TV'de Bugün 6 Aralık Pazar 2009

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 6 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 6 Aralık Pazar 2009 konusu TV'de Bugün 6 Aralık Pazar 2009


    06.00 Kanal D Aşkım Aşkım Yerli Dizi Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Kusursuz Katiller: Avustralya Belgesel Sabah

    06.05 TRT2 Güneşin İzinde Belgesel Sabah
    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah

    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.50 TRT1 Sabah Sefası Yerli Sinema Sabah
    07.00 Fox Deniz Yıldızı (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvanlarla 24 Saat: Bölüm 1 Belgesel Sabah

    07.00 TV 8 Plates Eğlence Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Spor Programı Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah

    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    07.00 Kanaltürk Sihirli Ekran Çocuk Programı Sabah
    07.00 Cine-5 Mozart Çizgi-Film Sabah

    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.05 Sinema Tv Insıde The Actors Studıo: Tom Cruise Yabancı Sinema Sabah
    07.10 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Sabah
    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah

    07.10 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    07.20 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah
    07.20 24 Güzel Oyun Aktüalite Sabah
    07.30 Show Dedektif Flint Çizgi-Film Sabah

    07.40 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    07.45 Kanal D Hannah Montana Yabancı Dizi Sabah
    07.50 Discovery Chop Shop Belgesel Sabah
    07.50 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah

    08.00 N.Geographic Hayvanlarla 24 Saat: Bölüm 2 Belgesel Sabah
    08.00 Star Mesut Yar la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah
    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanal 1 Bob The Builder Special Çizgi-Film Sabah

    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    08.00 Cine-5 Macera Peşinde Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.05 Sinema Tv Bitirim İkili 3 Yabancı Sinema Sabah
    08.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Sabah

    08.10 TRT2 Arşiv Sanat Kültür Sanat Sabah
    08.15 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    08.15 Kanal D Ayı Kardeş 2 Yabancı Sinema Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah

    08.20 24 Burhan Şeşenle İyi Haberler Gezi Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.30 Lig TV Prof.Dr.Burhan Uslu İle Sporcu Sağlığı Spor Programı Sabah

    08.40 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    08.40 Atv Dünya Bir Oyun Sahnesi Aktüalite Sabah
    08.40 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    08.45 TV 8 Bobbynin Dünyası Çizgi-Film Sabah

    08.45 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
    09.00 Star Çocuktan Al Haberi Yarışma Sabah
    09.00 TRT2 Sanataktif Aktüalite Sabah
    09.00 N.Geographic Hırsız Maymunlar: Yükselen Güçler Belgesel Sabah

    09.00 TV 8 Mügece Sağlık Ve Güzellik Aktüalite Sabah
    09.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah

    09.00 24 Haber Haberler Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Cumartesi - Pazar Aktüalite Sabah
    09.10 NTV Yüz Yüze Aktüalite Sabah
    09.10 TRT1 Yeryüzü Belgesel Sabah

    09.10 Discovery Smash Lab Belgesel Sabah
    09.10 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.15 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Haberler Sabah
    09.15 24 Ekonomide Bu hafta Aktüalite Sabah

    09.30 CNBC-E Back At Barnyard Çizgi-Film Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.30 Lig TV Aslan Cim Bom Spor Programı Sabah
    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah

    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.45 Sinema Tv Hız Tutkusu Yabancı Sinema Sabah
    09.45 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah

    10.00 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah

    10.00 N.Geographic Kurtarma Ekibi Görevde: Evcil Hayvanlar Belgesel Sabah
    10.00 TV 8 Bencil Zevkler Aktüalite Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.15 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah

    10.15 Fox Barbie Kuğu Göl Yabancı Sinema Sabah
    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    10.30 Kanal 1 Stüdyo 34 (Tekrar) Müzik Programı Sabah
    10.45 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah

    10.45 Lig TV Eskişehirspor-Fenerbahçe Maç Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    11.00 Discovery Brainiac Belgesel Sabah

    11.00 DreamTV Backstreet Boys Haftasonu Müzik Programı Sabah
    11.00 Cine-5 Aşkın Koçla Turizm Arenası Aktüalite Sabah
    11.00 Tnt Scooby Doo Çizgi-Film Sabah
    11.05 Habertürk Sansürsüz (Tekrar) Tartışma Sabah

    11.10 TRT2 Medya Medya Aktüalite Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Aktüalite Sabah
    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah
    11.20 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah

    11.25 Sinema Tv Tabu Yabancı Sinema Sabah
    11.30 Kanal 1 Otomobil Kulübü Aktüalite Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Aktüalite Sabah
    11.55 Discovery Survivorman Belgesel Sabah

    12.00 Fox Ninja Warrior Eğlence Öğle
    12.00 N.Geographic Hayvanlarla 24 Saat: Bölüm 1 Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 Sıcak Para Aktüalite Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Haberler Öğle

    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle
    12.00 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle

    12.10 CNN-TÜRK Yaşama Sevinci Aktüalite Öğle
    12.20 Kanal D Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda Aktüalite Sabah
    12.30 CNBC-E Doctor Who? Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Öğle

    12.30 Star Ruhat Mengi yle Her Açıdan Aktüalite Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.45 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğleden Sonra
    12.45 Cine-5 Otokeyf (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğle

    12.50 Discovery Alaska da Büyük Kızak Yarışı Belgesel Öğle
    12.50 Kanal 7 Fuar Dünyası Advertorial Öğle
    13.00 Show Haber Özel Aktüalite Öğleden Sonra
    13.00 Fox Yalancı Romantik (Tekrar) Yerli Dizi Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 N.Geographic Hayvanlarla 24 Saat: Bölüm 2 Belgesel Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 Tnt Mad About You Yabancı Dizi Öğle
    13.00 24 Haber Haberler Öğle
    13.10 Habertürk Akademik Vizyon Eğitim Öğle
    13.20 TV 8 Sağduyu Aktüalite Öğleden Sonra

    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle
    13.23 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    13.25 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karşılaşması. Advertorial Öğle
    13.25 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Öğle

    13.30 Lig TV Kayserispor-Bursaspor (Canlı) Maç Öğle
    13.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle
    13.40 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.45 Sinema Tv Ölümcül Tuzak Yabancı Sinema Öğle

    13.45 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Tnt Brothers & Sisters Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra

    14.00 Cine-5 Kırmızı Hat (Canlı) Tartışma Öğle
    14.00 NTV Haberler Haberler Öğle
    14.05 CNN-TÜRK Emlak Gündemi Aktüalite Öğleden Sonra
    14.10 NTV Neşeli Hayat Özel (Tekrar) Aktüalite Öğleden Sonra

    14.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğle
    14.15 TRT2 Alev Alatlı İle Hadi Baştan Alalım Aktüalite Öğleden Sonra
    14.15 Kanal D Küçük Kadınlar Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    14.15 24 Araba Sevdası Aktüalite Öğle

    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.20 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Aktüalite Öğleden Sonra
    14.30 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.30 Show Take Off Aktüalite Öğleden Sonra

    14.40 Discovery Geleceğin Dünyası Belgesel Öğleden Sonra
    14.40 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.45 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Öğleden Sonra
    14.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.00 DreamTV Belgesel Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Arım Balım Peteğim Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Dünya Gözlem Altında: Evrim: Darwin Yanılıyor mu? Belgesel Öğleden Sonra

    15.00 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğleden Sonra
    15.10 TRT3 Ring Spor Programı Öğleden Sonra
    15.10 NTV Günlerin Getirdiği (Tekrar) Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra

    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Öğleden Sonra
    15.25 TRT2 Birlikte Yaşarken Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Star Dr. Öz Show Best Of Sağlık Öğleden Sonra

    15.40 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 8.Etap Aktüalite Öğleden Sonra
    15.55 TRT3 Spor Dünyası Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.00 Discovery American Chopper Belgesel Akşam Üstü
    16.00 Lig TV Trabzonspor-MKE Ankaragücü (Canlı) Maç Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Anne Karnında: Muhteşem Hayvanlar Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 E2 Gossip Girl Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 Sinema Tv Insıde The Actors Studıo: Tom Cruise Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E The Jay Leno Show Talk Show Öğleden Sonra
    16.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra

    16.10 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra
    16.10 Atv Kapalı Çarşı Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.15 24 Güzel Oyun Aktüalite Öğleden Sonra
    16.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Öğleden Sonra

    16.30 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Akşam Üstü
    16.30 Kanaltürk Umuda Yolculuk Aktüalite Öğleden Sonra
    16.45 Kanal D Hanımın Çiftliği Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.45 Fox Polis Akademisi 4 Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    16.45 TRT2 Ekolojik Yaşam Aktüalite Akşam Üstü
    16.45 TV 8 Taklitçi Eğlence Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Dream 10 Müzik Programı Akşam Üstü

    17.00 Sinema Tv Bridget Jones: Mantığın Sırrı Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.10 NTV Futbol Aktüel (Canlı) Spor Programı Akşam Üstü
    17.15 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Özel Spor Programı Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi (Tekrar) Aktüalite Akşam Üstü

    17.35 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Akşam Üstü
    17.40 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 CNN-TÜRK Smaç Spor Programı Akşam

    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    18.00 Tnt Tempo Yabancı Sinema Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 N.Geographic Evrim: Yürüyen Balina Belgesel Akşam

    18.00 TV 8 Bir Yıldız Masalı Sohbet Akşam
    18.00 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Kanal 1 Dawsons Creek Yabancı Sinema Akşam
    18.20 TRT2 Bağlantı Noktası Aktüalite Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam

    18.30 Kanal 1 Haftasonu Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Akşam
    18.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam
    19.00 N.Geographic Vahşi Endonezya: Dünyalar Çarpışıyor Belgesel Prime-time

    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time

    19.00 24 Haber Haberler Prime-time
    19.00 Sinema Tv Dünyalar Savaşı Yabancı Sinema Prime-time
    19.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
    19.10 Habertürk Aırport Aktüalite Prime-time

    19.15 TRT2 Ayrıntı Aktüalite Prime-time
    19.20 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time

    19.30 Kanal 1 Kelime Oyunu Yarışma Akşam
    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 Kanaltürk İş Bitirici Yabancı Sinema Prime-time
    19.45 Tnt October Road Yabancı Dizi Prime-time

    19.45 TRT1 Bir Zahmet Eğlence Prime-time
    19.45 Fox Arka Sıradakiler (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    19.55 TRT2 El Yapımı Aktüalite Prime-time

    20.00 Star Uçuş Planı Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Show Wipe Out 2 Yarışma Prime-time
    20.00 Discovery Time Warp Belgesel Prime-time
    20.00 NTV Güzel Haberler (Tekrar) Sohbet Prime-time

    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TRT2 Selim İleri`nin Not Defteri Kültür Sanat Prime-time
    20.00 N.Geographic Vahşi Rusya: Sibirya Belgesel Prime-time
    20.00 Lig TV Galatasaray-İ.B.Belediyespor (Canlı) Maç Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK İş Seyahati Aktüalite Prime-time
    20.00 24 Bir Rüyaya Ağıt Yabancı Sinema Prime-time

    20.00 E2 The Daily Show With Jon Steart Eğlence Prime-time
    20.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time

    20.25 Cine-5 İki Kardeş Yabancı Sinema Prime-time
    20.25 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    20.30 TRT3 Spor Deyince Spor Programı Prime-time
    21.00 Discovery En Kötü Belgesel Prime-time

    21.00 N.Geographic Ormanın Derinliklerinde: Yeni Sınırlar Belgesel Prime-time
    21.00 Kanal 7 Ferdi Tayfur'la Boynu Bükük Şarkılar Eğlence Prime-time
    21.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Sinema Tv Büyülü Dalgalar Yabancı Sinema Prime-time

    21.00 CNN-TÜRK Ufuk Turu Aktüalite Prime-time
    21.00 Samanyolu Büyük Buluşma Yerli Dizi Prime-time
    21.00 Kanal 1 Bu Ara Bu Moda Magazin Prime-time
    21.05 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Aktüalite Prime-time

    21.10 TRT2 Mommo Kız Kardeşim Yerli Sinema Prime-time
    21.10 Discovery Sıfır Dediğimde Yerli Sinema Prime-time
    21.15 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karşılaşması Maç Prime-time
    21.15 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Prime-time

    21.15 Tnt Zor Hedef Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.50 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.55 CNN-TÜRK Futbol Mania Spor Programı Prime-time

    22.00 DreamTV Yüxexes Müzik Programı Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 CNBC-E Leverage (Final) Yabancı Dizi Prime-time

    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 Lig TV Maraton (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.00 N.Geographic Ormanın Derinliklerinde: Vahşi Doğanın Canavarları Belgesel Prime-time
    22.00 Discovery Akılalmaz Hikayem Belgesel Prime-time

    22.05 Habertürk Teke Tek Özel Tartışma Prime-time
    22.10 Star İbo Show Eğlence Prime-time
    22.10 Kanal 1 Münih Mambo Yabancı Sinema Gece
    22.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time

    22.20 Atv Es Es Yerli Dizi Prime-time
    22.25 Sinema Tv Ong Bak 2 Yabancı Sinema Gece
    22.30 Show Testere Yabancı Sinema Gece
    22.45 TRT3 Mavi Tutku Spor Programı Prime-time

    22.45 Cine-5 Kızıl Ejder Yabancı Sinema Prime-time
    23.00 CNBC-E South Park Yabancı Dizi Gece
    23.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Prime-time
    23.00 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece

    23.00 24 Haber Haberler Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
    23.00 Discovery Gerçek Cinayet Soruşturmaları Belgesel Gece
    23.00 TV 8 Arka Bahçe Yabancı Sinema Gece

    23.00 N.Geographic Ormanın Derinliklerinde: Doğanın Mirası Belgesel Gece
    23.10 24 7/24 Futbol Spor Programı Gece
    23.15 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece Yarısı
    23.15 NTV Gece Bülteni Haberler Gece

    23.15 TRT3 Özel Dosya Spor Programı Gece
    23.15 TRT1 Tele Lig Spor Programı Gece
    23.15 TRT2 Önce Şiir Vardı Aktüalite Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece

    23.30 Fox FOX Futbol Pazarı (Canlı) Spor Programı Prime-time
    23.30 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Gece
    23.45 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Spor Programı Gece
    23.55 DreamTV Rock Me Müzik Programı Gece

    00.00 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    00.00 E2 Hung Yabancı Dizi Prime-time
    00.10 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Sinema Gece Yarısı
    00.10 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Sinema Gece Yarısı

    00.25 Sinema Tv Aşağıdakiler Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.30 Show 6 Pas Spor Programı Gece Yarısı
    00.30 Star Futbolig Spor Programı Gece Yarısı
    00.40 Atv Jan Jan Yerli Sinema Gece Yarısı

    00.50 Tnt House Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.00 Cine-5 Cine City (Yeni Bölüm) Aktüalite Gece Yarısı
    02.50 Kanal D Sıkı Takip Yabancı Sinema Gece Yarısı
    04.20 Kanal D Oyun Bozan Yerli Sinema Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş