TV'de Bugün 5 Ocak 2010 Salı

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 5 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 5 Ocak 2010 Salı konusu TV'de Bugün 5 Ocak 2010 Salı


    06.00 24 Haber Haberler Sabah
    06.00 Tnt Tom & Jerry Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.25 TRT1 Medya Müfettişi Aktüalite Sabah

    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Kanal D Düğün Şarkıcısı Yerli Dizi Prime-time
    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah

    06.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Star Her Eve Lazım Aktüalite Sabah
    06.45 Kanaltürk Laf Aramızda (Tekrar) Magazin Sabah

    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 Fox Çalar Saat Haberler Sabah
    07.00 Cine-5 Farklı Bir Gün (Canlı) Aktüalite Sabah
    07.00 Discovery Discovery Project Earth: Havadan Karbon Belgesel Sabah

    07.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah
    07.00 Star Dr. Öz Show Sağlık Sabah
    07.00 Habertürk Uyandırma Servisi Haberler Sabah
    07.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah

    07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah
    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah

    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah
    07.00 Tnt Juniper Lee Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah
    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah

    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.35 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.55 Discovery Hurdadan Harikaya: Chevrolet El Camino Belgesel Sabah

    07.58 TRT3 TRT-GAP Haberler Sabah
    08.00 Star Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor Sohbet Sabah
    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    08.00 Samanyolu Spor Başlıkları Haberler Sabah

    08.00 Tnt Looney Tunes Çizgi-Film Sabah
    08.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Sabah
    08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah
    08.15 Kanaltürk Ödünç Hayat Yabancı Dizi Sabah

    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.25 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah
    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    08.30 24 Spor Haberler Sabah

    08.30 Tnt Foster's Home 8 Çizgi-Film Sabah
    08.30 TV 8 Erkan Tan’la Başkent'ten Aktüalite Sabah
    08.30 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
    08.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    08.50 Discovery Yenileme: SEMA-Külüstürden Süper Arabaya Belgesel Sabah
    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah
    09.00 24 1. Moderatör- Remziye Demirkol Aktüalite Sabah
    09.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Sabah

    09.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    09.00 Show Benim Kocam Bir Melek Yarışma Sabah

    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah
    09.10 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah
    09.15 Kanaltürk Bir Aşk Masalı Yabancı Dizi Sabah

    09.20 Samanyolu Caillou Yerli Dizi Sabah
    09.20 TRT2 Dış Basın Kültür Sanat Sabah
    09.20 Kanal 7 Nur Ertürk'le Her Sabah Sohbet Sabah
    09.30 TRT2 Ekogün Ekonomi Sabah

    09.30 Star Suç ve Ceza Kadın Programı Sabah
    09.35 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah
    09.45 Discovery Time Warp: Yol Bisikleti Belgesel Sabah
    09.55 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Sabah

    10.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.00 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah
    10.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah

    10.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 TV 8 Ebruli Sohbet Sabah
    10.00 TRT2 Haber Kültür Sanat Sabah

    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.05 Habertürk Haber Masası Haberler Sabah
    10.05 TRT1 Günbegün Aktüalite Sabah
    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah

    10.10 Discovery Mythbusters: Adam Atan Mancınık Belgesel Sabah
    10.15 Kanaltürk Sağlıklı Bir Gün Sağlık Sabah
    10.35 Habertürk Ekonomi Gündemi Ekonomi Sabah
    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah
    11.00 Show Her Şey Dahil Eğlence Sabah
    11.00 Cine-5 Neşeli Günler (Canlı) Eğlence Sabah

    11.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş: Sierra Nevada Belgesel Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah
    11.10 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah
    11.15 Samanyolu Kendi Okulumuza Doğru Yerli Dizi Sabah

    11.15 Kanaltürk Bugün Ne Pişirsem? Yemek Programı Sabah
    11.20 TRT2 Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
    11.45 Kanal D 3-2-1 Pişir Yarışma Sabah

    12.00 CNN-TÜRK Gün Ortası Haberler Öğle
    12.00 Tnt Days Of Our Lives Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir: 16. Bölüm Belgesel Öğle
    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle

    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
    12.00 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Kadın Programı Öğle
    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    12.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Öğle

    12.15 TRT2 Spor Haberler Öğle
    12.30 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    12.30 24 2. Moderatör-Serdar Cebe Aktüalite Öğle
    12.30 Atv Mavi Şeker Müzik Programı Öğle

    12.30 NTV Doğru Tercih Eğitim Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.30 Fox Su Gibi Kadın Programı Öğle
    12.30 TV 8 Ekosantrik Aktüalite Öğle

    12.40 Cine-5 Gece Sesleri Yerli Dizi Öğle
    12.50 Kanal 1 Kenan Erçetingöz le Akşam Keyfi Magazin Öğle
    12.55 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğle
    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle

    13.00 Tnt Murder She Wrote Yabancı Dizi Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Güncel Aktüalite Öğle
    13.00 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Öğleden Sonra
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle

    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle
    13.00 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
    13.25 TRT1 Fragmanlar + Reklam Aktüalite Öğle
    13.30 TRT1 Esra Ceyhan'la Hayat Kadın Programı Öğle
    13.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    13.30 Kanal D Her Eve Lazım Kadın Programı Öğle
    13.35 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Öğle
    13.45 Kanal D Yalnız Değilsiniz Aktüalite Öğleden Sonra
    14.00 TV 8 Gurur Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    14.00 Tnt Judging Amy Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra
    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle

    14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    14.00 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle
    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
    14.15 Discovery American Chopper Belgesel Öğleden Sonra

    14.20 Cine-5 Bizden Biri (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.35 Samanyolu Vicdanın Sesi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.35 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra
    14.35 NTV Çalışma Hayatı Ekonomi Öğle

    14.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Kuzey Işıkları Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.10 Discovery Prototipini Yap: Trafik Tıkayan Kamyon Belgesel Öğleden Sonra

    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra
    15.15 NTV Yakın Plan Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 Kanaltürk Kış Güneşi Gezi Öğleden Sonra
    15.15 TV 8 Şöhret Yolunda Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.00 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü
    16.00 CNN-TÜRK Gündemin Rengi Aktüalite Akşam Üstü
    16.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra

    16.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    16.00 Tnt Yakın ve Uzak Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Akşam Üstü

    16.00 24 3. Moderatör-Bahar Feyzan Aktüalite Akşam Üstü
    16.05 Discovery Mythbusters Belgesel Akşam Üstü
    16.10 Star Birimiz Hepimiz İçin Eğlence Akşam Üstü
    16.15 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.15 Fox Yemin (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.30 Atv Elveda Rumeli Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 TV 8 Akşama Doğru Nükhet Duru Sohbet Öğleden Sonra
    16.50 Samanyolu Aile Mahkemesi Aktüalite Akşam Üstü

    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Kanaltürk Bir Aşk Masalı Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 TRT1 Denizler İmparatoru Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.00 CNN-TÜRK Paranın İzi Ekonomi Akşam Üstü
    17.00 Kanal 7 İkbal Gürpınar'la Hayatın İçinden Kadın Programı Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Balçiçek Pamir`le Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Akşam Üstü

    17.15 TRT2 Günün Konusu Sohbet Akşam Üstü
    17.30 TRT2 Dünyaya Bakış Haberler Akşam Üstü
    17.30 Tnt Malcolm In The Middle Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Akşam Üstü

    17.45 Lig TV Açık Hat Spor Programı Akşam Üstü
    17.45 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Akşam Üstü
    18.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Akşam

    [​IMG]


    18.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Akşam
    18.00 E2 The Tonight Show with Conan'Obrien Eğlence Akşam
    18.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Akşam
    18.00 Cine-5 Başka Yerde Yok (Canlı) Eğlence Akşam

    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.15 CNN-TÜRK Nefise Karatay ile Afiş Aktüalite Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 CNBC-E Las Vegas Yabancı Dizi Akşam

    18.15 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam
    18.30 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam

    18.30 Discovery Akılalmaz Kurtuluş Sahneleri Belgesel Akşam
    18.45 Kanal D Koca Kafalar Baba Haber Bülteni Eğlence Akşam
    18.55 TRT1 Hava Durumu Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 24 Gürkan Zengin’le Editör Aktüalite Prime-time
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time
    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam

    19.00 Discovery Yenileme Belgesel Akşam
    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
    19.00 E2 Late Night With Jimmy Fallon Eğlence Akşam
    19.10 TRT2 Kültür Penceresi Kültür Sanat Prime-time

    19.15 TV 8 Evrim Akın'la Uzman Avı Aktüalite Prime-time
    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam
    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
    19.30 NTV Yorum Farkı (Canlı) Tartışma Prime-time

    19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time
    19.30 TRT2 Kültür Sanat Kültür Sanat Prime-time
    19.35 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.35 Habertürk Ekonomi Akşam Haberleri Ekonomi Prime-time
    19.45 Kanaltürk Son Perde Yabancı Sinema Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Akşam
    20.00 Discovery Nasıl Yapılmış? Belgesel Prime-time

    20.00 Habertürk Teke Tek (Canlı) Tartışma Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
    20.00 NTV Basın Odası (Canlı) Tartışma Prime-time
    20.00 Fox Ömre Bedel (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time

    20.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time
    20.10 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Prime-time

    20.20 TRT2 Yemyeşil Aktüalite Prime-time
    20.20 24 Güzel Oyun Spor Programı Prime-time
    20.25 Cine-5 Mehmet Altan'la Günün Yorumu Haberler Prime-time
    20.40 Cine-5 Açık Tehlikeli Yabancı Sinema Prime-time

    21.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 24 Söz Kampüsten İçeri Sohbet Prime-time
    21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time
    21.00 Tnt Haber Haberler Prime-time

    22.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Gece
    22.00 Habertürk 1 Gün Aktüalite Prime-time
    22.00 CNBC-E Sevgili Claudia Yabancı Sinema Gece
    22.00 NTV Canlı Gaste Aktüalite Prime-time

    22.00 Kanaltürk Yaşamın Kıyısında Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 Fox Fox On Ana Haber Haberler Prime-time
    22.45 Fox Blade Trinity Yabancı Sinema Gece
    23.00 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Canlı) Sohbet Gece

    23.00 24 Moderatör Gece Haberler Gece
    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece
    23.00 Discovery Amerika'nın Limanı Belgesel Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece

    23.25 Cine-5 Tele Futbol (Canlı) Spor Programı Gece
    23.30 NTV Haberin Var mı? (Canlı) Yarışma Gece
    23.30 Tnt Silent Witness Yabancı Dizi Gece
    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece

    23.50 Kanaltürk Merkez Siyaset Tartışma Gece
    00.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Gece Yarısı
    00.05 CNBC-E The Jay Leno Show Talk Show Gece Yarısı
    00.30 TV 8 Haber Aktif Haberler Gece Yarısı

    00.50 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Gece
    01.30 Fox Ahmet Çakar’la Şansa Bak Yarışma Gece Yarısı
    02.00 Star Dr. Öz Show Sağlık Gece Yarısı
    04.30 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş