TV'de Bugün 7 Nisan 2010 Çarşamba

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 7 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 7 Nisan 2010 Çarşamba konusu TV'de Bugün 7 Nisan 2010 Çarşamba

    06.00 N.Geographic Kabusa Dönen Yolculuklar Belgesel Sabah
    06.00 Tnt Looney Tunes Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Gülbeyaz Yerli Dizi Sabah
    06.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah

    06.15 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Sabah
    06.30 Bloomberg HT İlk Söz Aktüalite Sabah
    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Tnt Garfıeld Çizgi-Film Sabah

    06.30 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah
    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah

    06.40 Star Dr. Öz Show Sağlık Sabah
    06.45 Kanal D Asi Yerli Dizi Sabah
    06.45 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
    07.00 Habertürk Uyandırma Servisi Haberler Sabah

    07.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah
    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah
    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah

    07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    07.00 Sinema Tv Vegas'ta Korku Ve Dehşet Yabancı Sinema Sabah
    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    07.00 Tnt Secret Saturday Çizgi-Film Sabah

    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah
    07.00 TRT HABER Haber+Spor Haberler Sabah
    07.00 Cine-5 Farklı Bir Gün (Canlı) Aktüalite Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah

    07.00 Discovery Hünerli Makineler Belgesel Sabah
    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
    07.30 Fox Çalar Saat Haberler Sabah

    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.35 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.45 Kanal D Sihirli Annem Yerli Dizi Sabah
    07.55 Discovery En Üstün Motosiklet Belgesel Sabah

    07.58 TRT3 TRT-GAP Haberler Sabah
    08.00 Star Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor Sohbet Sabah
    08.00 N.Geographic Benim Yemeğim Gibisi Yok! Belgesel Sabah
    08.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah

    08.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah
    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.20 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Sabah

    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    08.30 TV 8 Erkan Tan’la Başkent'ten Aktüalite Sabah
    08.30 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.40 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah

    08.45 Kanaltürk Sağlıklı Bir Gün Sağlık Sabah
    08.45 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah
    09.00 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah

    09.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    09.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
    09.00 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Sabah

    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Cine-5 Sabrina Yabancı Dizi Sabah
    09.00 Bloomberg HT Yatırım Bülteni Ekonomi Sabah
    09.00 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Sabah

    09.10 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah
    09.10 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah
    09.10 TRT1 Yedi Numara Yerli Dizi Sabah
    09.10 Sinema Tv Gladyatör Yabancı Sinema Sabah

    09.15 24 Piyasalar Ve Göstergeler Ekonomi Sabah
    09.15 Discovery Mythbusters Belgesel Sabah
    09.20 TRT HABER Dış Basın Kültür Sanat Sabah
    09.20 Kanal 7 Nur Ertürk'le Her Sabah Sohbet Sabah

    09.30 TRT HABER Ekogün Ekonomi Sabah
    09.30 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
    09.35 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah
    09.45 Cine-5 Emine Beder'le Afiyet Olsun Yemek Programı Sabah

    09.45 Kanaltürk Bugün Ne Pişirsem? Yemek Programı Sabah
    09.50 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    10.00 N.Geographic Hayat bir Yolculuktur! Belgesel Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Kültür Sanat Sabah

    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 Bloomberg HT Sıcağı Sıcağına Ekonomi Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah

    10.00 Star Papatyam Yerli Dizi Sabah
    10.05 TRT1 Günbegün Aktüalite Sabah
    10.05 Habertürk Haber Sahası Haberler Sabah
    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah

    10.10 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah
    10.30 Tnt Türk Filmi Yerli Sinema Sabah
    10.30 TV 8 Ebruli Sağlık Sabah
    10.30 Fox Aşkın Gölgesinde Yabancı Dizi Sabah

    10.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah
    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    11.00 Cine-5 Anne Olunca Anladım (Canlı) Aktüalite Sabah
    11.00 Bloomberg HT Risk Yönetimi Ekonomi Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah
    11.10 24 Günün Manşeti Haberler Sabah

    11.10 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah
    11.20 TRT HABER Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    11.30 Kanal D 3-2-1 Pişir Yarışma Sabah
    11.30 Fox Su Gibi (Canlı) Kadın Programı Sabah

    11.30 Bloomberg HT HT Ekonomi Soruyor Ekonomi Sabah
    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
    11.50 Sinema Tv Kıyamet Kodu Yabancı Sinema Sabah
    12.00 N.Geographic Efsane mi, Gerçek mi? Belgesel Öğle

    12.00 Lig TV Haftanın Renkleri Spor Programı Öğle
    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle
    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
    12.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğle

    12.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Öğle
    12.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Öğle
    12.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    12.00 Kanaltürk Bizim Evin Halleri Yerli Dizi Öğle

    12.00 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Bugün Haberler Öğle
    12.15 TRT HABER Spor Haberler Öğle
    12.30 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Öğle

    12.30 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    12.30 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğle
    12.30 24 2. Moderatör - Remziye Demirkol Haberler Öğle
    12.30 TV 8 Ekosantrik Aktüalite Öğle

    12.30 NTV Doğru Tercih Eğitim Öğle
    12.30 Bloomberg HT Soru Cevap Aktüalite Öğle
    12.30 Cine-5 Öğle Arası (Canlı) Haberler Öğle
    12.50 Atv Selena Yerli Dizi Öğle

    12.50 Kanal 1 Kenan Erçetingöz le Akşam Keyfi Magazin Öğle
    12.55 Discovery Fabrikasyon Belgesel Öğle
    12.58 TRT3 TRT-3 'e Geçiş Advertorial Öğle
    13.00 TRT3 TBMM-TV Advertorial Öğle

    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle
    13.00 NTV Öğle Bülteni Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.00 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Kadın Programı Öğle

    13.00 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
    13.10 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
    13.30 Show Gün Ortası Haberler Öğle

    13.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.30 TRT1 Çeyiz Show Aktüalite Öğle
    13.30 Kanal D Ne Yapmalı? Kadın Programı Öğleden Sonra
    13.35 TRT HABER Hayat Akarken Aktüalite Öğle

    13.45 Sinema Tv Nefes: Vatan Sağolsun Yerli Sinema Öğle
    14.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Öğle
    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra
    14.00 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle

    14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra
    14.00 Tnt You Are My Life Yabancı Dizi Öğle
    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle

    14.00 Kanal 7 İkbal'le Şifalı Yemekler Kadın Programı Öğle
    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle
    14.00 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Öğle
    14.05 Bloomberg HT Kobi Gündemi Ekonomi Öğle

    14.15 Discovery Miami Ink Belgesel Öğle
    14.30 Bloomberg HT Akııllı Para Ekonomi Öğle
    14.45 TRT HABER İşitme Engelliler Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Mavi Ay Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 N.Geographic Benim Yemeğim Gibisi Yok! Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra

    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
    15.00 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 TV 8 Günde 8 Aktüalite Öğleden Sonra

    15.00 Bloomberg HT Emlak Rehberi Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra
    15.10 Cine-5 Biz Bize (Canlı) Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Discovery Mythbusters Belgesel Öğleden Sonra

    15.15 Kanaltürk Sibel Alem Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Bugün Özel Haberler Öğleden Sonra
    15.30 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Öğleden Sonra
    16.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra

    16.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Home Improvement Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü
    16.00 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Şansal Büyüka İle Dobra Dobra Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    16.00 24 3. Moderatör-Ahu Tanrıkulu Haberler Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra
    16.05 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğleden Sonra
    16.10 CNN-TÜRK Paranın İzi Ekonomi Öğleden Sonra

    16.20 Cine-5 Sağlıklı Yaşam (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.20 TRT1 Denizler İmparatoru Belgesel Öğleden Sonra
    16.30 Star Küçük Kadınlar Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.30 CNN-TÜRK Sait Gürsoy'la Başarıya Doğru Aktüalite Öğleden Sonra

    16.30 Bloomberg HT Son Saat Ekonomi Akşam Üstü
    16.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Öğleden Sonra
    16.30 Fox Benimle Eğlenir misin? (Canlı) Eğlence Öğleden Sonra
    16.45 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.45 Samanyolu Aile Mahkemesi Aktüalite Akşam Üstü
    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK Gündemin Rengi Haberler Akşam Üstü
    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü

    17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Cahil Periler Yabancı Sinema Akşam Üstü

    17.00 N.Geographic Fare Saldırısı Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 TRT HABER Günün Konusu Sohbet Akşam Üstü

    17.30 TRT HABER Dünyaya Bakış Haberler Akşam Üstü
    17.30 Bloomberg HT Günün Yorumu Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 Cine-5 Ninja Kaplumbağalar Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.45 TRT HABER İşitme Engelliler Bülteni Haberler Akşam Üstü

    17.45 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Akşam
    17.50 TRT1 Bir Zahmet Eğlence Akşam Üstü
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 TV 8 Şöhret Yolunda Yabancı Dizi Akşam

    [​IMG]

    18.00 Tnt Türk Filmi Yerli Sinema Akşam
    18.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Akşam
    18.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    18.00 TRT HABER Haber+Spor Haberler Akşam
    18.00 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Akşam
    18.10 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam
    18.15 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam
    18.30 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Akşam

    18.30 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Akşam
    18.30 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam
    18.45 Cine-5 Yeditepe İstanbul Yerli Dizi Akşam
    18.45 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam

    18.55 TRT1 Hava Durumu Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time

    19.00 TV 8 Komedi Dükkanı Komedi-Kabare Prime-time
    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time

    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 24 Gürkan Zengin’le Editör Aktüalite Prime-time
    19.00 Sinema Tv Damadı Öpebilirsin Yabancı Sinema Prime-time

    19.00 Bloomberg HT Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 E2 Ellen Show Eğlence Prime-time
    19.10 TRT HABER Kültür Penceresi Kültür Sanat Prime-time
    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam

    19.20 CNBC-E Two And A Half Men Yabancı Dizi Prime-time
    19.30 NTV Yorum Farkı (Canlı) Tartışma Prime-time
    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
    19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time

    19.30 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Prime-time
    19.30 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Prime-time
    19.35 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.45 Kanaltürk Koruyucu Yabancı Sinema Prime-time

    19.45 Lig TV Vatandaş Ne Diyor? Spor Programı Prime-time
    19.50 Samanyolu Kader Çizgisi Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.50 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Prime-time

    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Akşam
    20.00 Discovery Nasıl Yapılmış? Belgesel Prime-time
    20.00 N.Geographic Atlantik için Savaş Belgesel Prime-time
    20.00 Lig TV Futbol Life (Canlı) Spor Programı Prime-time

    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 NTV Günlerin Getirdiği Aktüalite Prime-time
    20.00 Habertürk Karşıt Görüş (Canlı) Tartışma Prime-time

    20.00 TRT1 Sakarya Fırat Yerli Dizi Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
    20.10 TRT HABER Büyüteç Tartışma Prime-time

    20.10 24 Sanat Takibi Aktüalite Prime-time
    20.10 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Prime-time
    20.15 Fox Yasemince (Yeni Bölüm) Komedi-Kabare Prime-time
    20.30 24 Açık Görüş Tartışma Prime-time

    20.30 DreamTV Dream 10 Müzik Programı Prime-time
    20.30 Discovery Fabrikasyon Belgesel Prime-time
    20.35 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Prime-time
    20.50 Cine-5 Kısa Metraj Aktüalite Prime-time

    21.00 TRT3 Avrupa Halter Şamp.58 Kg.Bayanlar Spor Programı Prime-time
    21.00 CNBC-E The Pacıfıc (Özel Gösterim) Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Sinema Tv 12 Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 Lig TV Futbol Zirvesi (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Prime-time
    21.00 TRT HABER Haber+Spor Haberler Prime-time
    21.15 TV 8 Sessiz Düşüş Yabancı Sinema Prime-time
    21.30 CNN-TÜRK Cem Kozlu'yla Başarının İzinde Aktüalite Prime-time

    21.30 Samanyolu Kollama Yerli Dizi Prime-time
    21.40 TRT1 Şans Topu Çekilişi Eğlence Prime-time
    21.45 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Prime-time
    21.50 TRT1 Gölgeler Müzik Programı Prime-time

    22.00 CNBC-E Küçük Olsen Çetesi Ve Siyah Altın Yabancı Sinema Gece
    22.00 Cine-5 Çin Kahramanları Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 NTV Canlı Gaste Aktüalite Prime-time
    22.00 Discovery Kırılma Noktası: Petrol Tankeri Belgesel Prime-time

    22.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    22.00 DreamTV Yüxexes (Canlı) Müzik Programı Prime-time
    22.00 Bloomberg HT Sınırsız Tartışma Prime-time
    22.00 Habertürk 1 Gün Haberler Prime-time

    22.20 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Gezi Prime-time
    22.25 TRT HABER Yüzyılın Manşetleri Aktüalite Prime-time
    22.30 TRT3 46.Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turuna Doğru Spor Programı Prime-time
    22.30 Lig TV Avrupa’dan Futbol (İngiltere) Spor Programı Prime-time

    22.30 Fox Fox On Ana Haber Haberler Prime-time
    23.00 Bloomberg HT Amerika Kapanış Ekonomi Gece
    23.00 N.Geographic Domuz Gribi: Salgınların Anatomisi Belgesel Gece
    23.00 Fox Bizden Kaçmaz (Canlı) Magazin Gece

    23.00 TRT HABER Avrupa Vizyonu Haberler Gece
    23.00 Discovery Mythbusters: Acelesi Var Belgesel Gece
    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece

    23.00 24 Moderatör Gece-Fuat Kozluklu Haberler Gece
    23.05 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Aktüalite Gece
    23.05 Habertürk Hülya Avşar Soruyor Sohbet Gece
    23.15 TRT1 Denizler İmparatoru Yabancı Dizi Prime-time

    23.15 TV 8 Bunu Konuşalım Tartışma Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 Kanaltürk Medyatik (Canlı) Sohbet Gece
    23.30 Lig TV Hakemin Dünyası Spor Programı Gece

    23.30 Samanyolu Yeşeren Ümitler Yerli Dizi Gece
    23.45 Sinema Tv Mutasyon Yabancı Sinema Gece
    23.45 NTV Canlı Gaste Spor Spor Programı Gece
    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece

    00.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Gece Yarısı
    00.30 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 Cine-5 Gece Haberi (Canlı) Haberler Gece Yarısı

    00.45 Fox Lost Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.50 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Gece
    01.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.20 Sinema Tv Kapan Yabancı Sinema Gece Yarısı

    01.30 CNBC-E The Simpsons Çizgi Sinema Gece Yarısı
    01.45 Fox Şakalamaca Eğlence Gece Yarısı
    04.30 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
    05.15 Kanal D Annem Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş