Tarzan Rıfkı Yerli Sinema Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.40 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.40 CNN-TÜRK Spor Vizyon Haberler Akşam
    19.00 CNN-TÜRK Spor Masası Spor Programı Prime-time

    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 Star Star Haber Haberler Prime-time
    19.00 TV 8 Lazio-Cesena Maç Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Beşiktaş–Kayserispor Maç Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 Kanal 7 Mahmut Tuncer Show Eğlence Prime-time

    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
    19.10 Habertürk Söz Sende Tartışma Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Prime-time

    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 NTV % 100 Futbol Devre Arası Spor Programı Prime-time
    19.45 Fox Lale Devri Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Prime-time

    19.50 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    19.50 Kanaltürk Mürekkep Yürek Yabancı Sinema Prime-time
    19.55 TRT1 Gezelim Görelim Gezi Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time

    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Prime-time
    20.00 Star İzmir Çetesi Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Atv Yahşi Cazibe Yerli Dizi Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time

    20.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 E2 Later With Jools Holland Müzik Programı Prime-time
    20.10 Habertürk Türkiye’nin Nabzı Tartışma Prime-time

    20.15 Tnt Kahraman Babam Yabancı Sinema Prime-time
    20.40 Cine-5 Otobanda Takip Yabancı Sinema Prime-time
    20.45 TRT1 1'e 1 Futbol Spor Programı Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.00 CNN-TÜRK Ne Oluyor ? Tartışma Prime-time
    21.00 TV 8 Spor Bülteni Spor Programı Prime-time
    21.00 Lig TV Maraton Spor Programı Prime-time
    21.00 CNBC-E Wallander Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 E2 Wallander Yabancı Dizi Prime-time
    21.40 Samanyolu Ayna (Özel) Gezi Prime-time
    21.45 Kanaltürk Anaconda 2:Lanetli Orkide’nin Peşinde Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 TV 8 Palermo-Milan Maç Prime-time

    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.05 Kanal 7 İkbal İle Diyar Diyar Aktüalite Prime-time
    22.10 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Prime-time
    22.15 Tnt Cenaze ve Aşk Yabancı Sinema Gece

    22.15 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.30 Cine-5 Yıldızlar Gece Parlar Talk Show Prime-time
    22.30 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Prime-time
    22.45 TRT1 Zor Ölüm 4 Yabancı Sinema Gece

    23.00 Star Kanlı Nisan Yabancı Sinema Gece
    23.00 Fox Bambaşka–Style By Jury Aktüalite Gece
    23.00 Atv Kızım Nerede Yerli Dizi Gece
    23.00 CNBC-E Yürüyen Ölüler Yabancı Dizi Gece

    23.00 E2 Shameless Yabancı Dizi Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece
    23.00 CNN-TÜRK Arena (Tekrar) Tartışma Gece

    23.10 NTV Doğada Tek Başına Gezi Gece
    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası Tartışma Gece
    23.20 Cine-5 Soner Olgun İyi Bayramlar Eğlence Prime-time
    23.30 Show Master Chef Yarışma Gece

    23.45 Lig TV Günün Özetleri Spor Programı Gece
    23.45 Kanaltürk Kadın Boksör Yabancı Sinema Gece
    23.45 TV 8 Karanlıklar Ülkesi Yabancı Sinema Gece
    00.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı

    00.00 Kanal 7 Deli Yürek (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.00 E2 Dexter Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E Spartacus: Gods Of The Arena Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 Fox Kelebeğin Öpücüğü Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.30 Tnt Parazit Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 Kanal D Disko Kralı Eğlence Gece Yarısı
    01.00 Star Hayrettin Eğlence Gece Yarısı
    01.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Gece Yarısı

    01.00 CNBC-E The Tudors Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.15 CNN-TÜRK Tarafsız Bölge (Tekrar) Tartışma Gece Yarısı
    01.20 Cine-5 Zembur Eğlence Gece Yarısı
    01.30 Show Yemekteyiz Yerli Dizi Gece Yarısı

    02.00 Samanyolu Günlük Aktüalite Gece Yarısı
    02.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    02.40 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece Yarısı
    03.20 Atv Kızım Nerede (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    03.30 Show Arap Saçı Yerli Sinema Gece Yarısı
    04.00 Kanal D Tetikçi Yabancı Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş