TV'de Bugün Ne Var 12 Şubat 2011 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 11 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün Ne Var 12 Şubat 2011 Cumartesi konusu TV'de Bugün 12 Şubat 2011 Cumartesi

    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
    06.00 Star En Son Babalar Duyar Yerli Dizi Sabah
    06.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah
    06.05 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah

    06.15 CNN-TÜRK 5N1K Tartışma Sabah
    06.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Tnt Megas Çizgi-Film Sabah

    07.00 Tnt Secret Saturdays Çizgi-Film Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 TV 8 Hayvan Dedektifi Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanal D Acemi Cadı Yerli Dizi Sabah

    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Sabah
    07.10 Habertürk Müzik Ve Yol Müzik Programı Sabah
    07.15 TRT1 Mert İle Gert Yerli Dizi Sabah

    07.20 Atv Selena (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.30 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    07.30 Fox Çalar Saat Haftasonu Haberler Sabah
    07.30 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    08.00 Star Mesut Yar’la Uyan Türkiye Hafta Sonu Aktüalite Sabah

    08.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    08.00 Kanaltürk Scooby Doo Zombi Adasında Çizgi Sinema Sabah
    08.00 Cine-5 Filmler ve Müzikler Aktüalite Sabah
    08.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah

    08.00 Tnt Johnny Test Çizgi-Film Sabah
    08.00 CNN-TÜRK Haftanın Ardından Aktüalite Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadetten Tablolar Aktüalite Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah

    08.30 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    08.30 Show + 18 (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    08.30 Cine-5 Türkiye Özlemi Aktüalite Sabah
    08.30 Kanal 7 Acı Hayat Yerli Dizi Sabah

    09.00 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    09.00 Lig TV Günaydın Futbol Spor Programı Sabah
    09.00 Tnt Tnt Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
    09.00 Kanal D Cinemania Aktüalite Sabah

    09.00 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Pınar Esen ile Güne Merhaba Hafta Sonu Aktüalite Sabah
    09.10 NTV Basın Odası (Tekrar) Tartışma Sabah

    09.15 Cine-5 Cine Çocuk Çocuk Programı Sabah
    09.15 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.30 Kanaltürk Ah Bu Gençlik Yerli Sinema Sabah
    09.30 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah

    09.30 Fox Scooby Doo 11 Yabancı Sinema Sabah
    09.30 E2 The Ellen Degeneres Show Eğlence Sabah
    09.35 Atv Süper Hero Çizgi-Film Sabah
    09.45 Star Sihirli Annem Yerli Dizi Sabah

    10.00 NTV Gülay Afşar İle Haftasonu Haberler Sabah
    10.00 Cine-5 Filmler ve Müzikler Aktüalite Sabah
    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Fox Tom ve Jerry Çizgi Sinema Sabah

    10.00 TV 8 Söz-Müzik Aktüalite Sabah
    10.00 Kanal D Magazin D Magazin Sabah
    10.00 Kanal 7 Herşeyin Başı Sağlık Sağlık Sabah
    10.05 Atv Ormanın Kitabı Çizgi-Film Sabah

    10.10 TRT1 Ufaklık Yabancı Sinema Sabah
    10.30 CNBC-E Back At The Barnyard Çizgi-Film Sabah
    10.35 Atv Daltonlar Çizgi-Film Sabah
    10.45 Samanyolu Maceracı Gezi Sabah


    10.45 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Komedi-Kabare Sabah
    11.00 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    11.00 CNN-TÜRK Ebru Baki ile Pazarlık Aktüalite Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    11.00 Kanaltürk Bebeğim Aktüalite Sabah
    11.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Lig TV Yirmi Bir Spor Programı Sabah
    11.00 Tnt Ne Güldük! Aktüalite Sabah

    11.00 Cine-5 Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    11.10 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.30 Fox Bez Bebek Yerli Dizi Sabah
    11.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah

    11.30 Star Komedi Dükkanı (Tekrar) Komedi-Kabare Sabah
    11.45 Kanal 7 Talihsiz Yavrum Yerli Sinema Sabah
    12.00 TV 8 8. Etap Aktüalite Öğle
    12.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Öğle

    12.00 NTV ezberim.com Haberler Öğle
    12.00 Tnt Gizli Saklı Aktüalite Öğle
    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    12.00 Kanaltürk Makber Yerli Sinema Öğle

    12.10 Habertürk Ht Sağlık Sağlık Öğle
    12.15 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    12.15 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Öğle
    12.30 CNBC-E Icarly Çizgi-Film Öğle

    12.30 Cine-5 İşte Hayat Aktüalite Öğle
    12.45 Show Agubugu Eğlence Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Öğle
    13.00 E2 Esrarengiz Traih Yabancı Dizi Öğle

    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Lig TV Süper Gol Spor Programı Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 CNBC-E Star Wars: Klon Savaşları Çizgi-Film Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Öğle

    13.15 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.15 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.20 TV 8 Alamode Aktüalite Öğle
    13.30 Star Şampiyonlar Ligi Özel Spor Programı Öğle

    13.30 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle
    13.40 Atv Aşk Ve Ceza (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    13.45 Show Üniversite Medya Aktüalite Öğleden Sonra
    13.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Öğle

    13.45 Kanal 7 Serdemin Mutfağı Aktüalite Öğle
    13.55 TRT1 Denizlispor-Akhisar Belediyespor Maç Öğle
    14.00 Fox Canan (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Ardanın Mutfağı Aktüalite Öğle

    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.00 Cine-5 Festival Türk Aktüalite Öğle
    14.10 NTV Yaşam Reçetesi Aktüalite Öğle
    14.15 Star Papatyam (Tekrar) Yerli Dizi Öğle

    14.15 TV 8 Kitap Kulübü Aktüalite Öğle
    14.15 Tnt Aşk Bu Olmalı Yerli Sinema Öğle
    14.30 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğle
    14.30 Kanal D Erkekleri Tavlama Sanatı Yabancı Sinema Öğle

    14.40 Cine-5 Gündemimiz Türkiye Gezi Öğleden Sonra
    14.45 TRT1 Devre Arası Maç Öğle
    14.45 Lig TV Maç Başlıyor Spor Programı Öğle
    15.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 CNN-TÜRK Yeşil Doğa Gezi Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra

    15.10 Habertürk HT Emlak Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 Show Hayatın Tadı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 TV 8 Salı Sefası Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.30 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 Lig TV Sivasspor-Trabzonspor Maç Öğleden Sonra
    16.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Kanaltürk Klak Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 TRT1 Futbol Günlüğü Spor Programı Öğleden Sonra

    16.00 Kanal 7 Canım Kardeşim Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Sınırsız Futbol Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Cine-5 Sağlık Olsun Sağlık Öğleden Sonra

    16.00 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.10 Habertürk Ht Teknoloji Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 NTV Tadı Damağımda Gezi Öğleden Sonra
    16.15 Tnt Şafakta Buluşalım Yerli Sinema Öğleden Sonra

    16.30 Kanal D Hanımın Çiftliği (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.30 Fox Tehlikeli Tesadüf Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.30 Star Geniş Aile (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.40 TRT1 Zirvedekiler Aktüalite Akşam Üstü
    16.45 Samanyolu A Mı? B Mi? Yarışma Akşam Üstü
    16.45 Show Sihirli Şehir Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü

    17.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK Ana Haber Haberler Akşam Üstü
    17.10 Cine-5 Nurçak Beyle Sanat Gündemi Kültür Sanat Akşam Üstü
    17.10 Habertürk Müzik Ve Yol Aktüalite Akşam Üstü

    17.15 NTV N Moda Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 TV 8 Eğitim Ve Yaşam Eğitim Akşam Üstü
    17.30 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.50 TRT1 Leyla ile Mecnun Yerli Dizi Prime-time

    17.55 NTV % 100 Futbol Spor Programı Akşam
    17.55 Cine-5 Fırtına Yerli Sinema Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 Tnt Haber Haberler Akşam

    [​IMG]


    18.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Kanal 7 Haftasonu Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 E2 Conan Talk Show Akşam

    18.00 Lig TV Maç Başlıyor Maç Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Tnt Gülen Adam Yerli Sinema Akşam

    18.30 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Akşam
    18.40 CNN-TÜRK Spor Vizyon Haberler Akşam
    18.40 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 Star Star Haber Haberler Prime-time

    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 TV 8 Milan-Parma Maç Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Lig TV Gaziantepspor-Galatasaray Maç Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 Kanal 7 Mahmut Tuncer Show Eğlence Prime-time
    19.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time

    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Prime-time
    19.10 Habertürk Karşıt Görüş Tartışma Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Prime-time

    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 NTV % 100 Futbol Spor Programı Prime-time
    19.45 Fox Öğretmen Kemal Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Prime-time

    19.50 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    19.50 Kanaltürk Akrep Kral Yabancı Sinema Prime-time
    19.55 TRT1 Gezelim Görelim Gezi Prime-time
    20.00 Atv Yahşi Cazibe Yerli Dizi Prime-time

    20.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Prime-time
    20.00 E2 Later With Jools Holland Müzik Programı Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Prime-time
    20.00 Star Küçük Kadınlar Yerli Dizi Prime-time

    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Prime-time
    20.10 Habertürk Öteki Gündem Tartışma Prime-time
    20.15 Tnt Harry Potter ve Ateş Kadehi Yabancı Sinema Prime-time
    20.40 Cine-5 Sevgili Claudia Yabancı Sinema Prime-time

    20.45 TRT1 1'e 1 Futbol Spor Programı Prime-time
    20.50 TV 8 Gülhan'ın Galaksi Rehberi Gezi Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Ne Oluyor ? Tartışma Prime-time

    21.00 CNBC-E Kızıl Maske 2 Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 E2 Kızıl Maske Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 Lig TV Maraton Spor Programı Prime-time
    21.40 Samanyolu Ayna Gezi Prime-time

    21.45 Kanaltürk Kızımı Kurtarın Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 TV 8 Roma-Napoli Maç Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.05 Kanal 7 İkbal İle Diyar Diyar Aktüalite Prime-time

    22.10 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Prime-time
    22.15 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.30 Tnt Worst Week Yabancı Dizi Prime-time
    22.30 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Prime-time

    22.35 Cine-5 Soner Olgun İyi Bayramlar Eğlence Prime-time
    22.45 TRT1 Yasak Krallık Yabancı Sinema Gece
    23.00 Atv Kızım Nerede Yerli Dizi Gece
    23.00 Fox Son Savaşçı Yabancı Sinema Gece

    23.00 Star Hayatım Dizi Yarışma Gece
    23.00 CNBC-E Spartacus: Blood And Sand Yabancı Dizi Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 E2 Hung Yabancı Dizi Gece

    23.00 NTV 0-100 Gezi Gece
    23.00 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece
    23.00 CNN-TÜRK 32. Gün (Tekrar) Tartışma Gece
    23.10 Samanyolu Varlık Harikaları Belgesel Gece

    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası Tartışma Gece
    23.30 Show Sevgililer Günü Katliamı Yabancı Sinema Gece
    23.45 Lig TV Günün Özetleri Spor Programı Gece
    23.45 TV 8 Paranoyak Talk Show Gece

    23.45 Kanaltürk Telegol Spor Programı Gece
    00.00 CNBC-E The Walking Dead Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 Kanal 7 Deli Yürek (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı

    00.00 E2 Dexter Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu (Tekrar) Tartışma Gece Yarısı
    00.30 Cine-5 Yıldızlar Gece Parlar Eğlence Gece Yarısı
    00.30 Star Hayrettin Eğlence Gece Yarısı

    00.30 Kanal D Disko Kralı Eğlence Gece Yarısı
    01.00 Fox WWE Smackdown Spor Programı Gece Yarısı
    01.00 TV 8 Çığlık Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Gece Yarısı

    01.10 Atv Krala Mektup Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.30 Show Aile Sırları Yarışma Gece Yarısı
    02.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    03.00 Atv Gönülçelen (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı

    04.00 Kanal D Düşmanla Başbaşa Yabancı Sinema Gece Yarısı
    05.45 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş