TV'de Bugün 9 Ekim 2010 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 8 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 9 Ekim 2010 Cumartesi konusu TV'de Bugün 9 Ekim 2010 Cumartesi


    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Mavi Balinanın Krallığı Belgesel Sabah
    06.15 CNN-TÜRK beşNbirK Tartışma Sabah

    06.15 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    06.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    06.50 Cine-5 Çirkin Ördek Yavrusu Büyük Yarışta Çizgi-Film Sabah
    07.00 Fox Çakıl Taşları Yerli Dizi Sabah

    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.10 Habertürk Söz Sende Tartışma Sabah
    07.10 TRT HABER Beş Dakika Aktüalite Sabah
    07.10 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Sabah
    07.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah

    07.15 TRT HABER Görevli Belgesel Sabah
    07.30 TRT3 F1 Kulübü Spor Programı Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    08.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah

    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 Bloomberg HT Premier Aktüalite Sabah
    08.00 TRT3 F1 Japonya Sıralama Turları Spor Programı Sabah

    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanaltürk Tiny Toons Çizgi Sinema Sabah
    08.00 Cine-5 Oyun Evi Eğlence Sabah
    08.05 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah

    08.15 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Video Spor Spor Programı Sabah
    08.30 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    08.40 Cine-5 Kuantum Takımı Çizgi-Film Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Güne Merhaba Hafta Sonu Haberler Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah

    09.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    09.00 Fox Scooby Doo 8 Çizgi-Film Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    09.00 Kanaltürk Scooby Doo ve Meksika Canavarı Çizgi Sinema Sabah
    09.10 NTV Oğuz Haksever İle Son Söz Tartışma Sabah
    09.10 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    09.10 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah

    09.15 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    09.15 TRT HABER Herkes Resim Yapabilir Aktüalite Sabah
    09.30 TRT3 F1 Kulübü Spor Programı Sabah

    09.30 Fox Tom ve Jerry Çizgi-Film Sabah
    09.30 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    09.30 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah
    09.30 TV 8 Bay Tahmin Aktüalite Sabah

    09.40 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Sabah
    10.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar Belgesel Sabah
    10.00 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah

    10.00 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Sabah
    10.00 NTV Gülay Afşar İle Hafta Sonu (Canlı) Aktüalite Sabah
    10.05 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.05 TRT1 Daran Yedilisi Yabancı Sinema Sabah

    10.10 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah
    10.15 TRT3 Formula 1 Magazin Spor Programı Sabah
    10.20 Kanaltürk Rüya Gibi Yerli Sinema Sabah
    10.30 TRT3 Dünya Erkekler Petank Şamp. Spor Programı Sabah

    10.30 CNBC-E Back At The Barnyard Çizgi-Film Sabah
    10.30 TV 8 Mevzuhal Aktüalite Sabah
    11.00 Lig TV Yirmi Bir Spor Programı Sabah
    11.00 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah

    11.00 Bloomberg HT Fashion Memoir Aktüalite Sabah
    11.00 CNN-TÜRK Ebru İle Pazarlık Aktüalite Sabah
    11.00 Fox Rengarenk (Canlı) Aktüalite Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    11.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    11.45 Kanaltürk Kardeşim Yerli Sinema Sabah
    11.45 TRT1 Sınıf 2010 Yerli Dizi Sabah
    12.00 NTV Haberler Haberler Öğle

    12.00 N.Geographic Korsan Avcıları Belgesel Öğle
    12.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Öğle
    12.00 TV 8 Vahe’yle İl İl Türkiye Gezi Öğle
    12.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle

    12.00 CNBC-E Icarly Çizgi-Film Öğle
    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    12.00 Bloomberg HT Latitudes Aktüalite Öğle
    12.05 Cine-5 Portreler Aktüalite Öğle

    12.10 Habertürk Ht Sağlık Sağlık Öğle
    12.10 TRT3 Limit Yok Spor Programı Öğle
    12.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Öğle
    12.20 TRT HABER Uçuyorum Gezi Öğle

    12.30 Lig TV Farklı Açı Spor Programı Öğle
    12.30 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle
    12.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Öğle

    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle

    13.00 TV 8 Haber Haberler Öğle
    13.00 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle

    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.05 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.15 Lig TV Vay Bee Spor Programı Öğle
    13.15 TRT3 Ampute Futbol Ligi Spor Programı Öğle

    13.20 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Öğle
    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle
    13.20 TRT HABER Oto Heyecan Aktüalite Öğle
    13.25 TRT1 Savaşta Barışta Türk Ordusu Belgesel Öğle

    13.30 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    13.30 24 Video Spor Spor Programı Öğle
    13.30 Lig TV Quiz Spor Programı Öğle
    13.30 Bloomberg HT Explore Aktüalite Öğle

    13.55 Cine-5 Dizi Magazin Magazin Öğle
    13.55 TRT1 Güngören Belediyespor- Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Maç Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Hayatım ve Şehrim Aktüalite Öğle
    14.00 Lig TV Süper Gol (Canlı) Spor Programı Öğle

    14.00 N.Geographic Bozayılar ve Kurtlar Belgesel Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Öğle
    14.10 NTV Basın Odası Tartışma Öğle

    14.10 TRT HABER Şehir ve Üniversite Eğitim Öğle
    14.10 Habertürk Ht Eğitim Eğitim Öğle
    14.15 TRT3 Samsunspor-Adanaspor Maç Öğle
    14.15 24 Son Durak 174 Yabancı Sinema Öğle

    14.30 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Öğle
    14.35 TRT HABER Koleksiyoncu Aktüalite Öğle
    14.40 TV 8 Alamode Aktüalite Öğle
    14.45 TRT1 Devre Arası Maç Öğleden Sonra

    15.00 TRT1 Güngören Belediyespor- Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Maç Öğleden Sonra
    15.00 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Afrikanın Kayıp Cenneti Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Unnatural History Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Yeşil Doğa Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk HT Emlak Aktüalite Öğleden Sonra

    15.25 TRT HABER Tarih Dergisi Aktüalite Öğleden Sonra
    15.25 Cine-5 Türkiye Özlemi Gezi Öğleden Sonra
    15.40 TV 8 Comedya Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    16.00 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.00 TRT3 Çorum-Oğuzlar Yağlı Güreşleri Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Futbol Life Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Sınırsız Futbol Spor Programı Öğleden Sonra

    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Memphis Beat Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Bloomberg HT Premier Aktüalite Öğleden Sonra

    16.00 TRT1 Zirvedekiler Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 NTV Türkiye'nin Kuşları Belgesel Öğleden Sonra
    16.10 Habertürk Ht Teknoloji Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 24 Reel Sektör Ekonomi Öğleden Sonra

    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Öğleden Sonra
    16.25 TRT HABER Sahne Tozu Kültür Sanat Öğleden Sonra
    16.25 Cine-5 Nurçak Beyle Sanat Gündemi Kültür Sanat Akşam Üstü
    16.30 Fox Çakmaktaşlar Taş Vegas’ta Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    16.45 TV 8 Cevap Anahtarı Eğitim Öğleden Sonra
    16.55 TRT1 Yerden Yüksek Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Veronica Mars Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü

    17.00 Lig TV Avrupadan Futbol Spor Programı Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic En Zorlu Tamirler Belgesel Akşam Üstü
    17.10 NTV Tadı Damağımda Gezi Akşam Üstü

    17.10 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Akşam Üstü
    17.10 Habertürk Müzik Ve Yol Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 TRT HABER Ve Sinema Aktüalite Akşam Üstü
    17.25 Cine-5 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Akşam Üstü

    17.30 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 CNN-TÜRK Gün Biterken Haberler Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Bencil Zevkler Aktüalite Akşam Üstü
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam Üstü

    [​IMG]

    18.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam

    18.00 CNBC-E Two And A Half Men Yabancı Dizi Akşam
    18.05 TRT1 Yeryüzü Belgesel Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam

    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber (Canlı) Haberler Akşam
    18.30 TV 8 Salı Sefası Müzik Programı Akşam
    18.30 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Akşam

    18.45 TRT3 Milli Piyango Çekilişi Eğlence Akşam
    18.50 TRT HABER Şehrin Rengi Aktüalite Akşam
    18.50 CNN-TÜRK Spor Vizyon Haberler Akşam
    18.55 TRT3 Unicaja-Caja Laboral Maç Akşam

    19.00 Lig TV Quiz Spor Programı Prime-time
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time

    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Prime-time
    19.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    19.10 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Prime-time

    19.25 TRT HABER Kahvehaneler Kültür Sanat Prime-time
    19.30 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    19.30 NTV BBC Türkçe İle Dünya Gündemi Haberler Prime-time
    19.30 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Prime-time

    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 Fox Öğretmen Kemal Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Kanaltürk Aşk Doktoru Yabancı Sinema Prime-time

    19.50 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time
    19.55 TRT1 Küstüm Çiçeği Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNBC-E Star Wars Episode III:Revenge Of The Sith Yabancı Sinema Prime-time

    20.00 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK beşNbirK Tartışma Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.05 TRT3 Unicaja-Caja Laboral Maç Prime-time

    20.05 Habertürk Öteki Gündem (Tekrar) Tartışma Prime-time
    20.10 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.30 Lig TV Milli Maçın Ardından (Canlı) Spor Programı Prime-time

    20.30 NTV Altın Portakal Açılış Töreni (Canlı) Kültür Sanat Prime-time
    20.35 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Prime-time
    20.45 Cine-5 Orijinal Cinayetler Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Prime-time

    21.00 CNN-TÜRK Ne Oluyor ? Tartışma Prime-time
    21.00 24 Haber Haberler Prime-time
    21.05 TRT HABER Gündem’e Özel Aktüalite Prime-time
    21.05 TRT3 Özel Dosya Spor Programı Prime-time

    21.15 TV 8 Kirli İşler 2 Yabancı Sinema Prime-time
    21.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Prime-time
    21.20 TRT1 Gezelim Görelim Gezi Prime-time
    21.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Prime-time

    21.30 TRT3 Ring Spor Programı Prime-time
    21.50 Bloomberg HT Dragon’s Den Türkiye Yarışma Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Prime-time

    22.00 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    22.00 Lig TV Manisaspor-Kayserispor Maç Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 NTV 22 Haber Haberler Prime-time

    22.05 TRT1 Ferhat Göçer İle Müzik Programı Prime-time
    22.10 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Prime-time
    22.15 Fox Da Vinci Şifresi Yabancı Sinema Prime-time
    22.15 Kanaltürk Gizemli Parçalar Yabancı Sinema Prime-time

    22.15 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time
    22.30 Lig TV MKE Ankaragücü-Konyaspor Maç Prime-time
    22.30 TRT3 Yüzyılın Boks Efsaneleri Spor Programı Prime-time
    22.35 TRT HABER Yeni Şeyler Söylemek Lazım Aktüalite Gece

    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 CNBC-E Spartacus: Blood And Sand Yabancı Dizi Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 NTV Tarih Konuşmaları Tartışma Gece

    23.00 Lig TV Avrupa'dan Futbol Spor Programı Gece
    23.00 TRT3 Mavi Tutku Spor Programı Gece
    23.05 Cine-5 Aksiyon Fırtınası Aktüalite Gece
    23.10 Samanyolu Ayna Gezi Gece

    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Tartışma Gece
    23.20 Bloomberg HT HT Life Aktüalite Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 TV 8 Sınav Yabancı Sinema Gece

    23.40 TRT1 Cazibe Kanunları Yabancı Sinema Gece
    23.45 Lig TV Vay Bee Spor Programı Gece
    00.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Gece Yarısı
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı

    00.00 CNN-TÜRK Jazz Festivali Belgesel Gece Yarısı
    00.00 Cine-5 İnsan Avı Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Gece Yarısı
    00.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Gece Yarısı

    00.45 Fox Osmantan Erkır TV Talk Show Gece Yarısı
    01.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    02.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    05.20 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş