TV'de Bugün 7 Ağustos 2010 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 7 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 7 Ağustos 2010 Cumartesi konusu TV'de Bugün 7 Ağustos 2010 Cumartesi

    06.00 Star Temel Reis Çizgi-Film Sabah
    06.00 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Gülbeyaz Yerli Dizi Sabah
    06.00 N.Geographic Mavi Balinanın Krallığı Belgesel Sabah

    06.10 CNN-TÜRK Menemen Aktüalite Sabah
    06.15 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.30 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
    06.30 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah

    06.30 Star Pulsar Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Cine-5 Leonardo Çizgi-Film Sabah
    06.45 Cine-5 Sevimli Dostlar Çizgi-Film Sabah

    06.45 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 Fox Al Gülüm Ver Gülüm Eğlence Sabah
    07.00 Tnt FlapJack Çizgi-Film Sabah

    07.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah

    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.05 Cine-5 Uzay Avcıları Çizgi-Film Sabah
    07.10 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Sabah

    07.15 TRT HABER Tarihin Kıyısında Suriçi Belgesel Sabah
    07.15 CNN-TÜRK Sahil Günlüğü Gezi Sabah
    07.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah

    07.30 Bloomberg HT Latıtudes Aktüalite Sabah
    07.30 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    07.45 Atv Selena Yerli Dizi Sabah
    08.00 Cine-5 Oyun Evi Eğlence Sabah

    08.00 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    08.00 Kanal D Mükemmel Çift Yerli Dizi Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah

    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Tnt Garfield Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanaltürk Tiny Toons Çizgi Sinema Sabah

    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.05 Bloomberg HT Biyografi Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah

    08.20 24 Sanat Takibi Aktüalite Sabah
    08.25 CNN-TÜRK Yeşil Hayat: Nefise Karatay Aktüalite Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.30 Star Star Çocuk Kulübü Yarışma Sabah

    08.30 Cine-5 Sonic Underground Çizgi-Film Sabah
    08.30 Cine-5 Fantastik Dörtlü Çizgi-Film Sabah
    08.40 Kanal 7 İyi Aile Robotu Yerli Dizi Sabah
    08.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Sabah

    09.00 Kanaltürk Çalınan Taç Çizgi Sinema Sabah
    09.00 Tnt Hero 108 Çizgi-Film Sabah
    09.00 Show Vidivodo Eğlence Sabah
    09.00 Lig TV Futbol Life Spor Programı Sabah

    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Ebru Baki ile Pazarlık Aktüalite Sabah
    09.00 Fox Afacan Dörtler Yabancı Sinema Sabah

    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 TRT3 Serbest Dalış Dünya Rekoru Denemesi Spor Programı Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah

    09.10 TRT HABER Herkes Resim Yapabilir Aktüalite Sabah
    09.10 NTV NTV Soruyor Tartışma Sabah
    09.30 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah
    09.30 TV 8 Bay Tahmin Aktüalite Sabah

    09.30 CNBC-E Adventures Of Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah
    09.30 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    09.40 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    09.45 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Sabah

    09.45 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Sabah
    09.50 Kanal 7 Almanya Acı Vatan Yerli Sinema Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Kanal D Magazin D Magazin Sabah

    10.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah

    10.00 Star Düriye’nin Güğümleri Yerli Dizi Sabah
    10.00 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Sabah
    10.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    10.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar Belgesel Sabah

    10.10 Cine-5 King Kong : Ormana Dönüş Çizgi Sinema Sabah
    10.10 Bloomberg HT Advocates Of Change Aktüalite Sabah
    10.25 NTV Küçük Gezegen İçin Büyük Fikirler Belgesel Sabah
    10.30 TRT3 F1 Macaristan Grand Prix Spor Programı Sabah

    10.30 TV 8 Şifa Olsun Sağlık Sabah
    10.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.40 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    10.45 TRT1 Unutulmuş Vakıf Mirasımız Kıbrıs Belgesel Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Lig TV Fenerbahçe-MKE Ankaragücü Maç Sabah
    11.00 Kanal 7 Kalp Gözü Aktüalite Sabah
    11.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah

    11.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    11.10 Habertürk Ht Eğitim Eğitim Sabah
    11.15 Fox Stiletto Aktüalite Sabah
    11.50 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah

    11.50 CNN-TÜRK Hayatım Müzik Aktüalite Öğle
    11.50 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 N.Geographic Korsan Avcıları Belgesel Öğle

    12.00 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Öğle
    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle
    12.00 TRT1 Maveraya Yolculuk Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 Vahe’yle İl İl Türkiye Gezi Öğle

    12.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    12.10 NTV Tadı Damağımda Yazlıkta Gezi Öğle
    12.10 Cine-5 Portreler Kültür Sanat Öğle
    12.15 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    12.15 Habertürk Ht Sağlık Sağlık Öğle
    12.15 Fox Dadı Yerli Dizi Öğle
    12.20 TRT HABER Denizce Aktüalite Öğle
    12.20 CNN-TÜRK Yeşilin Peşinde Aktüalite Öğle

    12.30 Atv Avrupa Yakası (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    12.30 CNBC-E Iron Man Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Star Sihirli Annem Yerli Dizi Öğle
    12.30 Kanal 7 Yaşayan Ekonomi Ekonomi Öğle

    12.30 Tnt Less Than Perfect Yabancı Dizi Öğle
    12.30 TRT3 GP2 Avrupa Serisi -Macaristan -2.Yarış Spor Programı Öğle
    13.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 Bloomberg HT Üniversite Medya Eğitim Öğle

    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 Tnt Mavi Ay Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Kanal D Komikler Eğlence Öğle
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle

    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.10 Lig TV İkiye Bir Spor Programı Öğle
    13.10 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    13.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Öğle
    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle
    13.20 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Öğle
    13.30 Show Agubugu Eğlence Öğle

    13.30 Fox Intercities Şehirler Yarışıyor Yarışma Öğle
    13.45 Kanal 7 Deli Yürek Yerli Dizi Öğle
    13.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Öğle
    13.55 TRT1 Hanımeli Sokağı Yerli Dizi Öğle

    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.00 TRT3 Yüzyılın Boks Efsaneleri Spor Programı Öğle
    14.00 N.Geographic Bozayılar ve Kurtlar Belgesel Öğle

    14.00 Tnt Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    14.00 E2 The Jay Leno Show Eğlence Öğle
    14.00 Cine-5 Dizi Magazin Magazin Öğle
    14.00 Kanal D Papatya ile Karabiber Yerli Sinema Öğle

    14.05 TRT HABER Tekno Haber Aktüalite Öğle
    14.05 TRT HABER Şehir ve Üniversite Eğitim Öğle
    14.10 Habertürk Fihrist Aktüalite Öğle
    14.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Eğitim Öğle

    14.10 NTV Tuncel Ve Dostları Sohbet Öğle
    14.15 24 Burma VJ Belgesel Öğle
    14.15 Lig TV Antalyaspor-Galatasaray Maç Öğle
    14.30 Show Cansuyla Baş Tacı Kadın Programı Öğle

    14.40 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Öğle
    14.40 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Öğleden Sonra
    14.50 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Öğle
    15.00 Kanal 7 Elvan Yerli Dizi Öğleden Sonra

    15.00 N.Geographic Afrikanın Kayıp Cenneti Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 Star Koca Ayak Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.10 NTV Yeryüzü Notları Gezi Öğleden Sonra

    15.10 TRT1 Uruguay-Gana Maç Öğleden Sonra
    15.20 TRT3 Avrupa Yüzme Şamp. Senk.Yüzme Tekler Finali Spor Programı Öğleden Sonra
    15.20 TRT HABER Tarih Dergisi Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Öğleden Sonra

    15.40 Cine-5 Türkiye Özlemi Gezi Öğleden Sonra
    15.40 TV 8 Comedya Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    15.45 Habertürk Türkiye Konuşuyor Aktüalite Öğleden Sonra
    15.45 Tnt Forsyte Saga Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra
    16.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E ER Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.00 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğleden Sonra

    16.00 Show Doktorlar Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Fox Çakıl Taşları Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Öğleden Sonra

    16.05 Habertürk Tek Başına Belgesel Öğleden Sonra
    16.10 Samanyolu 4. Osman Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.15 24 Reel Sektör Ekonomi Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Öğleden Sonra

    16.15 Lig TV Denizlispor-Trabzonspor Maç Öğleden Sonra
    16.20 TRT HABER Sahne Tozu Kültür Sanat Öğleden Sonra
    16.20 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 Atv Şen Yuva (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.30 Kanal D Asterix ve Oburiks Sezar'a Karşı Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.35 Cine-5 Nurçak Beyle Sanat Gündemi Kültür Sanat Akşam Üstü
    16.40 Star Haneler Eğlence Akşam Üstü
    16.45 TV 8 Cevap Anahtarı Eğitim Akşam Üstü

    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic En Zorlu Tamirler Belgesel Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.10 NTV Bay Yeşil Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 TRT HABER Ve Sinema Aktüalite Akşam Üstü
    17.20 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.20 Bloomberg HT Latıtudes Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 Kanal 7 Kambur Yerli Sinema Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Salı Sefası Eğlence Akşam

    17.50 TRT3 Formula 1 Magazin Spor Programı Akşam Üstü
    17.50 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam Üstü
    18.00 E2 Ghost Whisperer Yabancı Dizi Akşam

    [​IMG]

    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Akşam

    18.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam
    18.05 Cine-5 Ajan Kedi İş Başında Yabancı Sinema Akşam
    18.15 Lig TV Beşiktaş-Bursaspor Maç Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 TRT3 Yüzyılın Boks Efsaneleri Spor Programı Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Atv Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Tnt The Philanthropist Yabancı Dizi Akşam
    18.40 TRT1 B.Munıch-Schalke 04 Maç Akşam

    18.55 TRT HABER Şehrin Rengi Aktüalite Prime-time
    18.55 TRT3 Avrupa Yüzme Şamp. Senk.Yüzme Takım Finali Spor Programı Akşam
    19.00 Star Star Haber Haberler Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time

    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK Sait Gürsoyla Başarıya Doğru Eğitim Prime-time

    19.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.05 Habertürk Hayata Dair (Canlı) Aktüalite Prime-time
    19.10 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Prime-time

    19.25 TRT HABER Kahvehaneler Kültür Sanat Prime-time
    19.30 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 TRT1 Devre Arası Maç Prime-time

    19.30 NTV BBC Türkçe Belgesel Prime-time
    19.45 TRT1 B.Munıch-Schalke 04 Maç Prime-time
    19.45 Fox Canavar Ev Yabancı Sinema Prime-time
    19.45 CNN-TÜRK Yeşil Doğa: Güven İslamoğlu Aktüalite Prime-time

    19.50 Kanaltürk Göldeki Sihir Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time

    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    20.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 E2 Later With Jools Holland Eğlence Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Figen & Nihat Aktüalite Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time

    20.00 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    20.00 Atv Maça Doğru Maç Prime-time
    20.00 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Show Var Mısın Yok Musun Yarışma Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Tnt Budala Dedektif Yabancı Sinema Prime-time
    20.05 Habertürk Öteki Gündem Tartışma Prime-time
    20.15 Star Dürüye'nin Güğümleri Yerli Dizi Prime-time

    20.15 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.30 Atv Bursaspor-Trabzonspor (Canlı) Maç Prime-time
    20.30 TRT HABER Gündeme Özel Aktüalite Prime-time

    20.40 TRT1 Kontrat Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 NTV Zaman Yolcusu Aktüalite Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Dünya İnsanlığın Anlatılmamış Hikayesi Belgesel Prime-time
    21.00 E2 Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 Cine-5 Avanak Ajan: Altınkuş Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 Kanal 7 İkbal'le Diyar Diyar Gezi Prime-time
    21.00 Lig TV İz Bırakanlar (Feyyaz Uçar) Spor Programı Prime-time
    21.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Prime-time
    21.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Prime-time
    21.15 TV 8 Arn: Tapınak Şövalyeleri Yabancı Sinema Prime-time
    21.20 Samanyolu Ayna Gezi Prime-time

    21.30 TRT3 İstanbul Cup Tenis Turnuvası Yarı Finaller Spor Programı Prime-time
    21.30 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    21.45 Kanaltürk Dördümüze Bir Eş Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 Fox Keskin Bıçak (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time

    22.00 NTV Koy (Tekrar) Belgesel Prime-time
    22.00 TRT HABER Pozitif Haber Aktüalite Prime-time
    22.00 E2 Dexter Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time

    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Prime-time
    22.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    22.00 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Prime-time

    22.10 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Prime-time
    22.15 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Yemek Programı Prime-time
    22.15 Tnt Worst Week Yabancı Dizi Prime-time
    22.15 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time

    22.30 Lig TV Premier League World Spor Programı Prime-time
    22.30 TRT1 Ferhat Göçer İle Müzik Programı Prime-time
    22.30 Atv Kupa Ödül Töreni Spor Programı Prime-time
    22.30 Bloomberg HT Premier Aktüalite Prime-time

    22.50 Cine-5 Son Durak 2 Yabancı Sinema Prime-time
    23.00 Tnt Greek Yabancı Dizi Gece
    23.00 Kanal 7 Şakacı Komedi-Kabare Prime-time
    23.00 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Gece

    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 CNN-TÜRK Sahil Günlüğü Gezi Gece
    23.00 Lig TV Futbol Life Spor Programı Sabah
    23.00 Atv Özgürlük Yazarları Yabancı Sinema Gece

    23.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Gece
    23.00 Kanal D Mükemmel Çift Yerli Dizi Gece
    23.00 E2 Five Days Yabancı Dizi Gece
    23.00 TRT HABER İncesaz Aktüalite Gece

    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 Show Evcilik Oyunu Yarışma Gece
    23.00 Star Passaparola Yarışma Gece
    23.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Gece

    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Tartışma Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 TV 8 Suç Peşinde Yabancı Sinema Gece
    23.45 Fox Şeytan Çarpması Yabancı Sinema Gece

    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E Bored To Death Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı

    00.00 Lig TV Haber (Canlı) Kültür Sanat Gece Yarısı
    00.00 Kanaltürk Evrim Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.05 CNN-TÜRK Konser Konser Gece Yarısı
    00.30 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Gece

    00.30 CNBC-E Family Guy Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.40 Cine-5 Filmler ve Müzikler Müzik Programı Gece Yarısı
    00.45 Kanal D Dolunayda Cinayet Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.50 Star Prison Break Yabancı Dizi Gece Yarısı

    01.00 Samanyolu Hanım Sahabiler Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.00 Show İntikam Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.10 Atv Yasak Sırlar Yabancı Sinema Gece Yarısı
    02.30 Fox Çakıl Taşları Yerli Dizi Gece Yarısı

    02.30 Kanal D Lanetli Bebek Yabancı Sinema Gece Yarısı
    04.00 Kanal D Herşey Oğlum İçin Yerli Sinema Gece Yarısı
    05.55 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş