TV'de Bugün 9 Ocak 2010 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 9 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 9 Ocak 2010 Cumartesi konusu TV'de Bugün 9 Ocak 2010 Cumartesi

    06.00 Kanal D Aşkım Aşkım Yerli Dizi Sabah
    06.00 Discovery American Chopper Belgesel Sabah
    06.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Kongonun Gizemli Balığı Belgesel Sabah

    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah
    06.00 Sinema Tv Benim Afrikam Yabancı Sinema Sabah
    06.05 TRT2 Zamanın Tanığı Belgesel Sabah
    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.35 TRT2 Kültür Penceresi Aktüalite Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah

    06.45 Fox Why Why Family 3 Çizgi-Film Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.50 TRT2 Derin Kökler Aktüalite Sabah
    07.00 Star He-Man Çizgi-Film Sabah

    07.00 Show Kahramanlar Yerli Dizi Sabah
    07.00 Cine-5 Macera Peşinde Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanal D Hannah Montana Yabancı Dizi Sabah
    07.00 N.Geographic En Tehlikeli Karşılaşmalar Belgesel Sabah

    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah

    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 TV 8 Plates Aktüalite Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanaltürk Sonic Çizgi-Film Sabah

    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah
    07.15 24 Güzel Oyun Aktüalite Sabah
    07.20 TRT1 İstanbul Sokakları Aktüalite Sabah
    07.20 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Sabah

    07.20 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Sabah
    07.50 Discovery Mythbusters Belgesel Sabah
    07.50 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah

    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanal 1 Barney Special Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah

    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah
    08.00 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    08.00 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    08.00 Star Mesut Yar la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah

    08.00 Kanaltürk Powerpuff Girls Çizgi Sinema Sabah
    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.20 Star Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah

    08.20 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Bir Zamanlar Türkiye Aktüalite Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    08.30 Kanal D 3 Silahşörler Çizgi Sinema Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.40 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
    08.40 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Sabah

    08.40 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.45 Discovery Nasıl Çalışır? Belgesel Sabah
    08.45 NTV Lifesyle Aktüalite Sabah
    08.50 Sinema Tv Bir Çılgının İçinde Yabancı Sinema Sabah

    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 TV 8 Mügece Sağlık Ve Güzellik Sağlık Sabah
    09.00 N.Geographic MARVI Hammer Belgesel Sabah
    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah

    09.00 Show VidiVodo Eğlence Sabah
    09.10 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 CNN-TÜRK Trendikon Aktüalite Sabah
    09.10 Discovery Yenileme Belgesel Sabah

    09.10 NTV Basın Odası (Tekrar) Aktüalite Sabah
    09.15 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Haberler Sabah
    09.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    09.20 Cine-5 Doraca Çizgi-Film Sabah

    09.30 Kanal D İş Dünyası Aktüalite Sabah
    09.30 CNBC-E Back At Barnyard Çizgi-Film Sabah
    09.30 Lig TV Prof.Dr.Burhan Uslu İle Sporcu Sağlığı Spor Programı Sabah
    09.30 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.40 Star Pulsar Yerli Dizi Sabah
    09.50 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    09.55 Atv Selena Yerli Dizi Sabah
    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Fox Zap Zup (Tekrar) Eğlence Sabah
    10.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Sabah

    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.00 TV 8 Bay Tahmin (Canlı) Aktüalite Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 N.Geographic Vahşi Rusya Belgesel Sabah

    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Kanal 1 Şahane Çocuklar Aktüalite Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah

    10.05 Discovery Motosiklet Montajcıları Belgesel Sabah
    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    10.30 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Sabah
    10.35 Sinema Tv Dünyanın Merkezine Yolculuk Yabancı Sinema Sabah

    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    11.00 DreamTV 2009’ un Enleri Müzik Programı Sabah
    11.00 Lig TV Diyarbakırspor-Galatasaray Maç Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 TRT1 Yol Ver Aktüalite Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Sabah
    11.10 TRT2 Alan Razı Satan Razı Aktüalite Sabah

    11.15 Habertürk Üniversite Medya (Canlı) Eğitim Sabah
    11.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    11.30 Kanal 1 Hayvan Dostu Aktüalite Sabah
    11.30 Fox Ömre Bedel (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    11.45 TRT1 Magazin Özel Magazin Sabah
    11.55 Discovery American Chopper Belgesel Sabah
    12.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Star Dekodizayn Aktüalite Öğle

    12.00 DreamTV Coke’n Music Müzik Programı Öğle
    12.00 N.Geographic Kıyamet: İkinci Dünya Savaşı Belgesel Öğle
    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle

    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Öğle
    12.15 Atv Kültür Aşı Yemek Programı Öğle

    12.15 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.15 Samanyolu Yarınlardan Sorumluyuz Aktüalite Öğle
    12.15 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle
    12.15 Sinema Tv Sıcak Yerli Sinema Öğle

    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.30 Kanal 1 Emret Komutanım Yerli Dizi Öğle
    12.50 Discovery Sipariş Arabalar Belgesel Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 Kanal D Cinemania Aktüalite Öğle
    13.00 Star Çat Kapı Aktüalite Öğle
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    13.00 Lig TV Bordo Mavi Spor Programı Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Akşam
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle
    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.15 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğle
    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle

    13.25 CNN-TÜRK Spor Haberler Öğle
    13.30 TRT1 Bam Teli Aktüalite Öğle
    13.30 Tnt 8 Simple Rules Yabancı Dizi Öğle
    13.30 24 Örtülü Futbol Belgesel Öğle

    13.35 TRT2 Düşlerle Gelen Aktüalite Öğle
    13.45 Fox İnce İnce Yasemince Özel (Tekrar) Komedi-Kabare Öğle
    13.45 Show Özgür Şef Yemek Programı Öğle
    13.45 Cine-5 Yüksek Mil Aktüalite Öğle

    13.45 Atv Unutulmaz Yerli Dizi Öğle
    13.45 Discovery Geleceğin İnşası Belgesel Öğleden Sonra
    13.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    14.00 TRT3 Eurocup Basketbol Karşılaşması Maç Öğle

    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.00 Kanal 1 Renkli Dünyalar Magazin Öğle
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle

    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.00 Kanal D Her Eve Lazım Kadın Programı Öğleden Sonra
    14.00 CNBC-E One Tree Hill Yabancı Dizi Öğle
    14.00 Tnt Monk Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    14.00 E2 The Jay Leno Show Eğlence Öğleden Sonra
    14.10 Kanaltürk Medyatik (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.10 Habertürk Fihrist (Canlı) Aktüalite Öğle
    14.10 NTV On Kadın (Tekrar) Aktüalite Öğle

    14.15 Lig TV Trabzonspor-Beşiktaş Maç Öğle
    14.15 Kanal D Küçük Kadınlar Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.15 Sinema Tv Riviera'da Yılbaşı Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    14.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Öğleden Sonra

    14.20 Cine-5 Yakın Takip (Tekrar) Magazin Öğle
    14.20 Star Koca Ayak Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    14.40 Discovery Mühendislik Harikaları Belgesel Öğleden Sonra
    14.40 Discovery Mühendislik Harikaları Belgesel Öğleden Sonra

    14.45 TRT2 El Alem Ne Der Aktüalite Öğleden Sonra
    14.45 Cine-5 Yakın Takip Özel (Tekrar) Magazin Öğleden Sonra
    14.45 TV 8 Zeynep Tunuslu ile Alamode Sohbet Öğleden Sonra
    14.50 TRT1 Zirvedekiler Müzik Programı Öğleden Sonra

    15.00 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yemek Programı Öğleden Sonra

    15.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Top 50 Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Kara Murat Fatihin Fermanı Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.10 CNN-TÜRK İş Seyahati Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 Habertürk Teknopark Aktüalite Öğleden Sonra
    15.25 NTV Prof.Osman Müftüoğlu Yanıtlıyor Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 TRT3 Indesit Avrupa Şampiyonlar Ligi Voleybol Karşılaşması Maç Öğleden Sonra

    15.30 Kanal 1 4 Köşe Magazin Öğleden Sonra
    15.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğleden Sonra
    15.35 Discovery X-Makineler Belgesel Öğleden Sonra
    15.40 TRT1 Kırmızı Işık Aktüalite Öğleden Sonra

    15.45 TV 8 Olay Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Akşam Üstü
    16.10 Atv Samanyolu Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.10 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra
    16.15 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Öğleden Sonra
    16.15 24 Reel Sektör Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Öğleden Sonra

    16.30 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.30 Kanal D Aşk-ı Memnu Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.40 Cine-5 Full Ekran (Tekrar) Aktüalite Akşam Üstü
    16.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Akşam Üstü

    16.45 TV 8 Yonca Ebuzziya nın Çizgisi Aktüalite Akşam Üstü
    16.55 TRT1 Müzik Sefası Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 Show Kahramanlar Yerli Dizi Öğleden Sonra
    17.00 Star Kayseri-Vitesse Maç Akşam Üstü

    17.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Discovery Görgü Tanığı Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü
    17.00 Kanal 1 Stüdyo 34 Aktüalite Akşam Üstü

    17.00 Lig TV Aslan Cim Bom Spor Programı Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic En Büyük Dizaynlar Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Lara Croft:Tom Raider Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.05 TRT2 Güneşin İzinde Aktüalite Akşam Üstü

    17.20 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Akşam Üstü
    17.20 NTV Futbol Mundıal Spor Programı Akşam Üstü
    17.20 TRT3 Ziraat Türkiye Kupası Maç Akşam Üstü
    17.30 Lig TV Sarı Kanarya Spor Programı Akşam Üstü

    17.30 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Salı Sefası Eğlence Akşam
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 DreamTV 2009’ un Enleri Müzik Programı Akşam

    [​IMG]


    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam Üstü
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 TRT2 Haber Haberler Akşam
    18.00 CNBC-E The Prisoner Yabancı Dizi Akşam

    18.00 Discovery Ardi nin Bulunuşu Belgesel Akşam Üstü
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Tnt Çılgın Aile Yabancı Sinema Akşam

    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.20 Kanal 1 Dawsons Creek Yabancı Sinema Akşam
    18.25 TRT2 Az Politik Aktüalite Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Atv Atv Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.45 DreamTV Top 50 Müzik Programı Akşam
    18.50 Sinema Tv İndiana Jones: Kamçılı Adam Yabancı Sinema Akşam
    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Rescue Ink Belgesel Prime-time

    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Star Star Haber Haberler Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.10 Habertürk Basın Kulübü (Tekrar) Tartışma Prime-time

    19.15 TRT2 Yeni Bir Hayat Aktüalite Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.30 TRT2 Açık Kitap Aktüalite Prime-time
    19.30 Fox Bez Bebek (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time

    19.30 NTV BBC Türkçe Belgesel Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 Kanal 1 Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.40 TRT1 Maça Doğru Spor Programı Prime-time
    19.45 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Prime-time
    19.45 Kanaltürk Size de Çıkabilir Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time

    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    20.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Prime-time

    20.00 CNBC-E Without a Trace Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Atv Bir Şarkısın Sen Yarışma Prime-time
    20.00 Star Beşiktaş - Hamburg Maç Prime-time
    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Prime-time

    20.00 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Gece
    20.00 TRT1 Trabzonspor-Denizli Belediyespor Maç Prime-time
    20.00 TRT2 Herşey Hakkında Aktüalite Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time

    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 24 Haber Haberler Prime-time
    20.00 Kanal 1 Taner Takipte Magazin Prime-time
    20.00 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 E2 Later With Jools Holland Eğlence Prime-time
    20.10 NTV 0-100 Aktüalite Prime-time

    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.25 Cine-5 Kızları Öp Yabancı Sinema Prime-time
    20.30 Lig TV Akdeniz Rüzgarı Spor Programı Prime-time
    20.45 TRT3 Ring Spor Programı Prime-time

    21.00 NTV Sevilla-Racing (Canlı) Maç Prime-time
    21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time
    21.00 N.Geographic Deli Maceralar Belgesel Prime-time
    21.00 Kanal 7 Mahmut Tuncer Show Eğlence Prime-time

    21.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Prime-time
    21.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Trendikon Aktüalite Prime-time
    21.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 Sinema Tv Ay Prensesi Yabancı Sinema Prime-time
    21.10 TRT2 Alev Alatlı İle Hadi Baştan Alalım Aktüalite Prime-time
    21.15 Lig TV İlk Yarının Süper Golleri Spor Programı Prime-time
    21.15 TV 8 Aşk Kurbanları Yabancı Sinema Prime-time

    21.15 Tnt Belalı Aşk Yabancı Sinema Prime-time
    21.15 24 Araba Sevdası Spor Programı Prime-time
    21.30 Samanyolu Kırık Kalpler Yerli Dizi Prime-time
    21.30 Fox 300 Spartalı Yabancı Sinema Prime-time

    21.45 TRT3 Spor Deyince Spor Programı Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 Lig TV Haftanın Maçları Spor Programı Gece

    22.00 N.Geographic Yalnız Gezegen Belgesel Prime-time
    22.00 TRT2 Posta Tarihi Aktüalite Prime-time
    22.00 CNBC-E Ghost Whısperer Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 Discovery Amerikan Kerestecileri Belgesel Prime-time

    22.00 Kanaltürk Ateş Krallığı Yabancı Sinema Gece
    22.05 Habertürk Ht Kulüp (Yeni Bölüm) Aktüalite Prime-time
    22.05 TRT1 Maçın Ardından Spor Programı Prime-time
    22.10 Kanal 1 Entrika Yabancı Sinema Prime-time

    22.10 Star Papatyam (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    22.15 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Prime-time
    22.15 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time
    22.20 CNN-TÜRK Afişe Takılanlar Aktüalite Prime-time

    22.30 DreamTV Punkart Müzik Programı Prime-time
    22.30 TRT3 Olimpik Magazin Spor Programı Gece
    22.35 TRT1 Ferhat Göçer İle Müzik Programı Gece
    22.50 Cine-5 Ali Eyüboğlu İle Senin Hikayen Aktüalite Gece

    22.50 Sinema Tv Ölümcül Oyunlar Yabancı Sinema Gece
    23.00 E2 Hung Yabancı Dizi Gece
    23.00 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece
    23.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Gece

    23.00 Discovery Time Warp Belgesel Prime-time
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece

    23.00 N.Geographic Parmaklıkların Ardında Belgesel Gece
    23.00 Lig TV Artistik Futbol Spor Programı Gece
    23.10 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Aktüalite Gece
    23.10 NTV Gece Bülteni Haberler Gece

    23.15 TV 8 Bir Yıldız Masalı Sohbet Gece
    23.15 TRT2 Can Veren Pervaneler Aktüalite Gece
    23.30 Show Bu Kalp Seni Unutur Mu? (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    23.30 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece

    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 Lig TV Yirmi Bir (21) Spor Programı Gece
    23.45 TRT3 Eurocup Basketbol Karşılaşması Maç Gece
    23.50 Cine-5 Dizi Magazin (Yeni Bölüm) Magazin Gece

    00.00 Kanal 1 Dawsons Creek Yabancı Dizi Gece
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.05 CNBC-E The Prisoner Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Gece Yarısı

    00.10 NTV Şahane Düetler Aktüalite Gece Yarısı
    00.10 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Gece
    00.15 Kanaltürk Berrin'le Gecenin Rengi Sohbet Gece Yarısı
    00.15 Fox Altın Yumruklar (Özel) Spor Programı Gece Yarısı

    00.30 Star Maskeli Balo Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.30 24 Kırmızı Halı Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 Atv Krala Mektup Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.30 Kanal D Disko Kralı Eğlence Gece

    00.45 TV 8 Göldeki Hayalet Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.55 Sinema Tv Skor Peşinde Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 Show Tılsımlı Kılıç Yabancı Sinema Gece Yarısı
    03.15 Kanal D Ölümcül Virüs Yabancı Sinema Gece Yarısı
    04.30 Kanal D Anlat İstanbul Yerli Sinema Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş