TV'de Bugün 8 Ne Var Ocak 2011 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 8 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 8 Ne Var Ocak 2011 Cumartesi konusu TV'de Bugün 8 Ocak 2011 Cumartesi


    06.00 Atv Atv Ana Haber (Tekrar) Haberler Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.00 Star En Son Babalar Duyar Yerli Dizi Sabah
    06.15 CNN-TÜRK 5N1K Tartışma Sabah
    06.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Tnt Megas Çizgi-Film Sabah

    06.30 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.00 Tnt Falpjack Çizgi-Film Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 Fox Öğretmen Kemal Yerli Dizi Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Sabah

    07.05 TRT1 Mert İle Gert Yerli Dizi Sabah
    07.10 Habertürk Müzik Ve Yol Müzik Programı Sabah
    07.30 Kanal D Acemi Cadı Yerli Dizi Sabah
    07.30 Star Sihirli Annem Yerli Dizi Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.30 Atv Selena Yerli Dizi Sabah

    07.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.30 Fox Çalar Saat Haftasonu Haberler Sabah
    08.00 Cine-5 Türkiye Özlemi Aktüalite Sabah
    08.00 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Sabah
    08.00 Tnt Garfield Çizgi-Film Sabah
    08.00 CNN-TÜRK Haftanın Ardından Aktüalite Sabah

    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadetten Tablolar Aktüalite Sabah
    08.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    08.15 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    08.30 Kanal 7 Acı Hayat Yerli Dizi Sabah
    08.30 Tnt Dexters Laboratory Çizgi-Film Sabah

    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.40 Kanaltürk Duffy Duck Hayal Adası Çizgi Sinema Sabah
    08.40 Cine-5 Türkiye Özlemi Aktüalite Sabah
    08.55 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    09.00 Show Vidivodo Eğlence Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    09.00 Tnt Hero 108 Çizgi-Film Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Pınar Esen ile Güne Merhaba Hafta Sonu Aktüalite Sabah
    09.00 Lig TV Günaydın Futbol Spor Programı Sabah
    09.00 Star İşkolik Aktüalite Sabah
    09.10 Atv Çocuklar Duymasın (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    09.10 NTV Basın Odası Tartışma Sabah
    09.15 Kanal D Cinemania Aktüalite Sabah
    09.15 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah

    09.20 Cine-5 Oyun Evi Çocuk Programı Sabah
    09.30 E2 The Ellen Degeneres Show Eğlence Sabah
    09.30 Tnt Johnny Test Çizgi-Film Sabah
    09.30 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    09.45 Fox Scooby Doo 6 Yabancı Sinema Sabah

    09.50 Kanaltürk Gölgedeki Sihir Yerli Sinema Sabah
    10.00 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah
    10.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    10.00 Star Dürüye’nin Güğümleri (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    10.00 NTV Gülay Afşar İle Haftasonu Haberler Sabah
    10.00 Cine-5 Renkli Türkçe Aktüalite Sabah

    10.00 TV 8 Gezen Bilir Gezi Sabah
    10.10 TRT1 Vitus Yabancı Sinema Sabah
    10.15 Fox Tom ve Jerry Çizgi Sinema Sabah
    10.15 Kanal D Magazin D Magazin Sabah
    10.20 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    10.30 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.30 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah

    10.30 CNBC-E Back At The Barnyard Çizgi-Film Sabah
    10.40 Tnt Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.45 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Komedi-Kabare Sabah
    11.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Cine-5 Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 CNN-TÜRK Ebru Baki ile Pazarlık Aktüalite Sabah

    11.15 Fox Yer Gök Aşk Yerli Dizi Sabah
    11.30 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    11.30 Kanaltürk Kardeşim Yerli Sinema Sabah
    11.45 Lig TV Vay Bee Spor Programı Sabah
    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    12.00 CNBC-E Icarly Çizgi-Film Öğle

    12.00 NTV Haberler Haberler Öğle
    12.00 Star Komedi Dükkanı (Tekrar) Eğlence Öğleden Sonra
    12.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Öğle
    12.00 TV 8 8. Etap Aktüalite Öğle
    12.00 Kanal 7 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.00 Lig TV Avrupadan Futbol Spor Programı Öğle
    12.10 Habertürk Ht Sağlık Sağlık Öğle

    12.20 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    12.30 Cine-5 İş te Hayat Aktüalite Öğle
    12.30 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Samanyolu Kollama Yerli Dizi Öğle
    12.45 Lig TV 1 Yıldız 1 Gol Spor Programı Öğle
    12.45 Show Agubugu Eğlence Öğleden Sonra

    12.50 Tnt Fraiser Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Lig TV Haber Haberler Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Öğle
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 E2 Pasific Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 Kanaltürk Altın Kafes Yerli Sinema Öğle
    13.15 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.15 TV 8 Komedi Dükkanı Komedi-Kabare Öğle
    13.20 Tnt Mavi Ay Yabancı Dizi Öğle

    13.30 Kanal 7 Serdemin Mutfağı Aktüalite Öğle
    13.30 TRT1 Savaşta Barışta Türk Ordusu Belgesel Öğle
    13.30 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Öğle
    13.45 Show Üniversite Medya Aktüalite Öğleden Sonra
    13.50 Atv Gönülçelen (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Fox Kirli Beyaz Yerli Dizi Öğle


    14.00 CNN-TÜRK Ardanın Mutfağı Aktüalite Öğle
    14.00 Lig TV Haber Haberler Öğle
    14.00 TRT1 Sultan Yerli Sinema Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.00 Cine-5 Türkiye Özlemi Gezi Öğle
    14.10 Habertürk Ht Eğitim Eğitim Öğle
    14.10 NTV Yaşam Reçetesi Aktüalite Öğle

    14.15 Star Papatyam Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.15 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler Yerli Dizi Öğle
    14.20 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğle
    14.30 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Öğle
    14.30 CNBC-E Unnatural History Yabancı Dizi Öğleden
    14.40 Cine-5 Dizi Magazin Magazin Öğleden Sonra

    14.45 Kanal D Fatmagül’ün Suçu Ne? (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Yeşil Doğa Gezi Öğleden Sonra
    15.00 TV 8 Alamode Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra

    15.10 Habertürk HT Emlak Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 Show Hayatın Tadı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 Salı Sefası Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.45 TRT1 Futbol Günlüğü Spor Programı Öğleden Sonra
    15.45 Kanal 7 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra

    16.00 Lig TV Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Cine-5 Uzman Gözüyle Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Sınırsız Futbol Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    16.10 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.10 Habertürk Ht Teknoloji Aktüalite Öğleden Sonra

    16.10 NTV Tadı Damağımda Gezi Öğleden Sonra
    16.10 Lig TV Yirmi Bir Spor Programı Öğleden Sonra
    16.15 Star Geniş Aile (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.15 Fox Ömre Bedel Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Öğleden Sonra
    16.15 Tnt Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.20 Atv Kızım Nerede (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.30 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.35 TRT1 Zirvedekiler Aktüalite Akşam Üstü
    16.45 Show Türk Malı Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.45 Kanal D Şüphe Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK Ana Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü

    17.10 Habertürk Müzik Ve Yol Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 Cine-5 Nurçak Beyle Sanat Gündemi Kültür Sanat Akşam Üstü
    17.15 TV 8 Eğitim Ve Yaşam Eğitim Akşam Üstü
    17.15 NTV N Moda Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 CNBC-E Two And A Half Men Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.50 Samanyolu Vahşi Zamanlar Belgesel Akşam Üstü

    [​IMG]


    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam
    18.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Akşam
    18.00 E2 Conan Talk Show Akşam
    18.00 Lig TV Haber Haberler Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.05 Cine-5 Çark Yerli Sinema Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Akşam
    18.15 TV 8 Haftasonu Haberleri Haberler Akşam
    18.15 Lig TV Serie A Show Spor Programı Akşam
    18.20 Tnt Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.40 CNN-TÜRK Spor Vizyon Haberler Akşam
    18.40 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 Star Star Haber Haberler Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Prime-time
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 Kanal 7 Mahmut Tuncer Show Eğlence Prime-time
    19.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    19.10 TV 8 Spor Bülteni Haberler Prime-time
    19.30 Lig TV Ana Haber Haberler Prime-time

    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Prime-time
    19.30 TV 8 Narnia Günlükleri Yabancı Sinema Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 Fox Öğretmen Kemal Yerli Dizi Prime-time
    19.50 TRT1 Sakarya Fırat Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time

    19.50 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    19.50 Kanaltürk Ruh Eşim Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Prime-time
    20.00 Atv Yahşi Cazibe Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNBC-E Unnatural History Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time

    20.00 E2 Its Always Sunny In Philadelphia Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Prime-time
    20.00 Star Küçük Kadınlar Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time

    20.10 Habertürk Öteki Gündem Tartışma Prime-time
    20.15 Lig TV İlk Yarının En Güzel Maçları Spor Programı Prime-time
    20.15 Tnt Budala Dedektif 2 Yabancı Sinema Prime-time
    20.30 E2 How To Make It In America Yabancı Dizi Prime-time
    20.40 Cine-5 Şeytanın Kapısı Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 E2 Mad Men Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 NTV 0-100 Aktüalite Prime-time

    21.00 CNN-TÜRK Ne Oluyor ? Tartışma Prime-time
    21.30 Kanaltürk Dördümüze Bir Eş Yabancı Sinema Prime-time
    21.35 TRT1 Gezelim Görelim Gezi Prime-time
    21.40 Samanyolu Ayna Gezi Prime-time
    22.00 NTV Haberler Haberler Prime-time
    22.00 CNBC-E Victoria's Secret Fashion Show Eğlence Gece
    22.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Gece

    22.00 Lig TV Yirmi Bir Spor Programı Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.05 Kanal 7 İkbal İle Diyar Diyar Aktüalite Prime-time
    22.10 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Prime-time
    22.15 Fox 3:10 Yuma Yabancı Sinema Prime-time
    22.20 TRT1 İntikam Peşinde Yabancı Sinema Gece

    22.30 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Prime-time
    22.30 Atv Bitmeyen Şarkı Yerli Dizi Prime-time
    22.30 TV 8 Paranoyak Talk Show Prime-time
    22.50 Cine-5 Soner Olgun İyi Bayramlar Eğlence Prime-time
    23.00 NTV Tadı Damağımda Gezi Gece
    23.00 CNBC-E Spartacus: Blood And Sand Yabancı Dizi Gece

    23.00 E2 Hung Yabancı Dizi Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 Star Geniş Aile (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Gece
    23.00 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece
    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası Tartışma Gece
    23.30 Show Aşk Peşinde Yabancı Sinema Gece

    23.30 Kanaltürk Gizli Pencere Yabancı Sinema Gece
    23.30 Kanal 7 Deli Yürek Yerli Dizi Gece
    23.45 Lig TV Vay Bee Spor Programı Gece
    23.45 TV 8 Şeytan Yabancı Sinema Gece
    23.45 Samanyolu Vahşi Zamanlar Belgesel Gece
    23.55 CNN-TÜRK Ardanın Mutfağı Aktüalite Gece
    00.00 E2 Its Always Sunny In Philadelphia Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.00 Lig TV Haber Haberler Gece Yarısı
    00.10 Cine-5 Güneş Doğarken Yerli Sinema Gece Yarısı
    00.15 NTV Fazla Mesai Aktüalite Gece Yarısı
    00.20 Atv Mutsuz Gelinler Yabancı Sinema Gece
    00.30 Star Hayrettin Eğlence Gece
    00.30 Kanal D Disko Kralı Eğlence Gece Yarısı

    00.50 Cine-5 Yıldızlar Gece Parlar Eğlence Gece Yarısı
    01.00 Show Yemekteyiz Yarışma Gece Yarısı
    01.00 Samanyolu Günlük Aktüalite Gece Yarısı
    01.00 CNBC-E Two And A Half Men Yabancı Dizi Gece Yarısı
    02.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı​
     

Bu Sayfayı Paylaş