TV'de Bugün Ne Var 19 Şubat 2011 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 18 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün Ne Var 19 Şubat 2011 Cumartesi konusu TV'de Bugün 19 Şubat 2011 Cumartesi

    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
    06.00 Star En Son Babalar Duyar Yerli Dizi Sabah
    06.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah
    06.00 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah

    06.15 CNN-TÜRK 5N1K Tartışma Sabah
    06.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Tnt Megas Çizgi-Film Sabah

    06.40 Atv Selena (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 Tnt Secret Saturdays Çizgi-Film Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.00 TV 8 Hayvan Dedektifi Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanal D Acemi Cadı Yerli Dizi Sabah
    07.00 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Sabah
    07.10 TRT1 Mert İle Gert Yerli Dizi Sabah

    07.10 Habertürk Müzik Ve Yol Müzik Programı Sabah
    07.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.30 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    07.30 Fox Çalar Saat Haftasonu Haberler Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.30 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    08.00 Kanaltürk Rover Dangerfield Çizgi Sinema Sabah

    08.00 Star Mesut Yar’la Uyan Türkiye Hafta Sonu Aktüalite Sabah
    08.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    08.00 Kanal D Komikler Eğlence Sabah
    08.00 Cine-5 Filmler ve Müzikler Aktüalite Sabah

    08.00 Tnt Johnny Test Çizgi-Film Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadetten Tablolar Aktüalite Sabah
    08.00 CNN-TÜRK Haftanın Ardından Aktüalite Sabah

    08.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.30 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    08.30 Show + 18 (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    08.30 Cine-5 Türkiye Özlemi Aktüalite Sabah

    08.30 Kanal 7 Acı Hayat Yerli Dizi Sabah
    08.35 TRT1 Adım Bayram Bayram Yerli Dizi Sabah
    08.50 Atv Gönülçelen (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Pınar Esen ile Güne Merhaba Hafta Sonu Aktüalite Sabah

    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 CNBC-E Rugrats Çizgi-Film Sabah
    09.00 Tnt Tnt Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
    09.00 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah

    09.00 Lig TV Günaydın Futbol Spor Programı Sabah
    09.10 NTV Basın Odası (Tekrar) Tartışma Sabah
    09.15 Kanal D Cinemania Aktüalite Sabah
    09.15 Cine-5 Cine Çocuk Çocuk Programı Sabah

    09.15 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.30 Kanaltürk Zambaklar Açarken Yerli Sinema Sabah
    09.30 CNBC-E Adventures Of Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah
    09.30 E2 The Ellen Degeneres Show Eğlence Sabah

    10.00 TV 8 Söz-Müzik Aktüalite Sabah
    10.00 Kanal D Magazin D Magazin Sabah
    10.00 Kanal 7 Herşeyin Başı Sağlık Sağlık Sabah
    10.00 Cine-5 Filmler ve Müzikler Aktüalite Sabah

    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah
    10.00 NTV Gülay Afşar İle Haftasonu Haberler Sabah
    10.00 Star Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah

    10.15 Fox Scooby Doo 11 Yabancı Sinema Sabah
    10.25 TRT1 Küçük Şövalyelerin Masalı Yabancı Sinema Sabah
    10.30 CNBC-E Back At The Barnyard Çizgi-Film Sabah
    10.45 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Komedi-Kabare Sabah

    10.45 Fox Bez Bebek Yerli Dizi Sabah
    10.45 Samanyolu Varlık Harikaları Gezi Sabah
    11.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Lig TV Depar Spor Programı Sabah

    11.00 Tnt Ne Güldük! Aktüalite Sabah
    11.00 CNN-TÜRK Ebru Baki ile Pazarlık Aktüalite Sabah
    11.00 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    11.00 Kanaltürk Bebeğim Aktüalite Sabah
    11.00 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    11.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    11.30 Star Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah

    11.45 Kanal 7 Boş Çerçeve Yerli Sinema Sabah
    12.00 TV 8 8. Etap Aktüalite Öğle
    12.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Öğle
    12.00 Tnt Gizli Saklı Aktüalite Öğle

    12.00 NTV Haberler Haberler Öğle
    12.00 Kanaltürk Çam Sakızı Yerli Sinema Öğle
    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    12.10 Habertürk Ht Sağlık Sağlık Öğle

    12.15 Kanal D Yerli Dizi Yerli Dizi Öğle
    12.20 Samanyolu Maceracı Gezi Öğle
    12.30 Cine-5 İşte Hayat Aktüalite Öğle
    12.30 CNBC-E Icarly Çizgi-Film Öğle

    12.45 Lig TV Vay Bee Spor Programı Öğle
    12.45 Show Agubugu Eğlence Öğle
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Öğle

    13.00 Lig TV Süper Futbol Spor Programı Öğle
    13.00 E2 Esrarengiz Traih Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 CNBC-E Star Wars: Klon Savaşları Çizgi-Film Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    13.15 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.15 Fox Canan (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    13.20 TV 8 Alamode Aktüalite Öğle
    13.30 Atv Çocuklar Duymasın (Tekrar) Yerli Dizi Öğle

    13.30 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle
    13.40 Star Yerli Dizi Yerli Dizi Öğle
    13.45 Show Üniversite Medya Aktüalite Öğleden Sonra
    13.45 Kanal 7 Serdemin Mutfağı Aktüalite Öğle

    13.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Öğle
    13.55 TRT1 Boluspor - Samsunspor Maç Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Ardanın Mutfağı Aktüalite Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    14.00 Cine-5 Festival Türk Aktüalite Öğle
    14.10 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Öğle
    14.10 NTV Yaşam Reçetesi Aktüalite Öğle
    14.15 Kanal D Yerli Dizi Yerli Dizi Öğle

    14.15 TV 8 Kitap Kulübü Aktüalite Öğle
    14.15 Tnt Zor Hayat Yerli Sinema Öğle
    14.30 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğle
    14.40 Cine-5 Gündemimiz Türkiye Gezi Öğleden Sonra

    14.45 Lig TV Maç Başlıyor Spor Programı Öğle
    14.45 TRT1 Devre Arası Maç Öğle
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 CNN-TÜRK Yeşil Doğa Gezi Öğleden Sonra
    15.00 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk HT Emlak Aktüalite Öğleden Sonra

    15.15 Show Hayatın Tadı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Star Yerli Dizi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.30 TV 8 Salı Sefası Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.30 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.45 Fox Yer Gök Aşk (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 TRT1 Futbol Günlüğü Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Kanal 7 Leyla İle Mecnun Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.00 Cine-5 Sağlık Olsun Sağlık Öğleden Sonra

    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Atv Kızım Nerede (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Sınırsız Futbol Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Bursaspor-Gaziantepspor Maç Öğleden Sonra

    16.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Kanaltürk Klak Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 Habertürk Ht Teknoloji Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 NTV Tadı Damağımda Gezi Öğleden Sonra

    16.15 Tnt Şabaniye Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.20 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Öğleden Sonra
    16.30 Kanal D Yerli Dizi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.30 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.40 TRT1 Zirvedekiler Aktüalite Akşam Üstü
    16.40 Star Yerli Dizi Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.45 Show Adını Feriha Koydum (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.45 Samanyolu A Mı? B Mi? Yarışma Akşam Üstü

    17.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK Ana Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü
    17.10 Cine-5 Nurçak Beyle Sanat Gündemi Kültür Sanat Akşam Üstü

    17.10 Habertürk Müzik Ve Yol Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 NTV N Moda Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 TV 8 Eğitim Ve Yaşam Eğitim Akşam Üstü
    17.30 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.50 TRT1 Leyla ile Mecnun Yerli Dizi Prime-time
    17.55 Cine-5 Öyle Bir Kadın ki Yerli Sinema Akşam
    17.55 Cine-5 Öyle Bir Kadın ki Yerli Sinema Akşam


    [​IMG]


    18.40 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.40 CNN-TÜRK Spor Vizyon Haberler Akşam
    19.00 CNN-TÜRK 5N1K Tartışma Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time

    19.00 Star Star Haber Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Galatasaray-Bucaspor Maç Prime-time

    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 Kanal 7 Mahmut Tuncer Show Eğlence Prime-time
    19.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.10 Habertürk Karşıt Görüş Tartışma Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Prime-time
    19.30 TV 8 İşaretler Yabancı Sinema Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.45 NTV % 100 Futbol Spor Programı Prime-time
    19.45 Fox Lale Devri Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Kanal D Spor Haberler Prime-time

    19.50 Kanaltürk Denizler Altında 30.000 Fersah Yabancı Sinema Prime-time
    19.55 TRT1 Gezelim Görelim Gezi Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time

    20.00 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Prime-time
    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Prime-time
    20.00 Star Küçük Kadınlar Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Prime-time

    20.00 Atv Yahşi Cazibe Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 E2 Later With Jools Holland Müzik Programı Prime-time
    20.10 Habertürk Öteki Gündem Tartışma Prime-time

    20.15 Tnt Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı Yabancı Sinema Prime-time
    20.40 Cine-5 Kızıl Güneş Yabancı Sinema Prime-time
    20.45 TRT1 1'e 1 Futbol Spor Programı Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.00 CNN-TÜRK Ne Oluyor ? Tartışma Prime-time
    21.00 CNBC-E Sherlock Holmes 1 Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 E2 Sherlock Holmes 1 Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 Lig TV Maraton Spor Programı Prime-time

    21.40 Samanyolu Maceracı Gezi Prime-time
    21.45 Kanaltürk Sudaki Kız Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 TV 8 Inter-Cagliari Maç Prime-time
    22.00 Fox Derin Sular Yerli Dizi Prime-time

    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.05 Kanal 7 İkbal İle Diyar Diyar Aktüalite Prime-time
    22.10 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Prime-time
    22.15 NTV 22 Haber Haberler Prime-time

    22.30 Tnt Worst Week Yabancı Dizi Prime-time
    22.30 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Prime-time
    22.35 Cine-5 Soner Olgun İyi Bayramlar Eğlence Prime-time
    22.45 TRT1 Ben Robot Yabancı Sinema Gece

    23.00 Star Hayatım Dizi Yarışma Gece
    23.00 CNBC-E Spartacus: Blood And Sand Yabancı Dizi Gece
    23.00 Atv Kızım Nerede Yerli Dizi Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece

    23.00 E2 Shameless Yabancı Dizi Gece
    23.00 NTV 0-100 Gezi Gece
    23.00 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece
    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece

    23.00 CNN-TÜRK 32. Gün (Tekrar) Tartışma Gece
    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası Tartışma Gece
    23.30 Show Çember Yarışma Gece
    23.45 Lig TV Günün Özetleri Spor Programı Gece

    23.45 TV 8 Paranoyak Talk Show Gece
    23.45 Kanaltürk Telegol Spor Programı Gece
    00.00 Fox WWE Raw Spor Programı Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E The Walking Dead Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 Kanal 7 Deli Yürek (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.00 E2 Dexter Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 CNN-TÜRK Tarafsız Bölge Tartışma Gece Yarısı

    00.30 Cine-5 Yıldızlar Gece Parlar Eğlence Gece Yarısı
    00.30 Star Hayrettin Eğlence Gece Yarısı
    00.30 Kanal D Disko Kralı Eğlence Gece Yarısı
    01.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Gece Yarısı

    01.00 TV 8 Çığlık 2 Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.10 Atv Şüpheli Cinayet Yabancı Sinema Gece Yarısı
    02.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    04.00 Kanal D Gizemli Dul Yabancı Sinema Gece Yarısı
    05.40 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş