Tv'de Bugün Ne Var 1 Mayıs 2011 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 1 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    Tv'de Bugün Ne Var 1 Mayıs 2011 Pazar konusu Tv'de Bugün 1 Mayıs 2011 Pazar

    00.00 Tnt Testere 2 Yabancı Sinema Gece
    00.00 CNN-TÜRK Akustikhane Aktüalite Gece Yarısı
    00.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 E2 Later With Jools Holland Müzik Programı Gece Yarısı

    00.00 CNBC-E Dexter Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 Kanal D Disko Kralı Talk Show Gece Yarısı
    00.45 Star Hayrettin Eğlence Gece Yarısı
    00.45 Fox White Collar Yabancı Dizi Gece Yarısı

    01.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.10 Atv Unutulmaz (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.10 Cine-5 Zembur Eğlence Gece Yarısı
    01.30 Show Master Chef Türkiye Yarışma Gece Yarısı

    01.45 Fox Fox Ana Haber (Tekrar) Haberler Gece Yarısı
    02.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    02.00 Star Korkunç Bir Film 3 Yabancı Sinema Gece Yarısı
    02.00 Samanyolu Günlük Aktüalite Gece Yarısı

    02.50 Atv Kızım Nerede (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    03.00 Show Yemekteyiz Yarışma Gece Yarısı
    04.00 Kanal D Düşler Ülkesi Yabancı Sinema Gece Yarısı
    05.45 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah

    06.00 Star En Son Babalar Duyar Yerli Dizi Sabah
    06.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
    06.15 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Sabah

    06.20 Atv Yumurcak Tv Çocuk Programı Sabah
    06.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    06.30 Tnt Foster Çizgi-Film Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah

    06.45 TRT1 Kuzenlerim Yerli Dizi Sabah
    06.45 Kanal D Rock Kampı 2 Çizgi Sinema Sabah
    07.00 Cine-5 Kahkaha Makinası Komedi-Kabare Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah

    07.00 Kanaltürk Gagguk Eğlence Sabah
    07.00 TV 8 Plates Aktüalite Sabah
    07.00 Tnt Falpjack Çizgi-Film Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.10 Habertürk Söz Sende (Tekrar) Tartışma Sabah
    07.15 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    07.20 Atv Selena (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.30 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    07.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.30 Fox Çalar Saat Haftasonu Haberler Sabah
    07.45 TRT1 Elde Var Hayat Yerli Dizi Sabah

    07.45 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.45 Star Mesut Yar’la Uyan Türkiye Hafta Sonu Aktüalite Sabah
    07.45 Cine-5 Mahçup Delikanlı Yerli Sinema Sabah
    08.00 E2 Martha Stewart Show Eğlence Sabah

    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Tnt Samurai Jack Çizgi-Film Sabah
    08.00 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah

    08.00 CNN-TÜRK 1 Mayıs Özel Haberler Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadetten Tablolar Aktüalite Sabah
    08.30 Kanal 7 Deli Yürek (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    08.30 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah

    08.30 Kanal 7 Acı Hayat Yerli Dizi Sabah
    08.30 Lig TV Günaydın Futbol Spor Programı Sabah
    08.40 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    08.40 Kanaltürk Gönülden Yaralılar Yerli Sinema Sabah

    09.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    09.00 Tnt Tnt Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
    09.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah
    09.00 Show Vidivodo Eğlence Sabah

    09.10 TRT1 Kara Şimşek Yabancı Dizi Sabah
    09.10 Atv Gönülçelen (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    09.15 NTV 1 Mayıs Özel Haberler Sabah
    09.15 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah

    09.15 Cine-5 Cine Çocuk Çocuk Programı Sabah
    09.30 CNBC-E Fairy Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    10.00 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah
    10.00 Kanal 7 Herşeyin Başı Sağlık Aktüalite Sabah

    10.00 Fox Hayat Tadında Güzel Aktüalite Sabah
    10.00 E2 The Ellen Degeneres Show Eğlence Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Cine-5 Bu Topraklarda 1000 Yıl Aktüalite Sabah

    10.00 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    10.05 TRT1 Molly ve Kanunsuz John Yabancı Sinema Sabah
    10.15 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Sabah
    10.20 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah

    10.30 CNBC-E Fanboy And Chum Chum Çizgi-Film Sabah
    10.30 Lig TV Tutkumuz Futbol Spor Programı Sabah
    10.30 TV 8 8. Etap Aktüalite Sabah
    11.00 Tnt Herşey Gerçek Aktüalite Sabah

    11.00 CNBC-E Back At The Barnyard Çizgi-Film Sabah
    11.00 Samanyolu Yeşeren ümitler Yerli Dizi Sabah
    11.00 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    11.00 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.00 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.05 Cine-5 Yaşamdan Bir Yaprak Aktüalite Sabah
    11.15 TV 8 Her Pazar Açıkca Aktüalite Sabah

    11.15 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    11.30 Lig TV Maraton Spor Programı Sabah
    11.45 Kanal 7 Başkent Kulisi Tartışma Sabah

    11.45 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah
    12.00 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Öğle
    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    12.00 E2 Dark Blue Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle
    12.00 Tnt Dedikodu Magazin Öğle
    12.00 Fox Seçim Özel 2011 Tartışma Öğle

    12.15 Star Soframız Yemek Programı Öğle
    12.15 Habertürk Kıyıdan Aktüalite Öğle
    12.25 Cine-5 Artı Değer Aktüalite Öğle
    12.30 CNBC-E Icarly Yabancı Dizi Öğle

    12.30 Show Tekno Trend Teknoloji Öğle
    12.40 Cine-5 Yapıvizyon Aktüalite Öğle
    13.00 CNBC-E Star Wars: Klon Savaşları Çizgi-Film Öğle
    13.00 E2 Cold Case Yabancı Dizi Öğle

    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 Kanal 7 7. Gün Tartışma Öğle
    13.00 Kanal D Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda Aktüalite Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle

    13.10 Habertürk Airport Aktüalite Öğle
    13.15 Fox Barbie Periler Ülkesinde Yabancı Sinema Öğle
    13.15 TV 8 Efsane Savaşçılar Yabancı Sinema Öğle
    13.15 TRT1 Cumhuriyetin Kanatları Belgesel Öğle

    13.30 Show İyi Beslen Mutlu Yaşa Aktüalite Öğle
    13.30 Star Hayrettin Eğlence Öğle
    13.30 CNBC-E Camelot Yabancı Dizi Öğle
    13.35 Cine-5 Dr. Hamit Aydınla Pazar Sohbeti Aktüalite Öğle

    13.40 Samanyolu İyi Seyirler Aktüalite Öğle
    13.45 Atv Dizi TV Magazin Öğle
    13.45 Kanal 7 Serdemin Mutfağı Aktüalite Öğle
    13.45 TRT1 47. Uluslararası Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Spor Programı Öğle

    14.00 Lig TV Maç Başlıyor Maç Öğle
    14.00 Tnt Frame Yarışma Öğle
    14.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğle
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle

    14.20 Tnt Kolej Günlüğü Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.30 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle
    14.30 Show Adını Feriha Koydum (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    14.45 Atv Aşk Ve Ceza (Tekrar) Yerli Dizi Öğle

    14.45 Star Papatyam (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    15.00 Kanal D Kavak Yelleri (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    15.00 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Lig TV Manisaspor-Eskişehirspor Maç Öğleden Sonra
    15.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Fox Bambaşka - Style By Jury Aktüalite Öğleden Sonra

    15.10 Habertürk Futbol Pazar Spor Programı Öğleden Sonra
    15.15 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.20 Cine-5 İstanbul Özlemi Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.45 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Öğleden Sonra
    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 E2 Conan Talk Show Öğleden Sonra
    16.00 Cine-5 Doğal Yaşam Sağlık Öğleden Sonra

    16.00 TV 8 Milan-Bologna Maç Öğleden Sonra
    16.00 Kanal 7 Hakanlar Çarpışıyor Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra

    16.10 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra
    16.15 NTV 0-100 Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Tnt Sonbahar Rüzgarları Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Zambaklar Açarken Yerli Sinema Öğleden Sonra

    16.15 CNN-TÜRK Tasarım 360 Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Fox Lale Devri (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.40 Star Yerli Dizi Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.40 Atv Çocuklar Duymasın (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.45 Kanal D Fatmagül’ün Suçu Ne? (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.45 Samanyolu Vahşi Zamanlar Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Maç Başlıyor Maç Akşam Üstü

    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK Ana Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 Show Komik Bir Film Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü

    17.10 Habertürk Müzik ve Yol Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 NTV Gerçek Orada Bir Yerde Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 Cine-5 Yıldızlar Gece Parlar Eğlence Akşam Üstü
    17.30 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.40 TRT1 Başrolde Aşk Yerli Dizi Akşam Üstü
    18.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 Kanal 7 Haftasonu Haberleri Haberler Akşam
    [​IMG]

    18.00 Tnt Haber Haberler Akşam
    18.00 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Akşam
    18.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Tnt Tarzan Rıfkı Yerli Sinema Akşam
    18.30 Cine-5 Gündemimiz Türkiye Aktüalite Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.40 CNN-TÜRK Spor Vizyon Haberler Akşam
    19.00 Show Show Tv Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 Star Star Haber Haberler Prime-time

    19.00 CNN-TÜRK Şeffaf Oda (Tekrar) Aktüalite Prime-time
    19.00 Lig TV Fenerbahçe–İ.B.Belediyespor Maç Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 Kanal 7 İzzet Yıldızhan Show Eğlence Prime-time
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Memphis Beat Yabancı Dizi Prime-time

    19.10 Habertürk Demokratik Açılım Tartışma Prime-time
    19.30 Kanaltürk Gagguk Eğlence Prime-time
    19.30 TV 8 Neşeli Pazarlar Eğlence Prime-time
    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.45 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Prime-time
    19.45 NTV % 100 Futbol Devre Arası Spor Programı Prime-time
    19.50 Samanyolu Farklı Desenler Yerli Dizi Prime-time
    19.50 TRT1 Gezelim Görelim Gezi Prime-time

    19.50 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    20.00 CNBC-E Camelot Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time

    20.00 E2 Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Ankara Kulisi Tartışma Prime-time

    20.00 Show Survivor: Ünlüler-Gönüllüler Yarışma Prime-time
    20.00 Star Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Yerli Dizi Prime-time
    20.10 Habertürk Olduğu Gibi Tartışma Prime-time
    20.15 Tnt Cinderella Man Yabancı Sinema Prime-time

    20.40 TRT1 Stadyum Pazar Spor Programı Prime-time
    20.40 Cine-5 İstenmeyen Adam Aktüalite Prime-time
    20.50 Kanaltürk Telegol Spor Programı Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.00 Lig TV Maraton Spor Programı Prime-time
    21.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
    21.30 TV 8 Uçuş 93 Yabancı Sinema Prime-time
    21.30 E2 Bored To Death Yabancı Dizi Prime-time

    21.45 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 Cine-5 Dış Hatlar Aktüalite Prime-time
    21.50 Atv Gönülçelen Yerli Dizi Prime-time
    22.00 NTV 22 Haber Haberler Prime-time

    22.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 E2 The Sarah Silverman Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 Kanal D Nuri Yerli Dizi Gece
    22.00 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu Tartışma Prime-time

    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 Kanal 7 Kılıçarslan Yerli Sinema Prime-time
    22.10 Habertürk Gölgede Muhabbet Sohbet Prime-time
    22.30 E2 The Simpsons Çizgi-Film Prime-time

    22.30 NTV bir FİKRİNmi VAR? Yarışma Prime-time
    22.45 Tnt Frame Yarışma Prime-time
    22.50 Cine-5 Gemideki Gizem Yabancı Sinema Gece
    23.00 CNBC-E Dexter Yabancı Dizi Gece

    23.00 Star Hayret Bi Şey Eğlence Gece
    23.00 E2 Family Guy Çizgi-Film Gece
    23.20 Samanyolu Vahşi Zamanlar Yerli Dizi Gece
    23.30 E2 South Park Çizgi-Film Gece

    23.30 Show Sokak Dövüşçüsü Yabancı Sinema Gece
    23.30 Fox Süper Kulüp Magazin Gece
    23.30 TV 8 Herşey Futbol Spor Programı Gece
    23.45 Kanal 7 Kurtlar Vadisi (Tekrar) Yerli Dizi Gece

    23.45 Atv Her Şeye Rağmen (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    23.50 TRT1 Kara Şimşek Yabancı Dizi Gece
    00.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E Camelot Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.00 CNN-TÜRK Çift Kale Spor Programı Gece Yarısı
    00.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 E2 Shameless Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.20 Cine-5 Portreler (Tekrar) Kültür Sanat Gece Yarısı

    00.30 Kanal D Muhabbet Kralı Tartışma Gece Yarısı
    00.30 Star Kan Kardeşler Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.15 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı

    01.30 Show Altı Pas Spor Programı Gece Yarısı
    01.50 Atv Aşk Bir Hayal (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    02.00 CNN-TÜRK Gece Haberleri Haberler Gece Yarısı
    03.15 Fox Fox Ana Haber (Tekrar) Haberler Gece Yarısı

    03.30 Show Master Chef Türkiye Yarışma Gece Yarısı

     

Bu Sayfayı Paylaş