TV'de Bugün 5 Aralık Cumartesi 2009

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 5 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 5 Aralık Cumartesi 2009 konusu TV'de Bugün 5 Aralık Cumartesi 2009


    06.00 Kanal D Aşkım Aşkım Yerli Dizi Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Kusursuz Katiller: Kentlerin Yırtıcıları Belgesel Sabah

    06.05 TRT2 Zamanın Tanığı Belgesel Sabah
    06.30 TRT1 Sabah Sefası Yerli Sinema Sabah
    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah

    06.35 TRT2 Kültür Penceresi Aktüalite Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.50 TRT2 Derin Kökler Aktüalite Sabah

    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah
    07.00 Fox Deniz Yıldızı (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.00 N.Geographic Yırtıcı Hayvanlar Savaşta: Bölüm 1 Belgesel Sabah
    07.00 TV 8 Plates Aktüalite Sabah

    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 Kanal D Hannah Montana Yabancı Dizi Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah

    07.00 Cine-5 Mozart Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanaltürk Sihirli Ekran Çocuk Programı Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah

    07.10 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    07.15 24 Burhan Şeşenle İyi Haberler Aktüalite Sabah
    07.20 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Sabah
    07.20 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Sabah

    07.20 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    07.30 Show Dedektif Flint Çizgi-Film Sabah
    07.30 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    07.50 Discovery Mythbusters Belgesel Sabah

    07.50 Discovery Mythbusters Belgesel Sabah
    07.50 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah
    08.00 Star Mesut Yar la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah
    08.00 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    08.00 Kanal D Notre Dame ın Kamburu 2 Çizgi Sinema Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanal 1 Barney Special Çizgi-Film Sabah
    08.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah

    08.00 Sinema Tv Tristan Ve Isolde Yabancı Sinema Sabah
    08.00 Kanaltürk Duyduk Duymadık (Tekrar) Magazin Sabah
    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah
    08.00 Cine-5 Macera Peşinde Çizgi-Film Sabah

    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.10 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Bir Zamanlar Türkiye Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah

    08.20 Star Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.40 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah

    08.40 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Sabah
    08.45 Discovery Nasıl Yapılmış? Belgesel Sabah
    08.45 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
    08.50 TRT1 Ömür Dediğin Aktüalite Sabah

    09.00 N.Geographic Jaguar Macerası: Bölüm 5 Belgesel Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah

    09.00 CNN-TÜRK Cumartesi-Pazar Aktüalite Sabah
    09.10 NTV Yüz Yüze Aktüalite Sabah
    09.10 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah

    09.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    09.20 Kanal D İş Dünyası Aktüalite Sabah
    09.20 Cine-5 Cine City (Tekrar) Aktüalite Sabah
    09.30 CNBC-E Back At Barnyard Çizgi-Film Sabah

    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.30 Lig TV Prof.Dr.Burhan Uslu İle Sporcu Sağlığı Spor Programı Sabah
    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.40 Star Çocuktan Al Haberi Yarışma Sabah

    09.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah
    09.55 Atv Selena Yerli Dizi Sabah
    10.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah

    10.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    10.00 Kanal 1 Şahane Çocuklar Aktüalite Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Belgesel Sabah

    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Fox Barbie ve Dans Eden 12 Prenses Yabancı Sinema Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 N.Geographic Tehlikeli Karşılaşmalar: Son Timsahlar Belgesel Sabah

    10.00 TV 8 Bay Tahmin (Canlı) Aktüalite Sabah
    10.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    10.05 Discovery Time Warp Belgesel Sabah
    10.15 Kanaltürk Çılgınlar Çılgını Bugs Bunny Çizgi Sinema Sabah

    10.15 Sinema Tv Sıcak Yerli Sinema Sabah
    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    10.30 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Sabah
    11.00 DreamTV Backstreet Boys Haftasonu Müzik Programı Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    11.00 Lig TV Maraton Spor Programı Sabah
    11.05 TRT1 Yol Ver Aktüalite Sabah

    11.10 TRT2 Alan Razı Satan Razı Aktüalite Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Sabah
    11.15 Habertürk Üniversite Medya (Canlı) Eğitim Sabah
    11.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    11.30 Kanal 1 Hayvan Dostu Aktüalite Sabah
    11.45 TRT1 Magazin Özel Magazin Sabah
    11.45 Fox Yeni Baştan (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle

    12.00 TV 8 8. Etap Aktüalite Öğle
    12.00 N.Geographic Tehlikeli Karşılaşmalar: Kör Timsahların Esrarı Belgesel Öğle
    12.00 DreamTV Coke’n Music Müzik Programı Öğle
    12.00 Kanaltürk Müzik Dergisi Müzik Programı Öğle

    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.10 Sinema Tv Kırmızı Kanatlar Yabancı Sinema Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Öğle

    12.15 Samanyolu Yarınlardan Sorumluyuz Aktüalite Öğle
    12.15 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle
    12.30 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Kanal 1 Aşkım Aşkım Yerli Dizi Öğle

    12.30 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Öğle
    12.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle

    13.00 Star Şampiyonlar Ligi Özel Spor Programı Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Lig TV Varmısın İddiaya? Spor Programı Öğle
    13.00 N.Geographic Kusursuz Katiller: Kuzey Amerika Belgesel Öğle

    13.00 TV 8 Haber Haberler Akşam
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle

    13.10 Kanaltürk Şaka Şaka Komedi-Kabare Öğle
    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.25 CNN-TÜRK Spor Haberler Öğle
    13.30 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Öğle

    13.30 Tnt 8 Simple Rules Yabancı Dizi Öğle
    13.30 24 Berlin Mucizesi Yabancı Sinema Öğle
    13.35 TRT2 Düşlerle Gelen Aktüalite Öğle
    13.40 TRT1 Bam Teli Aktüalite Öğle

    13.45 Fox Ömre Bedel (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    13.45 Show Özgür Şef Yemek Programı Öğle
    13.50 Atv Mavi Şeker Eğlence Öğleden Sonra
    13.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle

    14.00 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.00 N.Geographic Kusursuz Katiller: Hindistan Belgesel Öğle
    14.00 Star Bak Şu Duvara Eğlence Öğleden Sonra

    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    14.00 Sinema Tv Arahan Yabancı Sinema Öğle
    14.00 Tnt Robin Hood Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 E2 The Jay Leno Show Eğlence Öğleden Sonra

    14.00 Kanal D Her Eve Lazım Kadın Programı Öğleden Sonra
    14.00 Kanal 1 Renkli Dünyalar Magazin Öğle
    14.00 Lig TV Haber Haberler Öğle
    14.10 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Öğle

    14.10 Kanaltürk Medyatik (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.10 Habertürk Fihrist (Canlı) Aktüalite Öğle
    14.10 NTV Basın Odası (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.15 Cine-5 Yakın Takip (Tekrar) Magazin Öğleden Sonra

    14.20 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Öğleden Sonra
    14.30 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğle
    14.30 Show Take Off Aktüalite Öğleden Sonra
    14.40 Discovery Trajediden Doğan Binalar Belgesel Öğle

    14.40 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.40 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.45 TRT2 El Alem Ne Der Aktüalite Öğleden Sonra
    14.45 TV 8 Zeynep Tunuslu ile Alamode Sohbet Öğleden Sonra

    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 TRT1 Zirvedekiler Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Taşı Toprağı Altın Şehir Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yemek Programı Öğleden Sonra

    15.15 Habertürk Teknopark Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Kanal 1 4 Köşe Magazin Öğleden Sonra
    15.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğleden Sonra

    15.30 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.30 Lig TV Unutulmaz Rövaşata Golleri Spor Programı Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 Olay Aktüalite Öğleden Sonra
    15.45 TRT3 Spor Deyince Spor Programı Öğleden Sonra

    15.45 Fox Koç Carter Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.00 Star Papatyam Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Kusursuz Katiller: Avustralya Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Atv Samanyolu Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Insıde The Actors Studıo: Tom Cruise Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Beşiktaş-Diyarbakırspor Maç Öğleden Sonra

    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra
    16.10 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra
    16.15 24 Reel Sektör Aktüalite Öğleden Sonra

    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu (Tekrar) Gezi Akşam Üstü
    16.30 Tnt Greek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.30 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Öğleden Sonra
    16.30 TRT1 Müzik Sefası Müzik Programı Öğleden Sonra

    16.40 Cine-5 Full Ekran (Tekrar) Aktüalite Öğleden Sonra
    16.45 Kanal D Aşk-ı Memnu Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 Kanal 1 Stüdyo 34 Aktüalite Akşam Üstü

    17.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 TV 8 Yonca Ebuzziya nın Çizgisi Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Doğa Muhafızları: Bölüm 9 Belgesel Akşam Üstü

    17.05 TRT2 Güneşin İzinde Aktüalite Akşam Üstü
    17.05 Sinema Tv Teklif Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.10 NTV Futbol Mundıal Spor Programı Akşam Üstü
    17.20 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam Üstü
    17.35 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Akşam Üstü
    17.45 Lig TV Aslan Cim Bom Spor Programı Akşam Üstü
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam

    [​IMG]


    18.00 Tnt Hemşireler Hatta Yabancı Sinema Akşam
    18.00 E2 Gossip Girl Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Akşam

    18.00 N.Geographic Doğa Muhafızları: Bölüm 10 Belgesel Akşam
    18.00 TV 8 Stüdyo Emre Altuğ (Tekrar) Eğlence Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 TRT2 Haber Haberler Akşam

    18.00 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam Üstü
    18.15 Lig TV Sarı Kanarya Spor Programı Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 24 Araba Sevdası Spor Programı Akşam
    18.15 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.20 Kanal 1 Dawsons Creek Yabancı Sinema Akşam
    18.25 TRT2 Az Politik Aktüalite Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 TRT3 Mavi Tutku Spor Programı Akşam

    18.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.55 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Spor Programı Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar: Büyük Dişli Kaplan Belgesel Prime-time

    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 Discovery Geleceğin Dünyası Belgesel Prime-time
    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Doctor Who? Yabancı Dizi Prime-time
    19.05 Sinema Tv Banliyö 13 Yabancı Sinema Prime-time
    19.10 Habertürk Basın Kulübü (Tekrar) Tartışma Prime-time

    19.15 TRT2 Karşılıksız Sevgi Aktüalite Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.30 Kanaltürk Sadece Sen Yabancı Sinema Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time

    19.30 Kanal 1 Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    19.30 TRT2 Açık Kitap Aktüalite Prime-time
    19.30 Fox Bez Bebek (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    19.30 NTV BBC Türkçe Belgesel Prime-time

    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Prime-time
    19.50 Samanyolu Kırık Kalpler Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time

    19.50 TRT1 Hicran Yarası Yerli Dizi Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    20.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Haberler Prime-time

    20.00 24 Haber Haberler Prime-time
    20.00 E2 Later With Jools Holland Eğlence Prime-time
    20.00 Atv Bir Şarkısın Sen Yarışma Prime-time
    20.00 CNBC-E Without a Trace Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 TRT2 Herşey Hakkında Aktüalite Prime-time
    20.00 Star Superman Dönüyor Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Yarışma Prime-time
    20.00 NTV 0-100 Aktüalite Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar: Dev Ayı Belgesel Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time
    20.00 Lig TV Eskişehirspor-Fenerbahçe (Canlı) Maç Prime-time

    20.05 Habertürk Basın Kulübü (Tekrar) Tartışma Prime-time
    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.25 Cine-5 Medusa Darbesi Yabancı Sinema Prime-time
    20.45 TRT3 Ring Spor Programı Prime-time

    21.00 NTV Gece Bülteni Haberler Prime-time
    21.00 TV 8 Bay Tahmin Aktüalite Prime-time
    21.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar: Dehşetli Kurt Belgesel Prime-time
    21.00 Discovery Survivorman Belgesel Prime-time

    21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time
    21.00 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 24 Burhan Şeşenle İyi Haberler Gezi Prime-time

    21.00 Sinema Tv Ölümcül Tuzak Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 Kanal 1 Taner Takipte Magazin Prime-time
    21.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Trendikon Aktüalite Prime-time

    21.00 Kanal 7 Mahmut Tuncer Show Eğlence Prime-time
    21.10 TRT2 Alev Alatlı İle Hadi Baştan Alalım Sohbet Prime-time
    21.15 Tnt Daima Genç Yabancı Sinema Prime-time
    21.25 Samanyolu İki Alyans Yarışma Prime-time

    21.30 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Prime-time
    21.30 Fox Olacak O Kadar (Yeni Bölüm) Komedi-Kabare Prime-time
    21.40 TRT1 Stadyum Cumartesi Spor Programı Prime-time
    21.45 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.50 TV 8 Bizim Stadyum Özel Spor Programı Prime-time
    21.50 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.00 N.Geographic Hayvanların Seks Yaşamı: Tehlikeli Dişiler Belgesel Prime-time
    22.00 Lig TV Maraton (Canlı) Spor Programı Prime-time

    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 TRT2 El Yapımı Belgesel Prime-time
    22.00 Discovery Alaska da Büyük Kızak Yarışı Belgesel Prime-time
    22.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Prime-time

    22.00 CNBC-E Ghost Whısperer Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.05 TRT2 İnsan Gibi Aktüalite Prime-time
    22.05 Habertürk Ht Kulüp (Yeni Bölüm) Aktüalite Prime-time

    22.10 Kanal 1 İnanç Uğruna Yabancı Sinema Gece
    22.15 24 Bizden Nağmeler Aktüalite Prime-time
    22.15 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Prime-time
    22.20 CNN-TÜRK Afişe Takılanlar Aktüalite Prime-time

    22.30 DreamTV Punkart Müzik Programı Prime-time
    22.45 Cine-5 Dizi Magazin (Yeni Bölüm) Magazin Prime-time
    22.50 TRT1 Ferhat Göçer İle Müzik Programı Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece

    23.00 Show Kahramanlar Yerli Dizi Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 NTV Deportivo-Barcelona Maç Gece
    23.00 N.Geographic Hayvanların Seks Yaşamı: Israrlı Satış Belgesel Gece

    23.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Gece
    23.00 E2 Hung Yabancı Dizi Gece
    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece
    23.10 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Aktüalite Gece

    23.15 TRT3 Golf Güncel Spor Programı Gece
    23.15 TV 8 Bir Yıldız Masalı Sohbet Gece
    23.15 TRT2 Can Veren Pervaneler Aktüalite Gece
    23.20 Sinema Tv Kan Gölü Yabancı Sinema Gece

    23.30 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece Yarısı
    23.30 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Prime-time
    23.30 DreamTV Dans@ Müzik Programı Gece
    23.30 Fox Boks Gecesi Spor Programı Gece

    23.30 Star Ya Şimdi Ya Hiç Best Eğlence Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.45 Kanaltürk Berrin'le Gecenin Rengi Sohbet Gece
    00.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.00 CNBC-E South Park Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.10 Kanal 7 Teselli Yerli Sinema Gece
    00.30 Tnt Monk Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.30 Kanal D Disko Kralı Eğlence Gece
    00.40 Atv Canım Ailem Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.00 Show İtalyan Koca Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.05 Sinema Tv Zombilerin Şafağı Yabancı Sinema Gece Yarısı

    01.15 TV 8 Oda 6 Yabancı Sinema Gece Yarısı
    02.10 Kanal 1 Kelime Oyunu Yarışma Gece
    03.00 Star Suç ve Ceza Aktüalite Gece Yarısı
    04.00 Kanal D Güle Güle Yerli Sinema Sabah
    05.30 Kanal D Annem Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş