TV'de Bugün 30 Nisan 2010 Cuma

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 30 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 30 Nisan 2010 Cuma konusu TV'de Bugün 30 Nisan 2010 Cuma

    06.00 N.Geographic Canavar Balık Belgesel Sabah
    06.00 Movie Smart Kayıp Brendan Yabancı Sinema Sabah
    06.00 Tnt Looney Tunes Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Gülbeyaz Yerli Dizi Sabah

    06.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah
    06.00 Cine-5 Macera Peşinde Çizgi-Film Sabah
    06.00 D Çocuk Jakers Çizgi-Film Sabah
    06.00 Yeşilçam Smart Sevginin Böylesi Yerli Sinema Sabah

    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.15 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Sabah
    06.20 Cine-5 Mozart Çizgi-Film Sabah
    06.30 Max Smart Aynalı Tahir Yerli Dizi Sabah

    06.30 Bloomberg HT İlk Söz Aktüalite Sabah
    06.30 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Sabah
    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah
    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah

    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Tnt Garfıeld Çizgi-Film Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
    06.40 Star Dr. Öz Show Sağlık Sabah

    06.45 Kanal D Asi Yerli Dizi Sabah
    06.45 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
    07.00 Habertürk Uyandırma Servisi Haberler Sabah
    07.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah

    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    07.00 Tnt Secret Saturday Çizgi-Film Sabah
    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah
    07.00 Animal Planet Yaban Yaşam SOS Belgesel Sabah

    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 Cine-5 Farklı Bir Gün (Canlı) Aktüalite Sabah
    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah

    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah
    07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    07.00 N.Geographic Balıkçılık Serüvenleri Belgesel Sabah
    07.00 Discovery Hünerli Makineler Belgesel Sabah

    07.00 TRT HABER Sabah Ana Haber Haberler Sabah
    07.05 Sinema Tv Amerikan Güzeli Yabancı Sinema Sabah
    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah

    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.30 Fox Çalar Saat Haberler Sabah
    07.30 Universal Channel Keşfedilmemiş Yerler Yabancı Sinema Sabah
    07.30 Max Smart Yangın Ayşe Yerli Dizi Sabah

    07.30 Yeşilçam Smart Kader Bu Yerli Sinema Sabah
    07.35 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.45 Kanal D Sihirli Annem Yerli Dizi Sabah
    07.50 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni Belgesel Sabah

    07.55 Discovery En Üstün Motosiklet Belgesel Sabah
    07.58 TRT3 TRT-GAP Haberler Sabah
    08.00 Movie Smart İki Haftalık Patron Yabancı Sinema Sabah
    08.00 Star Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor Sohbet Sabah

    08.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    08.00 Max Smart Bizim Aile Yerli Dizi Sabah
    08.00 TRT HABER Sabah Haber Gazete Haberler Sabah
    08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah

    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.20 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Sabah
    08.30 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.30 D Çocuk Postacı Pat Çizgi-Film Sabah

    08.30 TV 8 Erkan Tan’la Başkent'ten Aktüalite Sabah
    08.30 D Spor Tenis Aktif Spor Programı Sabah
    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    08.40 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah

    08.45 Kanaltürk Sağlıklı Bir Gün Sağlık Sabah
    08.45 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah
    09.00 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah

    09.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    09.00 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    09.00 Cine-5 Sabrina Yabancı Dizi Sabah
    09.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 D Çocuk Futbolcu Çocuklar Çizgi-Film Sabah

    09.00 Bloomberg HT Yatırım Bülteni Ekonomi Sabah
    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    09.00 Max Smart Bütün Çocuklarım Yerli Dizi Sabah
    09.00 Yeşilçam Smart Yapışık Kardeşler Yerli Sinema Sabah

    09.05 Sinema Tv Kanunsuz Teklif Yabancı Sinema Sabah
    09.10 Universal Channel McLeod'un Kızları Yabancı Dizi Sabah
    09.10 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah
    09.10 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah

    09.10 TRT1 Yedi Numara Yerli Dizi Sabah
    09.15 TRT HABER Ekonomi Ajandası Ekonomi Sabah
    09.15 24 Piyasalar Ve Göstergeler Ekonomi Sabah
    09.15 Discovery Mythbusters Belgesel Sabah

    09.20 Kanal 7 Nur Ertürk'le Her Sabah Sohbet Sabah
    09.30 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
    09.30 Show Herkes İçin Sağlık Sağlık Sabah
    09.35 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah

    09.45 Kanaltürk Bugün Ne Pişirsem? Yemek Programı Sabah
    09.45 Cine-5 Emine Beder'le Afiyet Olsun Yemek Programı Sabah
    09.50 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah

    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    10.00 Universal Channel Midsomer Cinayetleri Yabancı Dizi Sabah
    10.00 Movie Smart İyi Alman Yabancı Sinema Sabah

    10.00 Star Papatyam Yerli Dizi Sabah
    10.00 Bloomberg HT Sıcağı Sıcağına Ekonomi Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah
    10.05 TRT1 Günbegün Aktüalite Sabah

    10.05 Habertürk Haber Sahası Haberler Sabah
    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
    10.10 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah
    10.15 TRT HABER Sağlıklı Günler Sağlık Sabah

    10.15 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Sabah
    10.30 Tnt Türk Filmi Yerli Sinema Sabah
    10.30 D Spor Günaydın Spor (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.30 TV 8 Ebruli Sağlık Sabah

    10.30 Fox Aşkın Gölgesinde Yabancı Dizi Sabah
    10.30 Max Smart Genco Yerli Dizi Sabah
    10.40 Yeşilçam Smart Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    10.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah

    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah
    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Sinema Tv Who Yabancı Sinema Sabah

    11.00 N.Geographic Yüzyılın Atılımları Belgesel Sabah
    11.00 Bloomberg HT Risk Yönetimi Ekonomi Sabah
    11.00 Cine-5 Anne Olunca Anladım (Canlı) Aktüalite Sabah
    11.10 Yeşilçam Smart Kuvvetin Ötesi Yerli Sinema Sabah

    11.10 24 Günün Manşeti Haberler Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah
    11.10 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah
    11.15 TRT HABER Bakış:Kariyer ve İş Rehberi Aktüalite Sabah

    11.30 Show Doktorlar (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.30 Fox Su Gibi (Canlı) Kadın Programı Sabah
    11.30 Animal Planet Miami Hayvan Koruma Polisi Belgesel Sabah
    11.30 DreamTV 10 Dakika Ara Müzik Programı Sabah

    11.30 Bloomberg HT HT Ekonomi Soruyor Ekonomi Sabah
    11.30 Kanal D 3-2-1 Pişir Yarışma Sabah
    11.40 Universal Channel Düğün Dileği Yabancı Sinema Sabah
    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah

    12.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğle
    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle
    12.00 Movie Smart Yenilmez 2 Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle

    12.00 Lig TV Avrupa’dan Futbol (İngiltere) Spor Programı Öğle
    12.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Öğle
    12.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Öğle
    12.00 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle

    12.00 Kanaltürk Bizim Evin Halleri Yerli Dizi Öğle
    12.00 TRT HABER Öğle Ana Haber Haberler Öğle
    12.00 D Çocuk Çirkin Patito Çizgi-Film Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Bugün Haberler Öğle

    12.30 TV 8 Ekosantrik Aktüalite Öğle
    12.30 Bloomberg HT Soru Cevap Aktüalite Öğle
    12.30 Cine-5 Öğle Arası (Canlı) Haberler Öğle
    12.30 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Öğle

    12.30 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    12.30 24 2. Moderatör - Remziye Demirkol Haberler Öğle
    12.30 D Spor Euro Football Spor Programı Öğle
    12.50 D Spor Haber Haberler Öğle

    12.50 Atv Selena Yerli Dizi Öğle
    12.55 Discovery Fabrikasyon Belgesel Öğle
    13.00 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
    13.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    13.00 Max Smart Son Bahar Yerli Dizi Öğle
    13.00 D Spor WTA Andulicia Spor Programı Öğle
    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Animal Planet Hayvan Kurtarma Belgesel Öğle

    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle
    13.00 NTV Öğle Bülteni Haberler Öğle
    13.00 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Kadın Programı Öğle
    13.00 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 N.Geographic Canavar Balık Belgesel Öğle
    13.10 TRT HABER 45 Dakika Aktüalite Öğle

    13.10 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    13.15 Sinema Tv Güneşteki Yerim Yabancı Sinema Öğle
    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
    13.20 Universal Channel McLeod'un Kızları Yabancı Dizi Öğle

    13.30 Lig TV Centilmen Lig Spor Programı Öğle
    13.30 Show Gün Ortası Haberler Öğle
    13.30 TRT1 Çeyiz Show Aktüalite Öğle
    13.30 Kanal D Ne Yapmalı? Kadın Programı Öğleden Sonra

    13.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.58 TRT3 TRT-3 'e Geçiş Advertorial Öğle
    14.00 TRT3 FIFA 2010 Spor Programı Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Yaşama Sevinci Aktüalite Öğle

    14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra
    14.00 Movie Smart İkimizin Hikayesi Yabancı Sinema Öğle
    14.00 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle
    14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra

    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle
    14.00 Kanal 7 İkbal'le Şifalı Yemekler Kadın Programı Öğle
    14.00 Tnt You Are My Life Yabancı Dizi Öğle

    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    14.00 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Öğle
    14.05 Bloomberg HT Kobi Gündemi Ekonomi Öğle
    14.10 Universal Channel Foyle'un Savaşı Yabancı Dizi Öğle

    14.15 Discovery Miami Ink Belgesel Öğle
    14.30 D Çocuk Formula X Çizgi-Film Öğleden Sonra
    14.30 Yeşilçam Smart Hasret Acısı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.30 Bloomberg HT Akııllı Para Ekonomi Öğle

    14.45 Animal Planet İskoçya Yabani Hayvanlara Yardım Derneği Belgesel
    Öğleden Sonra
    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Mavi Ay Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
    15.00 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Benim Yemeğim Gibisi Yok! Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 TV 8 Günde 8 Aktüalite Öğleden Sonra

    15.00 Bloomberg HT Emlak Rehberi Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Bugün Haberler Öğleden Sonra

    15.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra
    15.10 Discovery Mythbusters Belgesel Öğleden Sonra
    15.10 Cine-5 Biz Bize (Canlı) Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Sinema Tv Charlie Wilson’un Savaşı Yabancı Sinema Öğleden
    Sonra

    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra
    15.15 Kanaltürk Sibel Alem Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.20 Max Smart Smart Kültür Sanat Kültür Sanat Öğleden Sonra
    15.30 Yeşilçam Smart Bir Aşkın Bittiği Yer Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.30 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Öğleden Sonra
    15.50 D Çocuk Rupert ve Arkadaşları Çizgi-Film Öğleden Sonra
    15.50 Universal Channel Acımasız Kalpler Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 Movie Smart İyi Geceler İyi Şanslar Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    16.00 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.00 CNN-TÜRK Haber Havuzu Haberler Öğleden Sonra
    16.00 24 3. Moderatör-Ahu Tanrıkulu Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Home Improvement Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Öğleden
    Sonra
    16.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra

    16.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Öğleden Sonra
    16.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü
    16.05 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğleden Sonra

    16.05 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra
    16.15 TRT3 Mavi Tutku Spor Programı Öğleden Sonra
    16.15 Lig TV Avrupa’dan Futbol (Hollanda) Spor Programı Öğleden Sonra
    16.20 Cine-5 Sağlıklı Yaşam (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra

    16.20 TRT1 Denizler İmparatoru Belgesel Öğleden Sonra
    16.30 Bloomberg HT Son Saat Ekonomi Akşam Üstü
    16.30 D Çocuk Çirkin Patito Çizgi-Film Akşam Üstü
    16.30 Fox Benimle Eğlenir misin? (Canlı) Eğlence Öğleden Sonra

    16.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Öğleden Sonra
    16.30 Star Küçük Kadınlar Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.45 Samanyolu Aile Mahkemesi Aktüalite Akşam Üstü
    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 Animal Planet İngiltere'nin En Kötü Ev Hayvanları Belgesel Akşam
    Üstü
    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü

    17.00 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Kongo'nun Gizemli Balığı Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü

    17.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam Üstü
    17.05 Sinema Tv Alacakaranlık Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü

    17.15 TRT HABER Ekonomi Ajandası Ekonomi Akşam Üstü
    17.20 Max Smart Doktorum Sağlık Akşam Üstü
    17.30 D Çocuk Pet Pals Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.30 Bloomberg HT Günün Yorumu Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Özetleri Spor Programı
    Akşam Üstü
    17.30 CNBC-E Para Durumu Ekonomi Akşam Üstü
    17.30 Lig TV Var mısın İddiaya? (Canlı) Spor Programı Akşam Üstü
    17.30 Universal Channel Monk : Bay Monk Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.45 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Akşam
    17.45 Cine-5 Ninja Kaplumbağalar Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.50 TRT1 Bir Zahmet Eğlence Akşam Üstü
    17.50 Movie Smart Yenilmez 2 Yabancı Sinema Akşam

    [​IMG]


    18.00 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Akşam
    18.00 D Spor AEVL - FB - Ziraat Bankası (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.00 Tnt Türk Filmi Yerli Sinema Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    18.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam
    18.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Akşam

    18.00 TV 8 Şöhret Yolunda Yabancı Dizi Akşam
    18.00 D Çocuk Tracey Çizgi-Film Akşam
    18.10 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam
    18.15 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 DreamTV Avrupa 20 Müzik Programı Akşam
    18.20 Universal Channel NYC Hazırlık Yabancı Dizi Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.30 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam
    18.30 TRT3 Süper Spor Spor Programı Akşam
    18.30 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Akşam

    18.35 Cine-5 Kahkaha Makinası Komedi-Kabare Akşam
    18.45 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam
    18.50 Yeşilçam Smart Korkunç Şüphe Yerli Sinema Akşam
    18.55 TRT1 Hava Durumu Haberler Prime-time

    18.55 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Akşam
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    19.00 TV 8 Dikkat Şahan Çıkabilir Komedi-Kabare Prime-time

    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 TRT3 Dünya Ralli Şampiyonası -İstanbul Spor Programı Prime-time

    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 Max Smart Vay Anam Vay Yerli Dizi Akşam
    19.00 E2 Ellen Show Eğlence Prime-time

    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 Bloomberg HT Ana Haber Haberler Akşam
    19.10 Universal Channel Anasının Kuzusu Yabancı Dizi Prime-time
    19.10 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Prime-time

    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam
    19.20 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Prime-time
    19.20 Sinema Tv Bir Çılgının İçinde Yabancı Sinema Prime-time
    19.30 Movie Smart Hollywood Hikayeleri Aktüalite Prime-time

    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
    19.30 Max Smart Aşk Her Yaşta Yerli Dizi Prime-time
    19.30 NTV Yorum Farkı (Canlı) Tartışma Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time

    19.30 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Prime-time
    19.30 TRT HABER Söz Millette Aktüalite Prime-time
    19.35 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.45 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Prime-time

    19.45 Kanaltürk Yeni Nesil Ajan Yabancı Sinema Prime-time
    19.45 Lig TV Vatandaş Ne Diyor? Spor Programı Prime-time
    19.50 Samanyolu Kollama Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Prime-time
    20.00 Yeşilçam Smart Toto Kralı Yerli Sinema Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Tayfun Avcıları Belgesel Prime-time

    20.00 DreamTV Dans@ Müzik Programı Prime-time
    20.00 Lig TV Santraya Doğru (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.00 CNBC-E Smallville (Tekrar) Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 TRT3 Pota Spor Programı Prime-time

    20.00 NTV Tadı Damağımda Yemek Programı Prime-time
    20.00 Atv Gönülçelen Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Show Türk Malı (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Star Extra Extra Small Yarışma Prime-time

    20.00 TRT1 Hicran Yarası Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Tnt Babalık Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time

    20.00 Movie Smart Güzel Dedektif Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Universal Channel Kesişen Yollar Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
    20.05 Habertürk Öteki Gündem (Canlı) Tartışma Prime-time

    20.10 TRT HABER Stratejik Akıl Tartışma Prime-time
    20.15 Kanal D Hanımın Çiftliği Yerli Dizi Prime-time
    20.30 Fox Wwe Smackdown Spor Programı Gece
    20.30 Discovery Fabrikasyon Belgesel Prime-time

    20.30 D Çocuk Toopy ve Binoo Çizgi-Film Prime-time
    20.45 Animal Planet Yaban yakınlaşmalar ? kurgusuz!: Umulmadık
    Kahramanlar Belgesel Prime-time
    20.45 Cine-5 Otoyol 60 Yabancı Sinema Prime-time
    20.45 24 Kafa Dengi Aktüalite Prime-time

    21.00 E2 Without a Trace Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Sinema Tv Kaza Kurşunu Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 CNBC-E ER Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 NTV 0-100 Aktüalite Prime-time

    21.00 N.Geographic Yerlilerle Tanışın ABD Belgesel Prime-time
    21.10 Yeşilçam Smart Antepli Yerli Sinema Prime-time
    21.15 TV 8 Çete Komedi-Kabare Prime-time
    21.30 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time

    21.30 Fox WWE Raw Spor Programı Prime-time
    21.30 CNN-TÜRK Her Gün Cuma Olsa Aktüalite Prime-time
    21.30 D Çocuk Formula X Çizgi-Film Prime-time
    21.30 TRT HABER Ana Haber Haberler Prime-time

    21.40 Universal Channel Yeni Öğrenci Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 TRT1 Zoraki Başkan Yerli Dizi Prime-time
    21.45 Animal Planet İnsan Avı: Savananın Yırtıcıları Belgesel Prime-time
    21.50 Bloomberg HT Bloomberg Kulüp Aktüalite Prime-time

    22.00 N.Geographic Korsan Avcıları Belgesel Prime-time
    22.00 TRT3 Hentbol Erk.Gelibolu Turnuvası Spor Programı Prime-time
    22.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece
    22.00 Movie Smart 300 Spartalı Yabancı Sinema Gece

    22.00 D Spor 5.Set (Canlı) Spor Programı Gece
    22.00 CNBC-E The Kıllıng Floor Yabancı Sinema Gece
    22.00 Habertürk 1 Gün Haberler Prime-time
    22.00 Discovery Mega Mühendislik Projeleri: Tek Kişilik Araçlar Belgesel
    Prime-time

    22.15 Tnt Lipstick Jungle Yabancı Dizi Prime-time
    22.15 Kanaltürk Ne Yaptığını Hala Biliyorum Yabancı Sinema Prime-time
    22.15 DreamTV Yıldızlı 5 Müzik Programı Gece
    22.25 TRT HABER Futbol Eksperi Spor Programı Prime-time

    22.30 TV 8 Gülhan'ın Galaksi Rehberi Gezi Prime-time
    22.30 Lig TV Yirmi Bir (21) Spor Programı Gece
    22.30 Animal Planet Houston Hayvan Koruma Polisi: Appaloosa Kısrakları
    Belgesel Prime-time
    22.30 Fox Fox On Ana Haber Haberler Prime-time

    22.30 D Çocuk Ejder Avcıları Çizgi-Film Gece
    22.40 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Gece
    22.45 Show Kuzeyin Oğlu - Volkan Konak Eğlence Prime-time
    23.00 Bloomberg HT Amerika Kapanış Ekonomi Gece

    23.00 Fox Sensiz Yaşayamam Yerli Dizi Gece
    23.00 Star Ateşe Yürümek Yerli Dizi Prime-time
    23.00 Atv Samanyolu Yerli Dizi Gece
    23.00 TRT HABER Dünya Postası Tartışma Gece

    23.00 N.Geographic 2012: Son Kehanet Belgesel Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 24 Moderatör Gece-Fuat Kozluklu Haberler Gece
    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece

    23.00 D Çocuk Kapanış Advertorial Gece
    23.00 Max Smart Zelihanın Gözleri Yerli Dizi Gece
    23.05 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Sohbet Gece
    23.10 Habertürk Basın Kulübü (Canlı) Tartışma Gece

    23.15 Cine-5 Dizi Magazin Magazin Prime-time
    23.15 TV 8 Sinema Dünyası Aktüalite Gece
    23.15 Sinema Tv Ölüm Toprağın Altında Yabancı Sinema Gece
    23.20 Universal Channel Gözün Doysun! Yabancı Sinema Gece

    23.20 Bloomberg HT İkonoskop Aktüalite Gece
    23.30 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Gece
    23.30 TRT1 İleri Üçlü Spor Programı Gece
    23.30 Kanal 7 İskele Sancak Tartışma Gece

    23.30 NTV 10 Kadın (Canlı) Sohbet Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 Kanal D Beyaz Show Talk Show Gece
    23.30 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Gece

    23.30 D Spor Haber Haberler Gece
    23.30 NTV Canlı Gaste Spor Spor Programı Gece
    23.35 Cine-5 Dizi Magazin Özel Magazin Gece
    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece

    00.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Gece Yarısı
    00.00 Kanaltürk Kutsi İle Bambaşka Müzik Programı Gece Yarısı
    00.00 Fantasy Fantasy Preview Erotik Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Gece Yarısı

    00.00 Movie Smart 16 Blok Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.20 Fantasy Linsey Dawn Mckenzie I'm Back 4 Erotik Gece Yarısı
    00.30 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 Max Smart Yangın Ayşe Yerli Dizi Gece Yarısı

    00.45 Fantasy Dirty Little Pig Tales 3 Erotik Gece Yarısı
    00.50 Fantasy Lesbo Teen Initiation 3 Erotik Gece Yarısı
    00.50 Sinema Tv Aynalar Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 CNBC-E Smallville (Tekrar) Yabancı Dizi Gece Yarısı

    01.10 Star Karanlık Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.15 Fox Kürşat Başar’la Talk Show Gece Yarısı
    01.15 Fantasy It's A Girl Thing 3 Erotik Gece Yarısı
    01.15 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Gece Yarısı

    01.20 Atv Unutulmaz Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.30 Show Yemekteyiz Yarışma Gece Yarısı
    01.35 Fantasy Wriggle & Pout 2/3 Erotik Gece Yarısı
    01.50 Fantasy Maskerade 3 Erotik Gece Yarısı

    02.00 Movie Smart Fair Play Yabancı Sinema Gece Yarısı
    02.10 Fantasy Demetri's Hotel 4 Erotik Gece Yarısı
    02.30 Fantasy The Vampires 2 Erotik Gece Yarısı
    02.45 Fantasy Wriggle & Pout 2 Erotik Gece Yarısı

    03.00 Fantasy Zombie Nation 2 Erotik Gece Yarısı
    03.00 Kanal D Bizim Kız Yerli Sinema Gece Yarısı
    03.10 Fantasy Poker Ass 5 Erotik Gece Yarısı
    03.25 Fantasy British Hotel Bitches 1 Erotik Gece Yarısı

    04.30 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
    05.15 Kanal D Annem Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş