TV'de Bugün 31 Ekim Cumartesi 2009

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 31 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 31 Ekim Cumartesi 2009 konusu TV'de Bugün 31 Ekim Cumartesi 2009


    06.00 Kanal D Aşkım Aşkım Yerli Dizi Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Avlanan Avcı Belgesel Sabah

    06.05 TRT2 Zamanın Tanığı Belgesel Sabah
    06.30 TRT1 Gönül Penceresi Yerli Sinema Sabah
    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Show Dedektif Flint Çizgi-Film Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.35 TRT2 Kültür Penceresi Aktüalite Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    06.50 TRT2 Derin Kökler Aktüalite Sabah

    06.55 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 N.Geographic Yaşayan Cennetler Belgesel Sabah
    07.00 TV 8 Plates Aktüalite Sabah

    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah
    07.00 Fox Yalancı Romantik (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah

    07.00 Kanaltürk Sihirli Ekran Çocuk Programı Sabah
    07.00 Kanal D Hannah Montana Yabancı Dizi Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.10 Star He-Man Çizgi-Film Sabah

    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah
    07.15 24 Burhan Şeşenle İyi Haberler Aktüalite Sabah
    07.20 CNN-TÜRK Umuda Kredi Aktüalite Sabah
    07.20 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Sabah

    07.30 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.30 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    07.40 Star Zorro Çizgi-Film Sabah
    07.45 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah

    07.45 Samanyolu Çizgi Sinema Çizgi Sinema Sabah
    07.50 Discovery Mythbusters Belgesel Sabah
    08.00 Cine-5 Sonic Hedgehog Çizgi-Film Sabah
    08.00 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah

    08.00 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah
    08.00 Kanal 1 Barney Special Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanaltürk Güneşin Prensesi Çizgi-Film Sabah
    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah

    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    08.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah

    08.15 Kanal D TinkerBell Çizgi Sinema Sabah
    08.20 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Bir Zamanlar Türkiye Aktüalite Sabah

    08.20 Sinema Tv Öfke Yabancı Sinema Sabah
    08.20 Star Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    08.40 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Sabah
    08.45 Discovery Nasıl Yapılmış? Belgesel Sabah
    08.50 Atv Robinson Crusoe Yabancı Sinema Sabah
    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah

    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Cumartesi-Pazar Aktüalite Sabah
    09.00 Show Vidivodo Eğlence Sabah
    09.00 TV 8 Ten Ten Çizgi-Film Sabah

    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    09.05 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah

    09.10 NTV Haberin Var mı? (Tekrar) Yarışma Sabah
    09.10 Cine-5 Dizi Magazin (Tekrar) Magazin Sabah
    09.10 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 Fox Barbie ve Pegasusun Sihiri Yabancı Sinema Sabah

    09.15 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    09.30 CNBC-E Back At Barnyard Çizgi-Film Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah

    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.30 Lig TV Prof.Dr.Burhan Uslu İle Sporcu Sağlığı Spor Programı Sabah
    09.40 Atv Selena Yerli Dizi Sabah
    09.45 Kanaltürk Duyduk Duymadık (Tekrar) Magazin Sabah

    09.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah
    09.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Sabah
    10.00 N.Geographic Vahşi Rusya Belgesel Sabah
    10.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Sabah

    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Star Aile Reisi Yerli Dizi Sabah
    10.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah

    10.00 Kanal 1 Şahane Çocuklar Aktüalite Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Belgesel Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah

    10.05 Discovery Time Warp Belgesel Sabah
    10.10 Sinema Tv Franklyn Yabancı Sinema Sabah
    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah

    10.30 TV 8 Bay Tahmin Aktüalite Sabah
    10.30 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Sabah
    10.50 TRT1 Kaf Dağının Ardı Asya Yerli Sinema Sabah
    11.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 N.Geographic Dr. Mike Leahy ile (Isır Beni) Belgesel Sabah
    11.00 DreamTV Backstreet Boys Haftasonu Müzik Programı Sabah
    11.00 Lig TV Santraya Doğru Spor Programı Sabah

    11.10 Habertürk Üniversite Medya Eğitim Sabah
    11.10 TRT2 Alan Razı Satan Razı Aktüalite Sabah
    11.15 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.15 CNN-TÜRK Belgesel-Kabataş Belgesel Sabah

    11.30 Kanal 1 Hayvan Dostu Aktüalite Sabah
    11.35 TRT1 Magazin Özel Magazin Sabah
    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    12.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    12.00 N.Geographic Yerlilerle Tanışın ABD Belgesel Öğle
    12.00 DreamTV Coke’n Music Müzik Programı Öğle
    12.00 Kanaltürk Müzik Dergisi Müzik Programı Öğle
    12.00 Sinema Tv Güz Sancısı Yabancı Sinema Öğle

    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.10 Atv Kültür Aşı Kadın Programı Öğle
    12.15 Habertürk Teknopark Aktüalite Öğle

    12.15 TV 8 Sinematik Aktüalite Öğle
    12.15 24 Güzel Oyun Aktüalite Öğle
    12.20 Samanyolu Yarınlardan Sorumluyuz Aktüalite Öğle
    12.30 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle

    12.30 Kanal 1 Aşkım Aşkım Yerli Dizi Öğle
    12.30 Star Şampiyonlar Ligi Özel Spor Programı Öğle
    12.30 Lig TV Kadınca Spor Programı Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle

    12.50 Kanal D Cinemania Aktüalite Öğle
    13.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğle
    13.00 Samanyolu Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Akşam
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 TRT3 Pota Spor Programı Öğle
    13.00 Lig TV Var mısın İddiaya? Spor Programı Öğle
    13.10 Kanaltürk Ali Baba ve Kırk Haramiler Yerli Sinema Öğle
    13.20 Star Superman Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    13.30 Atv Kasaba Yerli Dizi Öğleden Sonra
    13.30 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Öğle
    13.30 Tnt 8 Simple Rules Yabancı Dizi Öğle
    13.30 24 Görünmeyenler Yabancı Sinema Öğle

    13.35 TRT2 Düşlerle Gelen Aktüalite Öğle
    13.45 TRT1 Savaşta Barışta Türk Ordusu Aktüalite Öğle
    13.45 Cine-5 Yakın Takip (Tekrar) Magazin Öğle
    13.45 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.00 Fox Polis Akademisi 3 Yabancı Sinema Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    14.00 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş.(Borussia Dortmund-Hertha Berlin) Maç Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    14.00 N.Geographic Bambaşka Dünyalar Belgesel Öğle
    14.00 E2 The Tonight Show with Conan O Brien Eğlence Öğleden Sonra
    14.00 Tnt Robin Hood Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Kanal 1 Renkli Dünyalar Magazin Öğle

    14.00 Kanal D Bir Bulut Olsam Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Kanal D Her Eve Lazım Kadın Programı Öğleden Sonra
    14.00 Lig TV Haber Haberler Öğle
    14.05 Sinema Tv Uçuş 93 Yabancı Sinema Öğle

    14.10 NTV Basın Odası (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.20 Habertürk Cebit Aktüalite Öğle
    14.20 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Öğle
    14.30 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğle

    14.40 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.40 Discovery Trajediden Doğan Binalar Belgesel Öğle
    14.40 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.40 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Öğleden Sonra

    14.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    14.45 Cine-5 Bizden Biri (Tekrar) Magazin Öğleden Sonra
    14.45 TRT2 El Alem Ne Der Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 Star Akın Akın Anadolu Aktüalite Öğleden Sonra

    15.00 N.Geographic Mars Robotları Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Kanal D Cumhurbaşkanlığı ve Cumhuriyet Kupası At Yarışı Koşuları Spor Programı Öğleden Sonra
    15.00 Kanaltürk Laf Aramızda (Tekrar) Magazin Öğleden Sonra

    15.00 Tnt Kara Murat Kara Şovelyeye Karşı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.05 TV 8 Zeynep Tunuslu ile Alamode Sohbet Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    15.10 CNN-TÜRK İş Seyahati Aktüalite Öğleden Sonra

    15.30 Kanal D Cumhurbaşkanlığı ve Cumhuriyet Kupası At Yarışı Koşuları Spor Programı Öğleden Sonra
    15.30 Kanal 1 4 Köşe Magazin Öğleden Sonra
    15.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğleden Sonra
    15.30 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.45 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.45 Fox Maskeli Kahraman Zorro Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Atv Es Es Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.00 Show Melekler Korusun Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 TRT3 Olimpik Magazin Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Öğleden Sonra

    16.00 E2 Late Night With Jimmy Fallon Eğlence Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio:Jude Law Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Antalyaspor-Bursaspor (Canlı) Maç Öğleden Sonra

    16.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.05 TV 8 Nerde Kalmıştı Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra
    16.15 24 Reel Sektör Aktüalite Öğleden Sonra

    16.20 NTV Doğru Tercih Eğitim Akşam Üstü
    16.30 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş.(Wolfsburg-Mainz) Spor Programı Öğleden Sonra
    16.30 TRT1 Müzik Sefası Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.30 Star Bak Şu Duvara Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.30 Kanal D Küçük Kadınlar Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 Tnt Diagnosis Murder Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.30 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.30 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Öğleden Sonra

    17.00 CNBC-E The Jay Leno Show Talk Show Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Okuyucu Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 Kanal 1 Stüdyo 34 Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Akşam Üstü

    17.00 TV 8 Cevap Anahtarı Aktüalite Akşam
    17.00 N.Geographic En Büyük Dizaynlar Belgesel Akşam Üstü
    17.05 TRT2 Güneşin İzinde Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 NTV Futbol Mondial Spor Programı Akşam Üstü

    17.15 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Akşam Üstü
    17.20 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Akşam Üstü
    17.30 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam Üstü
    18.00 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam

    [​IMG]


    18.00 Tnt Süpriz Bebek Yabancı Sinema Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 E2 Gossip Girl Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.00 N.Geographic Kabusa Dönen Yolculuklar Belgesel Akşam
    18.00 TRT2 Haber Haberler Akşam
    18.00 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam
    18.00 TV 8 Olay Komedi-Kabare Akşam

    18.00 Lig TV 91.Dakika (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 24 Araba Sevdası Spor Programı Akşam
    18.15 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Yemek Programı Akşam

    18.20 Kanal 1 Dawsons Creek Yabancı Sinema Akşam
    18.25 TRT2 Az Politik Aktüalite Akşam
    18.25 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber (Canlı) Haberler Akşam

    18.30 TRT3 GP2 Asya Serisi Maç Akşam
    18.30 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 CNBC-E Doctor Who? Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 NTV Real Madrıd-Getafe Maç Prime-time
    19.00 N.Geographic Helikopter Savaşları Belgesel Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time
    19.00 Discovery Geleceğin Dünyası Belgesel Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.10 Habertürk Sınırsız (Tekrar) Aktüalite Prime-time

    19.15 TRT2 Karşılıksız Sevgi Aktüalite Prime-time
    19.20 Sinema Tv Jumper Yabancı Sinema Prime-time
    19.20 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Akşam

    19.30 24 Bir Şarkısın Sen Aktüalite Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 Kanaltürk Kayıp Hazine Yabancı Sinema Prime-time
    19.30 Fox Bez Bebek (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time

    19.40 Samanyolu İki Alyans Yarışma Prime-time
    19.45 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time
    19.55 TRT1 Ah Kalbim Yerli Dizi Prime-time

    19.55 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    20.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Haberler Prime-time
    20.00 Kanal 1 Kelime Oyunu Yarışma Prime-time

    20.00 24 Haber Haberler Prime-time
    20.00 E2 Later With Jools Holland Eğlence Prime-time
    20.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 NTV 0-100 Aktüalite Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Star Taşıyıcı 2 Yabancı Sinema Prime-time

    20.00 Show Var Mısın Yok Musun? Yarışma Prime-time
    20.00 Atv Es Es Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TRT2 Herşey Hakkında Aktüalite Prime-time

    20.00 Lig TV Beşiktaş-MKE Ankaragücü (Canlı) Maç Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time
    20.05 Habertürk Habertürk Özel Tartışma Prime-time
    20.15 TV 8 Bir Yıldız Masalı Eğlence Gece

    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.45 Cine-5 6.Gün Yabancı Sinema Prime-time
    20.50 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Prime-time
    21.00 TRT3 17 Yaş Altı Dünya Kupası Futbol Karş.(Yeni Zelanda-Türkiye) Maç Prime-time

    21.00 NTV Haberin Var mı? (Tekrar) Yarışma Prime-time
    21.00 N.Geographic Gerçek Yolculuklar Belgesel Prime-time
    21.00 Discovery Survivorman Belgesel Prime-time
    21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time

    21.00 24 Haber Haberler Prime-time
    21.00 Sinema Tv Kadri’nin Götürdüğü Yere Git Yerli Sinema Prime-time
    21.00 CNBC-E Without a Trace Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Prime-time
    21.00 Kanal 1 Taner Takipte Magazin Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Trendikon Aktüalite Prime-time
    21.00 Kanal 7 Mahmut Tuncer Show Eğlence Prime-time

    21.10 TRT2 Alev Alatlı İle Hadi Baştan Alalım Sohbet Prime-time
    21.15 Samanyolu Savulun Battal Gazi Geliyor Yerli Sinema Prime-time
    21.15 24 Burhan Şeşenle İyi Haberler Gezi Prime-time
    21.15 Tnt Tutku Yabancı Sinema Prime-time

    21.30 Kanaltürk Cani Ruh Yabancı Sinema Prime-time
    21.30 Fox Olacak O Kadar (Yeni Bölüm) Komedi-Kabare Prime-time
    21.45 TRT1 Hicran Yarası Yerli Dizi Prime-time
    21.50 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 TRT2 El Yapımı Belgesel Prime-time
    22.00 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş.(Bizkaia Bilbao Basket-Real Madrid) Spor Programı Prime-time
    22.00 N.Geographic Sarp Kayaların Kralı Belgesel Prime-time

    22.00 Discovery Alaska da Büyük Kızak Yarışı Belgesel Prime-time
    22.00 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Ufuk Turu Aktüalite Prime-time

    22.00 Lig TV Maraton (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.05 Habertürk Ht Kulüp (Yeni Bölüm) Aktüalite Prime-time
    22.05 TRT2 İnsan Gibi Belgesel Prime-time
    22.10 Star Aile Reisi Yerli Dizi Prime-time

    22.15 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Prime-time
    22.15 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Prime-time
    22.15 24 Bizden Nağmeler Aktüalite Prime-time
    22.15 E2 MadMen Yabancı Dizi Prime-time

    22.20 Atv Bir Şarkısın Sen (Yeni Bölüm) Yarışma Prime-time
    22.30 Kanal 1 İsa'nın Videosu Yabancı Sinema Gece
    22.30 DreamTV Punkart Müzik Programı Prime-time
    22.50 Sinema Tv Ölülerin Günlüğü Yabancı Sinema Prime-time

    23.00 E2 The Tonight Show with Conan O Brien Eğlence Gece
    23.00 CNBC-E Ghost Whısperer Yabancı Dizi Gece
    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Prime-time
    23.00 N.Geographic Parmaklıkların Ardında Belgesel Gece

    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
    23.10 Habertürk Tarihin Arka Odası Belgesel Gece

    23.15 TRT2 Can Veren Pervaneler Aktüalite Gece
    23.15 Show Devler Ligi Yarışma Prime-time
    23.25 Cine-5 Van Helsing Yabancı Sinema Gece
    23.30 Fox Ergen Ring Ateşi (Canlı) Spor Programı Gece

    23.30 TRT1 Stadyum Cumartesi Spor Programı Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 DreamTV Dans@ Müzik Programı Gece
    23.30 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Prime-time

    23.30 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    23.30 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece Yarısı
    23.50 Kanal 7 Al Fadimem Yerli Sinema Gece
    23.55 CNBC-E South Park Yabancı Dizi Gece

    00.00 TV 8 Drakula 3 Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 E2 The Daily Show With Jon Steart Eğlence Gece Yarısı
    00.10 CNN-TÜRK Fashionable İstanbul Aktüalite Gece

    00.30 Kanal D Disko Kralı Eğlence Gece
    00.30 Tnt Monk Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 Star Ya Şimdi Ya Hiç Eğlence Gece Yarısı
    01.15 Show Kasa Yabancı Sinema Gece Yarısı

    01.30 Kanal 7 Haber Maratonu Haberler Gece
    01.30 Atv Canım Ailem Yerli Dizi Gece Yarısı
    02.10 Kanal 1 Komiser Reks Yabancı Sinema Gece
    04.20 Kanal D Denize Hançer Düştü Yerli Sinema Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş