TV'de Bugün 8 Ağustos 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 7 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 8 Ağustos 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 8 Ağustos 2010 Pazar


    06.00 Star Temel Reis Çizgi-Film Sabah
    06.00 Tnt Fosters Home Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Gülbeyaz Yerli Dizi Sabah
    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah

    06.10 Cine-5 Uzay Avcıları Çizgi-Film Sabah
    06.10 CNN-TÜRK Figen & Nihat Aktüalite Sabah
    06.25 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    06.30 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah

    06.30 Atv Selena Yerli Dizi Sabah
    06.30 Star Pulsar Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.35 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah

    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Tnt FlapJack Çizgi-Film Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah

    07.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.00 Fox Al Gülüm Ver Gülüm Eğlence Sabah
    07.00 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.05 Cine-5 Sonic Underground Çizgi-Film Sabah

    07.10 Habertürk Tek Başına Belgesel Sabah
    07.15 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Sabah
    07.15 CNN-TÜRK Sahil Günlüğü Gezi Sabah
    07.20 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah

    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.40 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    08.00 Bloomberg HT Fashion Memoir Aktüalite Sabah
    08.00 Cine-5 Oyun Evi Eğlence Sabah

    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 Kanal D Mükemmel Çift Yerli Dizi Sabah

    08.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Tnt Garfield Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanaltürk Çizgi Sinema Çizgi Sinema Sabah

    08.10 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    08.15 TRT HABER Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah

    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.30 Cine-5 Fantastik Dörtlü Çizgi-Film Sabah
    08.30 Star Star Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
    08.30 CNN-TÜRK Kürşat Başarla Yaz Sohbetleri Sohbet Sabah

    08.40 Kanal 7 İyi Aile Robotu Yerli Dizi Sabah
    08.55 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 CNBC-E Go Deigo Go Çizgi-Film Sabah

    09.00 Lig TV Footbrazil Spor Programı Sabah
    09.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.00 Tnt Hero 108 Çizgi-Film Sabah
    09.00 Show Vidivodo Eğlence Sabah

    09.00 Atv Selena Yerli Dizi Sabah
    09.00 Bloomberg HT Biyografi Aktüalite Sabah
    09.00 Fox Barbie ve Dans Eden 12 Prenses Yabancı Sinema Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    09.10 TRT HABER Herkes Resim Yapabilir Aktüalite Sabah
    09.10 NTV NTV Soruyor Tartışma Sabah
    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.20 Cine-5 Ali Baba ve 40 Haramiler Çizgi Sinema Sabah

    09.30 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.30 CNBC-E Adventures Of Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah
    09.30 Lig TV Premier League World Spor Programı Sabah
    09.30 TV 8 Yeni Enerji Aktüalite Sabah

    09.30 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah
    09.30 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Gezi Sabah
    09.50 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    09.50 TRT1 Bebeğimin İlk Yılı Aktüalite Sabah

    10.00 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah

    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    10.00 Kanal D Kanıt Yerli Dizi Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah

    10.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah
    10.20 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.25 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Sabah

    10.30 TV 8 Şifa Olsun Sağlık Sabah
    10.30 Kanal 7 Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Yerli Sinema Sabah
    10.40 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    10.45 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah

    11.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    11.00 Fox Dadı Yerli Dizi Sabah
    11.00 Lig TV Futbol Life Spor Programı Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    11.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    11.10 Bloomberg HT Adcocates Of Change Aktüalite Sabah
    11.10 Habertürk Ajanda (Canlı) Aktüalite Sabah


    11.20 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    11.30 Atv Yeni Bir Ben Sağlık Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah
    11.50 CNN-TÜRK Hayatım Müzik Aktüalite Sabah

    11.50 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle
    12.00 Kanal D Küçük Sırlar Yerli Dizi Öğle

    12.00 NTV Haberler Haberler Öğle
    12.00 TV 8 Vahe’yle İl İl Türkiye Gezi Öğle
    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle
    12.00 Lig TV İkiye Bir Spor Programı Öğle

    12.00 Kanal 7 Kalp Gözü Aktüalite Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 Kanaltürk Ünlüler Bulvarı Magazin Öğle
    12.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle

    12.10 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğle
    12.20 NTV Sıcak Ve Taze Yemek Programı Öğle
    12.25 TRT HABER Süper Spor Spor Programı Öğle
    12.30 Star Sihirli Annem Yerli Dizi Öğle

    12.30 CNBC-E Iron Man Yabancı Dizi Öğle
    12.35 Atv Avrupa Yakası (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville - Türkçe Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Show Tekno Trend Aktüalite Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle

    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 Kanal D Komikler Eğlence Öğle
    13.00 Tnt Ugly Betty Yabancı Dizi Öğle

    13.10 Lig TV İz Bırakanlar (Hakan Şükür) Spor Programı Öğle
    13.10 Habertürk Airport Aktüalite Öğle
    13.10 Cine-5 Artı Değer Aktüalite Öğle
    13.10 TRT HABER Kuşak Farkı Haberler Öğle

    13.15 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğle
    13.20 TV 8 8.Etap Aktüalite Öğle
    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle
    13.30 Cine-5 Kısa Metraj Kültür Sanat Öğle

    13.30 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.45 Kanal 7 Deli Yürek Yerli Dizi Öğle
    13.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle

    14.00 Show Melekler Korusun Yerli Dizi Öğle
    14.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Eğlence Öğle
    14.00 Tnt Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle

    14.00 TRT3 Mavi Tutku Spor Programı Öğle
    14.00 Bloomberg HT Latitudes Aktüalite Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğle
    14.10 NTV Yeryüzü Notları Gezi Öğle

    14.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Eğitim Öğle
    14.15 TRT HABER Araftakiler Aktüalite Öğle
    14.15 Lig TV Trabzonspor-Fenerbahçe Maç Öğle
    14.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Öğle

    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.15 Kanal D Yıldızlar Takımı Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    14.30 TV 8 Ley-Ley-La Aktüalite Öğle
    14.40 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.45 Fox Keskin Bıçak Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.45 Star Papatyam Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Cine-5 Filmler ve Müzikler Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    15.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Kenanda Bir Kuyu Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra

    15.10 NTV Doğada Tek Başına Gezi Öğleden Sonra
    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.20 TRT3 Elmalı Yeşil Yayla Yağlı Güreşleri Spor Programı Öğleden Sonra

    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Öğleden Sonra
    15.25 TRT HABER Söz Millette Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Sohbet Öğleden Sonra
    15.45 Habertürk Türkiye Konuşuyor Aktüalite Öğleden Sonra

    15.45 Tnt Hornblower Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.50 Cine-5 Araba Takibi Aktüalite Öğleden Sonra
    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Show Doktorlar Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra

    16.10 CNN-TÜRK Hazırlık Kampı Spor Programı Öğleden Sonra
    16.10 NTV Zaman Yolcusu Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 TRT HABER Ayrıntı Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Akşam Üstü

    16.10 TRT1 Hollanda-İspanya Maç Öğleden Sonra
    16.15 Lig TV Galatasaray-Gençlerbirliği Maç Öğleden Sonra
    16.15 Habertürk Ht Eğitim Eğitim Öğleden Sonra
    16.20 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam Üstü

    16.25 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.30 TV 8 Cevap Anahtarı Eğitim Öğleden Sonra
    16.35 24 Ah Güzel İstanbul Gezi Öğleden Sonra

    16.40 Star Düriye’nin Güğümleri Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Fox Belalı Baldız Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü

    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.10 NTV Tadı Damağımda Yazlıkta Gezi Akşam Üstü
    17.15 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.20 TRT HABER Hayat + Aktüalite Akşam Üstü

    17.20 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Akşam Üstü

    17.45 Kanal 7 Ateş Parçası Yerli Sinema Prime-time
    17.45 TV 8 Keyfe Keder Aktüalite Akşam Üstü
    17.50 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam

    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 E2 Ghost Whisperer Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Bloomberg HT Biyografi Aktüalite Akşam

    18.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam
    18.10 Cine-5 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Akşam

    18.15 Lig TV Beşiktaş-İ.B.Belediyespor Maç Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam

    18.30 Tnt October Road Yabancı Dizi Akşam
    18.40 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam
    18.40 Atv Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.50 TRT HABER Görevli Aktüalite Akşam

    18.55 TRT3 Avrupa Yüzme Şamp. Senk.Yüzme Serbest Kombine Finali Spor Programı Prime-time
    19.00 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK Başarıya Doğru Eğitim Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Star Star Haber Haberler Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time

    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.05 Habertürk Hayata Dair (Canlı) Aktüalite Prime-time
    19.15 24 Libero Belgesel Prime-time

    19.20 TRT HABER Kahvehaneler Aktüalite Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.45 CNN-TÜRK Yeşil Doğa: Güven İslamoğlu Aktüalite Prime-time
    19.45 Fox Intercities Şehirler Yarışıyor Yarışma Prime-time

    19.50 Kanaltürk Armageddon Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    20.00 E2 The Simpsons Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time

    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 CNBC-E The Big Bang Theory (Final) Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 TRT1 Kirli Para Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Show Var Mısın Yok Musun Yarışma Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Prime-time

    20.00 Atv Aranıyor Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Tnt Teldeki Kuş Yabancı Sinema Prime-time
    20.05 Habertürk Teke Tek Özel Tartışma Prime-time

    20.10 TRT HABER Can Veren Pervaneler Aktüalite Prime-time
    20.15 Star Fear Factor Aksiyon Yarışma Prime-time
    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time

    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time
    21.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Cine-5 Çılgın Koruma İşbaşında Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 E2 Heroes Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 Kanal 7 Gülen Gözler Yerli Sinema Prime-time
    21.00 Lig TV Açık Oturum Spor Programı Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Ne Oluyor? Tartışma Prime-time
    21.00 Atv Maç Başlıyor Maç Prime-time

    21.00 TRT HABER Şehir ve Medeniyet Aktüalite Prime-time
    21.00 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.15 TV 8 Kişisel Etkiler Yabancı Sinema Prime-time
    21.30 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Prime-time

    21.30 TRT3 Futbol Arşivi Maç Prime-time
    21.30 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Prime-time
    21.30 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    21.30 Atv Villarreal-Beşiktaş Maç Prime-time

    21.30 24 İsimsiz Kahramanlar Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 Fox Keskin Bıçak (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    22.00 TRT HABER Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time
    22.00 E2 82. Oscar Ödül Töreni (Tekrar) Eğlence Prime-time

    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Prime-time
    22.05 Habertürk Olduğu Gibi (Canlı) Tartışma Prime-time

    22.15 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Prime-time
    22.20 Bloomberg HT Bloomberg Kulüp Aktüalite Prime-time
    22.20 TRT1 Gölgeler Müzik Programı Prime-time
    22.30 Lig TV Sivasspor-Fenerbahçe Maç Gece

    22.30 Kanal 7 Çiftçiler Yarışıyor Yarışma Prime-time
    22.45 Kanaltürk Ünlüler Bulvarı Magazin Gece
    22.50 Bloomberg HT Premier Aktüalite Prime-time
    22.55 Cine-5 Aksiyon Fırtınası Aktüalite Prime-time

    23.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece
    23.00 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Gece
    23.00 TRT3 Futbol Hariç Spor Programı Gece
    23.00 Star Passaparola Yarışma Gece

    23.00 Show Hemşo Yerli Sinema Gece
    23.00 Tnt The Office Yabancı Dizi Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.10 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Gece

    23.15 Kanal D Sıfır Noktası Yabancı Sinema Gece
    23.20 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Gece
    23.30 CNN-TÜRK Kürşat Başar'la Yaz Sohbetleri Sohbet Gece
    23.30 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Gece

    23.30 Atv Rambo 4 Yabancı Sinema Gece
    23.30 Fox Sırça Saray Yabancı Dizi Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 TV 8 Şeytan Başlangıç Yabancı Sinema Gece

    23.40 Cine-5 Derin Mevzu (Canlı) Tartışma Gece
    23.45 TRT1 Ayı ve İnsan Belgesel Gece
    23.45 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Gece
    23.45 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Sinema Gece

    00.00 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 E2 Dr. Who Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Gece Yarısı

    00.10 NTV Doğada Tek Başına Gezi Gece Yarısı
    00.30 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece Yarısı
    00.50 Star Monte Kristo Kontu Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 Fox Keskin Bıçak Yerli Dizi Gece Yarısı

    01.00 Show Red Bull-X-Fighters Eğlence Gece Yarısı
    01.15 CNN-TÜRK Ne Oluyor? Tartışma Gece Yarısı
    01.15 Kanal D Geçmişten Kaçış Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.40 Atv JanJan Yerli Sinema Gece Yarısı

    02.45 Kanal D Coronado Macerası Yabancı Sinema Gece Yarısı
    04.15 Kanal D Eski Fotoğraflar Yerli Sinema Gece Yarısı
    05.15 Kanal D Elveda Derken Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş