TV'de Bugün 7 Mart 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 7 Mart 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 7 Mart 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 7 Mart 2010 Pazar

    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT2 Euronews Belgesel Sabah
    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah

    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.50 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    07.00 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    07.00 Fox Şaka Şaka Eğlence Sabah

    07.00 TRT2 Haber+Spor Spor Programı Sabah
    07.00 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanal D Pocahontas Yabancı Sinema Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah

    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah

    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.00 Kanaltürk Roboroach Çizgi-Film Sabah

    08.00 Bloomberg HT Fashion Memoir Aktüalite Sabah
    08.10 TRT2 Arşiv Sanat Kültür Sanat Sabah
    08.15 CNN-TÜRK Saba Tümerle Bu Gece (Tekrar) Sohbet Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah

    08.20 24 Sanat Takibi Aktüalite Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.30 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah

    08.30 Kanaltürk Carl 2 Çizgi-Film Sabah
    08.40 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    08.45 Fox Zap Zup (Tekrar) Eğlence Sabah
    08.50 TV 8 Bobby’nin Dünyası Çizgi-Film Sabah

    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 Lig TV Artistik Futbol Spor Programı Sabah
    09.00 24 Haber Haberler Sabah

    09.00 TRT2 Sanataktif Aktüalite Sabah
    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    09.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Sabah

    09.10 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.10 Discovery Görgü Tanığı Belgesel Sabah
    09.10 NTV Oscar'a Giden Yol Aktüalite Sabah
    09.10 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah

    09.15 TV 8 8.Etap Aktüalite Sabah
    09.15 24 Ekonomide Bu hafta Ekonomi Sabah
    09.30 Lig TV Hakemin Dünyası Spor Programı Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah

    09.30 Sinema Tv Alacakaranlık Yabancı Sinema Sabah
    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah

    09.45 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    09.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah

    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Fox Barbie ve Dans Eden 12 Prenses Yabancı Sinema Sabah

    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah
    10.10 TV 8 Bencil Zevkler Aktüalite Sabah
    10.15 CNN-TÜRK Çıkış Yolu Aktüalite Sabah

    10.20 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    10.30 Lig TV Diyarbakırspor-Bursaspor Maç Sabah
    10.40 Bloomberg HT Wellbeing A To Z Aktüalite Sabah

    10.45 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah
    10.45 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah
    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    11.00 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Sabah

    11.00 Kanal D Koca Kafalar Kolaj Eğlence Sabah
    11.00 Cine-5 Ali Eyüboğlu İle Senin Hikayen Aktüalite Sabah
    11.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    11.10 TRT2 Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah

    11.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Aktüalite Sabah
    11.15 Habertürk Tek Başına (Tekrar) Belgesel Sabah
    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah
    11.20 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah

    11.40 Sinema Tv Anlaşma Yabancı Sinema Sabah
    11.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Aktüalite Sabah
    11.45 Fox Ninja Warrior (Yeni) Eğlence Sabah

    12.00 CNBC-E Merlin-Türkçe Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Atv Sigortacı Aktüalite Öğle
    12.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle

    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 Yaşam Kulübü Aktüalite Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle

    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle
    12.05 Habertürk Ht Kulüp (Tekrar) Aktüalite Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Yaşama Sevinci Aktüalite Öğle
    12.15 Lig TV Cumartesi Gecesi Futbolu Spor Programı Öğle

    12.20 Kanal D Sound Wave Müzik Programı Öğle
    12.25 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Sabah
    12.30 Star Ruhat Mengi yle Her Açıdan Aktüalite Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle

    12.45 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğle
    12.45 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğle
    12.45 Kanal D Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda Aktüalite Öğleden Sonra
    12.45 Cine-5 Otokeyf (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğle

    12.45 Show Tekno Trend Aktüalite Öğleden Sonra
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Fox Zap Zup (Tekrar) Eğlence Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle

    13.00 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle
    13.00 24 Haber Haberler Öğle
    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.10 Bloomberg HT Soru-Cevap Aktüalite Öğle
    13.15 Habertürk Akademik Vizyon Eğitim Öğle
    13.20 TV 8 Sağduyu Aktüalite Öğle
    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle

    13.23 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    13.25 Sinema Tv Kızıl Uçurum Yabancı Sinema Öğle
    13.25 TRT2 Sahne Tozu Aktüalite Öğle
    13.25 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Spor Programı Öğle

    13.25 CNN-TÜRK Spor Haberler Öğle
    13.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle
    13.30 DreamTV T-Rap Müzik Programı Öğle
    13.40 TRT1 Çöpçüler Kralı Yerli Sinema Öğle

    13.45 Atv Parmaklıklar Ardında Yerli Dizi Öğleden Sonra
    13.45 Show Melekler Korusun Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Öğle
    14.00 Kanal D Kavak Yelleri (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.00 Cine-5 Kırmızı Hat (Canlı) Tartışma Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    14.00 Tnt Monk Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle

    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.05 CNN-TÜRK Emlak Gündemi Aktüalite Öğleden Sonra
    14.10 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Öğle
    14.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğle

    14.15 Lig TV Trabzonspor-Gençlerbirliği Maç Öğle
    14.15 24 Araba Sevdası Teknoloji Öğle
    14.15 Fox Al Gülüm Ver Gülüm (Tekrar) Komedi-Kabare Öğle
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle

    14.20 NTV Sahne Klasikleri Aktüalite Öğle
    14.30 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Aktüalite Öğleden Sonra
    14.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğleden Sonra
    14.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Lost Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Öğleden Sonra

    15.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğleden Sonra
    15.05 TRT2 Geleceğe Umutla Bakmak Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Otomobil Kulübü Aktüalite Öğleden Sonra

    15.10 Bloomberg HT Landmarks Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 TRT3 Spor Deyince Spor Programı Öğleden Sonra
    15.15 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğleden Sonra

    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.25 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra
    15.30 Star Dr. Öz Show Best Of Sağlık Öğleden Sonra

    15.30 Star Dr. Öz Show Best Of Sağlık Öğleden Sonra
    15.35 Discovery Time Warp Belgesel Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 Comedya Eğlence Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra

    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 TRT3 Spor Dünyası Spor Programı Öğleden Sonra
    16.05 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra

    16.05 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 NTV Vogue Türkiye Dünya Sahnesinde (Canlı) Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Öğleden Sonra

    16.15 TRT2 Tarih Dergisi Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 24 Güzel Oyun Spor Programı Öğleden Sonra
    16.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 Kanal D Aşk-ı Memnu (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.30 Discovery Nasıl Çalışır? Belgesel Akşam Üstü
    16.30 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Akşam Üstü
    16.40 Star Petek le 10 Numara Eğlence Öğleden Sonra
    16.40 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam Üstü

    16.45 Fox Yalancı Romantik (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.45 TV 8 Cevap Anahtarı Aktüalite Akşam Üstü
    16.45 Lig TV Aslan Cim Bom Spor Programı Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü

    17.00 Sinema Tv Kalpazanlar Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü
    17.10 NTV NTV Soruyor Aktüalite Akşam Üstü

    17.10 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Özel Spor Programı Akşam Üstü
    17.15 Lig TV Sarı Kanarya Spor Programı Akşam Üstü
    17.20 TRT3 Golf Güncel Spor Programı Akşam Üstü

    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Akşam Üstü
    17.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Fransa-İspanya Hazırlık Maçı Maç Akşam

    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam
    18.00 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Akşam
    18.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time

    [​IMG]


    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam
    18.00 CNN-TÜRK Smaç Spor Programı Akşam

    18.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Discovery Smash Lab Belgesel Akşam Üstü
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Akşam

    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 Tnt Sosyete Şaban Yerli Sinema Akşam
    18.05 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam
    18.10 NTV Futbol Aktüel (Canlı) Spor Programı Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 TRT2 Bağlantı Noktası Aktüalite Akşam
    18.25 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Spor Programı Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Atv Atv Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Akşam
    18.30 Kanal 1 Haftasonu Ana Haber Haberler Akşam

    18.50 Sinema Tv Cengiz Han Yabancı Sinema Akşam
    19.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time

    19.00 Lig TV Fenerbahçe-Antalyaspor (Canlı) Maç Prime-time
    19.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem (Tekrar) Aktüalite Prime-time

    19.10 NTV Gündemdekiler (Canlı) Tartışma Prime-time
    19.10 Habertürk Airport Aktüalite Prime-time
    19.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Prime-time
    19.15 TRT2 Ayrıntı Aktüalite Prime-time

    19.20 TRT3 Özel Dosya Spor Programı Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.40 Fox Arka Sıradakiler (Özet) Yerli Dizi Prime-time
    19.45 Fox Arka Sıradakiler (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    19.45 TRT1 Gezelim Görelim Aktüalite Prime-time
    19.45 Kanaltürk Şaka Şaka Eğlence Prime-time

    19.50 Bloomberg HT Bloomberg Kulüp Aktüalite Prime-time
    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Tnt Jack Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Star Maskeli Beşler Kıbrıs Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 TRT2 Selim İleri`nin Not Defteri Kültür Sanat Prime-time

    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Prime-time
    20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time

    20.05 Habertürk Habertürk Özel (Tekrar) Tartışma Prime-time
    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time
    20.15 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Prime-time
    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time

    20.30 Cine-5 Son Romantik (Canlı) Eğlence Prime-time
    20.30 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Prime-time
    20.30 E2 Little Britain USA Yabancı Dizi Prime-time
    20.35 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time

    20.45 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Prime-time
    20.50 Bloomberg HT HT Life (Tekrar) Aktüalite Prime-time
    20.50 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    20.55 CNN-TÜRK Futbol Mania Spor Programı Prime-time
    21.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Discovery Kara Altın Belgesel Prime-time
    21.00 TV 8 Bizim Stadyum Spor Programı Prime-time

    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time
    21.00 Lig TV Pazar Gecesi Futbolu (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 Kanal 7 Hiç Unutmadım Sohbet Prime-time
    21.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 Sinema Tv Sevimli Tavşanın Maceraları Yabancı Sinema Prime-time
    21.10 TRT2 Uzak İhtimal Yerli Sinema Prime-time
    21.20 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Prime-time
    21.30 24 Vitus Yabancı Sinema Prime-time

    21.45 DreamTV Yüxexes Müzik Programı Prime-time
    21.50 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    22.00 E2 Family Guy Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time

    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 TRT3 Indesit Avrupa Şampiyonlar Ligi Voleybol Karşılaşması Maç Prime-time
    22.00 Discovery Süper Keresteciler Belgesel Prime-time
    22.00 CNBC-E The Clone Wars Yabancı Sinema Gece

    22.05 Habertürk Teke Tek Özel (Canlı) Tartışma Prime-time
    22.15 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Prime-time
    22.15 Star O... Çocukları Yerli Sinema Prime-time
    22.20 Sinema Tv Düello Yabancı Sinema Gece

    22.30 NTV Gece Bülteni Haberler Gece
    22.40 Kanal 7 Küçük Gelin Nazmiye Yerli Sinema Prime-time
    23.00 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.00 E2 Dexter Yabancı Dizi Gece

    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 NTV Oscar'a Giden Yol Aktüalite Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
    23.00 CNN-TÜRK Ufuk Turu Aktüalite Gece

    23.00 Discovery MacIntyre Belgesel Gece
    23.00 Cine-5 Dizi Magazin Magazin Gece
    23.10 Atv Rus Tuzağı Yabancı Sinema Prime-time
    23.15 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece

    23.15 TRT2 Önce Şiir Vardı Aktüalite Gece
    23.15 TV 8 Büyük Direniş Yabancı Sinema Gece
    23.20 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Gece
    23.25 TRT1 Tele Lig Spor Programı Gece

    23.30 Fox Fox Gol Pazarı (Canlı) Spor Programı Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 Cine-5 Dizi Magazin Özel Magazin Gece
    23.30 Tnt House Yabancı Dizi Prime-time

    23.45 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Gece
    23.55 TRT2 15. Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali Konser Gece
    00.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 Show İntikam Ateşi Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.00 NTV Oscar'a Giden Yol Eğlence Gece Yarısı
    00.00 24 7/24 Futbol Spor Programı Gece
    00.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Gece
    00.05 Cine-5 Kızıl Büyü Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.10 CNN-TÜRK Bir Yudum İnsan Belgesel Gece Yarısı
    00.10 Sinema Tv Gladyatör Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.20 Bloomberg HT Premier Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Gece

    00.30 Tnt GWEN STEFANI HARAJUKU LOVERS LIVE Konser Gece
    00.30 Star İhanet Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.45 Fox Altın Yumruklar Spor Programı Gece Yarısı
    01.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı

    01.00 NTV 82. Oscar Ödül Töreni (Kırmızı Halı) Eğlence Gece Yarısı
    01.00 CNBC-E 82. Oscar Ödül Töreni (Kırmızı Halı) Eğlence Gece Yarısı
    01.30 Atv Unutulmaz Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.30 Kanaltürk Ters Cephe (Tekrar) Tartışma Gece Yarısı

    02.15 Fox Ahmet Çakar’la Şansa Bak Yarışma Gece Yarısı
    03.00 CNBC-E 82. Oscar Ödül Töreni Eğlence Gece Yarısı
    03.30 NTV 82. Oscar Ödül Töreni (Canlı) Eğlence Gece Yarısı
    04.15 Kanal D Vazife Uğruna Yerli Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş