TV'de Bugün 9 Mayıs 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 9 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 9 Mayıs 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 9 Mayıs 2010 Pazar


    06.00 Cine-5 Macera Peşinde Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Belgesel Sabah
    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah

    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.05 CNN-TÜRK Her Gün Cuma Olsa Aktüalite Sabah
    06.30 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Sabah
    06.30 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah

    06.30 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    06.55 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    07.00 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    07.00 Cine-5 Sonic Hedgehog Çizgi-Film Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.00 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Sabah
    07.00 Fox Şakalamaca Eğlence Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah

    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Sabah

    07.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Sabah
    07.10 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Sabah
    07.15 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.20 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah

    07.30 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah

    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    08.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah

    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 Cine-5 Sabrina Çizgi-Film Sabah

    08.00 Show Yarım Elma Yerli Dizi Sabah
    08.00 Star Mesut Yar la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah
    08.00 Bloomberg HT Fashion Memoir Aktüalite Sabah
    08.10 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    08.10 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    08.15 TRT HABER Portreler Galerisi Kültür Sanat Sabah
    08.20 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah

    08.20 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.30 Cine-5 Uzay Avcıları Çizgi-Film Sabah

    08.30 Kanal D Masallar Diyarı 2 Çizgi Sinema Sabah
    09.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Cine-5 Üç Ayının Maceraları Çizgi Sinema Sabah

    09.00 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    09.00 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    09.00 24 Haber Haberler Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah

    09.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.00 TV 8 8.Etap Aktüalite Sabah
    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 NTV Seri Cinayetin Anatomisi Belgesel Sabah

    09.15 Fox Barbie Periler Ülkesinde Yabancı Sinema Sabah
    09.15 24 Ekonomide Bu hafta Ekonomi Sabah
    09.20 TRT HABER Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah
    09.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah

    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    10.00 Kanal D Budala Dedektif 2 Çizgi Sinema Sabah

    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah

    10.00 Atv Yaşamdan Dakikalar Kültür Sanat Sabah
    10.00 TV 8 Gülhanın Galaksi Rehberi Gezi Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Belgesel Sabah
    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah

    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.15 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.15 CNN-TÜRK Çıkış Yolu Aktüalite Sabah

    10.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    10.40 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah
    10.40 Bloomberg HT Wellbeing A To Z Aktüalite Sabah

    10.45 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah
    11.00 Lig TV Galatasaray-Antalyaspor Maç Sabah
    11.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    11.00 Fox Ninja Warrior (Yeni) Eğlence Sabah

    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Aktüalite Sabah
    11.15 Habertürk Tek Başına Belgesel Sabah
    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah

    11.20 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah
    11.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Sabah
    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle

    12.00 TV 8 Yaşam Kulübü Sağlık Öğle
    12.00 TRT3 TBMM-TV Advertorial Öğle
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle

    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 Kanal D Koca Kafalar Kolaj Eğlence Öğle
    12.00 Atv Sigortacı Aktüalite Öğle
    12.00 CNN-TÜRK Pazar 12 Aktüalite Öğle

    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle
    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle
    12.10 TRT HABER Kuşak Farkı Haberler Öğle
    12.10 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Öğle

    12.15 Fox ZapZup Eğlence Öğle
    12.25 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğle
    12.30 CNBC-E Iron Man Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Star Ruhat Mengi yle Her Açıdan Aktüalite Öğle

    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.45 Lig TV Cumartesi Gecesi Futbolu Spor Programı Öğle
    12.45 Cine-5 Kısa Metraj (Tekrar) Kültür Sanat Öğle
    12.45 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğle

    13.00 Show Tekno Trend Aktüalite Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 CNBC-E Smalville - Türkçe Yabancı Dizi Öğle

    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle
    13.00 24 Haber Haberler Öğle

    13.00 Kanal D Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda Aktüalite Öğle
    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle
    13.10 Bloomberg HT Soru-Cevap Aktüalite Öğle
    13.15 Habertürk Akademik Vizyon Eğitim Öğle

    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle
    13.20 TV 8 Comedya Komedi-Kabare Öğle
    13.25 TRT HABER Süper Spor Spor Programı Öğle
    13.30 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Öğle

    13.30 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğle
    14.00 Cine-5 Kırmızı Hat (Canlı) Tartışma Öğle
    14.00 Tnt Monk Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğle

    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    14.00 TRT1 F1 İspanya Grand Prix Spor Programı Öğle
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle

    14.05 CNN-TÜRK Emlak Gündemi Aktüalite Öğle
    14.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğle
    14.15 Lig TV Beşiktaş-Manisaspor Maç Öğle
    14.20 NTV Sahne Klasikleri Aktüalite Öğle

    14.20 Atv Kıskanç Köpek Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    14.30 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Komedi-Kabare Öğle
    14.30 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Gezi Öğle
    14.30 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Fox Yalancı Romantik (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.00 CNBC-E 24 (Tekrar) Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Lost Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.10 Bloomberg HT Landmarks Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 TRT HABER Yüzyılın Manşetleri Aktüalite Öğleden Sonra

    15.15 24 Yeraltı Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Öğleden Sonra
    15.25 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra

    15.30 TV 8 Çete (Tekrar) Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    15.30 Show Sabahın Sedası Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.30 Star Dr. Öz Show Best Of Sağlık Öğleden Sonra
    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi
    Öğleden Sonra

    16.00 NTV Roma-Cagliari (Canlı) Maç Öğleden Sonra
    16.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra

    16.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Öğleden Sonra

    16.10 TRT HABER Ayrıntı Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Fox Su Gibi Ekstra Kadın Programı Akşam Üstü
    16.15 Cine-5 Araba Takibi (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 24 Güzel Oyun Spor Programı Öğleden Sonra

    16.15 Lig TV Galatasaray-Antalyaspor Maç Öğleden Sonra
    16.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Öğleden Sonra
    16.40 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam Üstü
    16.40 Star Papatyam Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.45 Kanal D Geniş Aile (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.45 TV 8 Cevap Anahtarı Eğitim Akşam Üstü
    16.50 Atv Unutulmaz Yerli Dizi Öğleden Sonra
    17.00 CNBC-E CSI:NY Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Gezi Akşam Üstü
    17.10 TRT HABER Gündeme Özel Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Akşam Üstü

    17.15 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Dünyası Spor Programı Akşam
    Üstü
    17.30 TRT1 Bi Zahmet Eğlence Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü
    17.50 Cine-5 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Akşam Üstü

    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    17.55 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam
    18.00 CNN-TÜRK Smaç Spor Programı Akşam

    [​IMG]


    18.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 TV 8 Nükhet Duru İle Pazar Keyfi Aktüalite Akşam

    18.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Akşam
    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam
    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam
    18.00 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam

    18.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    18.10 NTV Haberin Var mı? (Canlı) Yarışma Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.30 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.55 TRT HABER Yıldızlara Giden Yol Aktüalite Akşam
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite
    Prime-time
    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time

    19.10 Habertürk Airport Aktüalite Prime-time
    19.10 NTV Gündemdekiler (Canlı) Tartışma Prime-time
    19.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Prime-time
    19.25 TRT HABER Görevli Aktüalite Prime-time

    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.40 Fox Arka Sıradakiler (Özet) Yerli Dizi Prime-time
    19.45 Fox Arka Sıradakiler (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time

    19.45 Kanaltürk Şaka Şaka Komedi-Kabare Prime-time
    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Bloomberg HT Ali Tezel’e Soralım Aktüalite Prime-time
    19.50 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.50 TRT1 Gezelim Görelim Gezi Prime-time
    20.00 Star Titanik Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Show Survivor Kızlar Erkekler Yarışma Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time

    20.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 Tnt Helen İle Büyümek Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 E2 The Simpsons Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Lig TV MKE Ankaragücü-Fenerbahçe (Canlı) Maç Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK İş Seyahati Gezi Prime-time

    20.05 Habertürk Olduğu Gibi (Canlı) Tartışma Prime-time
    20.10 TRT HABER Can Veren Pervaneler Aktüalite Prime-time
    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time

    20.30 Cine-5 Regenesis Yabancı Dizi Prime-time
    20.40 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    21.00 CNBC-E 24 Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 E2 The Closer Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 Bloomberg HT Sınırsız (Tekrar) Tartışma Prime-time
    21.00 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Prime-time
    21.00 NTV 0-100 Aktüalite Prime-time
    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time

    21.00 Kanal 7 Şakacı Komedi-Kabare Prime-time
    21.15 CNN-TÜRK Spor Vizyon Haberler Prime-time
    21.20 Samanyolu Kırık Kalpler Yerli Dizi Prime-time
    21.30 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time

    21.30 24 Vitus Yabancı Sinema Prime-time
    21.40 CNN-TÜRK Avrupa Bayanlar Golf Şampiyonası Spor Programı
    Prime-time
    21.45 Cine-5 Ahmet Selçuk İlkan Show (Canlı) Talk Show Prime-time
    21.50 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 TRT HABER Sinema Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 Lig TV Pazar Gecesi Futbolu (Canlı) Spor Programı Prime-time

    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time
    22.00 E2 The Starter Wife Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 CNBC-E The Pacific Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu Tartışma Prime-time

    22.05 TV 8 Bizim Stadyum Özel Spor Programı Prime-time
    22.15 Tnt The Office Yabancı Dizi Akşam
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Gece

    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 E2 Five Days Yabancı Dizi Gece
    23.10 Habertürk Teke Tek Özel (Tekrar) Tartışma Gece
    23.10 Atv Gizli Oğul Yabancı Sinema Gece

    23.15 Show Teksas Katliamı Yabancı Sinema Gece
    23.15 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece
    23.15 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.20 NTV Gece Bülteni Haberler Gece

    23.30 Fox Fox Gol Pazarı (Canlı) Spor Programı Gece
    23.30 Cine-5 Derin Mevzu (Canlı) Tartışma Gece
    23.30 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Gece
    23.30 TRT1 Tele Lig Spor Programı Gece

    23.30 Tnt House Yabancı Dizi Gece
    00.00 CNBC-E Smallville (Tekrar) Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 E2 The Simpsons Yabancı Dizi Gece
    00.00 24 7/24 Futbol Spor Programı Gece Yarısı

    00.10 NTV Gündemdekiler (Tekrar) Tartışma Gece Yarısı
    00.10 Star Beyzanın Kadınları Yerli Sinema Gece Yarısı
    00.15 CNN-TÜRK Pazar 12 Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 TV 8 Kabuslarla Yaşam Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.30 Lig TV MKE Ankaragücü-Fenerbahçe Maç Gece Yarısı
    00.45 Fox Ölüm Yolcuları Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 Show Vidivodo Eğlence Gece Yarısı
    01.00 CNBC-E 24 (Tekrar) Yabancı Dizi Gece Yarısı

    01.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    01.10 Kanal 7 Haber Maratonu Haberler Gece
    01.30 Atv Parmaklıklar Ardında Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.30 Cine-5 Yabancı Dizi Yabancı Dizi Gece Yarısı

    02.45 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    04.30 Kanal D Gırgıriye de Şenlik Var Yerli Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş