TV'de Bugün 9 Aralık Çarşamba 2009

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 8 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 9 Aralık Çarşamba 2009 konusu TV'de Bugün 9 Aralık Çarşamba 2009

    06.00 N.Geographic En Vahşi Karşılaşmalar: Bölüm 2 Belgesel Sabah
    06.00 Tnt Tom & Jerry Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.00 24 Haber Haberler Sabah

    06.25 TRT1 Medya Müfettişi Aktüalite Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah

    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah
    06.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    06.30 Kanal D Düğün Şarkıcısı Yerli Dizi Prime-time
    06.40 Star Mesut Yar'la Uyan Türkiye Haberler Sabah

    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah
    07.00 Fox Çalar Saat Haberler Sabah
    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah
    07.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah

    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah
    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah
    07.00 Habertürk Uyandırma Servisi Haberler Sabah

    07.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah
    07.00 Cine-5 Farklı Bir Gün (Canlı) Aktüalite Sabah
    07.00 Tnt Juniper Lee Çizgi-Film Sabah
    07.00 Discovery Discovery Project Earth: Havadan Karbon Belgesel Sabah

    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanaltürk Laf Aramızda (Tekrar) Magazin Sabah
    07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    07.25 Sinema Tv Affedilmeyen Yabancı Sinema Sabah

    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.55 Discovery Hurdadan Harikaya: Chevrolet El Camino Belgesel Sabah

    07.58 TRT3 TRT-GAP Haberler Sabah
    08.00 Star Her Eve Lazım Aktüalite Sabah
    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    08.00 Samanyolu Spor Başlıkları Haberler Sabah

    08.00 Tnt Looney Tunes Çizgi-Film Sabah
    08.00 N.Geographic Dünya Gözlem Altında: Çarpışan Kıtalar Belgesel Sabah
    08.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Sabah
    08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah

    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.25 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah
    08.30 Star Suç ve Ceza Kadın Programı Sabah
    08.30 TV 8 Erkan Tan’la Başkent'ten Aktüalite Sabah

    08.30 24 Spor Haberler Sabah
    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    08.30 Tnt Foster's Home 8 Çizgi-Film Sabah
    08.30 Kanaltürk Sağlıklı Bir Gün Sağlık Sabah

    08.30 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
    08.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    08.50 Discovery Yenileme: SEMA-Külüstürden Süper Arabaya Belgesel Sabah
    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah

    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Show Benim Kocam Bir Melek Yarışma Sabah
    09.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah

    09.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
    09.00 24 1. Moderatör- Remziye Demirkol Aktüalite Sabah
    09.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah

    09.10 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah
    09.20 Samanyolu Caillou Yerli Dizi Sabah
    09.20 Kanal 7 Nur Ertürk'le Her Sabah Sohbet Sabah
    09.20 TRT2 Dış Basın Kültür Sanat Sabah

    09.30 Kanaltürk Orada Neler Oluyor? (Canlı) Magazin Sabah
    09.30 TRT2 Ekogün Ekonomi Sabah
    09.35 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah
    09.45 Discovery Time Warp: Yol Bisikleti Belgesel Sabah

    09.45 Sinema Tv İndiana Jones Kafatası Krallığı Yabancı Sinema Sabah
    09.55 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Sabah
    10.00 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    10.00 TV 8 Ebruli Sohbet Sabah

    10.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
    10.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar: Dev Ayı Belgesel Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah

    10.00 TRT2 Haber Kültür Sanat Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah

    10.05 Habertürk Haber Masası Haberler Sabah
    10.05 TRT1 Günbegün Aktüalite Sabah
    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
    10.10 Discovery Mythbusters: Adam Atan Mancınık Belgesel Sabah

    10.35 Habertürk Ekonomi Gündemi Ekonomi Sabah
    10.40 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Eğlence Sabah
    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah
    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah

    11.00 DreamTV Lirix Müzik Programı Sabah
    11.00 Cine-5 Neşeli Günler (Canlı) Eğlence Sabah
    11.00 Show Her Şey Dahil Eğlence Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    11.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş: Sierra Nevada Belgesel Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah
    11.10 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah
    11.15 Samanyolu Kendi Okulumuza Doğru Yerli Dizi Sabah

    11.15 Kanaltürk Bugün Ne Pişirsem? Yemek Programı Sabah
    11.20 TRT2 Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
    11.45 Kanal D 3-2-1 Pişir Yarışma Sabah

    12.00 CNN-TÜRK Gün Ortası Haberler Öğle
    12.00 Tnt Days Of Our Lives Yabancı Dizi Öğle
    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle

    12.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Öğle
    12.00 Lig TV Haftanın Maçları Spor Programı Öğle
    12.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir: 16. Bölüm Belgesel Öğle
    12.00 N.Geographic Büyük Kediler Arasında Belgesel Öğle

    12.00 Sinema Tv Teklif Yabancı Sinema Öğle
    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
    12.15 TRT2 Spor Haberler Öğle
    12.30 TV 8 Ekosantrik Aktüalite Öğle

    12.30 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    12.30 24 2. Moderatör-Serdar Cebe Aktüalite Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.30 Atv Mavi Şeker Müzik Programı Öğle

    12.30 DreamTV Şarkıların Öyküleri Müzik Programı Öğle
    12.30 NTV Doğru Tercih Eğitim Öğle
    12.30 Fox Su Gibi Kadın Programı Öğle
    12.40 Cine-5 Yanık Koza Yerli Dizi Öğle

    12.50 Kanal 1 Kenan Erçetingöz le Akşam Keyfi Magazin Öğle
    12.55 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğle
    12.58 TRT3 TRT-3 'e Geçiş Advertorial Öğle
    13.00 TRT3 TBMM-TV Advertorial Öğle

    13.00 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle
    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Tnt Murder She Wrote Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Güncel Aktüalite Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Öğleden Sonra
    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
    13.25 TRT1 Fragmanlar + Reklam Aktüalite Öğle
    13.30 TRT1 Esra Ceyhan'la Hayat Kadın Programı Öğle

    13.30 Kanal D Her Eve Lazım Kadın Programı Öğle
    13.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.35 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Öğle
    13.45 Kanal D Yalnız Değilsiniz Aktüalite Öğleden Sonra

    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    14.00 Tnt Judging Amy Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle

    14.00 DreamTV 4x4 Müzik Programı Öğle
    14.00 N.Geographic Yaşayan Cennetler: Etosha: Afrika’da Vahşi Bir Yaşam Belgesel Öğle
    14.00 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle
    14.00 TV 8 Gurur Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra
    14.05 Sinema Tv Banliyö 13 Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    14.15 Discovery American Chopper Belgesel Öğleden Sonra

    14.20 Cine-5 Bizden Biri (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.30 CNN-TÜRK Net'ten Haber Aktüalite Öğleden Sonra
    14.30 Star Aile Reisi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.35 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra

    14.35 NTV Sektör Ekonomi Öğle
    14.35 Samanyolu Vicdanın Sesi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Kuzey Işıkları Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar: Dev Ayı Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra

    15.00 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra
    15.10 Discovery Prototipini Yap: Trafik Tıkayan Kamyon Belgesel Öğleden Sonra

    15.15 Kanaltürk Cesur ve Güzel Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.15 NTV Yakın Plan Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 TV 8 Şöhret Yolunda Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.30 Lig TV Unutulmaz Rövaşata Golleri Spor Programı Öğleden Sonra
    15.30 Star Dr. Öz Show Sağlık Öğleden Sonra
    16.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Akşam Üstü
    16.00 DreamTV Lirix Müzik Programı Akşam Üstü

    16.00 Lig TV Kadınca Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Insıde The Actors Studıo: Tom Cruise Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 24 3. Moderatör-Bahar Feyzan Aktüalite Akşam Üstü
    16.00 CNN-TÜRK Gündemin Rengi Aktüalite Akşam Üstü

    16.00 Tnt Yakın ve Uzak Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    16.00 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü

    16.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
    16.05 Discovery Mythbusters Belgesel Akşam Üstü
    16.15 Fox Yemin (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.15 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.30 Atv Elveda Rumeli Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 TV 8 Akşama Doğru Nükhet Duru Sohbet Öğleden Sonra
    16.30 DreamTV Şarkıların Öyküleri Müzik Programı Akşam Üstü
    16.30 Star Şaşırtmali Eğlence Akşam Üstü

    16.35 NTV Dünya Bunu Konuşuyor Aktüalite Akşam Üstü
    16.50 Samanyolu Aile Mahkemesi Aktüalite Akşam Üstü
    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Kanal 7 İkbal Gürpınar'la Hayatın İçinden Kadın Programı Akşam Üstü

    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam
    17.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 TRT1 Denizler İmparatoru Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Sıcak Yerli Sinema Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK Paranın İzi Ekonomi Akşam Üstü

    17.00 N.Geographic En Vahşi Karşılaşmalar: Bölüm 2 Belgesel Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Balçiçek Pamir`le Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.15 TRT2 Günün Konusu Sohbet Akşam Üstü

    17.30 TRT2 Dünyaya Bakış Haberler Akşam Üstü
    17.30 Tnt Malcolm In The Middle Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.45 Lig TV Açık Hat Spor Programı Akşam Üstü
    17.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Akşam Üstü

    17.45 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Akşam Üstü
    18.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Akşam
    18.00 DreamTV 4x4 Müzik Programı Akşam Üstü
    18.00 CNN-TÜRK Nefise Karatay ile Afiş Aktüalite Akşam

    [​IMG]


    18.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Akşam
    18.00 Cine-5 Başka Yerde Yok (Canlı) Eğlence Akşam
    18.00 E2 The Tonight Show with Conan'Obrien Eğlence Akşam

    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Akşam
    18.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.15 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 CNBC-E Las Vegas Yabancı Dizi Akşam
    18.15 DreamTV Şarkıların Öyküleri Müzik Programı Akşam Üstü
    18.30 Discovery Akılalmaz Kurtuluş Sahneleri Belgesel Akşam

    18.30 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Akşam
    18.30 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam
    18.30 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam
    18.30 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam

    18.45 Kanal D Koca Kafalar Baba Haber Bülteni Eğlence Akşam
    18.55 TRT1 Hava Durumu Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time

    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 NTV Haberler Haberler Prime-time
    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time
    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam

    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 24 Gürkan Zengin’le Editör Aktüalite Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Prime-time

    19.00 Sinema Tv Mürekkep Yürek Yabancı Sinema Prime-time
    19.00 Discovery Yenileme Belgesel Akşam
    19.00 E2 Late Night With Jimmy Fallon Eğlence Akşam
    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time

    19.10 TRT2 Kültür Penceresi Kültür Sanat Prime-time
    19.15 TV 8 Evrim Akın'la Uzman Avı Aktüalite Prime-time
    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam
    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam

    19.30 TRT2 Kültür Sanat Kültür Sanat Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time
    19.30 NTV Yorum Farkı (Canlı) Tartışma Prime-time
    19.35 Habertürk Ekonomi Akşam Haberleri Ekonomi Prime-time

    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.35 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.40 Samanyolu Kollama Yerli Dizi Prime-time
    19.45 Kanaltürk Gizemli Saldırı Yabancı Sinema Prime-time

    19.45 Tnt Monk Yabancı Dizi Prime-time
    19.45 Lig TV Vatandaş Ne Diyor? Spor Programı Prime-time
    19.55 TRT1 Gölgeler Müzik Programı Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Akşam

    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Fox Lost Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Show Wipe Out 2 (Tekrar) Yarışma Prime-time

    20.00 Star Bak Şu Duvara Yarışma Prime-time
    20.00 N.Geographic Jaguar Macerası: Bölüm 3 Belgesel Prime-time
    20.00 NTV Günlerin Getirdiği Aktüalite Prime-time
    20.00 Habertürk Karşıt Görüş (Canlı) Tartışma Prime-time

    20.00 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Atv Kasaba Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Ufuk Turu Aktüalite Prime-time
    20.00 Lig TV Futbol Life (Canlı) Spor Programı Prime-time

    20.00 Discovery Nasıl Yapılmış? Belgesel Prime-time
    20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time
    20.10 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Prime-time
    20.15 Kanal D Yaprak Dökümü Yerli Dizi Prime-time

    20.20 24 Sanat Takibi Aktüalite Prime-time
    20.20 TRT2 Yemyeşil Aktüalite Prime-time
    20.25 Cine-5 Mehmet Altan'la Günün Yorumu Haberler Prime-time
    20.30 DreamTV Dream10 Müzik Programı Prime-time

    20.35 CNBC-E Aliens İn America Yabancı Dizi Prime-time
    20.40 24 Açık Görüş Tartışma Prime-time
    20.40 Cine-5 Klinikte Kabus Yabancı Sinema Prime-time
    20.45 Lig TV Futbol Zirvesi Spor Programı Prime-time

    21.00 Kanal 7 Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Kanal 7 Muhabbet Kapısı Sohbet Prime-time
    21.00 N.Geographic Görevimiz Tehlike: Bölüm 5 Belgesel Prime-time
    21.00 Sinema Tv Benim Afrikam Yabancı Sinema Prime-time

    21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time
    21.00 Tnt Haber Haberler Prime-time
    21.05 CNBC-E Ghost Whisperer Yabancı Dizi Prime-time
    21.10 TRT2 Büyüteç Aktüalite Prime-time

    21.15 Tnt Julia Yabancı Sinema Prime-time
    21.15 TV 8 Sıcak Para Yarışma Prime-time
    21.20 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Gezi Prime-time
    21.30 Kanal 1 Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze Sohbet Prime-time

    21.30 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Prime-time
    21.35 TRT1 Kutup Ayısının Savaş Alanı Eğlence Prime-time
    21.45 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Prime-time
    22.00 CNBC-E İklimler Yabancı Sinema Prime-time

    22.00 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Prime-time
    22.00 DreamTV Yüxexes Müzik Programı Prime-time
    22.00 Star D.Kiev - Barcelona / Inter - R.Kazan Maç Gece
    22.00 Discovery American Chopper Belgesel Prime-time

    22.00 N.Geographic Kral Kobra Belgesel Prime-time
    22.00 NTV Canlı Gaste Aktüalite Prime-time
    22.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Gece
    22.00 Habertürk 1 Gün Aktüalite Prime-time

    22.00 Fox Fox On Ana Haber Haberler Prime-time
    22.15 TV 8 Gülhan'ın Galaksi Rehberi Aktüalite Prime-time
    22.20 Atv Unutulmaz Yerli Dizi Prime-time
    22.25 TRT2 Küçük Muhteşemdir Belgesel Prime-time

    22.30 Show Yemekteyiz Yarışma Prime-time
    22.45 Fox Bizden Kaçmaz (Canlı) Magazin Prime-time
    22.45 TRT1 Herkes İçin Adalet Tartışma Prime-time
    22.50 Cine-5 Amerikan Cyborg Çelik Savaşçı Yabancı Sinema Prime-time

    23.00 TRT3 Ligde Geçen Hafta Spor Programı Prime-time
    23.00 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Canlı) Sohbet Gece
    23.00 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Gece
    23.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar: Dev Ayı Belgesel Gece

    23.00 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Gece
    23.00 Discovery Amerika'nın Limanı Belgesel Gece
    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece

    23.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Gece
    23.00 24 Moderatör Gece Haberler Gece
    23.15 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Aktüalite Gece
    23.15 Kanal D Hayat Sineması (Tekrar) Aktüalite Gece

    23.30 Kanaltürk Medyatik Sohbet Gece
    23.30 NTV Haberin Var mı? (Tekrar) Yarışma Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 TRT2 Söz Gençlerde Kültür Sanat Gece

    23.30 Lig TV Hakem Dünyası Spor Programı Gece
    23.30 Tnt Silent Witness Yabancı Dizi Gece
    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    23.55 Sinema Tv Kapan Yabancı Sinema Gece

    00.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E The Jay Leno Show Talk Show Gece Yarısı
    00.00 Star Ş.Ligi Maç Özetleri Spor Programı Gece Yarısı
    00.00 Fox Analia Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.30 Star Prenses ve Köle Yabancı Sinema Gece
    00.30 Kanal D Abbas Güçlü İle Genç Bakış Aktüalite Gece
    00.30 TV 8 Haber Aktif Haberler Gece Yarısı
    00.40 Atv Dünya Bir Oyun Sahnesi Aktüalite Gece Yarısı

    00.40 Cine-5 Veresiye Defteri (Yeni Bölüm) Aktüalite Gece Yarısı
    00.40 TRT1 Bir Zahmet Eğlence Gece Yarısı
    00.50 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Gece
    01.15 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Gece Yarısı

    01.40 Sinema Tv Şüphenin Gölgesinde Yabancı Sinema Gece Yarısı
    02.00 Star Uğur Dündar'la Star Haber Haberler Gece Yarısı
    03.30 Kanal D Doktorum Sağlık Gece Yarısı
    04.30 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
    05.30 Kanal D Annem Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş