TV'de Bugün 4 Nisan 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 4 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 4 Nisan 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 4 Nisan 2010 Pazar

    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Belgesel Sabah
    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
    06.30 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Sabah

    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.50 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    07.00 Star He-Man Çizgi-Film Sabah

    07.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    07.00 Fox Şakalamaca Eğlence Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah

    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah

    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Sabah
    07.10 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Sabah
    07.15 Sinema Tv Cennet Oteli Yabancı Sinema Sabah

    07.20 24 Küresel Oyun Tartışma Sabah
    07.25 TRT1 Yunus Emre Yerli Sinema Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.30 Cine-5 Sabrina Çizgi-Film Sabah

    07.30 Kanal D Ne Yapmalı? Kadın Programı Sabah
    07.45 Fox Yalancı Romantik (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    08.00 Star Mesut Yar la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah
    08.00 Show Loch Ness Canavarı Yabancı Sinema Sabah

    08.00 Cine-5 Ninja Kaplumbağalar Çizgi-Film Sabah
    08.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanaltürk Carl 2 Çizgi-Film Sabah
    08.00 Bloomberg HT Fashion Memoir Aktüalite Sabah

    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah

    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    08.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Sabah

    08.15 TRT HABER Portreler Galerisi Kültür Sanat Sabah
    08.20 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.40 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    08.45 Cine-5 Nico Çizgi Sinema Sabah
    08.55 Sinema Tv Bahçe Sohbetleri Yabancı Sinema Sabah

    09.00 24 Haber Haberler Sabah
    09.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 TV 8 8.Etap Aktüalite Sabah

    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Sabah
    09.00 Fox ZapZup (Tekrar) Eğlence Sabah

    09.10 NTV Günlerin Getirdiği (Tekrar) Aktüalite Sabah
    09.10 Discovery Görgü Tanığı Belgesel Sabah
    09.10 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Sabah

    09.15 TRT HABER Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah
    09.15 24 Ekonomide Bu hafta Ekonomi Sabah
    09.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah

    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah

    10.00 Samanyolu Ayna Belgesel Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 TRT1 F1 Malezya Grand Prix Spor Programı Sabah
    10.00 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Sabah

    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 TV 8 Gülhan'ın Galaksi Rehberi Gezi Sabah
    10.00 Fox Barbie Prenses ve Yoksul Terzi Kız Yabancı Sinema Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah

    10.00 Kanal D Bugs Bunny Basket Show Eğlence Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah
    10.15 CNN-TÜRK Çıkış Yolu Aktüalite Sabah

    10.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    10.40 Bloomberg HT Wellbeing A To Z Aktüalite Sabah
    10.45 Lig TV Bursaspor-Antalyaspor Maç Sabah

    10.45 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah
    10.45 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah
    10.50 Sinema Tv Alacakaranlık Yabancı Sinema Sabah
    11.00 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Sabah

    11.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Yaşama Sevinci Aktüalite Sabah
    11.15 Kanal D Koca Kafalar Kolaj Eğlence Sabah

    11.15 Habertürk Tek Başına (Tekrar) Belgesel Sabah
    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah
    11.20 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    11.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah

    11.45 Fox Ninja Warrior (Yeni) Eğlence Sabah
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle
    12.00 Atv Sigortacı Aktüalite Öğle
    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Sinema Öğle

    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle
    12.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Öğle
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle

    12.00 TV 8 Yaşam Kulübü Sağlık Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle
    12.05 Habertürk Ht Kulüp (Tekrar) Aktüalite Öğle
    12.10 TRT HABER Kuşak Farkı Haberler Öğle

    12.10 CNN-TÜRK Yedi/24 Aktüalite Öğle
    12.15 Cine-5 Otokeyf (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğle
    12.15 Kanal D Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda Aktüalite Öğleden Sonra
    12.25 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğle

    12.30 Star Ruhat Mengi yle Her Açıdan Aktüalite Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.30 Lig TV Cumartesi Gecesi Futbolu Spor Programı Öğle
    12.45 Show Tekno Trend Aktüalite Öğleden Sonra

    12.45 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğle
    12.45 Fox ZapZup (Tekrar) Eğlence Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle
    13.00 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Sinema Tv Bilimkurgu Çocukları Yabancı Sinema Öğle

    13.00 24 Haber Haberler Öğle
    13.10 Bloomberg HT Soru-Cevap Aktüalite Öğle
    13.15 Habertürk Akademik Vizyon Eğitim Öğle
    13.20 TRT1 Haber Haberler Öğle

    13.20 TV 8 Sağduyu Tartışma Öğle
    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle
    13.23 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    13.25 TRT HABER Süper Spor Spor Programı Öğle

    13.25 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Öğle
    13.30 DreamTV T-Rap Müzik Programı Öğle
    13.30 Kanal D Uefa Avrupa Ligi Maç Özetleri Spor Programı Öğleden Sonra
    13.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle

    13.45 Atv Parmaklıklar Ardında Yerli Dizi Öğleden Sonra
    13.45 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğleden Sonra
    13.45 Show Melekler Korusun Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Cine-5 Kırmızı Hat (Canlı) Tartışma Öğle

    14.00 Tnt Monk Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.00 TRT1 Politik Açılım Tartışma Öğle

    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    14.00 Lig TV Süper Gol (Canlı) Spor Programı Öğle
    14.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğle
    14.15 TRT3 Golf Güncel Spor Programı Öğle

    14.15 24 Otomobil Sevdası Teknoloji Öğle
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.20 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Aktüalite Öğle
    14.20 NTV Sahne Klasikleri Aktüalite Öğle

    14.30 Sinema Tv Tarih Öncesi Topraklarda: Dinazor İstilası Yabancı Sinema Öğle
    14.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra

    15.00 TV 8 Çete (Tekrar) Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Fox Yalancı Romantik (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra

    15.00 Tnt Lost Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.10 Bloomberg HT Landmarks Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Otomobil Kulübü Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 TRT HABER Etno Ritim Aktüalite Öğleden Sonra

    15.15 TRT3 Özel Dosya Spor Programı Öğleden Sonra
    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 TRT1 Balinalarla Dalmak Belgesel Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Öğleden Sonra

    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.25 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra
    15.30 Star Dr. Öz Show Best Of Sağlık Öğleden Sonra
    15.35 Discovery Time Warp Belgesel Öğleden Sonra

    15.45 Lig TV M.K.E Ankaragücü-Beşiktaş Maç Öğleden Sonra
    15.55 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    16.00 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 TV 8 Evrim Akın'la Uzman Avı Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 Fox E.T Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.05 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.10 Cine-5 Yabancı Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra

    16.10 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 NTV Sinema Benim Aşkım (Tekrar) Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 TRT HABER Ayrıntı Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 24 Güzel Oyun Spor Programı Öğleden Sonra

    16.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 Show Es Es Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 Kanal D Aşk-ı Memnu (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 Discovery Nasıl Çalışır? Belgesel Akşam Üstü

    16.40 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam Üstü
    16.40 Star Benim Annem Bir Melek Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.45 TV 8 Cevap Anahtarı Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü

    17.00 CNBC-E CSİ:NY Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Kaza Kurşunu Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü
    17.10 NTV Haberin Var mı? (Canlı) Yarışma Akşam Üstü

    17.10 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 TRT HABER Gündem Özel Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Dünyası Spor Programı Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 TRT3 Spor Deyince Spor Programı Akşam Üstü
    17.30 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Kirli Para Yabancı Sinema Akşam
    17.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Akşam Üstü

    [​IMG]

    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Akşam

    18.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    18.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Akşam
    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam
    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam

    18.00 Discovery Smash Lab Belgesel Akşam Üstü
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 CNN-TÜRK Smaç Spor Programı Akşam
    18.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam

    18.05 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam
    18.10 NTV Futbol Aktüel (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.20 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Spor Programı Akşam
    18.30 Kanal 1 Haftasonu Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Akşam
    18.30 Atv Atv Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.55 Cine-5 Ninja Kaplumbağalar Çizgi-Film Akşam
    19.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Prime-time
    19.00 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem (Tekrar) Aktüalite Prime-time
    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Lig TV Fenerbahçe-Kayserispor (Canlı) Maç Prime-time
    19.10 NTV Gündemdekiler (Canlı) Tartışma Prime-time
    19.10 Habertürk Airport Aktüalite Prime-time
    19.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Prime-time

    19.15 TRT3 Golf Güncel Spor Programı Prime-time
    19.20 Sinema Tv Akrep Kral Yabancı Sinema Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time

    19.40 Fox Arka Sıradakiler (Özet) Yerli Dizi Prime-time
    19.45 Fox Arka Sıradakiler (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    19.45 Kanaltürk Şaka Şaka Komedi-Kabare Prime-time
    19.50 TRT1 Gezelim Görelim Aktüalite Prime-time

    19.50 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time

    20.00 E2 The Simpsons Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Tnt Deniz Kızları Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time
    20.00 Show Gönül Ferman Dinlemiyor Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Star Zor Ölüm 4 Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time

    20.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time
    20.05 Habertürk Teke Tek Özel (Tekrar) Tartışma Prime-time
    20.10 TRT HABER Can Veren Pervaneler Aktüalite Prime-time

    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time
    20.15 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Prime-time
    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.20 TRT3 Dünya Ralli Şampiyonası Spor Programı Prime-time

    20.40 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    20.45 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Prime-time
    20.50 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.00 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Prime-time
    21.00 Lig TV Pazar Gecesi Futbolu (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time
    21.00 Kanal 7 Şakacı Eğlence Prime-time

    21.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Sinema Tv Unutulmaz Yılbaşı Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 Discovery Kara Altın Belgesel Prime-time
    21.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 Cine-5 Karambol Yabancı Sinema Prime-time
    21.10 Bloomberg HT Ali Tezel'e Soralım Aktüalite Prime-time
    21.15 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    21.20 TRT3 Formula 1 Magazin Spor Programı Prime-time

    21.20 Samanyolu Kırık Kalpler Yerli Dizi Prime-time
    21.30 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    21.30 24 Candida Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 DreamTV Yüxexes Müzik Programı Prime-time

    21.50 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Spor Programı Prime-time
    22.00 Discovery Süper Keresteciler Belgesel Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu Tartışma Prime-time
    22.00 CNBC-E 24 Yabancı Dizi Gece

    22.00 Show Yemekteyiz Yarışma Prime-time
    22.00 Star Cümbür Cemaat Aile (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time
    22.00 E2 The Starter Wife Yabancı Dizi Prime-time

    22.00 TRT HABER Sinema Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.05 Habertürk Teke Tek Özel (Tekrar) Tartışma Prime-time
    22.20 Bloomberg HT Sınırsız Tartışma Prime-time

    22.45 Sinema Tv Ateş Topu Yabancı Sinema Gece
    22.45 TV 8 Yeni Dünya Yabancı Sinema Prime-time
    23.00 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Prime-time
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece

    23.00 Discovery MacIntyre Belgesel Gece
    23.00 E2 The Closer Yabancı Dizi Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece

    23.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor Sohbet Gece
    23.10 Atv Tehlikeli Mesaj Yabancı Sinema Gece
    23.15 Cine-5 Son Romantik (Canlı) Eğlence Gece
    23.15 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece

    23.15 NTV 0-100 Aktüalite Gece
    23.15 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.30 TRT1 Tele Lig Spor Programı Gece
    23.30 24 7/24 Futbol Spor Programı Gece

    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 Fox Fox Gol Pazarı (Canlı) Spor Programı Gece
    23.45 TRT3 Indesit Avrupa Şamp. Ligi Voleybol Final Karş. Spor Programı Gece
    00.00 E2 Nip/Tuck Yabancı Dizi Gece

    00.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E Family Guy Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 Show Kargalar Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.00 Lig TV Fenerbahçe-Kayserispor Maç Gece Yarısı

    00.10 NTV Gündemdekiler (Tekrar) Tartışma Gece Yarısı
    00.10 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Gece
    00.15 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Dünyası Spor Programı Gece Yarısı
    00.20 Sinema Tv Sessiz Ölüm Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.20 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 Tnt AMY WINEHOUSE Konser Gece
    00.45 Fox Altın Yumruklar Spor Programı Gece Yarısı

    00.45 Cine-5 Kırmızı Hat (Tekrar) Tartışma Gece Yarısı
    01.00 Star Korku Planı Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    01.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı

    01.10 Atv Samanyolu Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.30 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Gece Yarısı
    02.30 Fox Ahmet Çakar’la Şansa Bak Yarışma Gece Yarısı
    03.00 Kanal D Keriz Yerli Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş