Tv'de Bugün Ne Var 10 Mayıs 2011 Salı

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 10 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    Tv'de Bugün Ne Var 10 Mayıs 2011 Salı konusu Tv'de Bugün 10 Mayıs 2011 Salı


    06.00 Star En Son Babalar Duyar Yerli Dizi Sabah
    06.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    06.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah
    06.00 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah

    06.00 Kanal D Gümüş (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    06.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah
    06.00 Bloomberg HT İlk Söz Ekonomi Sabah
    06.00 D Çocuk Jakers Çizgi-Film Sabah

    06.00 Yeşilçam Smart Sevginin Böylesi Yerli Sinema Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.30 Max Smart Aynalı Tahir Yerli Dizi Sabah
    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah

    06.30 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah

    06.30 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanaltürk Berrinle Sabahın Rengi Aktüalite Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Haber Haberler Sabah

    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah
    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah
    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    07.00 Lig TV Günaydın Futbol Spor Programı Sabah

    07.00 TRT HABER Sabah Ana Haber Haberler Sabah
    07.00 Kanal D İrfan Değirmenci ile Günaydın Haberler Sabah
    07.00 Habertürk Gün Başlıyor Haberler Sabah
    07.00 Cine-5 Ayla Çetinkaya ile Güne Merhaba Haberler Sabah

    07.00 Discovery Hünerli Makineler Belgesel Sabah
    07.00 Animal Planet Yaban Yaşam SOS Belgesel Sabah
    07.00 Fox Çalar Saat Haberler Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah

    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
    07.30 Yeşilçam Smart Kader Bu Yerli Sinema Sabah
    07.30 Max Smart Yangın Ayşe Yerli Dizi Sabah

    07.30 Tnt Ben 10 Alen Force Çizgi-Film Sabah
    07.45 Star Kalbimin Sahibi Yabancı Dizi Sabah
    07.50 Samanyolu Dizi Film Yerli Dizi Sabah
    07.50 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni Belgesel Sabah

    07.55 Discovery En Üstün Motosiklet Belgesel Sabah
    08.00 TV 8 Erkan Tan'la Başkentten Haberler Sabah
    08.00 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Sabah
    08.00 Max Smart Bizim Aile Yerli Dizi Sabah

    08.00 TRT HABER Sabah Haber Gazete Haberler Sabah
    08.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah
    08.00 Tnt Jonny Test Çizgi-Film Sabah
    08.05 Kanal 7 Bizim Doktorlar Sağlık Sabah

    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.20 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Sabah
    08.30 D Çocuk Postacı Pat Çizgi-Film Sabah
    08.30 D Spor Tenis Aktif Spor Programı Sabah

    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Açılışa Doğru Ekonomi Sabah
    08.30 Bloomberg HT Sabah Raporu Haberler Sabah
    08.30 Tnt Ender Saraç'la Sağlıklı Yaşam Sağlık Sabah

    08.30 Star Cennetin Sırları Yerli Dizi Sabah
    08.35 Atv Sıla (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    08.45 Kanaltürk 2.Sayfa Magazin Sabah
    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah

    09.00 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 TRT1 Çiçek Taksi Yerli Dizi Sabah
    09.00 Bloomberg HT Yatırım Bülteni Ekonomi Sabah

    09.00 D Çocuk Futbolcu Çocuklar Çizgi-Film Sabah
    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    09.00 Show Bugün Ne Giysem Yarışma Sabah
    09.00 Yeşilçam Smart Yapışık Kardeşler Yerli Sinema Sabah

    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    09.00 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah
    09.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Sabah

    09.15 Discovery Mythbusters Belgesel Sabah
    09.15 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah
    09.15 TRT HABER Ekonomi Ajandası Ekonomi Sabah
    09.15 24 Piyasalar Ve Göstergeler Ekonomi Sabah

    09.20 Cine-5 Uzman Gözüyle Sağlık Sabah
    09.30 Star Dürüye’nin Güğümleri (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    09.40 Kanal 7 İkbal'le Hayatın İçinden Kadın Programı Sabah
    09.40 CNBC-E Sabah Notları Haberler Sabah

    09.45 Fox Ömer Çelakıl ile Hayatın Şifreleri Aktüalite Sabah
    09.50 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    10.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah

    10.00 TRT1 Gülben Kadın Programı Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    10.00 TV 8 Ebruli Sağlık Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah

    10.00 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Sabah
    10.00 Samanyolu Güz Gülleri Yerli Dizi Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    10.10 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah

    10.10 Habertürk Habertürk Gündem Haberler Sabah
    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
    10.15 TRT HABER Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    10.15 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Sabah

    10.30 Tnt Arım Balım Peteğim Kadın Programı Sabah
    10.30 D Spor Günaydın Spor (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.30 Max Smart Genco Yerli Dizi Sabah
    10.30 Cine-5 Yüksek Topuklar Aktüalite Sabah

    10.40 Yeşilçam Smart Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    10.40 CNBC-E Burcu Soruyor Ekonomi Sabah
    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah
    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah

    11.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
    11.00 Bloomberg HT Risk Yönetimi Ekonomi Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Sabah

    11.00 Kanaltürk Hayata Gülerken Kadın Programı Sabah
    11.05 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah
    11.10 Yeşilçam Smart Kuvvetin Ötesi Yerli Sinema Sabah
    11.10 24 Günün Manşeti Haberler Sabah

    11.10 Lig TV Pazartesi Gecesi Futbolu Spor Programı Sabah
    11.15 TRT HABER Medya Müfettişi Aktüalite Sabah
    11.15 Star Soframız Yemek Programı Sabah
    11.20 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah

    11.20 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    11.30 Bloomberg HT HT Ekonomi Soruyor Ekonomi Sabah
    11.30 Show Sabahın Sedası Kadın Programı Sabah
    11.30 Animal Planet Miami Hayvan Koruma Polisi Belgesel Sabah

    11.30 Fox L’oreal Paris Miss Turkey Yarışma Sabah
    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
    11.45 TRT1 Yeniden Başla Yerli Dizi Sabah
    12.00 Fox Su Gibi Kadın Programı Sabah

    12.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 İyilik Sağlık Sağlık Öğle
    12.00 TRT HABER Öğle Ana Haber Haberler Öğle
    12.00 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle

    12.00 D Çocuk Çirkin Patito Çizgi-Film Öğle
    12.00 NTV Öğle Bülteni Haberler Öğle
    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle

    12.00 E2 CSI: NY Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Lig TV Haber Haberler Öğle
    12.30 Star Gün Ortası Haberler Öğle
    12.30 24 2. Moderatör - Remziye Demirkol Haberler Öğle

    12.30 Bloomberg HT Soru Cevap Aktüalite Öğle
    12.30 D Spor Euro Football Spor Programı Öğle
    12.45 Kanal D Bana Herşey Yakışır Yarışma Öğle
    12.45 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Öğle

    12.45 Star Türk Filmleri Kuşağı Yerli Sinema Öğle
    12.50 D Spor Haber Haberler Öğle
    12.55 Discovery Fabrikasyon Belgesel Öğle
    12.55 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Habertürk Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Bugün Haberler Öğle

    13.00 D Spor WTA Andulicia Spor Programı Öğle
    13.00 Animal Planet Hayvan Kurtarma Belgesel Öğle
    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Max Smart Son Bahar Yerli Dizi Öğle

    13.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Lig TV Haber Haberler Öğle
    13.10 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle

    13.15 Lig TV Avrupa’dan Futbol Spor Programı Öğle
    13.20 TRT1 Aile Boyu Yarışma Öğle
    13.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.30 Atv Aşk Ve Ceza (Tekrar) Yerli Dizi Öğle

    13.30 Tnt Dest-İ İzdivaç Kadın Programı Öğle
    13.35 Cine-5 Önce Sağlık Sağlık Öğle
    13.45 Kanal 7 Ezgi ile Şifalı Yemekler Kadın Programı Öğle
    14.00 TV 8 Aklımıza Takıldı Aktüalite Öğle

    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    14.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle
    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle

    14.00 CNBC-E Karar Verenler Ekonomi Öğle
    14.00 Lig TV Futbol Gündemi Spor Programı Öğleden Sonra
    14.05 Bloomberg HT Reel Gündem Ekonomi Öğle
    14.15 Discovery Miami Ink Belgesel Öğle

    14.15 Show Yemekteyiz Yarışma Öğle
    14.30 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
    14.30 Bloomberg HT Reel Gündem Ekonomi Öğleden Sonra
    14.30 D Çocuk Formula X Çizgi-Film Öğleden Sonra

    14.30 Yeşilçam Smart Hasret Acısı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.30 CNN-TÜRK Ekonomi Ekonomi Öğle
    14.45 Star Binbir Gece (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.45 Animal Planet İskoçya Yabani Hayvanlara Yardım Derneği Belgesel Öğleden Sonra

    14.45 Kanal D Yaprak Dökümü Yerli Dizi Öğle
    15.00 Atv Avrupa Yakası (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra

    15.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Finans @ Web Ekonomi Öğleden Sonra
    15.00 Kanaltürk Derya’nın Dünyası Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra

    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra
    15.10 TRT1 Leyla ile Mecnun Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.10 Discovery Mythbusters Belgesel Öğleden Sonra
    15.15 Habertürk Habertürk Gündem Haberler Öğleden Sonra

    15.15 TV 8 TV8 Seçim Kervanı Tartışma Öğleden Sonra
    15.15 Samanyolu Şebnem Kısaparmak İle Güzel Günler Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.20 Max Smart Smart Kültür Sanat Kültür Sanat Öğleden Sonra
    15.25 TRT HABER Söz Millette Aktüalite Öğleden Sonra

    15.30 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.30 Yeşilçam Smart Bir Aşkın Bittiği Yer Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.30 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Öğleden Sonra
    15.30 CNN-TÜRK Bakış Haberler Öğleden Sonra

    15.50 D Çocuk Rupert ve Arkadaşları Çizgi-Film Öğleden Sonra
    16.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra

    16.00 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Futbol Dergisi Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Kadın Programı Öğleden Sonra

    16.00 CNBC-E Kapanışa Doğru Ekonomi Öğleden Sonra
    16.00 24 3. Moderatör-Ahu Tanrıkulu Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğleden Sonra

    16.00 E2 CSI: NY Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.15 Cine-5 Cine5 Akşam Haberleri Haberler Öğleden Sonra
    16.30 D Çocuk Çirkin Patito Çizgi-Film Akşam Üstü
    16.30 Bloomberg HT Son Saat Ekonomi Akşam Üstü

    16.30 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 Cine-5 Buluşma Noktası Aktüalite Öğleden Sonra
    16.40 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.45 TRT1 Ayrılsak da Beraberiz Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.45 Fox Aşkın Peşinde Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam Üstü
    17.00 Animal Planet İngiltere'nin En Kötü Ev Hayvanları Belgesel Akşam Üstü

    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü
    17.00 TV 8 Haber Aktif Haberler Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü

    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK Sıcak Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam Üstü
    17.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam Üstü

    17.00 Show Master Chef Yarışma Akşam Üstü
    17.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.15 Lig TV Eskişehirspor–Fenerbahçe Maç Akşam Üstü
    17.30 NTV Banu Güven İle Artı Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 Bloomberg HT Günün Yorumu Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 D Çocuk Pet Pals Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.30 Tnt Şahin ve Çetesi Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.35 CNN-TÜRK Paranın İzi Ekonomi Akşam Üstü


    18.00 Kanal 7 Kanal 7 Ana Haber Haberler Prime-time
    18.00 Star 2 Haber Haberler Akşam
    18.00 D Çocuk Tracey Çizgi-Film Akşam
    18.00 Bloomberg HT Ana Haber Haberler Akşam

    18.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 D Spor AEVL - FB - Ziraat Bankası (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.00 Tnt Haber Haberler Akşam

    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam
    18.00 CNN-TÜRK Ana Haber Haberler Akşam
    18.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Akşam
    18.10 Habertürk Söz Sende Tartışma Akşam

    18.15 Fox FOX Ana Haber Haberler Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam
    18.15 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Lig TV Premier League World Spor Programı Akşam
    18.30 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Akşam
    18.30 CNBC-E Nickelodeon Kuşağı Çizgi-Film Akşam

    18.30 Tnt Türk Sineması Yerli Sinema Akşam
    18.45 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam
    18.50 Yeşilçam Smart Korkunç Şüphe Yerli Sinema Akşam
    18.55 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Akşam

    18.55 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Prime-time
    19.00 Samanyolu Gereği Düşünüldü Yerli Dizi Prime-time
    19.00 Habertürk Akşam Raporu Haberler Prime-time
    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time

    19.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 E2 Ellen Show Eğlence Prime-time
    19.00 Max Smart Vay Anam Vay Yerli Dizi Akşam
    19.00 Kanal 7 Hababam Sınıfı Uyanıyor Yerli Sinema Prime-time

    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Atv ATV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 Show Show Tv Ana Haber Haberler Prime-time

    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Prime-time
    19.10 24 Benim Gözümle Aktüalite Prime-time
    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam
    19.25 TRT HABER Söz Millette Aktüalite Prime-time

    19.30 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Prime-time
    19.30 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Prime-time
    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
    19.30 Max Smart Aşk Her Yaşta Yerli Dizi Prime-time

    19.30 Lig TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 NTV Yorum Farkı Tartışma Prime-time

    19.45 TV 8 Amerikan Rüyaları Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Kanaltürk Su Dünyası Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Show Spor Sayfası Spor Programı Akşam
    19.55 TRT1 Elde Var Hayat Yerli Dizi Prime-time

    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Prime-time
    20.00 Yeşilçam Smart Toto Kralı Yerli Sinema Prime-time
    20.00 Show Wipeout Türk-Yunan Yarışma Prime-time
    20.00 Star Papatyam Yerli Dizi Prime-time

    20.00 Kanal D Öyle Bir Geçer Zaman Ki Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNBC-E Memphis Beat Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time

    20.00 E2 The Tonight Show Talk Show Prime-time
    20.00 NTV Canlı Ana Haber Haberler Prime-time
    20.05 Samanyolu Türk Sineması Yerli Sinema Prime-time
    20.15 Tnt Açıl Susam Açıl Yarışma Prime-time

    20.30 Lig TV 3 Korner - 1 Penaltı Spor Programı Prime-time
    20.30 Fox Adını Sen Koy Yerli Sinema Prime-time
    20.30 Discovery Fabrikasyon Belgesel Prime-time
    20.30 D Çocuk Toopy ve Binoo Çizgi-Film Prime-time

    20.40 Cine-5 90+3 Spor Programı Prime-time
    20.45 Animal Planet Yaban yakınlaşmalar ? kurgusuz!: Umulmadık Kahramanlar Belgesel Prime-time
    21.00 Habertürk Haber Bülteni 21 Haberler Prime-time
    21.00 NTV Mirgün Cabas İle Her Şey Aktüalite Prime-time

    21.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 E2 The Big Bang Theory Yabancı Dizi Prime-time
    21.10 Yeşilçam Smart Antepli Yerli Sinema Prime-time
    21.15 Habertürk Teke Tek Tartışma Prime-time

    21.30 CNN-TÜRK Ne Oluyor ? Aktüalite Prime-time
    21.30 E2 Two And A Half Men Yabancı Dizi Prime-time
    21.30 D Çocuk Formula X Çizgi-Film Prime-time
    21.35 TRT1 Eurovision´a Doğru Eğlence Prime-time

    21.45 Samanyolu Tek Türkiye Yerli Dizi Prime-time
    21.45 Animal Planet İnsan Avı: Savananın Yırtıcıları Belgesel Prime-time
    22.00 Kanal 7 Kaçak Gelin Yerli Sinema Gece
    22.00 TRT1 Eurovision Şarkı Yarışması Yarı Final Eğlence Prime-time

    22.00 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 TV 8 Salı Sefası Müzik Programı Prime-time
    22.00 E2 Conan Talk Show Prime-time
    22.00 TRT HABER Ana Haber Haberler Prime-time

    22.00 Discovery Mega Mühendislik Projeleri: Tek Kişilik Araçlar Belgesel Prime-time
    22.00 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.15 Lig TV Avrupa’dan Futbol Spor Programı Prime-time
    22.15 NTV Wilco’nun Seçimi Tartışma Prime-time

    22.30 D Çocuk Ejder Avcıları Çizgi-Film Gece
    22.30 Atv Tövbeler Tövbesi Yerli Dizi Prime-time
    22.30 Tnt Frame Yarışma Prime-time
    22.30 Kanaltürk Merkez Siyaset Tartışma Gece

    22.35 NTV Seçim Kürsüsü Tartışma Prime-time
    22.40 Cine-5 Cine5 Gece Haberleri Haberler Gece
    23.00 Show Canlı Para Yarışma Gece
    23.00 Tnt Aşk ve Gurur Yabancı Sinema Gece

    23.00 E2 Bored To Death Yabancı Dizi Gece
    23.00 Kanal D Şanslı Masa Yarışma Gece
    23.00 Cine-5 Gece Mikrofonu Eğlence Gece
    23.00 NTV Seçime Doğru NTV Soruyor Tartışma Gece

    23.00 CNBC-E Sensiz Olmaz Yabancı Sinema Gece
    23.00 24 Moderatör Gece-Fuat Kozluklu Haberler Gece
    23.00 D Çocuk Kapanış Advertorial Gece
    23.00 Max Smart Zelihanın Gözleri Yerli Dizi Gece

    23.15 Fox Derin Sular Yerli Dizi Gece
    23.30 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Sohbet Gece
    23.30 D Spor Haber Haberler Gece
    23.30 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Gece

    23.45 Samanyolu Farklı Desenler Yerli Dizi Gece
    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    00.00 Habertürk 1 Gün Haberler Gece Yarısı
    00.00 TRT HABER Gün Sonu Haberler Gece Yarısı

    00.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece
    00.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Gece Yarısı
    00.00 Fantasy Fantasy Preview Erotik Gece Yarısı
    00.20 Fantasy Linsey Dawn Mckenzie I'm Back 4 Erotik Gece Yarısı

    00.30 Max Smart Yangın Ayşe Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.30 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Sinema Gece Yarısı
    00.30 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.30 Fox L’oreal Paris Miss Turkey Gece Yarışma Gece Yarısı

    00.45 Fantasy Dirty Little Pig Tales 3 Erotik Gece Yarısı
    00.50 Fantasy Lesbo Teen Initiation 3 Erotik Gece Yarısı
    01.00 CNN-TÜRK Gece Haberleri Haberler Gece Yarısı
    01.00 Kanal D Mükemmel Plan Yabancı Sinema Gece Yarısı

    01.00 Show Bugün Ne Giysem Yarışma Gece Yarısı
    01.00 CNBC-E Conan Talk Show Gece Yarısı
    01.15 Fantasy It's A Girl Thing 3 Erotik Gece Yarısı
    01.20 Kanal 7 Haber Maratonu Haberler Gece Yarısı

    01.35 Fantasy Wriggle & Pout 2/3 Erotik Gece Yarısı
    01.50 Fantasy Maskerade 3 Erotik Gece Yarısı
    02.10 Fantasy Demetri's Hotel 4 Erotik Gece Yarısı
    02.30 Fantasy The Vampires 2 Erotik Gece Yarısı

    02.30 Kanal D Bana Herşey Yakışır Yarışma Gece Yarısı
    02.45 Fantasy Wriggle & Pout 2 Erotik Gece Yarısı
    03.00 Fantasy Zombie Nation 2 Erotik Gece Yarısı
    03.00 Fox FOX Ana Haber (Tekrar) Haberler Gece Yarısı

    03.10 Fantasy Poker Ass 5 Erotik Gece Yarısı
    03.25 Fantasy British Hotel Bitches 1 Erotik Gece Yarısı
    03.40 Kanal D Tutsak Hayaller Yabancı Sinema Gece Yarısı
    05.20 Kanal D 112 Acil Yabancı Dizi Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş