TV'de Bugün 30 Mart 2010 Salı

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 30 Mart 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 30 Mart 2010 Salı konusu TV'de Bugün 30 Mart 2010 Salı

    06.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Sabah
    06.00 Tnt Looney Tunes Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Gülbeyaz Yerli Dizi Sabah
    06.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah

    06.30 Tnt Garfıeld Çizgi-Film Sabah
    06.30 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Sabah
    06.30 Sinema Tv Teklif Yabancı Sinema Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah

    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah
    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Bloomberg HT İlk Söz Aktüalite Sabah

    06.40 Star Dr. Öz Show Sağlık Sabah
    06.45 Kanal D Asi Yerli Dizi Sabah
    06.45 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah

    07.00 Habertürk Uyandırma Servisi Haberler Sabah
    07.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah
    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah

    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah
    07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    07.00 N.Geographic En Zorlu Tamirler Belgesel Sabah
    07.00 Tnt Secret Saturday Çizgi-Film Sabah

    07.00 TRT HABER Haber+Spor Haberler Sabah
    07.00 Fox Aşkın Gölgesinde Yabancı Dizi Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 Cine-5 Farklı Bir Gün (Canlı) Aktüalite Sabah

    07.00 Discovery Discovery Project Earth: Havadan Karbon Belgesel Sabah
    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah

    07.35 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.45 Kanal D Sihirli Annem Yerli Dizi Sabah
    07.55 Discovery Hurdadan Harikaya: Chevrolet El Camino Belgesel Sabah
    07.58 TRT3 TRT-GAP Haberler Sabah

    08.00 Star Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor Sohbet Sabah
    08.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    08.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    08.00 Fox Çalar Saat Haberler Sabah

    08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah
    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    08.30 TV 8 Erkan Tan’la Başkent'ten Aktüalite Sabah

    08.30 Sinema Tv Düş Yakamızdan Yabancı Sinema Sabah
    08.30 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.40 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah
    08.45 Kanaltürk Sağlıklı Bir Gün Sağlık Sabah

    08.45 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
    08.50 Discovery Yenileme: SEMA-Külüstürden Süper Arabaya Belgesel Sabah
    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah
    09.00 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah

    09.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    09.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    09.00 Cine-5 Sabrina Yabancı Dizi Sabah
    09.00 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Sabah
    09.00 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Sabah
    09.00 Bloomberg HT Yatırım Bülteni Ekonomi Sabah

    09.10 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah
    09.10 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah
    09.10 TRT1 Yedi Numara Yerli Dizi Sabah
    09.15 24 Piyasalar Ve Göstergeler Ekonomi Sabah

    09.20 TRT HABER Dış Basın Kültür Sanat Sabah
    09.20 Kanal 7 Nur Ertürk'le Her Sabah Sohbet Sabah
    09.30 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
    09.30 TRT HABER Ekogün Ekonomi Sabah

    09.35 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah
    09.45 Discovery Time Warp: Yol Bisikleti Belgesel Sabah
    09.45 Cine-5 Emine Beder'le Afiyet Olsun Yemek Programı Sabah
    09.45 Kanaltürk Bugün Ne Pişirsem? Yemek Programı Sabah

    09.50 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    10.00 N.Geographic En Büyük Dizaynlar Belgesel Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Kültür Sanat Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah

    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 Bloomberg HT Sıcağı Sıcağına Ekonomi Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah
    10.00 Star Papatyam Yerli Dizi Sabah

    10.05 Habertürk Haber Sahası Haberler Sabah
    10.05 TRT1 Günbegün Aktüalite Sabah
    10.10 Discovery Mythbusters: Adam Atan Mancınık Belgesel Sabah
    10.10 Sinema Tv Yeşil Dev Yabancı Sinema Sabah

    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
    10.28 TRT3 TRT-3 'e Geçiş Advertorial Sabah
    10.30 TRT3 TBMM-TV Advertorial Sabah
    10.30 TV 8 Ebruli Sağlık Sabah

    10.30 Tnt Türk Filmi Yerli Sinema Sabah
    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah
    10.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    11.00 Bloomberg HT Risk Yönetimi Ekonomi Sabah

    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Cine-5 Anne Olunca Anladım (Canlı) Aktüalite Sabah
    11.00 DreamTV Lirix Müzik Programı Sabah

    11.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş: Sierra Nevada Belgesel Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah
    11.10 24 Günün Manşeti Haberler Sabah
    11.10 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah

    11.20 TRT HABER Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    11.30 Kanal D 3-2-1 Pişir Yarışma Sabah
    11.30 Fox Su Gibi (Canlı) Kadın Programı Sabah
    11.30 Bloomberg HT HT Ekonomi Soruyor Ekonomi Sabah

    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
    12.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir: 16. Bölüm Belgesel Öğle
    12.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Öğle
    12.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle

    12.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğle
    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle
    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
    12.00 N.Geographic Efsane mi, Gerçek mi? Belgesel Öğle

    12.00 Lig TV Galatasaray-Fenerbahçe Maç Öğle
    12.00 Kanaltürk Bizim Evin Halleri Yerli Dizi Öğle
    12.00 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Bugün Haberler Öğle

    12.15 TRT HABER Spor Haberler Öğle
    12.30 24 2. Moderatör - Remziye Demirkol Haberler Öğle
    12.30 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    12.30 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Öğle

    12.30 TV 8 Ekosantrik Aktüalite Öğle
    12.30 NTV Doğru Tercih Eğitim Öğle
    12.30 Bloomberg HT Soru Cevap Aktüalite Öğle
    12.30 Cine-5 Öğle Arası (Canlı) Haberler Öğle

    12.35 Sinema Tv Uygunsuz Gerçek Yabancı Sinema Öğle
    12.50 Kanal 1 Kenan Erçetingöz le Akşam Keyfi Magazin Öğle
    12.50 Atv Selena Yerli Dizi Öğle
    12.55 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğle

    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.00 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Kadın Programı Öğle
    13.00 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle

    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
    13.10 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
    13.30 Show Gün Ortası Haberler Öğle

    13.30 Kanal D Ne Yapmalı? Kadın Programı Öğleden Sonra
    13.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.30 TRT1 Çeyiz Show Aktüalite Öğle
    13.35 TRT HABER Hayat Akarken Aktüalite Öğle

    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra
    14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra
    14.00 DreamTV 4x4 Müzik Programı Öğle

    14.00 N.Geographic En Zorlu Tamirler Belgesel Öğleden Sonra
    14.00 TV 8 Komedi Dükkanı Komedi-Kabare Öğle
    14.00 Tnt You Are My Life Yabancı Dizi Öğle
    14.00 Kanal 7 İkbal'le Şifalı Yemekler Kadın Programı Öğle

    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
    14.00 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle
    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle
    14.05 Bloomberg HT Kobi Gündemi Ekonomi Öğle

    14.15 Discovery American Chopper Belgesel Öğleden Sonra
    14.15 Sinema Tv Seni O Kadar Çok Sevdim Ki Yabancı Sinema Öğle
    14.30 Bloomberg HT Akııllı Para Ekonomi Öğle
    14.45 TRT HABER İşitme Engelliler Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    15.00 Tnt Mavi Ay Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra

    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.00 Bloomberg HT Emlak Rehberi Aktüalite Öğleden Sonra

    15.10 Cine-5 Biz Bize (Canlı) Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Discovery Prototipini Yap: Trafik Tıkayan Kamyon Belgesel Öğleden Sonra
    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra
    15.15 Kanaltürk Sibel Alem Kadın Programı Öğleden Sonra

    15.15 TV 8 Evrim Akın'la Uzman Avı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Bugün Özel Haberler Öğleden Sonra
    15.30 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Öğleden Sonra
    15.30 Lig TV Avrupa’dan Futbol Spor Programı Öğleden Sonra

    16.00 24 3. Moderatör-Ahu Tanrıkulu Haberler Öğleden Sonra
    16.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Home Improvement Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü

    16.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğleden Sonra

    16.05 Discovery Mythbusters Belgesel Akşam Üstü
    16.05 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra
    16.10 CNN-TÜRK Paranın İzi Ekonomi Öğleden Sonra
    16.15 Sinema Tv Bilimkurgu Çocukları Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    16.15 Fox Benimle Eğlenir misin? (Canlı) Eğlence Öğleden Sonra
    16.15 TV 8 Günde 8 Aktüalite Öğleden Sonra
    16.20 TRT1 Denizler İmparatoru Belgesel Öğleden Sonra
    16.30 CNN-TÜRK Sait Gürsoy'la Başarıya Doğru Aktüalite Öğleden Sonra

    16.30 Cine-5 Hayat Budur Sağlık Öğleden Sonra
    16.30 Star Küçük Kadınlar Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Öğleden Sonra
    16.30 Bloomberg HT Son Saat Ekonomi Akşam Üstü

    16.45 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.45 Samanyolu Aile Mahkemesi Aktüalite Akşam Üstü
    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü

    17.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü

    17.05 Habertürk Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 CNN-TÜRK Gündemin Rengi Haberler Akşam Üstü
    17.15 TRT HABER Günün Konusu Sohbet Akşam Üstü
    17.15 Lig TV Beş Çayı Spor Programı Akşam Üstü

    17.30 TRT HABER Dünyaya Bakış Haberler Akşam Üstü
    17.30 Bloomberg HT Günün Yorumu Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 Cine-5 Ninja Kaplumbağalar Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.45 Sinema Tv Devlet Sırrı Yabancı Sinema Akşam

    17.45 TRT HABER İşitme Engelliler Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.45 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Akşam
    17.50 TRT1 Bir Zahmet Eğlence Akşam Üstü
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam

    [​IMG]


    18.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Akşam
    18.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam
    18.00 Tnt Türk Filmi Yerli Sinema Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    18.00 TRT HABER Haber+Spor Haberler Akşam
    18.00 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Akşam
    18.00 N.Geographic Tehlikeli Yolculuklar Yabancı Sinema Akşam
    18.10 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam

    18.15 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam

    18.30 Discovery Akılalmaz Kurtuluş Sahneleri Belgesel Akşam
    18.30 DreamTV T-Rap Müzik Programı Akşam
    18.30 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam
    18.45 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam

    18.45 Cine-5 Yeditepe İstanbul Yerli Dizi Akşam
    18.55 TRT1 Hava Durumu Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    19.00 Discovery Yenileme Belgesel Akşam
    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam

    19.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time
    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 TV 8 Erken Baskı Kültür Sanat Prime-time

    19.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Prime-time
    19.00 24 Gürkan Zengin’le Editör Aktüalite Prime-time
    19.00 E2 Ellen Show Eğlence Prime-time
    19.00 Bloomberg HT Ana Haber Haberler Akşam

    19.10 TRT HABER Kültür Penceresi Kültür Sanat Prime-time
    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam
    19.20 CNBC-E Two And A Half Men Yabancı Dizi Prime-time
    19.30 NTV Yorum Farkı (Canlı) Tartışma Prime-time

    19.30 Sinema Tv Fare Şehri Yabancı Sinema Prime-time
    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
    19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time
    19.30 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Prime-time

    19.35 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.45 Lig TV Vatandaş Ne Diyor? Spor Programı Prime-time
    19.45 Kanaltürk Orjinal Cinayetler Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Samanyolu 4. Osman (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time

    19.50 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.50 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Akşam
    20.00 Discovery Nasıl Yapılmış? Belgesel Prime-time

    20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time
    20.00 NTV Basın Odası (Canlı) Tartışma Prime-time
    20.00 Habertürk Teke Tek (Canlı) Tartışma Prime-time
    20.00 N.Geographic Hayat bir Yolculuktur! Belgesel Prime-time

    20.00 Lig TV VIP Spor Programı Prime-time
    20.00 Fox Ömre Bedel (Yeni Bölüm) Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 TRT1 Bahar Dalları Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 TRT3 Dünya At Terbiyesi Şampiyonası Spor Programı Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time

    20.10 TRT HABER Açılar Tartışma Prime-time
    20.10 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Prime-time
    20.20 24 Güzel Oyun Spor Programı Prime-time
    21.00 TV 8 Çete (Tekrar) Komedi-Kabare Prime-time

    21.00 N.Geographic Kabusa Dönen Yolculuklar Belgesel Prime-time
    21.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Sinema Tv Krallık Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 24 Söz Kampüsten İçeri Sohbet Prime-time

    21.00 CNN-TÜRK Tarafsız Bölge Aktüalite Prime-time
    21.00 Lig TV Haftanın Renkleri Spor Programı Prime-time
    21.00 TRT HABER Haber+Spor Haberler Prime-time
    21.10 Samanyolu Tek Türkiye Yerli Dizi Prime-time

    21.30 TRT1 Ali Adnan Belgesel Prime-time
    21.45 DreamTV 4x4 Müzik Programı Prime-time
    21.45 Kanaltürk Tibet’te Yedi Yıl Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Prime-time

    22.00 TV 8 Salı Sefası Müzik Programı Prime-time
    22.00 DreamTV Punkart Müzik Programı Prime-time
    22.00 NTV Canlı Gaste Aktüalite Prime-time
    22.00 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno (Yeni) Talk Show Prime-time

    22.00 Bloomberg HT 60 Dakika Aktüalite Prime-time
    22.00 Habertürk 1 Gün Haberler Prime-time
    22.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Gece
    22.25 TRT HABER Suç Dosyası Belgesel Prime-time

    22.30 CNN-TÜRK Spor Vizyon Haberler Prime-time
    22.30 Lig TV Haftanın Golleri Spor Programı Prime-time
    22.30 Fox Fox On Ana Haber Haberler Prime-time
    22.55 Sinema Tv Çakal Yabancı Sinema Gece

    23.00 DreamTV Advanced Müzik Programı Gece
    23.00 TRT3 Süper Spor Spor Programı Gece
    23.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Gece
    23.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Gece

    23.00 CNBC-E Aşk Yolculuğu Yabancı Sinema Gece
    23.00 Fox Halka 2 Yabancı Sinema Gece
    23.00 Bloomberg HT Amerika Kapanış Ekonomi Gece
    23.00 TRT HABER İşin Doğrusu Aktüalite Gece

    23.00 Discovery Amerika'nın Limanı Belgesel Gece
    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 24 Moderatör Gece-Fuat Kozluklu Haberler Gece

    23.05 Habertürk Hülya Avşar Soruyor Sohbet Gece
    23.05 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Sohbet Gece
    23.10 TRT1 Nasılsınız Tartışma Gece
    23.20 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem (Tekrar) Aktüalite Gece

    23.30 Lig TV Yirmi Bir (21) Spor Programı Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.40 Cine-5 Cine5 Gece Haberi Haberler Gece
    23.45 NTV Canlı Gaste Spor Spor Programı Gece

    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    00.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Gece Yarısı
    00.15 Kanaltürk Merkez Siyaset (Canlı) Tartışma Gece Yarısı
    00.30 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.50 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Gece
    01.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.05 Sinema Tv Jude Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.15 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Gece Yarısı

    01.15 Fox Emret Komutanım Yerli Dizi Gece Yarısı
    02.45 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    04.30 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
    05.15 Kanal D Annem Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş