TV'de Bugün Ne Var 12 Mart 2011 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 12 Mart 2011 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün Ne Var 12 Mart 2011 Cumartesi konusu TV'de Bugün 12 Mart 2011 Cumartesi

    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
    06.00 Star Papatyam (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    06.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah
    06.15 CNN-TÜRK 5N1K Tartışma Sabah

    06.15 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Atv Harbi Ti Vi Çocuk Programı Sabah

    06.30 Tnt Megas Çizgi-Film Sabah
    07.00 Tnt Secret Saturdays Çizgi-Film Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah

    07.00 Atv Ormanın Kitabı Çizgi Sinema Sabah
    07.00 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Sabah
    07.00 TV 8 Hayvan Dedektifi Çizgi-Film Sabah
    07.10 Habertürk Müzik Ve Yol Müzik Programı Sabah

    07.15 Kanal D Acemi Cadı Yerli Dizi Sabah
    07.15 TRT1 Mert ile Gert Yerli Dizi Sabah
    07.30 Fox Çalar Saat Haftasonu Haberler Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah

    07.30 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    07.30 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.30 Atv Selena (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    07.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    07.45 Star Mesut Yar’la Uyan Türkiye Hafta Sonu Aktüalite Sabah
    08.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    08.00 Kanaltürk Scooby Doo Hayalet Cadı Çizgi Sinema Sabah

    08.00 Cine-5 Filmler ve Müzikler Aktüalite Sabah
    08.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadetten Tablolar Aktüalite Sabah

    08.00 CNN-TÜRK Haftanın Ardından Aktüalite Sabah
    08.00 Tnt Johnny Test Çizgi-Film Sabah
    08.30 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    08.30 Cine-5 Türkiye Özlemi Aktüalite Sabah

    08.30 Kanal 7 Acı Hayat Yerli Dizi Sabah
    08.30 Lig TV Günaydın Futbol Spor Programı Sabah
    08.45 TRT1 Küçük Hanımefendi Yerli Dizi Sabah
    09.00 Tnt Tnt Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah

    09.00 Kanal D Cinemania Aktüalite Sabah
    09.00 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Pınar Esen ile Güne Merhaba Hafta Sonu Aktüalite Sabah

    09.00 CNBC-E Rugrats Çizgi-Film Sabah
    09.15 Cine-5 Cine Çocuk Çocuk Programı Sabah
    09.15 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 NTV Doğada Tek Başına Gezi Sabah

    09.20 Atv Unutulmaz (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    09.30 Kanaltürk Kadın Değil Baş Belası Yerli Sinema Sabah
    09.30 CNBC-E Adventures Of Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah
    09.30 E2 The Ellen Degeneres Show Eğlence Sabah

    09.45 Star Cennetin Sırları (Kolaj) Yerli Dizi Sabah
    10.00 TV 8 Söz-Müzik Aktüalite Sabah
    10.00 Kanal D Magazin D Magazin Sabah
    10.00 Kanal 7 Herşeyin Başı Sağlık Sağlık Sabah

    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Cine-5 Aksiyon Fırtınası Aktüalite Sabah
    10.00 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah
    10.00 Fox Scooby Doo 6 Yabancı Sinema Sabah

    10.00 NTV Gülay Afşar İle Haftasonu Haberler Sabah
    10.30 CNBC-E Back At The Barnyard Çizgi-Film Sabah
    10.30 Lig TV Quiz Spor Programı Sabah
    10.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    10.45 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Komedi-Kabare Sabah
    11.00 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Kanaltürk Bebeğim Aktüalite Sabah

    11.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Lig TV Yirmi Bir (Unutulmaz Penaltı Golleri) Spor Programı Sabah
    11.00 Tnt Ne Güldük! Aktüalite Sabah
    11.00 CNN-TÜRK Sınırsız Futbol Spor Programı Sabah

    11.00 Cine-5 Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    11.30 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    11.40 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    11.45 TRT1 Zirvedekiler Magazin Sabah
    11.45 Kanal 7 Ana Ocağı Yerli Sinema Sabah
    12.00 TV 8 8. Etap Aktüalite Öğle
    12.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Öğle

    12.00 NTV Haberler Haberler Öğle
    12.00 Tnt Gizli Saklı Aktüalite Öğle
    12.00 Kanaltürk Ayıp Ettin Şemsettin Yerli Sinema Öğle
    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    12.15 Habertürk Ht Sağlık Sağlık Öğle
    12.30 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    12.30 Samanyolu Maceracı Gezi Öğle
    12.30 Cine-5 Cine Sinema Aktüalite Öğle

    12.30 CNBC-E Icarly Çizgi-Film Öğle
    12.45 Lig TV Vay Bee Spor Programı Öğle
    12.45 Show Agubugu Eğlence Öğle
    13.00 Lig TV Maç Başlıyor Spor Programı Öğle

    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 E2 Esrarengiz Traih Yabancı Dizi Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle

    13.00 CNBC-E Star Wars: Klon Savaşları Çizgi-Film Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.05 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Öğle

    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.20 TV 8 Alamode Aktüalite Öğle
    13.30 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle
    13.45 Kanal 7 Serdemin Mutfağı Aktüalite Öğle

    13.45 Show Üniversite Medya Aktüalite Öğleden Sonra
    13.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Öğle
    13.45 Star Şampiyonlar Ligi Özel Spor Programı Öğle
    13.45 Fox Canan (Tekrar) Yerli Dizi Öğle

    13.55 TRT1 Samsunspor- TKİ Tavşanlı Linyitspor Maç Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Ardanın Mutfağı Aktüalite Öğle
    14.00 Atv Kızım Nerede (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    14.00 Lig TV Kdç Karabükspor–Bursaspor Maç Öğle

    14.00 Cine-5 Festival Türk Aktüalite Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.10 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Öğle
    14.15 TV 8 Kitap Kulübü Aktüalite Öğle

    14.15 Tnt Kar Muhabbeti Aktüalite Öğle
    14.15 NTV Tadı Damağımda Gezi Öğle
    14.30 Star Geniş Aile (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    14.30 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğle

    14.40 Cine-5 Gündemimiz Türkiye Gezi Öğleden Sonra
    14.45 Kanal D Kanıt (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    14.45 TRT1 Devre Arası Maç Öğleden Sonra
    14.50 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Öğleden Sonra

    15.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Yeşil Doğa Gezi Öğleden Sonra
    15.00 E2 Veronica Mars Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    15.10 Habertürk HT Emlak Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 NTV Yaşam Reçetesi Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 Show Hayatın Tadı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 TV 8 Salı Sefası (Tekrar) Müzik Programı Öğleden Sonra

    15.30 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Kanaltürk Klak Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Süper Futbol Spor Programı Öğleden Sonra

    16.00 TRT1 Futbol Günlüğü Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Atv Çocuklar Duymasın (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Sınırsız Futbol Spor Programı Öğleden Sonra

    16.00 Cine-5 Sağlık Olsun Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 Habertürk Ht Teknoloji Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 Kanal 7 Hasip İle Nasip Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.15 Tnt Çiçek Abbas Yerli Sinema Öğleden Sonra

    16.30 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.45 Star Maskeli Beşler İntikam Peşinde Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.45 Kanal D Fatmagül’ün Suçu Ne? (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.45 Show Cumartesi Sürprizi (Tekrar) Magazin Öğleden Sonra

    16.45 Fox Yer Gök Aşk (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.45 Samanyolu A Mı? B Mi? Yarışma Akşam Üstü
    17.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK Ana Haber Haberler Akşam Üstü

    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü
    17.10 Cine-5 Nurçak Bey'le Sanat Gündemi Kültür Sanat Akşam Üstü
    17.10 Habertürk Müzik Ve Yol Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 NTV Mirgün Cabas İle Her Şey Aktüalite Akşam Üstü

    17.15 TV 8 Eğitim Ve Yaşam Eğitim Akşam Üstü
    17.25 TRT1 Sen de Gitme Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.30 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.45 Lig TV Maç Başlıyor Maç Akşam

    [​IMG]

    18.00 E2 Conan Talk Show Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Tnt Haber Haberler Akşam
    18.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Akşam

    18.00 Kanal 7 Haftasonu Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Cine-5 Deprem Yerli Sinema Akşam
    18.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam

    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.30 Tnt Meraklı Köfteci Yerli Sinema Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.40 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.40 CNN-TÜRK Spor Vizyon Haberler Akşam

    19.00 CNN-TÜRK 5N1K Tartışma Prime-time
    19.00 Star Star Haber Haberler Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Trabzonspor–Kasımpaşa Maç Prime-time

    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 Kanal 7 Mahmut Tuncer Show Eğlence Prime-time

    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
    19.10 Habertürk Söz Sende Tartışma Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Prime-time

    19.30 TV 8 İmparatorun Savaşçıları Yabancı Sinema Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 NTV % 100 Futbol Devre Arası Spor Programı Prime-time
    19.45 Fox Lale Devri Yerli Dizi Prime-time

    19.50 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    19.50 Kanaltürk Geçmişten Gelen Yabancı Sinema Prime-time
    19.55 TRT1 Gezelim Görelim Gezi Prime-time

    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Star İzmir Çetesi Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Prime-time

    20.00 Atv Yahşi Cazibe Yerli Dizi Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time
    20.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 E2 Later With Jools Holland Müzik Programı Prime-time

    20.10 Habertürk Türkiye’nin Nabzı Tartışma Prime-time
    20.15 Tnt Nancy Drew Yabancı Sinema Prime-time
    20.40 Cine-5 Münih Mambo Yabancı Sinema Prime-time
    20.45 TRT1 1'e 1 Futbol Spor Programı Prime-time

    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Ne Oluyor ? Tartışma Prime-time
    21.00 CNBC-E Frankenstein Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 E2 Frankenstein Yabancı Sinema Prime-time

    21.00 Lig TV Maraton Spor Programı Prime-time
    21.30 Kanaltürk Anakonda Yabancı Sinema Prime-time
    21.30 TV 8 Cehennemde Yabancı Sinema Prime-time
    21.40 Samanyolu Ayna Gezi Prime-time

    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.05 Kanal 7 İkbal İle Diyar Diyar Aktüalite Prime-time
    22.10 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Prime-time
    22.15 NTV 22 Haber Haberler Prime-time

    22.30 Tnt Çok Özel Haber Yabancı Sinema Prime-time
    22.30 Cine-5 Yıldızlar Gece Parlar Talk Show Prime-time
    22.30 Star Hayatım Dizi Yarışma Prime-time
    22.45 TRT1 14 Kılıç Yabancı Sinema Gece

    23.00 Fox Bambaşka–Style By Jury Aktüalite Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 E2 Shameless Yabancı Dizi Gece
    23.00 CNBC-E Spartacus: Blood And Sand Yabancı Dizi Gece

    23.00 Atv Kızım Nerede Yerli Dizi Gece
    23.00 Kanaltürk Telegol Spor Programı Gece
    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece
    23.00 CNN-TÜRK 32. Gün (Tekrar) Tartışma Gece

    23.10 NTV Doğada Tek Başına Gezi Gece
    23.15 Kanal D Nuri (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası Tartışma Gece
    23.30 Show Adını Feriha Koydum (Tekrar) Yerli Dizi Gece

    23.30 Cine-5 Soner Olgun İyi Bayramlar Eğlence Prime-time
    23.45 Lig TV Günün Özetleri Spor Programı Gece
    23.45 TV 8 Paranoyak (Tekrar) Talk Show Gece
    00.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı

    00.00 Kanal 7 Deli Yürek (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.00 E2 Dexter Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E Spartacus: Gods Of The Arena Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.25 NTV Fazla Mesai (Tekrar) Talk Show Gece Yarısı

    00.30 Fox Lale Devri (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.30 Star Hayrettin Eğlence Gece Yarısı
    00.30 Kanal D Disko Kralı Eğlence Gece Yarısı
    00.40 Tnt Lanetliler Ormanı Yabancı Sinema Gece Yarısı

    01.00 CNBC-E The Tudors Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.15 CNN-TÜRK Tarafsız Bölge (Tekrar) Tartışma Gece Yarısı
    01.15 TV 8 Kadın Mahkum Yabancı Sinema Gece Yarısı

    01.20 Atv Aşk Ve Ceza (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    02.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    02.00 Samanyolu Günlük Aktüalite Gece Yarısı
    02.00 Star Dehşet Gecesi Yabancı Sinema Gece Yarısı

    02.20 Kanaltürk Ana Haber Bülteni (Tekrar) Haberler Gece Yarısı
    02.40 Atv Kızım Nerede (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    02.40 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece Yarısı

    02.45 Fox FOX Haftasonu Haber Haberler Gece Yarısı
    03.30 Show İnat Hikayeleri Yerli Sinema Gece Yarısı
    04.00 Kanal D Deney Yabancı Sinema Gece Yarısı
    05.55 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş