TV'de Bugün 30 Kasım Pazartesi 2009

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 29 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 30 Kasım Pazartesi 2009 konusu TV'de Bugün 30 Kasım Pazartesi 2009


    06.00 N.Geographic Kaplanın Kaçışı Belgesel Sabah
    06.00 24 Haber Haberler Sabah
    06.00 Tnt Tom & Jerry Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah

    06.25 TRT1 Medya Müfettişi Aktüalite Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah

    06.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Kanal D Düğün Şarkıcısı Yerli Dizi Prime-time

    06.40 Star Mesut Yar'la Uyan Türkiye Haberler Sabah
    06.55 Sinema Tv New York Çeteleri Yabancı Sinema Sabah
    07.00 N.Geographic Yaşamın Zaferi: Dört Milyar Yıllık Savaş Belgesel Sabah
    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah

    07.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah
    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah
    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah

    07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    07.00 Habertürk Uyandırma Servisi Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Yeni Bir Gün Aktüalite Sabah
    07.00 CNN-TÜRK Yeni Gün Haberler Sabah

    07.00 Fox Çalar Saat Haberler Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 Tnt Juniper Lee Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah

    07.00 Cine-5 Farklı Bir Gün (Canlı) Aktüalite Sabah
    07.00 Discovery Discovery Project Earth: Havadan Karbon Belgesel Sabah
    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah

    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.55 Discovery Hurdadan Harikaya: Chevrolet El Camino Belgesel Sabah
    07.58 TRT3 TRT-GAP Haberler Sabah
    08.00 Star Her Eve Lazım Aktüalite Sabah

    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    08.00 Tnt Looney Tunes Çizgi-Film Sabah
    08.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Sabah
    08.00 Samanyolu Spor Başlıkları Haberler Sabah

    08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah
    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.25 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah
    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah

    08.30 TV 8 Erkan Tan’la Başkent'ten Aktüalite Sabah
    08.30 24 Spor Haberler Sabah
    08.30 Tnt Foster's Home 8 Çizgi-Film Sabah
    08.30 Star Suç ve Ceza Kadın Programı Sabah

    08.30 Kanaltürk Sağlıklı Bir Gün Sağlık Sabah
    08.30 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
    08.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    08.50 Discovery Yenileme: SEMA-Külüstürden Süper Arabaya Belgesel Sabah

    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah
    09.00 24 1. Moderatör- Remziye Demirkol Aktüalite Sabah
    09.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Sabah
    09.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah

    09.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah
    09.00 N.Geographic Yaşayan Cennetler: Kaliforniya’nın Vahşi Kıyıları Belgesel Sabah

    09.00 Show Benim Kocam Bir Melek Yarışma Sabah
    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    09.10 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah
    09.20 TRT2 Dış Basın Kültür Sanat Sabah

    09.20 Kanal 7 Nur Ertürk'le Her Sabah Sohbet Sabah
    09.20 Samanyolu Caillou Yerli Dizi Sabah
    09.30 TRT2 Ekogün Ekonomi Sabah
    09.30 Kanaltürk Orada Neler Oluyor? (Canlı) Magazin Sabah

    09.35 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah
    09.40 Sinema Tv Döngel Karhanesi Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    09.45 Discovery Time Warp: Yol Bisikleti Belgesel Sabah
    09.55 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Sabah

    10.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.00 TV 8 Ebruli Sohbet Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 TRT2 Haber Kültür Sanat Sabah

    10.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 N.Geographic Muhteşem Afrika: Doğa Muhafızları Belgesel Sabah
    10.00 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah
    10.00 Cine-5 Andynin Nesi Var? Çizgi-Film Sabah
    10.05 Habertürk Haber Masası Haberler Sabah
    10.05 TRT1 Günbegün Aktüalite Sabah

    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
    10.10 Discovery Mythbusters: Adam Atan Mancınık Belgesel Sabah
    10.30 Cine-5 Bratz Çizgi-Film Sabah
    10.35 Habertürk Ekonomi Gündemi Ekonomi Sabah

    10.40 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Eğlence Sabah
    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah
    11.00 Cine-5 Neşeli Günler (Canlı) Eğlence Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    11.00 DreamTV Lirix Müzik Programı Sabah
    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah
    11.00 Show Her Şey Dahil Eğlence Sabah
    11.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş: Sierra Nevada Belgesel Sabah

    11.10 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah
    11.10 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah
    11.15 Kanaltürk Bugün Ne Pişirsem? Yemek Programı Sabah
    11.15 Samanyolu Kendi Okulumuza Doğru Yerli Dizi Sabah

    11.20 TRT2 Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    11.25 Sinema Tv Hapishane Muhabbeti Yabancı Sinema Sabah
    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
    11.45 Kanal D 3-2-1 Pişir Yarışma Sabah

    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle
    12.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Öğle
    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle

    12.00 Tnt Days Of Our Lives Yabancı Dizi Öğle
    12.00 CNN-TÜRK Gün Ortası Haberler Öğle
    12.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir: 16. Bölüm Belgesel Öğle
    12.00 N.Geographic Yaşamın Zaferi: Dört Milyar Yıllık Savaş Belgesel Öğle

    12.00 Lig TV Maraton (1 Bölüm) Spor Programı Öğle
    12.15 TRT2 Spor Haberler Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.30 Atv Mavi Şeker Müzik Programı Öğle

    12.30 DreamTV Şarkıların Öyküleri Müzik Programı Öğle
    12.30 24 2. Moderatör-Serdar Cebe Aktüalite Öğle
    12.30 Fox Su Gibi Kadın Programı Öğle
    12.30 NTV Doğru Tercih Eğitim Öğle

    12.30 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    12.30 TV 8 Ekosantrik Aktüalite Öğle
    12.40 Cine-5 Yanık Koza Yerli Dizi Öğle
    12.50 Kanal 1 Kenan Erçetingöz le Akşam Keyfi Magazin Öğle

    12.55 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Güncel Aktüalite Öğle
    13.00 Tnt Murder She Wrote Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle

    13.00 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle
    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Öğleden Sonra
    13.00 Sinema Tv Oxford Cinayetleri Yabancı Sinema Öğle
    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle

    13.25 TRT1 Fragmanlar + Reklam Aktüalite Öğle
    13.30 TRT1 Esra Ceyhan'la Hayat Kadın Programı Öğle
    13.30 Kanal D Her Eve Lazım Kadın Programı Öğle
    13.30 Kanaltürk Ben Bir Anneyim (Canlı) Sohbet Öğle

    13.35 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Öğle
    13.45 Kanal D Yalnız Değilsiniz Aktüalite Öğleden Sonra
    13.58 TRT3 TRT-3 'e Geçiş Advertorial Öğle
    14.00 TRT3 Stadyum Spor Programı Öğle

    14.00 TV 8 Gurur Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Tnt Judging Amy Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 DreamTV 4x4 Müzik Programı Öğle
    14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra

    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    14.00 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle
    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle

    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle
    14.15 Discovery American Chopper Belgesel Öğleden Sonra
    14.20 Cine-5 Diyetteyiz (Tekrar) Yarışma Öğle
    14.30 CNN-TÜRK Net'ten Haber Aktüalite Öğleden Sonra

    14.30 Star Aile Reisi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.35 Samanyolu Vicdanın Sesi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.35 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra
    14.35 NTV Sektör Ekonomi Öğle

    14.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    14.55 Sinema Tv Tutku Kulübü Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Muhteşem Afrika: Doğa Muhafızları Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra

    15.00 Tnt Kuzey Işıkları Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Öğleden Sonra

    15.00 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.10 Discovery Prototipini Yap: Trafik Tıkayan Kamyon Belgesel Öğleden Sonra
    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra
    15.15 NTV Yakın Plan Aktüalite Öğleden Sonra

    15.15 Kanaltürk Cesur ve Güzel Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.20 TV 8 Uzman Avı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Star Dr. Öz Show Sağlık Öğleden Sonra
    15.30 Lig TV Maraton (2.Bölüm) Spor Programı Öğleden Sonra

    15.40 CNN-TÜRK Hürriyet Treni Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
    16.00 24 3. Moderatör-Bahar Feyzan Aktüalite Akşam Üstü
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü

    16.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Akşam Üstü
    16.00 DreamTV Lirix Müzik Programı Akşam Üstü
    16.00 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü
    16.00 CNN-TÜRK Gündemin Rengi Aktüalite Akşam Üstü

    16.00 TV 8 Şöhret Yolunda Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.00 Tnt Yakın ve Uzak Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Amazon Pençeleri Belgesel Öğleden Sonra
    16.05 Discovery Mythbusters Belgesel Akşam Üstü

    16.15 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.15 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.15 Fox Yemin (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.30 DreamTV Şarkıların Öyküleri Müzik Programı Akşam Üstü

    16.30 Star Şaşırtmali Eğlence Akşam Üstü
    16.30 Atv Elveda Rumeli Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.35 NTV Dünya Bunu Konuşuyor Aktüalite Akşam Üstü
    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü

    16.50 Samanyolu Aile Mahkemesi Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK Paranın İzi Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü

    17.00 Kanal 7 İkbal Gürpınar'la Hayatın İçinden Kadın Programı Akşam Üstü
    17.00 TV 8 Akşama Doğru Nükhet Duru Sohbet Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam
    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü

    17.00 TRT1 Denizler İmparatoru Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Fare Saldırısı Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Güz Sancısı Yabancı Sinema Akşam Üstü

    17.05 Habertürk Balçiçek Pamir`le Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 TRT2 Günün Konusu Sohbet Akşam Üstü
    17.15 Cine-5 Nası' Olacak Bu İş Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 Tnt Malcolm In The Middle Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.30 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 TRT2 Dünyaya Bakış Haberler Akşam Üstü
    17.30 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş.(Bochum-Köln) Spor Programı Akşam Üstü
    17.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Akşam Üstü

    17.45 Lig TV Açık Hat Spor Programı Akşam Üstü
    17.45 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Akşam Üstü
    18.00 DreamTV 4x4 Müzik Programı Akşam Üstü
    18.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Akşam

    [​IMG]

    18.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Akşam
    18.00 E2 The Tonight Show with Conan'Obrien Eğlence Akşam

    18.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Akşam
    18.15 Cine-5 Başka Yerde Yok (Canlı) Eğlence Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Akşam

    18.15 CNBC-E Las Vegas Yabancı Dizi Akşam
    18.15 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 DreamTV Şarkıların Öyküleri Müzik Programı Akşam Üstü
    18.30 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam

    18.30 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam
    18.30 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam
    18.30 Discovery Akılalmaz Kurtuluş Sahneleri Belgesel Akşam
    18.45 Kanal D Koca Kafalar Baba Haber Bülteni Eğlence Akşam

    18.55 TRT1 Hava Durumu Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time

    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
    19.00 Discovery Yenileme Belgesel Akşam
    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time
    19.00 NTV Haberler Haberler Prime-time

    19.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 E2 Late Night With Jimmy Fallon Eğlence Akşam
    19.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam
    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam

    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 N.Geographic Jaguar Serüvenleri: Bölüm 5 Belgesel Prime-time
    19.00 24 Gürkan Zengin’le Editör Aktüalite Prime-time

    19.05 Sinema Tv Sen Ben Ve Dupree Yabancı Sinema Prime-time
    19.10 TRT2 Kültür Penceresi Kültür Sanat Prime-time
    19.15 TRT3 Mavi Tutku Spor Programı Prime-time
    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam

    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
    19.30 NTV Yorum Farkı (Canlı) Tartışma Prime-time
    19.30 TRT2 Kültür Sanat Kültür Sanat Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time

    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.35 Habertürk Ekonomi Akşam Haberleri Ekonomi Prime-time
    19.35 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.40 Samanyolu Kırık Kalpler Yerli Dizi Prime-time

    19.45 Tnt Lost Yabancı Dizi Prime-time
    19.45 Kanaltürk Küre Yabancı Sinema Prime-time
    19.45 Lig TV Vatandaş Ne Diyor? Spor Programı Prime-time
    19.55 TRT1 Haydi Dostlar Vakit Tamam (Mustafa Keser) Eğlence Prime-time

    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Akşam
    20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time
    20.00 Discovery Nasıl Yapılmış? Belgesel Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time

    20.00 Fox Yeni Baştan (Yeni Dizi) Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Show Ezel Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Star Benim Annem Bir Melek Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Lig TV Haftanın Renkleri (Canlı) Spor Programı Prime-time

    20.00 NTV Spor Aşkı (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.00 Habertürk Sansürsüz (Canlı) Tartışma Prime-time
    20.00 N.Geographic Felaket Anları: Kobe Depremi Belgesel Prime-time
    20.00 CNBC-E Two A Half Men Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 Atv Avrupa Yakası Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time
    20.00 24 Gönül Akkor Belgesel Prime-time
    20.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Prime-time

    20.10 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Prime-time
    20.15 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Prime-time
    20.15 TV 8 Gülhan ın Galaksi Rehberi Sohbet Prime-time
    20.20 TRT2 Yemyeşil Aktüalite Prime-time

    20.25 Cine-5 Mehmet Altan'la Günün Yorumu Haberler Prime-time
    20.25 TRT2 Medya Müfettişi Tartışma Prime-time
    20.30 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Prime-time
    20.30 TRT3 Futbol Futbol Spor Programı Prime-time

    20.40 Cine-5 Diyetteyiz Yarışma Prime-time
    21.00 CNBC-E Without a Trace Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 E2 Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Sinema Tv Teklif Yabancı Sinema Prime-time

    21.00 DreamTV Sadece Türkçe Müzik Programı Prime-time
    21.00 N.Geographic Hayden Turner’la Vahşi Yaşam: Yarasalar Belgesel Prime-time
    21.00 Tnt Haber Haberler Prime-time
    21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time

    21.10 TRT2 İşin Doğrusu Sohbet Prime-time
    21.15 24 Takım Oyunu Spor Programı Prime-time
    21.30 Kanal 1 Kenan Erçetingöz le Akşam Keyfi Sohbet Prime-time
    21.30 Lig TV Haftanın Golleri Spor Programı Prime-time

    21.35 TRT1 Hesaplaşma (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    22.00 TRT3 Orhan Ayhan'la Spor Yorum Spor Programı Prime-time
    22.00 Lig TV Avrupa’dan Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.00 TV 8 Bizim Stadyum Spor Programı Prime-time

    22.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar: Dev Kediler Belgesel Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK 5N1K Tartışma Prime-time
    22.00 DreamTV Hayal Sahnesi Müzik Programı Prime-time
    22.00 Samanyolu Tek Türkiye Yerli Dizi Prime-time

    22.00 CNBC-E Soygun Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 Habertürk 1 Gün Aktüalite Prime-time
    22.00 Fox Fox On Ana Haber Haberler Prime-time
    22.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Gece

    22.10 Star Jack Hunter Büyük Macera Yabancı Sinema Prime-time
    22.15 Kanaltürk Son Kale (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.20 Cine-5 Ani Ölüm Yabancı Sinema Prime-time
    22.30 Show Yemekteyiz Yarışma Prime-time

    22.30 Atv Adamım Yabancı Sinema Prime-time
    22.30 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Özetleri Spor Programı Prime-time
    22.45 Fox Fox Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.45 DreamTV 4x4 Müzik Programı Gece

    22.55 Sinema Tv Okuyucu Yabancı Sinema Gece
    23.00 DreamTV T-Rock Müzik Programı Gece
    23.00 Kanal D Hanımın Çiftliği (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    23.00 NTV Bayramda Yüz Yüze Aktüalite Gece

    23.00 N.Geographic Vahşi Rusya: Sibirya Belgesel Gece
    23.00 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Canlı) Sohbet Prime-time
    23.00 Discovery Amerika'nın Limanı Belgesel Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece

    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece
    23.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Gece
    23.00 24 Moderatör Gece Haberler Gece
    23.15 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Aktüalite Gece

    23.20 TRT1 Enine Boyuna Aktüalite Gece
    23.30 TRT2 Maveraya Yolculuk Sohbet Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 Kanal 7 Ekmek Teknesi Yerli Dizi Gece

    23.30 Tnt Silent Witness Yabancı Dizi Gece
    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    00.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Gece Yarısı
    00.10 Star Arena Haberler Gece Yarısı

    00.30 TV 8 Haber Aktif Haberler Gece Yarısı
    00.30 Cine-5 Yakın Takip (Yeni Bölüm) Magazin Gece Yarısı
    00.50 Atv Kalbini Dinle Yabancı Sinema Akşam Üstü
    00.50 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Gece

    01.15 Kanal D Muhabbet Kralı Eğlence Gece Yarısı
    01.15 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Gece Yarısı
    02.00 Star Uğur Dündar'la Star Haber Haberler Gece Yarısı
    04.30 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş