TV'de Bugün 8 Kasım Pazar 2009

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 7 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 8 Kasım Pazar 2009 konusu TV'de Bugün 8 Kasım Pazar 2009



    06.00 Kanal D Aşkım Aşkım Yerli Dizi Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Şeytani Hayvanlar Belgesel Sabah

    06.05 TRT2 Güneşin İzinde Belgesel Sabah
    06.10 TRT1 Gönül Penceresi Yerli Sinema Sabah
    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah

    06.40 Sinema Tv Inside The Actors Studio: Yabancı Sinema Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    06.55 TRT1 Samanyolu Yerli Sinema Sabah
    07.00 Fox Yalancı Romantik (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    07.00 N.Geographic Muhteşem Afrika: Doğa Muhafızları Belgesel Sabah
    07.00 TV 8 Comedya Eğlence Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Spor Programı Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanaltürk Sihirli Ekran Çocuk Programı Sabah
    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah

    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.10 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Sabah
    07.10 Habertürk Karşıt Görüş (Tekrar) Aktüalite Sabah
    07.10 Star He-Man Çizgi-Film Sabah

    07.15 Kanal D Hannah Montana Yabancı Dizi Sabah
    07.20 24 Güzel Oyun Aktüalite Sabah
    07.20 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah
    07.30 Show Dedektif Flint Çizgi-Film Sabah

    07.30 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    07.30 Cine-5 Andynin Nesi Var? Çizgi-Film Sabah
    07.40 Sinema Tv Mr Bones: Back From The Past Yabancı Sinema Sabah
    07.40 Star Zorro Çizgi-Film Sabah

    07.50 Discovery Chop Shop Belgesel Sabah
    08.00 Cine-5 Cine City (Tekrar) Aktüalite Sabah
    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    08.00 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah

    08.00 N.Geographic Muhteşem Afrika: Doğa Muhafızları Belgesel Sabah
    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    08.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Sabah
    08.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah
    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanal 1 Bob The Builder Special Çizgi-Film Sabah

    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Sabah
    08.10 TRT2 Arşiv Sanat Kültür Sanat Sabah
    08.15 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    08.15 Kanal D Tilki ve Avcı Köpeği Yabancı Sinema Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Burhan Şeşenle İyi Haberler Gezi Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.40 Atv Dünya Bir Oyun Sahnesi Aktüalite Sabah
    08.40 TRT1 Yeryüzü Belgesel Sabah

    08.40 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    08.45 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
    09.00 Star Çocuktan Al Haberi Yarışma Sabah
    09.00 TRT2 Sanataktif Aktüalite Sabah

    09.00 Lig TV Prof.Dr.Burhan Uslu İle Sporcu Sağlığı Spor Programı Sabah
    09.00 TV 8 Ten Ten Çizgi-Film Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 NTV Haberler Haberler Sabah

    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    09.00 24 Haber Haberler Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Cumartesi - Pazar Aktüalite Sabah

    09.10 NTV Spor Aşkı (Tekrar) Spor Programı Sabah
    09.10 Discovery Smash Lab Belgesel Sabah
    09.15 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Haberler Sabah
    09.15 24 Ekonomide Bu hafta Aktüalite Sabah

    09.30 CNBC-E Back At Barnyard Çizgi-Film Sabah
    09.30 CNBC-E Back At Barnyard Çizgi-Film Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.30 Sinema Tv Affedilmeyen Yabancı Sinema Sabah

    09.30 Lig TV Sarı Kanarya Spor Programı Sabah
    09.30 Cine-5 Bratz Kidz Pijama Partisi Çizgi Sinema Sabah
    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.30 TV 8 Ebruli Plates Spor Programı Sabah

    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.45 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah

    10.00 N.Geographic Kurtarma Ekibi Görevde: Üç Ayı Belgesel Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Kanaltürk Medyatik (Tekrar) Aktüalite Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah

    10.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    10.15 Kanal D Geniş Aile Yerli Dizi Sabah
    10.15 Fox Barbie Periler Ülkesinde Yabancı Sinema Sabah
    10.20 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    10.30 Kanal 1 Stüdyo 34 (Tekrar) Müzik Programı Sabah
    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    10.30 Atv Yaşamdan Dakikalar Kültür Sanat Sabah

    11.00 Tnt Scooby Doo Çizgi-Film Sabah
    11.00 DreamTV Backstreet Boys Haftasonu Müzik Programı Sabah
    11.00 Discovery Brainiac Belgesel Sabah
    11.00 TRT2 Haber Haberler Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    11.05 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah
    11.10 Habertürk Habertürk Gündem (Canlı) Aktüalite Sabah

    11.10 TRT2 Medya Medya Aktüalite Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Aktüalite Sabah
    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah
    11.20 Samanyolu Herşey Yolunda Aktüalite Öğle

    11.30 Kanal 1 Otomobil Kulübü Aktüalite Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Aktüalite Sabah
    11.50 Sinema Tv Tatil Yabancı Sinema Sabah
    11.55 Discovery Survivorman Belgesel Sabah

    12.00 Fox Yaş 15 (Tekrar) Yarışma Öğle
    12.00 N.Geographic Muhteşem Afrika: Doğa Muhafızları Belgesel Öğle
    12.00 Lig TV Maraton Spor Programı Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle

    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika (Canlı) Tartışma Öğle
    12.00 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Haberler Öğle

    12.05 TV 8 Sıcak Para Aktüalite Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Yaşama Sevinci Aktüalite Öğle
    12.30 Kanal D Güneri Civaoğlu Şeffaf Oda Aktüalite Öğleden Sonra
    12.30 Kanal 1 Magazin 1 (Tekrar) Magazin Öğle

    12.30 Cine-5 Otokeyf (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğle
    12.30 Star Ruhat Mengi yle Her Açıdan Aktüalite Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.45 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğleden Sonra

    12.50 Discovery Alaska da Büyük Kızak Yarışı Belgesel Öğle
    12.50 Kanal 7 Fuar Dünyası Advertorial Öğle
    13.00 Show Haber Özel Aktüalite Öğleden Sonra
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle

    13.00 N.Geographic Muhteşem Afrika: Doğa Muhafızları Belgesel Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Tnt Mad About You Yabancı Dizi Öğle

    13.00 24 Haber Haberler Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Beşşar Esad Özel Röportajı Aktüalite Öğle
    13.10 Habertürk Aırport Aktüalite Öğle
    13.20 TV 8 Sağduyu Aktüalite Öğleden Sonra

    13.23 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    13.25 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Öğle
    13.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle
    13.30 Samanyolu Kader Bağlayınca Yerli Sinema Öğle

    13.30 Tnt 8 Simple Rules Yabancı Dizi Öğle
    13.30 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Öğle
    13.40 TRT1 Ben Neredeydim Aktüalite Öğle
    13.45 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.00 Tnt Brothers & Sisters Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    14.00 Show Take Off Aktüalite Öğleden Sonra

    14.00 Cine-5 Kırmızı Hat Tartışma Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.10 NTV 0-100 (Tekrar) Aktüalite Öğle

    14.10 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Klip Spor Programı Öğle
    14.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğle
    14.10 Kanal 1 Taner Takipte (Tekrar) Magazin Öğle
    14.15 24 Araba Sevdası Aktüalite Öğle

    14.15 Kanal D Süpermarket Yarışma Öğleden Sonra
    14.15 Sinema Tv Vali Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.15 Lig TV Aslan Cim Bom Spor Programı Öğle

    14.15 TRT2 Alev Alatlı İle Hadi Baştan Alalım Aktüalite Öğleden Sonra
    14.30 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Aktüalite Öğleden Sonra
    14.40 Discovery Geleceğin Dünyası Belgesel Öğleden Sonra
    14.40 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Öğleden Sonra

    14.45 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğleden Sonra
    14.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    14.50 TV 8 Aramızda Kalsın Aktüalite Öğleden Sonra
    14.50 NTV MotoGp Valencia (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra

    15.00 N.Geographic Denizanası İstilası Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Belgesel Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Kurtar Beni Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.10 Habertürk Medikal Sağlık Öğleden Sonra
    15.10 TRT3 Ring Spor Programı Öğleden Sonra
    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Öğleden Sonra

    15.20 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra
    15.25 TRT2 Birlikte Yaşarken Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Star Çat Kapı Aktüalite Öğleden Sonra

    15.30 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.30 Kanal 1 4 Köşe Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çocuk Programı Akşam Üstü
    16.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra

    16.00 E2 The Tonight Show with Conan O Brien Eğlence Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio: Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.00 Discovery American Chopper Belgesel Akşam Üstü

    16.00 N.Geographic Balıkçılık Serüvenleri Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Sivasspor-Kayserispor (Canlı) Maç Öğleden Sonra
    16.10 NTV Günlerin Getirdiği (Tekrar) Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 Atv Kış Masalı Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.15 24 Güzel Oyun Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Fox Ocean’s 11 Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.30 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.30 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Akşam Üstü
    16.30 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü
    16.45 TRT2 Hayatımız Sigortalı Aktüalite Akşam Üstü

    16.45 TV 8 Cevap Anahtarı Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Canavar Balık Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 Star Çocuktan Al Haberi Yarışma Öğleden Sonra

    17.00 CNBC-E The Jay Leno Show Talk Show Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Sıcak Yerli Sinema Akşam Üstü
    17.00 Kanal 1 Renkli Dünyalar Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Dream 10 Müzik Programı Akşam Üstü

    17.10 Habertürk Fihrist (Canlı) Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Özel Spor Programı Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi (Tekrar) Aktüalite Akşam Üstü
    17.35 TRT3 Almanya 1. Futbol Ligi (Bundesliga) Karşılaşması Maç Akşam Üstü

    17.45 TV 8 Taklitçi Eğlence Akşam Üstü
    18.00 N.Geographic Dünyanın En Tehlikeli Hayvanları: Derinlikler Belgesel Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam

    [​IMG]


    18.00 CNN-TÜRK Smaç Spor Programı Akşam
    18.00 E2 The Simpsons Yabancı Dizi Prime-time
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 Tnt Sil Baştan Yabancı Sinema Akşam

    18.05 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam
    18.10 NTV Futbol Aktüel (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.20 Kanal 1 Dawsons Creek Yabancı Sinema Akşam
    18.20 TRT2 Alternatif Yaşam Aktüalite Akşam
    18.25 TRT3 Almanya 1. Futbol Ligi (Bundesliga) Karşılaşması Maç Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber (Canlı) Haberler Akşam

    18.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.30 Kanal 1 Haftasonu Ana Haber Haberler Akşam
    18.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam
    19.00 N.Geographic Jaguar Serüvenleri: Bölüm 2 Belgesel Prime-time

    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
    19.10 Sinema Tv Hızlı Ve Öfkeli:Tokyo Yarışı Yabancı Sinema Prime-time
    19.10 Habertürk Sansürsüz (Tekrar) Aktüalite Prime-time
    19.15 TRT2 Ayrıntı Aktüalite Prime-time

    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Akşam
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.35 TRT3 Almanya 1. Futbol Ligi (Bundesliga) Karşılaşması Maç Prime-time
    19.40 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Prime-time

    19.40 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    19.45 Tnt October Road Yabancı Dizi Prime-time
    19.45 Kanaltürk Kutup Ekspresi Yabancı Sinema Prime-time
    19.45 TRT1 Bir Zahmet Aktüalite Prime-time

    19.45 Fox Arka Sıradakiler (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    19.55 TRT2 El Yapımı Aktüalite Prime-time
    20.00 TRT2 Selim İleri`nin Not Defteri Kültür Sanat Prime-time
    20.00 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 Discovery Time Warp Belgesel Prime-time
    20.00 Star Transformers Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Show Wipe Out 2 Yarışma Prime-time
    20.00 NTV Güzel Haberler (Tekrar) Aktüalite Prime-time

    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Pür Dikkat Aktüalite Akşam
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Fillerin Kaçışı Belgesel Prime-time

    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 E2 The Daily Show With Jon Steart Eğlence Prime-time
    20.00 24 Beni Orada Arama Yabancı Sinema Prime-time

    20.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Prime-time
    20.00 Lig TV Diyarbakırspor-Galatasaray (Canlı) Maç Prime-time
    20.05 Habertürk 3 İnsan 3 Öykü Aktüalite Prime-time
    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time

    20.20 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Akşam
    20.25 TRT3 17 Yaş Altı Dünya Kupası Çeyrek Final Karş. Maç Prime-time
    20.25 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    20.45 Cine-5 Polis Akademisi 5 Yabancı Sinema Prime-time

    21.00 Discovery En Kötü Belgesel Prime-time
    21.00 N.Geographic Olay Yeri İnceleme: Yırtıcılar: Fillerin Öcü Belgesel Prime-time
    21.00 Samanyolu 4. Osman Yerli Dizi Prime-time
    21.00 Kanal 1 Bu Ara Bu Moda Magazin Prime-time

    21.00 E2 Eastbound & Down Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Sinema Tv Bad News Bears Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 CNBC-E Doctor Who? Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Kanal 7 Ferdi Tayfur'la Boynu Bükük Şarkılar Eğlence Prime-time

    21.10 TRT2 Tatil Kitabı Yerli Sinema Prime-time
    21.10 Discovery Sıfır Dediğimde Yerli Sinema Prime-time
    21.15 Tnt Pamuk Prenses Yabancı Sinema Prime-time
    21.15 CNN-TÜRK Umuda Kredi Aktüalite Prime-time

    21.15 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Prime-time
    21.30 Kanal 1 Şantör Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.50 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.55 CNN-TÜRK Futbol Mania Spor Programı Prime-time
    22.00 DreamTV Yüxexes Müzik Programı Prime-time
    22.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    22.00 TRT3 Basketbol Nostalji Spor Programı Prime-time
    22.00 N.Geographic Fillerin Karanlık Yüzü Belgesel Prime-time
    22.00 Lig TV Maraton (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.00 Discovery Akılalmaz Hikayem Belgesel Prime-time

    22.00 Star İbo Show Eğlence Prime-time
    22.05 Habertürk Teke Tek Özel Aktüalite Prime-time
    22.15 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Prime-time
    22.20 Atv Kayıp Uçak Yabancı Sinema Gece

    22.30 Show Devler Ligi Yarışma Prime-time
    22.30 Cine-5 Akrep Kral Yabancı Sinema Prime-time
    22.40 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time
    22.45 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Gece

    23.00 CNBC-E South Park Yabancı Dizi Gece
    23.00 Discovery Gerçek Cinayet Soruşturmaları Belgesel Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
    23.00 N.Geographic Dünyanın En Tehlikeli Hayvanları: Çöllerden Çayırlara Belgesel Gece

    23.00 TV 8 1408 Yabancı Sinema Gece
    23.05 Sinema Tv Devlet Sırrı Yabancı Sinema Gece
    23.15 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece Yarısı
    23.15 NTV Gece Bülteni Haberler Gece

    23.15 TRT2 Önce Şiir Vardı Aktüalite Gece
    23.15 TRT1 Tele Lig Spor Programı Gece
    23.30 Fox FOX Futbol Pazarı (Canlı) Spor Programı Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece

    23.30 24 7/24 Futbol Spor Programı Gece
    23.30 Tnt House Yabancı Dizi Gece
    23.30 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Gece
    23.55 DreamTV Rock Me Müzik Programı Gece

    00.00 E2 The Daily Show With Jon Steart Eğlence Gece Yarısı
    00.10 Kanal 7 Söğütlü Hacer Ana Yerli Sinema Gece Yarısı
    00.10 CNN-TÜRK İş Seyahati Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 Show 6 Pas Spor Programı Gece Yarısı

    00.30 Star Futbolig Spor Programı Gece Yarısı
    01.30 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    03.15 Kanal D Genç Silahşörler Yabancı Sinema Sabah
    04.30 Kanal D Alev Alev Yerli Sinema Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş