TV'de Bugün 6 Mart 2010 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 6 Mart 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 6 Mart 2010 Cumartesi konusu TV'de Bugün 6 Mart 2010 Cumartesi

    06.00 TRT2 Euronews Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Mavi Balinanın Krallığı Belgesel Sabah
    06.30 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah
    06.30 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah

    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 Fox Şaka Şaka Eğlence Sabah

    07.00 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 TV 8 Plates Aktüalite Sabah

    07.10 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Sabah
    07.15 24 Güzel Oyun Spor Programı Sabah
    07.20 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Sabah
    07.20 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Sabah

    07.40 Sinema Tv Hogfather 1 Yabancı Sinema Prime-time
    07.45 Fox Zap Zup (Tekrar) Eğlence Sabah
    08.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah

    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah
    08.00 Kanaltürk Roboroach Çizgi-Film Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah

    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 Bloomberg HT Latıtudes Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah

    08.20 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Sabah
    08.20 Star Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.40 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    08.40 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Sabah
    08.50 TV 8 Bobby’nin Dünyası Çizgi-Film Sabah
    09.00 Lig TV Kadınca Spor Programı Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Sabah
    09.10 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah

    09.10 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 NTV Sahne Klasikleri (Tekrar) Aktüalite Sabah
    09.15 CNN-TÜRK Saba Tümerle Bu Gece (Tekrar) Sohbet Sabah
    09.15 Fox Al Gülüm Ver Gülüm (Tekrar) Komedi-Kabare Sabah

    09.15 Kanaltürk Bratz Süper Bebekler Çizgi Sinema Sabah
    09.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    09.15 Sinema Tv Hogfather 2 Yabancı Sinema Sabah
    09.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah

    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.30 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Sabah
    09.45 TV 8 Bay Tahmin (Canlı) Aktüalite Sabah
    09.45 DreamTV Dream Haber Haberler Sabah

    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar Belgesel Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    10.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Sabah

    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.20 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Sabah

    10.20 TRT1 Yol Ver Aktüalite Sabah
    10.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    10.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.40 Bloomberg HT Advocates İf Change Aktüalite Sabah

    10.50 Sinema Tv Turnuva Yabancı Sinema Sabah
    11.00 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Sabah
    11.00 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.00 Lig TV Santraya Doğru Spor Programı Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.05 TRT1 Magazin Özel Magazin Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Sabah
    11.10 TRT2 Alan Razı Satan Razı Aktüalite Sabah

    11.15 Habertürk Üniversite Medya (Canlı) Eğitim Sabah
    11.30 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    11.40 Samanyolu İki Alyans (Tekrar) Aktüalite Sabah
    11.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah

    12.00 DreamTV Coke’n Music Müzik Programı Öğle
    12.00 N.Geographic Korsan Avcıları Belgesel Öğle
    12.00 CNBC-E Merlin-Türkçe Yabancı Dizi Öğle
    12.00 TV 8 8.Etap Aktüalite Öğle

    12.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Öğle
    12.25 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Öğle
    12.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    12.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle
    12.30 Lig TV Bordo Mavi Spor Programı Öğle
    12.35 Sinema Tv Ölüm Kadına Yakışır Yabancı Sinema Öğle
    12.40 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Akşam

    13.00 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.15 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle
    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle

    13.25 CNN-TÜRK Spor Haberler Öğle
    13.30 TRT1 Bozkırın Düşü Aktüalite Öğle
    13.35 TRT2 Düşlerle Gelen Aktüalite Öğle
    13.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Öğle

    13.45 Fox Ömre Bedel (Tekrar) Yabancı Dizi Öğle
    13.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    14.00 TRT3 Eurocup Basketbol Karşılaşması Maç Öğle

    14.00 Kanal D Her Eve Lazım Kadın Programı Öğleden Sonra
    14.00 CNBC-E One Tree Hill Yabancı Dizi Öğle
    14.00 N.Geographic Bozayılar ve Kurtlar Belgesel Öğle
    14.10 Kanaltürk Medyatik (Tekrar) Aktüalite Öğle

    14.10 Bloomberg HT İkonoskop Aktüalite Öğle
    14.10 NTV On Kadın (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.10 Habertürk Fihrist (Canlı) Aktüalite Öğle
    14.15 24 Bu Denizin Tuzu Yabancı Sinema Öğle

    14.20 CNN-TÜRK Sait Gürsoy'la Başarıya Doğru Aktüalite Öğle
    14.25 Sinema Tv Kara Şövalye Yabancı Sinema Öğle
    14.30 Cine-5 Cinecity (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.45 TRT1 Zirvedekiler Müzik Programı Öğleden Sonra

    14.45 TV 8 Zeynep Tunuslu ile Alamode Sohbet Öğleden Sonra
    14.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğle
    15.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Lig TV Diyarbakırspor-Bursaspor (Canlı) Maç Öğleden Sonra

    15.00 N.Geographic Afrikanın Kayıp Cenneti Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.10 CNN-TÜRK İş Seyahati Gezi Öğleden Sonra

    15.10 Bloomberg HT Latıtudes Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 Habertürk Teknopark Aktüalite Öğleden Sonra
    15.25 NTV Prof.Osman Müftüoğlu Yanıtlıyor Aktüalite Öğleden Sonra
    15.35 TRT1 Kırmızı Işık Aktüalite Öğleden Sonra

    15.40 Cine-5 Türkiye Özlemi (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğleden Sonra
    15.40 TRT3 Spor Deyince Spor Programı Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 Komedi Dükkanı Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Öğleden Sonra

    16.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.05 Sinema Tv Inside The Actors Studio Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    16.10 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra
    16.10 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra
    16.15 Fox Yasemince (Tekrar) Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu (Tekrar) Gezi Öğleden Sonra

    16.15 24 Reel Sektör Aktüalite Öğleden Sonra
    16.25 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Öğleden Sonra
    16.30 Cine-5 Full Ekran (Tekrar) Aktüalite Öğleden Sonra
    16.45 TV 8 Sinema Dünyası Aktüalite Akşam Üstü

    16.50 TRT1 Müzik Sefası Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic En Zorlu Tamirler Belgesel Akşam Üstü
    17.05 Sinema Tv Anlaşma Yabancı Sinema Akşam Üstü

    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü
    17.05 TRT2 Güneşin İzinde Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 NTV N Moda Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Akşam Üstü

    17.20 TRT3 Golf Güncel Spor Programı Akşam Üstü
    17.20 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Akşam Üstü

    17.45 TV 8 Salı Sefası Eğlence Akşam
    17.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Akşam

    [​IMG]


    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 TRT2 Haber Haberler Akşam

    18.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.15 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.15 24 Küresel Oyun Tartışma Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 NTV Futbol Mundıal Spor Programı Akşam
    18.25 TRT2 Az Politik Aktüalite Akşam

    18.30 TRT3 Futbol Eksperi Spor Programı Akşam
    18.30 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.50 Sinema Tv Alacakaranlık Yabancı Sinema Akşam

    19.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Prime-time
    19.00 Lig TV Trabzonspor-Gençlerbirliği (Canlı) Maç Prime-time
    19.00 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem (Tekrar) Aktüalite Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time

    19.00 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Prime-time
    19.10 Habertürk Basın Kulübü (Tekrar) Tartışma Prime-time
    19.15 TRT2 Şehrin Rengi Aktüalite Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time

    19.30 Fox Bez Bebek (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    19.30 NTV BBC Türkçe Belgesel Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Prime-time

    19.35 TRT2 Açık Kitap Aktüalite Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 Kanaltürk Son Kahraman Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Samanyolu İki Alyans Aktüalite Prime-time

    19.50 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time
    19.50 TRT1 İnci Küpeli Kız Yabancı Sinema Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Haberler Prime-time

    20.00 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Prime-time
    20.00 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time

    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time
    20.00 24 Haber Haberler Prime-time
    20.05 TRT2 Herşey Hakkında Aktüalite Prime-time
    20.10 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Prime-time

    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.30 Cine-5 Gladiator Yabancı Sinema Prime-time
    20.45 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Prime-time
    20.55 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Prime-time

    21.00 Lig TV Cumartesi Gecesi Futbolu (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    21.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Prime-time

    21.00 Sinema Tv Kızıl Uçurum Yabancı Sinema Prime-time
    21.10 TRT2 Alev Alatlı İle Hadi Baştan Alalım Aktüalite Prime-time
    21.15 24 Araba Sevdası Spor Programı Prime-time
    21.15 TV 8 Büyükanne Kuralları Yabancı Sinema Prime-time

    21.20 Bloomberg HT 60 Dakika Aktüalite Prime-time
    21.20 CNN-TÜRK Afişe Takılanlar Aktüalite Prime-time
    21.30 Fox Olacak O Kadar (Kolaj) Komedi-Kabare Prime-time
    21.30 Samanyolu Kırık Kalpler Yerli Dizi Prime-time

    21.40 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Özetler Spor Programı Prime-time
    21.45 NTV Serie A (Canlı) Aktüalite Prime-time
    21.50 TRT1 Stadyum Cumartesi Spor Programı Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Figen&Nihat Aktüalite Prime-time

    22.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 TRT2 Sokağın Sesi Aktüalite Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Prime-time

    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.10 Habertürk Ht Kulüp (Yeni Bölüm) Aktüalite Prime-time
    22.15 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time
    22.15 Kanaltürk Ölümcül Düşünceler Yabancı Sinema Prime-time

    22.20 Bloomberg HT Premier Aktüalite Gece
    22.25 TRT1 Ferhat Göçer İle (Canlı) Müzik Programı Gece
    22.30 DreamTV Punkart Müzik Programı Prime-time
    22.45 TRT3 Ring Spor Programı Gece

    22.50 Bloomberg HT Latıtudes Aktüalite Gece
    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 Lig TV Diyarbakırspor-Bursaspor Maç Gece

    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Gece
    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Aktüalite Gece

    23.15 TRT2 Can Veren Pervaneler Aktüalite Gece
    23.15 TV 8 Gülhan'ın Galaksi Rehberi Gezi Gece
    23.20 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Gece
    23.30 DreamTV Dans@ Müzik Programı Gece

    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece
    23.30 Cine-5 Cinecity (Yeni Bölüm) Aktüalite Gece
    23.35 Sinema Tv Kovan Yabancı Sinema Gece

    23.45 Fox Wwe Smackdown Spor Programı Gece
    23.45 NTV Güzel Haberler (Canlı) Sohbet Gece
    00.00 CNBC-E The Tudors Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 TV 8 Bir Yıldız Masalı Sohbet Gece Yarısı

    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Gece Yarısı
    00.10 Cine-5 Memleket Meselesi (Canlı) Aktüalite Gece Yarısı

    00.15 Kanaltürk Berrin'le Gecenin Rengi (Canlı) Talk Show Gece Yarısı
    00.20 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 24 Kırmızı Halı Aktüalite Gece Yarısı
    01.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı

    01.00 CNBC-E Family Guy Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.10 Sinema Tv Gölgeler Yabancı Sinema Gece Yarısı
    02.15 Fox Ahmet Çakar’la Şansa Bak Yarışma Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş