TV'de Bugün 31 Ocak 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 31 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 31 Ocak 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 31 Ocak 2010 Pazar

    06.00 Kanal D Hannah Montana Yabancı Dizi Sabah
    06.00 TRT2 Euronews Belgesel Sabah
    06.00 N.Geographic Atnalı Yengeçleri Belgesel Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.35 Sinema Tv 24 Saat Parti İnsanları Yabancı Sinema Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah

    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.00 N.Geographic Savanlarda Belgesel Sabah

    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 TV 8 Plates Eğlence Sabah
    07.00 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    07.00 Fox Why Why Family Çizgi Sinema Sabah

    07.00 TRT2 Haber+Spor Spor Programı Sabah
    07.00 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanal D 3 Silahşörler Yabancı Sinema Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah

    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah
    07.20 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Sabah
    07.20 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah
    07.20 24 Küresel Oyun Tartışma Sabah

    07.30 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    07.30 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.30 Show Davetsiz Misafir Yerli Dizi Sabah
    07.35 Sinema Tv Sevgilimin Kazara Bu Dünyadan Göçmüş Eski Nişanlısıyla Tanıştığım Gün Yabancı Sinema Sabah

    07.50 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah

    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 Kanaltürk Sonic Çizgi-Film Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah

    08.00 Star Mesut Yar la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah
    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah
    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah

    08.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.10 CNN-TÜRK Saba Tümerle Bu Gece (Tekrar) Sohbet Sabah
    08.10 TRT2 Arşiv Sanat Kültür Sanat Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah

    08.20 24 Sanat Takibi Aktüalite Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    08.30 Kanal D Acemi Cadı Yerli Dizi Sabah
    08.40 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    08.45 TV 8 Bobbynin Dünyası Çizgi-Film Sabah
    09.00 Lig TV Prof.Dr.Burhan Uslu İle Sporcu Sağlığı Spor Programı Sabah

    09.00 N.Geographic MARVI Hammer Belgesel Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 TV 8 8.Etap Aktüalite Sabah
    09.00 24 Haber Haberler Sabah

    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    09.00 TRT2 Sanataktif Aktüalite Sabah
    09.05 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah

    09.10 NTV Günlerin Getirdiği (Tekrar) Aktüalite Sabah
    09.10 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.10 Discovery Görgü Tanığı Belgesel Sabah
    09.10 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    09.15 24 Ekonomide Bu hafta Ekonomi Sabah
    09.15 Sinema Tv Görevimiz Tehlike 3 Yabancı Sinema Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.30 CNBC-E Back At Barnyard Çizgi-Film Sabah

    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.40 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    09.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah

    09.45 Fox Barbie Fındıkkıran Balesinde Yabancı Sinema Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah

    10.00 Kanal D Haneler Eğlence Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Tnt Juniper Lee Çizgi-Film Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah

    10.00 TV 8 Bencil Zevkler Aktüalite Sabah
    10.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar Belgesel Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah

    10.15 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Sabah
    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    10.45 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah
    10.45 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah

    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    11.00 DreamTV Burası Haftasonu Müzik Programı Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Lig TV Diyarbakırspor-Trabzonspor Maç Sabah

    11.00 Cine-5 Ali Eyüboğlu İle Senin Hikayen Aktüalite Sabah
    11.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    11.00 TRT1 Enine Boyuna Özel Aktüalite Sabah
    11.10 TRT2 Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah

    11.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Aktüalite Sabah
    11.10 Habertürk Ht Kulüp (Tekrar) Aktüalite Sabah
    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah
    11.20 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah

    11.25 Sinema Tv Bana Bebek Deme Yabancı Sinema Sabah
    11.30 Fox Ninja Warrior Eğlence Sabah
    12.00 CNBC-E Merlin (Türkçe) Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Atv Sigortacı Aktüalite Öğle

    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 N.Geographic Deli Maceralar Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 Yaşam Kulübü Aktüalite Öğle

    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Yaşama Sevinci Aktüalite Öğle
    12.10 Kanal D Sound Wave Müzik Programı Öğle

    12.15 Fox Zap Zup (Tekrar) Eğlence Öğle
    12.30 Star Ruhat Mengi yle Her Açıdan Aktüalite Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.45 Lig TV Aslan Cim Bom Spor Programı Öğle

    12.45 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğle
    12.45 Cine-5 Otokeyf (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Kanal D Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda Yerli Dizi Öğleden Sonra

    13.00 Show Yarım Elma Yerli Dizi Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 N.Geographic Yalnız Gezegen Belgesel Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle
    13.00 24 Haber Haberler Öğle
    13.00 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğle
    13.05 Habertürk Akademik Vizyon Eğitim Öğle

    13.15 Fox The O.C (Yeni Bölüm) Yabancı Dizi Öğle
    13.20 TV 8 Sağduyu Aktüalite Öğle
    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle
    13.23 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle

    13.25 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Öğle
    13.25 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Öğle
    13.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle
    13.40 TRT1 Politik Açılım Tartışma Öğle

    13.45 Kanal D Bizim Kız Yerli Sinema Öğleden Sonra
    13.45 Atv Parmaklıklar Ardında Yerli Dizi Öğleden Sonra
    13.45 Sinema Tv Okuyucu Yabancı Sinema Öğle
    13.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Öğle

    14.00 N.Geographic Paskalya Adasının Gizemleri Belgesel Öğle
    14.00 Tnt Monk Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra

    14.00 Cine-5 Kırmızı Hat (Canlı) Tartışma Öğle
    14.05 CNN-TÜRK Emlak Gündemi Aktüalite Öğleden Sonra
    14.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğle
    14.10 NTV Futbol Aktüel (Tekrar) Spor Programı Öğle

    14.15 24 Araba Sevdası Teknoloji Öğle
    14.15 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğleden Sonra
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.30 Show Take Off Aktüalite Öğleden Sonra

    14.30 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Aktüalite Öğleden Sonra
    14.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Yerlilerle Tanışın: Özel Belgesel Öğleden Sonra

    15.00 Lig TV Sivasspor-Fenerbahçe (Canlı) Maç Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 Tnt Kara Murat Şeyh Gaffara Karşı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.05 TRT2 Geleceğe Umutla Bakmak Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Otomobil Kulübü Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra

    15.15 TRT3 Uluslararası Vehbi Emre Güreş Turnuvası Spor Programı Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Umuda Yolculuk Aktüalite Öğleden Sonra
    15.25 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Gezi Öğleden Sonra

    15.30 Star Dr. Öz Show Best Of Sağlık Öğleden Sonra
    15.30 Fox Maskeli Kahraman Zorro Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    15.35 Discovery Time Warp Belgesel Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 Comedya Eğlence Öğleden Sonra

    15.45 DreamTV Top 50 Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Yerlilerle Tanışın: Özel Belgesel Öğleden Sonra

    16.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Two And A Half Men Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Kanal D Komikler Eğlence Akşam Üstü
    16.00 Show Melekler Korusun Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.05 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 TRT2 Tarih Dergisi Aktüalite Öğleden Sonra

    16.15 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra
    16.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 Discovery Nasıl Çalışır? Belgesel Akşam Üstü
    16.30 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Akşam Üstü

    16.40 Star Petek le 10 Numara Eğlence Öğleden Sonra
    16.50 Kanaltürk Telegol Özel Spor Programı Akşam Üstü
    16.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Yerlilerle Tanışın Belgesel Akşam Üstü

    17.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Hayalet Şehir Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü

    17.15 CNN-TÜRK Çıkış Yolu Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü
    17.40 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    17.45 TV 8 Banka: Kelebek Etkisi Yabancı Sinema Akşam

    17.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam Üstü
    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam
    18.00 N.Geographic Yerlilerle Tanışın Belgesel Akşam
    18.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam

    [​IMG]


    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Tnt Buck Amca Yabancı Sinema Akşam
    18.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    18.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time

    18.00 CNN-TÜRK Smaç Spor Programı Akşam
    18.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Discovery Smash Lab Belgesel Akşam Üstü
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam

    18.00 TRT3 Olimpik Magazin Spor Programı Akşam
    18.05 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.20 TRT2 Bağlantı Noktası Aktüalite Akşam
    18.25 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Atv Atv Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.30 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Akşam
    18.30 Kanal 1 Haftasonu Ana Haber Haberler Akşam
    18.50 Sinema Tv Tetikçi Yabancı Sinema Akşam
    19.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Prime-time

    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Yerlilerle Tanışın Belgesel Prime-time
    19.00 Lig TV Denizlispor-Galatasaray (Canlı) Maç Prime-time
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Discovery Pis İşler Belgesel Prime-time
    19.00 Show Show Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.05 Habertürk Airport Aktüalite Prime-time

    19.15 NTV Gündemdekiler (Canlı) Tartışma Prime-time
    19.15 TRT2 Ayrıntı Aktüalite Prime-time
    19.20 TRT3 Golf Güncel Spor Programı Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time

    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 TRT1 Gezelim Görelim Aktüalite Prime-time
    19.45 Fox Arka Sıradakiler (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time

    19.45 DreamTV Top 50 Müzik Programı Prime-time
    19.45 Kanaltürk Şaka Şaka Komedi-Kabare Prime-time
    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    20.00 24 Osama Yabancı Sinema Prime-time

    20.00 E2 The Daily Show With Jon Steart Eğlence Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time

    20.00 Star Köpekbalığı Hikayesi Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Show Wipe Out 2 Yarışma Prime-time
    20.00 TRT2 Selim İleri`nin Not Defteri Kültür Sanat Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK İş Seyahati Aktüalite Prime-time

    20.00 Discovery Mythbusters Belgesel Prime-time
    20.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.05 Habertürk Öteki Gündem (Tekrar) Tartışma Prime-time

    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.20 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Prime-time
    20.25 Cine-5 Son Romantik Müzik Programı Prime-time
    20.30 TRT3 Türkiye Tekvando Şampiyonası Spor Programı Prime-time

    20.35 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    20.45 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.55 CNN-TÜRK Futbol Mania Spor Programı Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.00 TV 8 Bizim Stadyum Özel Spor Programı Prime-time
    21.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Prime-time
    21.00 Lig TV Stüdyo Futbolu (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 Kanal 7 Köşeyi Dönen Adam Yerli Sinema Prime-time

    21.00 Sinema Tv Mr. Bean Tatilde Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 Discovery Kara Altın Belgesel Prime-time
    21.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    21.10 TRT2 Hayatın Tuzu Yerli Sinema Prime-time

    21.15 Tnt Sadık Arkadaş Yabancı Sinema Prime-time
    21.15 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Prime-time
    21.20 Samanyolu Büyük Buluşma Yerli Dizi Prime-time
    22.00 DreamTV Yüxexes Müzik Programı Prime-time

    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 E2 Tudors Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Marsta Yaşam Belgesel Prime-time

    22.00 Discovery Süper Keresteciler Belgesel Prime-time
    22.00 Cine-5 Dizi Magazin (Tekrar) Magazin Gece
    22.00 CNBC-E Star Wars Episode II:Attack Of The Clones Yabancı Sinema Gece
    22.05 Habertürk Teke Tek Özel (Canlı) Tartışma Prime-time

    22.10 Star Papatyam (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    22.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time
    22.30 TRT3 Avrupa Hentbol Şamp.Final Karş. Spor Programı Gece
    22.30 NTV Boston - La Lakers (Canlı) Maç Gece

    22.40 Kanal 7 Ekmek Teknesi Yerli Dizi Gece
    22.45 TV 8 Şampiyonun Dirilişi Yabancı Sinema Gece
    22.50 Sinema Tv Kara Şövalye Yabancı Sinema Gece
    23.00 E2 Dexter Yabancı Dizi Prime-time

    23.00 24 Haber Haberler Gece
    23.00 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.00 N.Geographic Parmaklıkların Ardında Belgesel Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece

    23.00 Show Pars Kiraz Operasyonu Yerli Sinema Prime-time
    23.00 CNN-TÜRK Ufuk Turu Aktüalite Gece
    23.00 Cine-5 Memleket Meselesi Aktüalite Gece
    23.00 Discovery MacIntyre Belgesel Gece

    23.10 Atv Cash Yabancı Sinema Gece
    23.10 24 7/24 Futbol Spor Programı Gece
    23.15 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece
    23.15 TRT2 Önce Şiir Vardı Aktüalite Gece

    23.25 TRT1 Tele Lig Spor Programı Gece
    23.25 TRT3 Avrupa Hentbol Şamp.Final Karş. Spor Programı Gece
    23.30 Fox Fox Gol Pazarı (Canlı) Spor Programı Gece
    23.30 Tnt Gece Gözcüsü Yabancı Sinema Prime-time

    23.55 TRT2 15. Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali Konser Gece
    00.00 E2 Coco Channel Yabancı Sinema Gece
    00.05 Lig TV Sivasspor-Fenerbahçe Maç Gece Yarısı
    00.10 CNN-TÜRK İş Seyahati Aktüalite Gece Yarısı

    00.30 CNBC-E Family Guy Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Gece
    00.30 Star Karışık Aile Yarışma Gece Yarısı
    00.40 Cine-5 Cinecity (Yeni Bölüm) Aktüalite Gece Yarısı

    00.45 Fox Al Gülüm Ver Gülüm Komedi-Kabare Gece Yarısı
    00.55 Sinema Tv Tropik Fırtına Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    01.00 NTV Haberler Haberler Gece Yarısı

    01.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.10 Atv Parmaklıklar Ardında Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.15 NTV Gündemdekiler (Tekrar) Tartışma Gece Yarısı
    01.15 24 Ankara Masası (Tekrar) Tartışma Gece Yarısı

    01.30 Show 6 Pas Spor Programı Gece
    01.45 Kanal D Cehennem Meleği Yabancı Sinema Gece Yarısı
    02.15 Fox Ahmet Çakar’la Şansa Bak Yarışma Gece Yarısı
    03.15 Kanal D Salak ile Avanak 2 Yabancı Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş