TV'de Bugün 31 Temmuz 2010 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 30 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 31 Temmuz 2010 Cumartesi konusu TV'de Bugün 31 Temmuz 2010 Cumartesi

    06.00 N.Geographic Mavi Balinanın Krallığı Belgesel Sabah
    06.00 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.10 CNN-TÜRK Figen & Nihat Aktüalite Sabah

    06.20 Cine-5 Mozart Çizgi-Film Sabah
    06.30 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.30 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah
    06.45 Cine-5 Sevimli Dostlar Çizgi-Film Sabah

    07.00 Cine-5 Leonardo Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 Tnt FlapJack Çizgi-Film Sabah

    07.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 Fox Ninja Warrior Eğlence Sabah

    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.10 TRT HABER Derin Kökler Aktüalite Sabah
    07.10 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Sabah
    07.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah

    07.15 Cine-5 Uzay Avcıları Çizgi-Film Sabah
    07.20 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    07.30 Bloomberg HT Latıtudes Aktüalite Sabah
    07.30 Fox Bez Bebek Yerli Dizi Sabah

    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.40 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    08.00 Cine-5 Sonic Underground Çizgi-Film Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah

    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Tnt Garfield Çizgi-Film Sabah

    08.00 Kanaltürk Tiny Toons Çizgi Sinema Sabah
    08.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    08.05 Bloomberg HT Biyografi Aktüalite Sabah
    08.15 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah

    08.20 24 Sanat Takibi Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.20 Star Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    08.25 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah

    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.45 Cine-5 Fantastik Dörtlü Çizgi-Film Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah

    09.00 Lig TV Futbol Life Spor Programı Sabah
    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    09.00 Kanaltürk Alice Harikalar Diyarında Çizgi Sinema Sabah
    09.00 Tnt Hero 108 Çizgi-Film Sabah

    09.00 CNN-TÜRK Ebru Baki İle Pazarlık Aktüalite Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.10 NTV Bay Yeşil Aktüalite Sabah
    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah

    09.10 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Sabah
    09.25 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    09.30 Fox Kung Fu Magoo Yabancı Sinema Sabah
    09.30 TV 8 Mevzuhal Aktüalite Sabah

    09.30 CNBC-E Adventures Of Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah
    09.40 Cine-5 Çalınan Taç Çizgi Sinema Sabah
    09.40 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    09.45 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Sabah

    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah

    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah
    10.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar Belgesel Sabah
    10.00 NTV Haberler Haberler Sabah

    10.10 Bloomberg HT Advocates Of Change Aktüalite Sabah
    10.25 NTV Küçük Gezegen İçin Büyük Fikirler Belgesel Sabah
    10.30 TV 8 Şifa Olsun Sağlık Sabah
    10.30 Kanaltürk Bir Kadın Kayboldu Yerli Sinema Sabah

    10.40 TRT1 Belgesel Belgesel Sabah
    10.40 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Lig TV Trabzonspor-Kayserispor Maç Sabah

    11.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    11.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    11.10 Habertürk Habertürk Özel Tartışma Sabah
    11.15 Fox Homedrom Aktüalite Sabah

    11.30 Fox Aç Aç Kazan Yarışma Sabah
    11.50 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    11.50 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    12.00 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Öğle

    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle
    12.00 TV 8 Vahe’yle İl İl Türkiye Gezi Öğle
    12.00 N.Geographic Korsan Avcıları Belgesel Öğle
    12.00 TRT1 Maveraya Yolculuk Belgesel Öğle

    12.05 Cine-5 Portreler Kültür Sanat Öğle
    12.15 Kanaltürk Ah Bu Gençlik Yerli Sinema Öğle
    12.20 NTV Sıcak Ve Taze Yemek Programı Öğle
    12.20 TRT HABER Denizce Aktüalite Öğle

    12.20 CNN-TÜRK Yeşilin Peşinde Aktüalite Öğle
    12.30 CNBC-E Iron Man Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Tnt Less Than Perfect Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle

    13.00 Bloomberg HT Üniversite Medya Eğitim Öğle
    13.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Tnt Mavi Ay Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle

    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.10 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.10 Lig TV İkiye Bir Spor Programı Öğle
    13.15 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle

    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle
    13.30 Fox Intercities Şehirler Yarışıyor Yarışma Öğle
    13.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Öğle
    13.55 TRT1 Yeşilçam Serüveni Aktüalite Öğle

    13.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    14.00 TRT3 Slovenya - İngiltere Maç Öğle
    14.00 N.Geographic Bozayılar ve Kurtlar Belgesel Öğle
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle

    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.05 TRT HABER Kahvehaneler Kültür Sanat Öğle
    14.05 Cine-5 Dizi Magazin Magazin Öğle
    14.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Eğitim Öğle

    14.10 Habertürk Fihrist Aktüalite Öğle
    14.15 Lig TV Eskişehir-Beşiktaş Maç Öğle
    14.30 TRT1 F1 Almanya Sıralama Turları Spor Programı Öğle
    14.40 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Öğleden Sonra

    14.40 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Öğle
    14.50 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Öğle
    15.00 N.Geographic Afrikanın Kayıp Cenneti Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.10 CNN-TÜRK Sait Gürsoyla Başarıya Doğru Eğitim Öğleden Sonra
    15.20 TRT HABER TRT Arşivinden Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Öğleden Sonra
    15.40 Cine-5 Türkiye Özlemi Gezi Öğleden Sonra

    15.40 TRT3 Sorgun Yağlı Güreşleri Spor Programı Öğleden Sonra
    15.40 TV 8 Comedya Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    15.45 Habertürk Türkiye Konuşuyor Aktüalite Öğleden Sonra
    15.45 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    16.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Öğleden Sonra

    16.00 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E ER Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.00 Kanal D Komikler Eğlence Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Belgesel Kuşağı Belgesel Öğleden Sonra

    16.10 Lig TV Bursaspor-İ.B.Belediyespor Maç Öğleden Sonra
    16.10 Samanyolu 4. Osman Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Öğleden Sonra
    16.15 24 Reel Sektör Ekonomi Öğleden Sonra

    16.15 Fox Çakıl Taşları Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.20 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Öğleden Sonra
    16.20 TRT HABER Sahne Tozu Kültür Sanat Öğleden Sonra
    16.35 Cine-5 Nurçak Beyle Sanat Gündemi Kültür Sanat Akşam Üstü

    16.45 TV 8 Cevap Anahtarı Eğitim Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic En Zorlu Tamirler Belgesel Akşam Üstü
    17.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü

    17.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü
    17.10 NTV Tadı Damağımda Yazlıkta Gezi Akşam Üstü

    17.10 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam Üstü
    17.10 TRT HABER Ve Sinema Aktüalite Akşam Üstü
    17.20 Bloomberg HT Latıtudes Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Akşam
    17.45 TV 8 Salı Sefası Eğlence Akşam
    17.50 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Akşam

    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.55 Cine-5 Yankee Zulu Yabancı Sinema Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam

    [​IMG]

    18.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam
    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam

    18.15 Lig TV Fenerbahçe-Galatasaray Maç Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Tnt The Philanthropist Yabancı Dizi Akşam
    19.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK Sait Gürsoyla Başarıya Doğru Eğitim Prime-time

    19.00 TRT3 Avrupa Atletizm Şampiyonası (5.Gün) Spor Programı Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time

    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 TRT HABER Şehrin Rengi Aktüalite Prime-time
    19.05 Habertürk Hayata Dair (Canlı) Aktüalite Prime-time

    19.10 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Prime-time
    19.30 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Prime-time
    19.30 NTV BBC Türkçe Belgesel Prime-time
    19.30 Fox Dört Düğün Bir Balayı Yarışma Prime-time

    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.45 CNN-TÜRK Yeşil Doğa: Güven İslamoğlu Aktüalite Prime-time
    19.50 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Kanaltürk Peter Pan Yabancı Sinema Akşam

    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time
    20.00 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 CNN-TÜRK Menemen Aktüalite Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time

    20.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Tnt Chitty Chitty Bang Bang Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time

    20.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
    20.05 Habertürk Basın Kulübü (Tekrar) Tartışma Prime-time
    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.30 TRT HABER Gündeme Özel Aktüalite Prime-time

    21.00 NTV Zaman Yolcusu Aktüalite Prime-time
    21.00 Lig TV 32. Haftanın Maçları Spor Programı Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Dünya İnsanlığın Anlatılmamış Hikayesi Belgesel Prime-time
    21.00 Cine-5 Tehlikeli Saatler Yabancı Sinema Prime-time

    21.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Prime-time
    21.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Prime-time
    21.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Prime-time
    21.15 TV 8 Schmidt Hakkında Yabancı Sinema Prime-time

    21.15 TRT HABER El Yapımı Aktüalite Prime-time
    21.20 Samanyolu Ayna Gezi Prime-time
    21.30 Bloomberg HT 60 Dakika Sohbet Prime-time
    21.30 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time

    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 Kanaltürk Kızımı Kurtarın Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Prime-time
    22.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Prime-time

    22.00 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 TRT HABER Pozitif Haber Aktüalite Prime-time
    22.00 NTV Doğada Tek Başına Gezi Prime-time
    22.00 TRT1 Ferhat Göçer İle (Canlı) Müzik Programı Prime-time

    22.10 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Prime-time
    22.15 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Yemek Programı Prime-time
    22.15 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time
    22.30 Bloomberg HT Premier Aktüalite Prime-time

    22.30 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Prime-time
    22.50 Tnt Worst Week Yabancı Dizi Gece
    23.00 Lig TV Futbol Life Spor Programı Sabah
    23.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Gece

    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 Samanyolu Beşinci Boyut Yabancı Dizi Gece
    23.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece

    23.00 TRT HABER İncesaz Aktüalite Gece
    23.00 Fox Boks Gecesi Spor Programı Gece
    23.10 NTV Yeryüzü Notları Gezi Gece
    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Tartışma Gece

    23.30 Cine-5 Blade II Yabancı Sinema Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 TV 8 Oyunun Sonu Yabancı Sinema Gece
    23.30 Tnt Greek Yabancı Dizi Gece

    23.50 TRT1 Birimiz İkimiz İçin Yarışma Prime-time
    00.00 Kanaltürk Çığlık - 3 Yerli Sinema Gece Yarısı
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E Bored To Death Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.00 Lig TV Haber Haberler Gece Yarısı
    00.30 TRT3 İstanbul Cup Tenis Turnuvası Çeyrek Finaller Spor Programı Gece Yarısı
    00.30 TRT3 Futbol Eksperi Spor Programı Akşam
    00.30 CNBC-E Family Guy Yabancı Dizi Gece Yarısı

    01.00 Samanyolu Hanım Sahabiler Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.30 TV 8 Güzel Bir Gece (Gece Yolcuları) Müzik Programı Gece Yarısı
    01.30 Cine-5 Spor Bilimi Belgesel Gece Yarısı
    01.30 Tnt Sports Illustrated 2002 Konser Gece Yarısı

    01.45 Fox Skate or Die Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.45 Kanaltürk Kızımı Kurtarın Yabancı Sinema Gece Yarısı
    02.00 Cine-5 Tehlikeli Saatler Yabancı Sinema Gece Yarısı
    04.00 Cine-5 Yankee Zulu Yabancı Sinema Sabah

    05.30 Cine-5 Kahkaha Makinası Komedi-Kabare Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş