TV'de Bugün 31 Mart 2010 Çarşamba

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 30 Mart 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 31 Mart 2010 Çarşamba konusu TV'de Bugün 31 Mart 2010 Çarşamba

    06.00 N.Geographic Kabusa Dönen Yolculuklar Belgesel Sabah
    06.00 Tnt Looney Tunes Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Gülbeyaz Yerli Dizi Sabah
    06.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah

    06.30 Tnt Garfıeld Çizgi-Film Sabah
    06.30 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah

    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Bloomberg HT İlk Söz Aktüalite Sabah
    06.40 Star Dr. Öz Show Sağlık Sabah

    06.45 Kanal D Asi Yerli Dizi Sabah
    06.45 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
    06.55 Sinema Tv Fare Şehri Yabancı Sinema Sabah
    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah

    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah
    07.00 Habertürk Uyandırma Servisi Haberler Sabah
    07.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah

    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah
    07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    07.00 Tnt Secret Saturday Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah

    07.00 TRT HABER Haber+Spor Haberler Sabah
    07.00 Fox Aşkın Gölgesinde Yabancı Dizi Sabah
    07.00 Cine-5 Farklı Bir Gün (Canlı) Aktüalite Sabah
    07.00 Discovery Discovery Project Earth: Havadan Karbon Belgesel Sabah

    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.35 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah

    07.45 Kanal D Sihirli Annem Yerli Dizi Sabah
    07.55 Discovery Hurdadan Harikaya: Chevrolet El Camino Belgesel Sabah
    07.58 TRT3 TRT-GAP Haberler Sabah
    08.00 Star Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor Sohbet Sabah

    08.00 N.Geographic Benim Yemeğim Gibisi Yok! Belgesel Sabah
    08.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    08.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    08.00 Fox Çalar Saat Haberler Sabah

    08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah
    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    08.30 Sinema Tv Tarih Öncesi Topraklarda: Dinazor İstilası Yabancı Sinema Sabah

    08.30 TV 8 Erkan Tan’la Başkent'ten Aktüalite Sabah
    08.30 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.40 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah
    08.45 Kanaltürk Sağlıklı Bir Gün Sağlık Sabah

    08.45 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
    08.50 Discovery Yenileme: SEMA-Külüstürden Süper Arabaya Belgesel Sabah
    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah
    09.00 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah

    09.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    09.00 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Sabah
    09.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah

    09.00 Cine-5 Sabrina Yabancı Dizi Sabah
    09.00 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Bloomberg HT Yatırım Bülteni Ekonomi Sabah

    09.10 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah
    09.10 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah
    09.10 TRT1 Yedi Numara Yerli Dizi Sabah
    09.15 24 Piyasalar Ve Göstergeler Ekonomi Sabah

    09.20 TRT HABER Dış Basın Kültür Sanat Sabah
    09.20 Kanal 7 Nur Ertürk'le Her Sabah Sohbet Sabah
    09.30 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
    09.30 TRT HABER Ekogün Ekonomi Sabah

    09.35 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah
    09.45 Discovery Time Warp: Yol Bisikleti Belgesel Sabah
    09.45 Cine-5 Emine Beder'le Afiyet Olsun Yemek Programı Sabah
    09.45 Kanaltürk Bugün Ne Pişirsem? Yemek Programı Sabah

    09.50 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    10.00 Sinema Tv Devlet Sırrı Yabancı Sinema Sabah
    10.00 N.Geographic Hayat bir Yolculuktur! Belgesel Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Kültür Sanat Sabah

    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 Bloomberg HT Sıcağı Sıcağına Ekonomi Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah

    10.00 Star Papatyam Yerli Dizi Sabah
    10.05 Habertürk Haber Sahası Haberler Sabah
    10.05 TRT1 Günbegün Aktüalite Sabah
    10.10 Discovery Mythbusters: Adam Atan Mancınık Belgesel Sabah

    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
    10.30 TV 8 Ebruli Sağlık Sabah
    10.30 Tnt Türk Filmi Yerli Sinema Sabah
    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah

    10.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    10.58 TRT3 TRT-3 'e Geçiş Advertorial Sabah
    11.00 TRT3 TBMM-TV Advertorial Sabah
    11.00 DreamTV Lirix Müzik Programı Sabah

    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Cine-5 Anne Olunca Anladım (Canlı) Aktüalite Sabah
    11.00 Bloomberg HT Risk Yönetimi Ekonomi Sabah

    11.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş: Sierra Nevada Belgesel Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah
    11.10 24 Günün Manşeti Haberler Sabah
    11.10 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah

    11.20 TRT HABER Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    11.30 Kanal D 3-2-1 Pişir Yarışma Sabah
    11.30 Fox Su Gibi (Canlı) Kadın Programı Sabah
    11.30 Bloomberg HT HT Ekonomi Soruyor Ekonomi Sabah

    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
    11.40 Sinema Tv Krallık Yabancı Sinema Sabah
    12.00 N.Geographic Efsane mi, Gerçek mi? Belgesel Öğle
    12.00 Lig TV Haftanın Renkleri Spor Programı Öğle

    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle
    12.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğle
    12.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle

    12.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir: 16. Bölüm Belgesel Öğle
    12.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Öğle
    12.00 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    12.00 Kanaltürk Bizim Evin Halleri Yerli Dizi Öğle

    12.10 CNN-TÜRK Bugün Haberler Öğle
    12.15 TRT HABER Spor Haberler Öğle
    12.30 24 2. Moderatör - Remziye Demirkol Haberler Öğle
    12.30 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Öğle

    12.30 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    12.30 TV 8 Ekosantrik Aktüalite Öğle
    12.30 NTV Doğru Tercih Eğitim Öğle
    12.30 Cine-5 Öğle Arası (Canlı) Haberler Öğle

    12.30 Bloomberg HT Soru Cevap Aktüalite Öğle
    12.50 Atv Selena Yerli Dizi Öğle
    12.50 Kanal 1 Kenan Erçetingöz le Akşam Keyfi Magazin Öğle
    12.55 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğle

    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.00 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Kadın Programı Öğle
    13.00 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
    13.10 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
    13.30 Show Gün Ortası Haberler Öğle

    13.30 Kanal D Ne Yapmalı? Kadın Programı Öğleden Sonra
    13.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.30 TRT1 Çeyiz Show Aktüalite Öğle
    13.35 TRT HABER Hayat Akarken Aktüalite Öğle

    13.35 Sinema Tv Amistad Yabancı Sinema Öğle
    14.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Öğle
    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra
    14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra

    14.00 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle
    14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra
    14.00 TV 8 Komedi Dükkanı Komedi-Kabare Öğle
    14.00 Tnt You Are My Life Yabancı Dizi Öğle

    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
    14.00 Kanal 7 İkbal'le Şifalı Yemekler Kadın Programı Öğle
    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle
    14.05 Bloomberg HT Kobi Gündemi Ekonomi Öğle

    14.15 Discovery American Chopper Belgesel Öğleden Sonra
    14.30 Bloomberg HT Akııllı Para Ekonomi Öğle
    14.45 TRT HABER İşitme Engelliler Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Mavi Ay Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 N.Geographic Benim Yemeğim Gibisi Yok! Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
    15.00 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra

    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.00 Bloomberg HT Emlak Rehberi Aktüalite Öğleden Sonra

    15.10 Cine-5 Biz Bize (Canlı) Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Discovery Prototipini Yap: Trafik Tıkayan Kamyon Belgesel Öğleden Sonra
    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra
    15.15 Kanaltürk Sibel Alem Kadın Programı Öğleden Sonra

    15.15 TV 8 Evrim Akın'la Uzman Avı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Bugün Özel Haberler Öğleden Sonra
    15.30 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    16.00 24 3. Moderatör-Ahu Tanrıkulu Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV VIP Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü
    16.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Öğleden Sonra

    16.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Home Improvement Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğleden Sonra

    16.05 Discovery Mythbusters Belgesel Akşam Üstü
    16.05 Sinema Tv Insıde The Actors Studıo:Matt Damon Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra
    16.10 CNN-TÜRK Paranın İzi Ekonomi Öğleden Sonra

    16.15 Fox Benimle Eğlenir misin? (Canlı) Eğlence Öğleden Sonra
    16.15 TV 8 Günde 8 Aktüalite Öğleden Sonra
    16.20 TRT1 Denizler İmparatoru Belgesel Öğleden Sonra
    16.30 Star Küçük Kadınlar Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.30 Cine-5 Hayat Budur Sağlık Öğleden Sonra
    16.30 CNN-TÜRK Sait Gürsoy'la Başarıya Doğru Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Öğleden Sonra
    16.30 Bloomberg HT Son Saat Ekonomi Akşam Üstü

    16.45 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.45 Samanyolu Aile Mahkemesi Aktüalite Akşam Üstü
    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü

    17.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü

    17.00 N.Geographic Fare Saldırısı Belgesel Akşam Üstü
    17.05 Sinema Tv Tepetaklak Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 CNN-TÜRK Gündemin Rengi Haberler Akşam Üstü

    17.15 TRT HABER Günün Konusu Sohbet Akşam Üstü
    17.30 TRT HABER Dünyaya Bakış Haberler Akşam Üstü
    17.30 Bloomberg HT Günün Yorumu Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 Cine-5 Ninja Kaplumbağalar Çizgi-Film Akşam Üstü

    17.45 TRT HABER İşitme Engelliler Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.45 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Akşam
    17.50 TRT1 Bir Zahmet Eğlence Akşam Üstü
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam

    [​IMG]


    18.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Akşam
    18.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Tnt Türk Filmi Yerli Sinema Akşam

    18.00 TRT HABER Haber+Spor Haberler Akşam
    18.00 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Akşam
    18.10 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.15 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam
    18.30 Discovery Akılalmaz Kurtuluş Sahneleri Belgesel Akşam

    18.30 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam
    18.45 Cine-5 Yeditepe İstanbul Yerli Dizi Akşam
    18.45 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam
    18.50 Sinema Tv Nefes: Vatan Sağolsun Yerli Sinema Akşam

    18.55 TRT1 Hava Durumu Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time

    19.00 Discovery Yenileme Belgesel Akşam
    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
    19.00 24 Gürkan Zengin’le Editör Aktüalite Prime-time
    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam

    19.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time
    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 TV 8 Erken Baskı Kültür Sanat Prime-time
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    19.00 E2 Ellen Show Eğlence Prime-time
    19.00 Bloomberg HT Ana Haber Haberler Akşam
    19.10 TRT HABER Kültür Penceresi Kültür Sanat Prime-time
    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam

    19.20 CNBC-E Two And A Half Men Yabancı Dizi Prime-time
    19.30 NTV Yorum Farkı (Canlı) Tartışma Prime-time
    19.30 DreamTV Dream 10 Müzik Programı Prime-time
    19.30 TRT HABER Söz Millette Aktüalite Prime-time

    19.30 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time
    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
    19.35 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time

    19.45 Lig TV Vatandaş Ne Diyor? Spor Programı Prime-time
    19.45 Kanaltürk Kaplan ve Ejderha Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Samanyolu Kader Çizgisi Yerli Dizi Prime-time
    19.50 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Prime-time

    19.50 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Akşam
    20.00 Discovery Nasıl Yapılmış? Belgesel Prime-time
    20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time

    20.00 Habertürk Karşıt Görüş (Canlı) Tartışma Prime-time
    20.00 N.Geographic Atlantik için Savaş Belgesel Prime-time
    20.00 Lig TV Futbol Life (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.00 TRT3 İ.B.Belediyespor-Bursaspor Maç Prime-time

    20.00 NTV Günlerin Getirdiği Aktüalite Prime-time
    20.00 TRT1 Sakarya Fırat Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
    20.10 24 Sanat Takibi Aktüalite Prime-time
    20.10 TRT HABER Büyüteç Tartışma Prime-time

    20.10 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Prime-time
    20.15 Fox Yasemince (Yeni Bölüm) Komedi-Kabare Prime-time
    20.30 24 Açık Görüş Tartışma Prime-time
    20.35 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 CNBC-E 24 (Özel Gösterim) Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Sinema Tv Yükseklik Korkusu Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 Cine-5 Hırs Tuzağı Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 Lig TV Futbol Zirvesi (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Prime-time
    21.00 TRT HABER Haber+Spor Haberler Prime-time
    21.15 TV 8 Bobby Yabancı Sinema Prime-time
    21.30 Samanyolu Kollama Yerli Dizi Prime-time

    21.30 CNN-TÜRK Cem Kozlu'yla Başarının İzinde Aktüalite Prime-time
    21.40 TRT3 Ampute Futbol Ligi Özetleri Spor Programı Prime-time
    21.40 TRT1 Şans Topu Çekilişi Eğlence Prime-time
    21.45 DreamTV 4x4 Müzik Programı Prime-time

    21.50 TRT1 Herkes İçin Adalet Aktüalite Prime-time
    22.00 NTV Canlı Gaste Aktüalite Prime-time
    22.00 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Prime-time
    22.00 Bloomberg HT Sınırsız Tartışma Prime-time

    22.00 DreamTV Yüxexes (Canlı) Müzik Programı Prime-time
    22.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    22.00 Habertürk 1 Gün Haberler Prime-time
    22.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Gece

    22.25 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Özetleri Spor Programı Prime-time
    22.25 TRT HABER Yüzyılın Manşetleri Aktüalite Prime-time
    22.30 Lig TV Avrupa’dan Futbol (İngiltere) Spor Programı Prime-time
    22.30 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Gezi Prime-time

    22.30 Fox Fox On Ana Haber Haberler Prime-time
    23.00 Cine-5 Çılgınlar Belgesel Gece
    23.00 Bloomberg HT Amerika Kapanış Ekonomi Gece
    23.00 TRT HABER Avrupa Vizyonu Haberler Gece

    23.00 Fox Kürşat Başar’la (Yeni) Talk Show Gece
    23.00 N.Geographic Domuz Gribi: Salgınların Anatomisi Belgesel Gece
    23.00 Discovery Amerika'nın Limanı Belgesel Gece
    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece

    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 24 Moderatör Gece-Fuat Kozluklu Haberler Gece
    23.05 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Aktüalite Gece
    23.05 Habertürk Hülya Avşar Soruyor Sohbet Gece

    23.15 TV 8 Bunu Konuşalım Tartışma Gece
    23.15 Sinema Tv Sessiz Ölüm Yabancı Sinema Gece
    23.25 TRT1 Gölgeler Müzik Programı Gece
    23.30 Kanaltürk Medyatik (Canlı) Sohbet Gece

    23.30 Lig TV Hakemin Dünyası Spor Programı Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 Samanyolu Yeşeren Ümitler Yerli Dizi Gece
    23.40 Cine-5 Cine5 Gece Haberi Haberler Gece

    23.45 NTV Canlı Gaste Spor Spor Programı Gece
    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    00.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Gece Yarısı

    00.30 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.40 Cine-5 Veresiye Defteri (Yeni Bölüm) Aktüalite Gece Yarısı
    00.45 Fox Emret Komutanım Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.50 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Gece

    00.55 Sinema Tv Kapan Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.15 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Gece Yarısı
    02.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Gece Yarısı
    02.30 CNBC-E The Simpsons Çizgi Sinema Gece Yarısı

    03.00 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    04.30 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
    05.15 Kanal D Annem Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş