TV'de Bugün Ne Var 12 Aralık 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 11 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün Ne Var 12 Aralık 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 12 Aralık 2010 Pazar


    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi Sinema Sabah
    06.00 Star En Son Babalar Duyar Yerli Dizi Sabah
    06.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    06.20 TRT1 Nasıl Evde Kaldım Yabancı Dizi Sabah

    06.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Show Balto 2 Yabancı Sinema Sabah
    06.30 Atv Saklambaç Yerli Dizi Sabah

    07.00 Bloomberg HT Stil Avcısı Aktüalite Sabah
    07.00 Bloomberg HT Fashion Memoir Aktüalite Sabah
    07.00 Cine-5 Sonic Hedgehog Çizgi-Film Sabah
    07.00 Fox Yer Gök Aşk Yerli Dizi Sabah

    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 Kanal D Acemi Cadı Yerli Dizi Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah

    07.00 Tnt Casper Çizgi-Film Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.10 Habertürk Öteki Gündem Tartışma Sabah

    07.20 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    07.20 24 Yeraltı Aktüalite Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    07.30 Fox Çalar Saat Haftasonu Haberler Sabah
    07.45 TRT1 Çiçek Taksi Yerli Dizi Sabah
    07.45 Star Mesut Yar’la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah

    08.00 Kanaltürk Tiny Toons Çizgi Sinema Sabah
    08.00 Tnt Garfield Çizgi-Film Sabah
    08.00 E2 The Ellen Degeneres Show Eğlence Sabah
    08.00 Bloomberg HT Premier Aktüalite Sabah

    08.00 Atv Benim Annem Bir Melek Yerli Dizi Sabah
    08.00 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah

    08.10 Kanal 7 Asr-ı Saadetten Tablolar Aktüalite Sabah
    08.15 24 Sanat Takibi Aktüalite Sabah
    08.15 CNN-TÜRK Yeşil Doğa Aktüalite Sabah
    08.15 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah

    08.30 Kanal 7 Acı Hayat Yerli Dizi Sabah
    08.30 Kanal D Kahpe Bizans Yerli Sinema Sabah
    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.40 Kanaltürk Seni Sevmek Kaderim Yabancı Sinema Sabah

    08.40 TRT1 Tolga Abi İle Büyüklere Çocuk Programı Sabah
    09.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    09.00 Show Vidivodo Eğlence Sabah
    09.00 Tnt Hero 108 Çizgi-Film Sabah

    09.00 Cine-5 Beslenme Çantası Çocuk Programı Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Güne Merhaba Hafta Sonu Haberler Sabah
    09.00 Lig TV Günaydın Futbol Spor Programı Sabah

    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 NTV Doğrudan Siyaset Tartışma Sabah
    09.15 24 Ekonomide Bu Hafta Ekonomi Sabah
    09.20 Atv Yahşi Cazibe Yerli Dizi Sabah

    09.30 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    09.30 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    09.30 Fox Barbie Gökkuşağının Sihiri Yabancı Sinema Sabah
    09.30 Star Süper Star Life Magazin Sabah

    09.35 Cine-5 Tatlı Nigar Yerli Sinema Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 NTV Gülay Afşar İle Hafta Sonu Aktüalite Sabah
    10.00 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah

    10.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    10.00 TV 8 Yaşamdan Dakikalar Aktüalite Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah

    10.15 Kanal 7 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    10.20 Kanal D Kavak Yelleri (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    10.20 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah
    10.30 CNBC-E Back At The Barnyard Çizgi-Film Sabah

    10.40 Tnt Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.45 Lig TV Maraton Spor Programı Sabah
    11.00 CNN-TÜRK 32. Gün Tartışma Sabah
    11.00 Bloomberg HT Advocates Of Change Aktüalite Sabah

    11.00 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Kanaltürk Ünlüler Bulvarı Magazin Sabah
    11.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Sabah

    11.00 Kanal 7 Başkent Kulisi Tartışma Öğle
    11.00 Samanyolu iyi Seyirler Magazin Sabah
    11.05 Cine-5 Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    11.10 Habertürk Yaşadığın Şehir Aktüalite Sabah

    11.15 Fox Kirli Beyaz Yerli Dizi Sabah
    11.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    11.30 Atv Özel Tim Yabancı Dizi Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah

    11.45 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    12.00 TV 8 Alamode Aktüalite Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle
    12.00 Star Küçük Sırlar Yerli Dizi Öğle

    12.00 CNBC-E Icarly Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle
    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle

    12.00 Bloomberg HT Explore Aktüalite Öğle
    12.10 Habertürk Kıyıdan Aktüalite Öğle
    12.20 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.30 Bloomberg HT İkonoskop Aktüalite Öğle

    12.30 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Show Tekno Trend Teknoloji Öğle
    12.40 Cine-5 Artı Değer Aktüalite Öğle
    12.45 Kanal D Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda Aktüalite Öğle

    13.00 Lig TV Süper Gol Spor Programı Öğle
    13.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğle
    13.00 24 Haber Haberler Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Cine-5 Kısa Metraj Kültür&Sohbet Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    13.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğle
    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle
    13.15 Habertürk Airport Aktüalite Öğle
    13.25 TRT1 Samsunspor- G.Antep B.Ş. Bld. Spor Maç Öğle

    13.30 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle
    13.30 Kanal 7 Serdemin Mutfağı Aktüalite Öğle
    13.30 24 Güzel Oyun Spor Programı Öğle
    13.30 CNBC-E One Tree Hill Yabancı Dizi Öğle

    13.45 Fox Ömre Bedel Yerli Dizi Öğle
    13.55 Atv Gönülçelen Yerli Dizi Öğle
    14.00 Kanal D Maskeli Beşler Kıbrıs Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Öğle

    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.10 NTV Gerçek Orada Bir Yerde Aktüalite Öğle
    14.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Öğle
    14.15 Cine-5 Canan Barlasla Birebir Aktüalite Öğle

    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.15 TRT1 Devre Arası Maç Öğleden Sonra
    14.20 Samanyolu Farklı Desenler Yerli Dizi Öğle
    14.20 Tnt Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra

    14.30 Star Papatyam Yerli Dizi Öğle
    14.30 TRT1 Samsunspor- G.Antep B.Ş. Bld. Spor Maç Öğleden Sonra
    14.30 CNBC-E Veronica Mars Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.45 Lig TV Maç Başlıyor Maç Öğleden Sonra

    15.00 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Check-UP Sağlık Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    15.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Show Karadağlar (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Futbol Pazar Spor Programı Öğleden Sonra
    15.15 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Öğleden Sonra

    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 TRT1 Bank Asya 1. Lig Günlüğü Spor Programı Öğleden Sonra

    15.30 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.50 Samanyolu Güz Gülleri Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.50 Kanal 7 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra

    16.00 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra
    16.00 Cine-5 Uzman Gözüyle Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    16.00 CNN-TÜRK Sınırsız Futbol Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV İ.B.Belediyespor-Trabzonspor Maç Öğleden Sonra
    16.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra

    16.00 TV 8 Roma-Bari Maç Öğleden Sonra
    16.10 NTV 0-100 Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.10 Atv Çocuklar Duymasın (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.10 Habertürk Yaşadığın Şehir Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 24 Aktivist Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Fox Yasemince Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Ya Ya Ya Şa Şa Şa Yerli Sinema Öğleden Sonra

    16.15 Star Geniş Aile Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 CNBC-E Ghost Whisperer Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.30 24 Video Spor Spor Programı Öğleden Sonra
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü

    17.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü
    17.10 NTV Yaşam Reçetesi Aktüalite Akşam Üstü

    17.10 Habertürk Müzik Ve Yol Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 TRT1 Birimiz İkimiz İçin Yarışma Akşam Üstü
    17.30 Cine-5 Araba Takibi Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 24 Kafa Dengi Tartışma Akşam Üstü
    17.30 CNBC-E The New Adventures Of Old Christine Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.50 Samanyolu Vahşi Zamanlar Belgesel Akşam
    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam

    [​IMG]

    18.00 Lig TV Maç Başlıyor Maç Akşam
    18.00 E2 Conan Talk Show Prime-time
    18.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    18.00 TV 8 Neşeli Pazarlar Eğlence Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam
    18.15 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Tnt Worst Week Yabancı Dizi Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam

    18.30 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Bloomberg HT Dragon’s Den Türkiye Yarışma Akşam
    18.40 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.40 Cine-5 Yakın Takip Magazin Akşam

    18.50 Tnt Greek Yabancı Dizi Akşam
    18.55 TRT1 Denizlispor- Kayseri Erciyesspor Maç Prime-time
    19.00 Star Star Haber Haberler Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Dünyası Spor Programı Prime-time

    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time
    19.00 Lig TV MKE Ankaragücü-Fenerbahçe Maç Prime-time
    19.00 24 Haber Haberler Prime-time
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 Kanal 7 Kurtlar Vadisi Yerli Dizi Prime-time
    19.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    19.10 Habertürk Demokratik Açılım Tartışma Prime-time

    19.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Prime-time
    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 TRT1 Devre Arası Maç Prime-time

    19.45 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Prime-time
    19.45 NTV % 100 Futbol Spor Programı Prime-time
    19.50 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Kanaltürk Medyatip Komedi-Kabare Prime-time

    19.50 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time
    20.00 CNBC-E Unnatural History Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time

    20.00 Tnt Bir Şirket Komedisi Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Ali Tezel’e Soralım Aktüalite Prime-time
    20.00 E2 Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 24 Haber Haberler Prime-time

    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Ankara Kulisi Tartışma Prime-time

    20.00 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.00 TRT1 Denizlispor- Kayseri Erciyesspor Maç Prime-time
    20.00 Star Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Prime-time

    20.10 Habertürk Gölgede Muhabbet Sohbet Prime-time
    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time
    20.40 Kanal 7 İzzet Yıldızhan Show Eğlence Prime-time
    20.40 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Prime-time

    20.50 Kanaltürk Telegol Spor Programı Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol Spor Programı Prime-time
    21.00 Lig TV Maraton Spor Programı Prime-time
    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time

    21.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    21.00 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    21.00 TV 8 Gülhan'ın Galaksi Rehberi Gezi Prime-time
    21.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time

    21.15 TV 8 Kasabanın Cadıları Yabancı Sinema Prime-time
    21.30 Cine-5 Aktüel Tv Magazin Prime-time
    21.30 24 Bisiklet Hırsızları Yabancı Sinema Prime-time
    21.30 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time

    21.45 TV 8 Juventus-Lazio Maç Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 E2 Madmen Yabancı Dizi Prime-time

    22.00 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu Tartışma Prime-time
    22.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.10 Habertürk Olduğu Gibi Tartışma Prime-time

    22.15 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Prime-time
    22.30 Kanal D Öyle Bir Geçer Zamanki (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    22.30 Star Son Yüzleşme Yabancı Sinema Prime-time
    22.30 Cine-5 Derin Mevzu Tartışma Prime-time

    22.40 Bloomberg HT Bloomberg Kulüp Aktüalite Gece
    22.45 Atv Yahşi Cazibe Yerli Dizi Prime-time
    23.00 Tnt The Office Yabancı Dizi Gece
    23.00 CNBC-E Spartacus: Blood and Sand Yabancı Dizi Gece

    23.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.10 Samanyolu Farklı Desenler Yerli Dizi Gece
    23.10 NTV Gerçek Orada Bir Yerde Aktüalite Gece

    23.20 Bloomberg HT Sınırsız Tartışma Gece
    23.30 Fox Kirli Beyaz Yerli Dizi Gece
    23.30 Show Karadağlar (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.30 24 Futbol 7/24 Spor Programı Gece

    23.40 Kanal 7 İşgal Yabancı Dizi Gece
    23.45 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Gece
    23.45 TV 8 Her Şey Futbol Spor Programı Gece
    00.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı

    00.00 CNBC-E Family Guy Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 CNN-TÜRK Gece Haberleri Haberler Gece Yarısı
    00.10 Habertürk Hoş Beş İki Spor Programı Gece Yarısı
    00.10 Cine-5 Filmler ve Müzikler Aktüalite Gece Yarısı

    00.30 Lig TV MKE Ankaragücü-Fenerbahçe Maç Gece Yarısı
    01.00 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    01.00 Kanal D Kral Çıplak Talk Show Gece Yarısı
    01.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    01.30 Show 6 Pas Spor Programı Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş