TV'de Bugün 30 Ocak 2010 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 30 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 30 Ocak 2010 Cumartesi konusu TV'de Bugün 30 Ocak 2010 Cumartesi


    06.00 Kanal D Hannah Montana Yabancı Dizi Sabah
    06.00 Discovery American Chopper Belgesel Sabah
    06.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Kurtlar Vadisi Belgesel Sabah

    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah
    06.05 TRT2 Zamanın Tanığı Belgesel Sabah
    06.30 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.35 TRT2 Kültür Penceresi Aktüalite Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    06.50 TRT2 Derin Kökler Aktüalite Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah
    07.00 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    07.00 Show Davetsiz Misafir Yerli Dizi Sabah

    07.00 Fox Why Why Family Çizgi-Film Sabah
    07.00 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanal D Alaaddin:Cafer in Dönüşü Çizgi Sinema Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah

    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.00 N.Geographic Denizanası İstilası Belgesel Sabah
    07.00 TV 8 Plates Aktüalite Sabah

    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Sonic Çizgi-Film Sabah
    07.05 TRT1 İstanbul Sokakları Aktüalite Sabah
    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah

    07.15 24 Güzel Oyun Aktüalite Sabah
    07.20 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Sabah
    07.20 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Sabah
    07.45 Sinema Tv Ölümcül Plan Yabancı Sinema Sabah

    07.50 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah

    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah

    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah
    08.00 Star Mesut Yar la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah
    08.00 Kanaltürk Scooby Hollywooda Çizgi Sinema Sabah
    08.15 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    08.20 Star Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    08.20 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Bir Zamanlar Türkiye Aktüalite Sabah

    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.30 Kanal D Acemi Cadı Yerli Dizi Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.40 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah

    08.40 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Sabah
    09.00 Show VidiVodo Eğlence Sabah
    09.00 Show VidiVodo Eğlence Sabah
    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah

    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 N.Geographic MARVI Hammer Belgesel Sabah
    09.00 TV 8 Gülhanın Galaksi Rehberi Gezi Sabah

    09.05 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 NTV Basın Odası (Tekrar) Tartışma Sabah
    09.10 CNN-TÜRK Trendikon Aktüalite Sabah
    09.10 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah

    09.15 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    09.20 Sinema Tv Kahraman Köpek Balto Yabancı Sinema Sabah
    09.20 Cine-5 Doraca Aktüalite Sabah

    09.30 CNBC-E Back At Barnyard Çizgi-Film Sabah
    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.30 Lig TV Prof.Dr.Burhan Uslu İle Sporcu Sağlığı Spor Programı Sabah

    09.40 Star Pulsar Yerli Dizi Sabah
    09.50 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.55 Atv Selena Yerli Dizi Sabah
    10.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Sabah

    10.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 N.Geographic Vahşi Rusya Belgesel Sabah

    10.00 TV 8 Bay Tahmin (Canlı) Aktüalite Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah

    10.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    10.30 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Sabah
    10.30 Fox Zap Zup (Tekrar) Eğlence Sabah
    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah

    11.00 TRT1 Yol Ver Aktüalite Sabah
    11.00 DreamTV Burası Haftasonu Müzik Programı Sabah
    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    11.00 Lig TV Antalyaspor-Beşiktaş Maç Sabah
    11.10 Habertürk Üniversite Medya (Canlı) Eğitim Sabah
    11.10 TRT2 Alan Razı Satan Razı Aktüalite Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Sabah

    11.15 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    11.45 TRT1 Magazin Özel Magazin Sabah
    11.55 Discovery American Chopper Belgesel Sabah

    12.00 CNBC-E Merlin-Türkçe Yabancı Dizi Öğle
    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    12.00 Star Dekodizayn Aktüalite Öğle
    12.00 DreamTV Coke’n Music Müzik Programı Öğle

    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 TV 8 8.Etap Aktüalite Öğle
    12.00 N.Geographic Kıyamet: İkinci Dünya Savaşı Belgesel Öğle

    12.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Öğle
    12.15 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.15 Atv Kültür Aşı Yemek Programı Öğle

    12.15 Samanyolu Yarınlardan Sorumluyuz Aktüalite Öğle
    12.25 Sinema Tv Alacakaranlık Yabancı Sinema Öğle
    12.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle

    12.45 Lig TV 91.Dakika Spor Programı Öğle
    12.50 Discovery Sipariş Arabalar Belgesel Öğle
    12.53 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 TV 8 Haber Haberler Akşam
    13.00 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 Kanal D Cinemania Aktüalite Öğle
    13.00 Star Çat Kapı Aktüalite Öğle
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle

    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.15 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğle
    13.15 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle
    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle

    13.25 CNN-TÜRK Spor Haberler Öğle
    13.30 TRT1 Bam Teli Aktüalite Öğle
    13.30 Tnt 8 Simple Rules Yabancı Dizi Öğle
    13.35 TRT2 Düşlerle Gelen Aktüalite Öğle

    13.45 Show Özgür Şef Yemek Programı Öğle
    13.45 Cine-5 Yüksek Mil Aktüalite Öğle
    13.45 Discovery Geleceğin İnşası Belgesel Öğleden Sonra
    13.45 Atv Canım Ailem Yerli Dizi Öğle

    13.45 Kanal D Hababam Sınıfı Askerde Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.00 Kanal D Her Eve Lazım Kadın Programı Öğleden Sonra
    14.00 CNBC-E One Tree Hill Yabancı Dizi Öğle
    14.00 Fox Ömre Bedel (Tekrar) Yabancı Dizi Öğle

    14.00 TRT3 Ege Kupası Futbol Final Karşılaşması Maç Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    14.00 Tnt Monk Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 E2 The Jay Leno Show Eğlence Öğleden Sonra

    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.10 Habertürk Fihrist (Canlı) Aktüalite Öğle
    14.10 NTV On Kadın (Tekrar) Aktüalite Öğle

    14.10 Kanaltürk Medyatik (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.15 24 Zararsız Adam Belgesel Öğleden Sonra
    14.20 Star Hayat Sevince Güzel Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Öğleden Sonra

    14.20 Cine-5 Yakın Takip (Tekrar) Magazin Öğle
    14.35 Sinema Tv Pasta Yiyenler Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    14.40 Discovery Mühendislik Harikaları Belgesel Öğleden Sonra
    14.45 Cine-5 Yakın Takip Özel (Tekrar) Magazin Öğleden Sonra

    14.45 TRT3 Limit Yok Spor Programı Öğleden Sonra
    14.45 TV 8 Zeynep Tunuslu ile Alamode Sohbet Öğleden Sonra
    14.50 TRT1 Zirvedekiler Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Öğleden Sonra

    15.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yemek Programı Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    15.00 Tnt Yarım Kalan Saadet Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Top 50 Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.15 Habertürk Teknopark Aktüalite Öğleden Sonra

    15.20 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Öğleden Sonra
    15.25 NTV Prof.Osman Müftüoğlu Yanıtlıyor Aktüalite Öğleden Sonra
    15.35 Discovery X-Makineler Belgesel Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 Komedi Dükkanı Komedi-Kabare Öğleden Sonra

    15.55 TRT1 Kırmızı Işık Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV İkiye Bir Spor Programı Öğleden Sonra

    16.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 TRT3 Futbol Arşivi Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra

    16.10 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra
    16.10 Atv Adanalı Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.10 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra
    16.15 Fox Silici Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    16.15 24 Reel Sektör Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu (Tekrar) Gezi Öğleden Sonra
    16.30 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.30 Kanal D Geniş Aile Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.40 Cine-5 Full Ekran (Tekrar) Aktüalite Akşam Üstü
    16.40 Star İhanet Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Akşam Üstü
    16.45 TV 8 Yonca Ebuzziya nın Çizgisi Aktüalite Akşam Üstü

    17.00 N.Geographic Yüzyılın Atılımları Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Discovery Görgü Tanığı Belgesel Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.05 TRT2 Güneşin İzinde Aktüalite Akşam Üstü

    17.10 TRT1 Müzik Sefası Müzik Programı Akşam Üstü
    17.10 NTV Futbol Mundıal Spor Programı Akşam Üstü
    17.10 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü
    17.10 Sinema Tv Görevimiz Tehlike 3 Yabancı Sinema Akşam Üstü

    17.15 Lig TV Bordo Mavi Spor Programı Akşam Üstü
    17.20 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 TRT3 Uluslararası Vehbi Emre Güreş Turnuvası Spor Programı Akşam Üstü
    17.30 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam Üstü

    17.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam
    17.45 TV 8 Salı Sefası Eğlence Akşam
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam Üstü

    [​IMG]


    18.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Tnt Joy Lucik Kulübü Yabancı Sinema Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Akşam

    18.00 Discovery Ardi nin Bulunuşu Belgesel Akşam Üstü
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.00 TRT2 Haber Haberler Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Akşam
    18.15 24 Küresel Oyun Tartışma Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.25 TRT2 Az Politik Aktüalite Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Atv Atv Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.45 DreamTV Top 50 Müzik Programı Akşam

    19.00 TRT3 Olimpik Magazin Spor Programı Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Diyarbakırspor-Trabzonspor (Canlı) Maç Prime-time
    19.00 N.Geographic Rescue Ink Belgesel Prime-time

    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Star Star Haber Haberler Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time

    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.05 Habertürk Basın Kulübü (Tekrar) Tartışma Prime-time
    19.15 TRT2 Yeni Bir Hayat Aktüalite Prime-time
    19.20 Sinema Tv Sevgilimin Kazara Bu Dünyadan Göçmüş Eski Nişanlısıyla Tanıştığım Gün Yabancı Sinema Prime-time

    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.30 TRT2 Açık Kitap Aktüalite Prime-time
    19.30 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Prime-time
    19.30 Fox Bez Bebek (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time

    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Prime-time
    19.30 NTV BBC Türkçe Belgesel Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.45 TRT1 Büyük Şehir Yabancı Sinema Prime-time
    19.45 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Prime-time
    19.45 Kanaltürk Koca Bebek Joe Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time

    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    20.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Prime-time

    20.00 CNBC-E Without a Trace Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Atv Bir Şarkısın Sen Yarışma Prime-time
    20.00 Star İhanet Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Prime-time

    20.00 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Gece
    20.00 TRT2 Herşey Hakkında Aktüalite Prime-time
    20.00 24 Haber Haberler Prime-time
    20.00 E2 Later With Jools Holland Eğlence Prime-time

    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.10 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Prime-time
    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.25 Cine-5 Medusa Darbesi Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Prime-time

    21.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Trendikon Aktüalite Prime-time
    21.00 Sinema Tv Hayalet Şehir Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 NTV Sporting - Barcelona (Canlı) Maç Prime-time

    21.00 Kanal 7 Mahmut Tuncer Show Eğlence Prime-time
    21.00 Lig TV 91.Dakika (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 N.Geographic Deli Maceralar Belgesel Prime-time
    21.00 E2 The Tudors Yabancı Dizi Gece

    21.10 TRT2 Alev Alatlı İle Hadi Baştan Alalım Aktüalite Prime-time
    21.15 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Prime-time
    21.15 24 Araba Sevdası Spor Programı Prime-time
    21.15 Tnt Umut Dalgaları Yabancı Sinema Prime-time

    21.30 Samanyolu Kırık Kalpler Yerli Dizi Prime-time
    21.30 TRT3 Ring Spor Programı Prime-time
    21.30 Fox Suçlu Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 TRT1 Stadyum Cumartesi Spor Programı Prime-time

    22.00 TRT2 Ninni Aktüalite Prime-time
    22.00 CNBC-E Ghost Whısperer Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 Discovery Amerikan Kerestecileri Belgesel Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    22.00 N.Geographic Yalnız Gezegen Belgesel Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 E2 Dexter Yabancı Dizi Prime-time
    22.05 Habertürk Ht Kulüp (Yeni Bölüm) Aktüalite Prime-time

    22.15 TRT3 Spor Deyince Spor Programı Prime-time
    22.15 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time
    22.15 Star Gülmek Yasak Yarışma Prime-time
    22.20 TRT1 Ferhat Göçer İle (Canlı) Müzik Programı Gece

    22.20 CNN-TÜRK Afişe Takılanlar Aktüalite Prime-time
    22.30 DreamTV Punkart Müzik Programı Prime-time
    22.30 Kanaltürk Fakülte Yabancı Sinema Gece
    22.40 Cine-5 Ali Eyüboğlu İle Senin Hikayen Sohbet Prime-time

    22.45 TV 8 Bir Yıldız Masalı Sohbet Prime-time
    22.55 Sinema Tv Tabut Yabancı Sinema Gece
    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece
    23.00 Lig TV Diyarbakırspor-Trabzonspor Maç Gece

    23.00 N.Geographic Parmaklıkların Ardında Belgesel Gece
    23.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 Discovery Time Warp Belgesel Prime-time

    23.00 Kanal D Disko Kralı Eğlence Gece
    23.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
    23.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Gece

    23.10 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Aktüalite Gece
    23.15 TRT2 Can Veren Pervaneler Aktüalite Gece
    23.15 Fox Beast of The East Spor Programı Gece
    23.30 Show Teksas Katliamı Yabancı Sinema Gece

    23.30 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece
    23.50 Cine-5 Dizi Magazin (Canlı) Magazin Gece

    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 E2 The Tudor Yabancı Dizi Gece
    00.05 Fox Beast Of The Best (Canlı) Spor Programı Gece Yarısı
    00.05 CNBC-E Hung Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.10 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Gece
    00.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 Tnt Sugababes Konser Gece
    00.30 24 Kırmızı Halı Aktüalite Gece Yarısı

    00.30 Star Savaş Sanatı Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.30 Atv Unutulmaz Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.35 Sinema Tv Skor Peşinde Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.40 Cine-5 Memleket Meselesi Aktüalite Gece Yarısı

    00.45 Kanaltürk Berrin'le Gecenin Rengi Talk Show Gece Yarısı
    01.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    01.00 TV 8 Temiz Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 Show Eve Giden Yol Yabancı Sinema Gece Yarısı

    01.00 CNBC-E Family Guy Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.10 NTV On Kadın (Tekrar) Aktüalite Gece Yarısı
    02.30 Fox Ahmet Çakar’la Şansa Bak Yarışma Gece Yarısı
    03.30 Kanal D Korkusuz Yabancı Sinema Gece Yarısı
    05.00 Kanal D Annem Yerli Dizi Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş