TV'de Bugün 3 Ocak 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 2 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 3 Ocak 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 3 Ocak 2010 Pazar


    06.00 Kanal D Aşkım Aşkım Yerli Dizi Sabah
    06.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Yanardağ Ahtapotları Belgesel Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah

    06.00 24 Haber Haberler Sabah
    06.00 Tnt Tom & Jerry Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.05 TRT2 Güneşin İzinde Belgesel Sabah

    06.25 TRT1 Medya Müfettişi Aktüalite Sabah
    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Kanal D Düğün Şarkıcısı Yerli Dizi Prime-time
    06.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Star Her Eve Lazım Aktüalite Sabah
    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah

    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    06.45 Fox Why Why Family Çizgi Sinema Sabah

    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.45 Kanaltürk Laf Aramızda (Tekrar) Magazin Sabah
    06.50 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    07.00 Star He-Man Çizgi-Film Sabah

    07.00 TRT2 Haber+Spor Spor Programı Sabah
    07.00 Cine-5 Macera Peşinde Çizgi-Film Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah

    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvanlar Kamerada Belgesel Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.00 TV 8 Plates Eğlence Sabah
    07.00 Cine-5 Farklı Bir Gün (Canlı) Aktüalite Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 Discovery Discovery Project Earth: Havadan Karbon Belgesel Sabah

    07.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah
    07.00 Star Dr. Öz Show Sağlık Sabah
    07.00 Habertürk Uyandırma Servisi Haberler Sabah
    07.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah

    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Sihirli Ekran Çocuk Programı Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah
    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah

    07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah
    07.00 Tnt Juniper Lee Çizgi-Film Sabah
    07.00 Fox Çalar Saat Haberler Sabah

    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah
    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah
    07.15 Kanal D Hannah Montana Yabancı Dizi Sabah
    07.20 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Sabah

    07.20 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah
    07.20 24 Küresel Oyun Aktüalite Sabah
    07.25 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah

    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.30 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
    07.30 Show Dedektif Flint Çizgi-Film Sabah

    07.35 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.45 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.50 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah
    07.55 Sinema Tv Yıldız Tozu Yabancı Sinema Sabah

    07.55 Discovery Hurdadan Harikaya: Chevrolet El Camino Belgesel Sabah
    07.58 TRT3 TRT-GAP Haberler Sabah
    08.00 Star Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor Sohbet Sabah
    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah

    08.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Sabah
    08.00 Tnt Looney Tunes Çizgi-Film Sabah
    08.00 Samanyolu Spor Başlıkları Haberler Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah

    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanal 1 Bob The Builder Special Çizgi-Film Sabah
    08.00 N.Geographic Hayvan Dedektifleri Belgesel Sabah

    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.00 Star Mesut Yar la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah
    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah

    08.00 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah
    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah
    08.10 CNN-TÜRK Trendikon Aktüalite Sabah

    08.10 TRT2 Arşiv Sanat Kültür Sanat Sabah
    08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah
    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.15 Kanal D Şaşkın İmparator 2 Yabancı Sinema Sabah

    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Sanat Takibi Aktüalite Sabah
    08.20 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    08.25 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah

    08.30 Tnt Foster's Home 8 Çizgi-Film Sabah
    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    08.30 24 Spor Haberler Sabah
    08.30 TV 8 Erkan Tan’la Başkent'ten Aktüalite Sabah

    08.30 Kanaltürk Sağlıklı Bir Gün Sağlık Sabah
    08.30 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.40 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.40 Atv Dünya Bir Oyun Sahnesi Aktüalite Sabah
    08.40 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    08.45 TV 8 Bobbynin Dünyası Çizgi-Film Sabah
    08.45 Discovery Nasıl Çalışır? Belgesel Sabah
    08.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    08.50 Discovery Yenileme: SEMA-Külüstürden Süper Arabaya Belgesel Sabah

    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah
    09.00 24 1. Moderatör- Remziye Demirkol Aktüalite Sabah
    09.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah

    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Sabah
    09.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
    09.00 Show Benim Kocam Bir Melek Yarışma Sabah

    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    09.00 Show Türkiye de Genç Olmak Belgesel Sabah
    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah

    09.00 CNN-TÜRK Yeni Yıl Sohbetleri Aktüalite Sabah
    09.00 TRT2 Sanataktif Aktüalite Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 TV 8 Mügece Sağlık Ve Güzellik Aktüalite Sabah

    09.00 Lig TV Prof.Dr.Burhan Uslu İle Sporcu Sağlığı Spor Programı Sabah
    09.00 N.Geographic MARVI Hammer Belgesel Sabah
    09.00 24 Haber Haberler Sabah
    09.10 TRT1 Yeryüzü Belgesel Sabah

    09.10 NTV Spor Aşkı (Tekrar) Spor Programı Sabah
    09.10 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.10 Discovery Görgü Tanığı Belgesel Sabah
    09.10 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah

    09.15 24 Ekonomide Bu hafta Aktüalite Sabah
    09.15 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Haberler Sabah
    09.20 TRT2 Dış Basın Kültür Sanat Sabah
    09.20 Kanal 7 Nur Ertürk'le Her Sabah Sohbet Sabah

    09.20 Samanyolu Caillou Yerli Dizi Sabah
    09.30 Star Suç ve Ceza Kadın Programı Sabah
    09.30 Kanaltürk Orada Neler Oluyor? (Canlı) Magazin Sabah
    09.30 TRT2 Ekogün Ekonomi Sabah

    09.30 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.30 CNBC-E Back At Barnyard Çizgi-Film Sabah
    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah

    09.35 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah
    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.40 Kanal D Rock Kampı Yabancı Sinema Sabah
    09.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah

    09.45 Discovery Time Warp: Yol Bisikleti Belgesel Sabah
    09.55 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Sabah
    10.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.00 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah
    10.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    10.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
    10.00 TV 8 Ebruli Sohbet Sabah

    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 TRT2 Haber Kültür Sanat Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah

    10.00 Tnt Juniper Lee Çizgi-Film Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 TV 8 Bencil Zevkler Aktüalite Sabah

    10.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar Belgesel Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Fox Barbie Prenses ve Yoksul Terzi Kızı Yabancı Sinema Sabah
    10.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah

    10.05 Habertürk Haber Masası Haberler Sabah
    10.05 TRT1 Günbegün Aktüalite Sabah
    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
    10.10 Discovery Mythbusters: Adam Atan Mancınık Belgesel Sabah

    10.10 Sinema Tv İntikam Yabancı Sinema Sabah
    10.15 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    10.30 Kanal 1 Stüdyo 34 (Tekrar) Müzik Programı Sabah

    10.30 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah
    10.35 Habertürk Ekonomi Gündemi Ekonomi Sabah
    10.45 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah
    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah

    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Cine-5 Neşeli Günler (Canlı) Eğlence Sabah
    11.00 Show Her Şey Dahil Eğlence Sabah

    11.00 Lig TV Artistik Futbol Spor Programı Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 DreamTV 2009 ‘un Enleri Müzik Programı Sabah
    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah

    11.00 Cine-5 Ali Eyüboğlu İle Senin Hikayen Aktüalite Sabah
    11.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    11.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    11.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş: Sierra Nevada Belgesel Sabah

    11.10 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah
    11.10 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah
    11.10 TRT2 Medya Medya Aktüalite Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Aktüalite Sabah

    11.15 Habertürk Sansürsüz (Tekrar) Tartışma Sabah
    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah
    11.15 Samanyolu Kendi Okulumuza Doğru Yerli Dizi Sabah
    11.15 Kanaltürk Bugün Ne Pişirsem? Yemek Programı Sabah

    11.20 TRT2 Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    11.20 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    11.30 Kanal 1 Otomobil Kulübü Aktüalite Sabah
    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah

    11.45 Kanal D 3-2-1 Pişir Yarışma Sabah
    11.45 Sinema Tv Tetikçi Yabancı Sinema Sabah
    11.45 Kanal D Sound Wave Müzik Programı Öğle
    11.45 TRT1 Politik Açılım Aktüalite Sabah

    12.00 Fox Ninja Warrior Eğlence Öğle
    12.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Atv Sigortacı Aktüalite Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle

    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Haberler Öğle
    12.00 N.Geographic Bondi Cankurtaranları Balide Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 Sıcak Para Aktüalite Öğle

    12.00 CNN-TÜRK Gün Ortası Haberler Öğle
    12.00 Tnt Days Of Our Lives Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir: 16. Bölüm Belgesel Öğle
    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle

    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle
    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    12.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Öğle

    12.00 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Kadın Programı Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Yaşama Sevinci Aktüalite Öğle
    12.15 Kanal D Hababam Sınıfı 3.5 Yerli Sinema Öğleden Sonra
    12.15 TRT2 Spor Haberler Öğle

    12.30 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    12.30 24 2. Moderatör-Serdar Cebe Aktüalite Öğle
    12.30 Atv Mavi Şeker Müzik Programı Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle

    12.30 NTV Doğru Tercih Eğitim Öğle
    12.30 Fox Su Gibi Kadın Programı Öğle
    12.30 TV 8 Ekosantrik Aktüalite Öğle
    12.30 Star Ruhat Mengi yle Her Açıdan Aktüalite Öğle

    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.40 Cine-5 Yanık Koza Yerli Dizi Öğle
    12.45 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğle
    12.45 Cine-5 Otokeyf (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğle

    12.50 Kanal 1 Kenan Erçetingöz le Akşam Keyfi Magazin Öğle
    12.55 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğle
    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Tnt Murder She Wrote Yabancı Dizi Öğle

    13.00 CNN-TÜRK Güncel Aktüalite Öğle
    13.00 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Öğleden Sonra
    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 Show Haber Özel Aktüalite Öğleden Sonra
    13.00 Fox The O.C (Tekrar) Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Show Yarım Elma Yerli Dizi Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 N.Geographic Yalnız Gezegen Belgesel Öğle
    13.00 24 Haber Haberler Öğle
    13.00 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğle

    13.00 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle
    13.10 Habertürk Akademik Vizyon Eğitim Öğle
    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle

    13.20 TV 8 Düşüş Yabancı Sinema Öğle
    13.23 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    13.25 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Öğle
    13.25 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Öğle

    13.25 TRT1 Fragmanlar + Reklam Aktüalite Öğle
    13.30 TRT1 Esra Ceyhan'la Hayat Kadın Programı Öğle
    13.30 Kanal D Her Eve Lazım Kadın Programı Öğle
    13.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    13.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle
    13.35 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Öğle
    13.40 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.45 Lig TV Top 10 Spor Programı Öğle

    13.45 Kanal D Yalnız Değilsiniz Aktüalite Öğleden Sonra
    14.00 Tnt Judging Amy Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 TV 8 Gurur Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra

    14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    14.00 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle
    14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra
    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle

    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
    14.00 N.Geographic Mega Fabrikalar Belgesel Öğle
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.00 Tnt Monk Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    14.00 Cine-5 Kırmızı Hat (Canlı) Tartışma Öğle
    14.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Öğle
    14.05 CNN-TÜRK Emlak Gündemi Aktüalite Öğleden Sonra

    14.10 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Öğle
    14.10 NTV Müzik 2009 Aktüalite Öğleden Sonra
    14.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğle
    14.15 Lig TV Trabzonspor-Antalyaspor (Tekrar) Maç Öğle

    14.15 24 Araba Sevdası Aktüalite Öğle
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.15 Discovery American Chopper Belgesel Öğleden Sonra
    14.20 Cine-5 Bizden Biri (Tekrar) Aktüalite Öğle

    14.20 TRT2 74. Büyük Atatürk Koşusu Aktüalite Öğleden Sonra
    14.30 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Aktüalite Öğleden Sonra
    14.30 Kanal D Küçük Kadınlar Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.30 Show Take Off Aktüalite Öğleden Sonra

    14.35 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra
    14.35 Samanyolu Vicdanın Sesi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    14.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Paramparça Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Kuzey Işıkları Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.10 Discovery Prototipini Yap: Trafik Tıkayan Kamyon Belgesel Öğleden Sonra
    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra

    15.10 TRT3 Ring Spor Programı Öğleden Sonra
    15.15 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 Kanaltürk Şaka Şaka Komedi-Kabare Öğleden Sonra

    15.15 TV 8 Şöhret Yolunda Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda (Yeni Bölüm) Sohbet Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Öğleden Sonra
    15.25 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Gezi Öğleden Sonra

    15.30 Star Dr. Öz Show Best Of Sağlık Öğleden Sonra
    15.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.35 Discovery Time Warp Belgesel Öğleden Sonra
    15.40 Kanal 1 4 Köşe Aktüalite Öğle

    15.45 DreamTV Top 50 Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Insıde The Actors Studıo: Jamie Fox Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Mega Fabrikalar Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 TRT3 Avrupa Challenge Kupası 4lü Final Erk. Voleybol Final Karş. Maç Öğleden Sonra
    16.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü

    16.00 CNN-TÜRK Gündemin Rengi Aktüalite Akşam Üstü
    16.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    16.00 24 3. Moderatör-Bahar Feyzan Aktüalite Akşam Üstü

    16.00 Tnt Yakın ve Uzak Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Akşam Üstü
    16.05 Discovery Mythbusters Belgesel Akşam Üstü
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra

    16.05 Atv Samanyolu Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.10 Star Birimiz Hepimiz İçin Eğlence Akşam Üstü
    16.15 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.15 Fox Yemin (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.15 TRT2 Tarih Dergisi Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra
    16.15 TV 8 Taklitçi Eğlence Akşam Üstü
    16.15 24 Güzel Oyun Aktüalite Öğleden Sonra

    16.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Akşam Üstü
    16.30 Kanal D Aşk-ı Memnu Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 Discovery Nasıl Çalışır? Belgesel Akşam Üstü
    16.30 Fox Yalancı Romantik Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.30 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Akşam Üstü
    16.30 Kanaltürk Kış Güneşi Gezi Öğleden Sonra
    16.30 Atv Elveda Rumeli Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 TV 8 Akşama Doğru Nükhet Duru Sohbet Öğleden Sonra

    16.40 Kanaltürk Umuda Yolculuk Aktüalite Akşam Üstü
    16.50 Samanyolu Aile Mahkemesi Aktüalite Akşam Üstü
    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü

    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam Üstü
    17.00 TRT1 Denizler İmparatoru Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK Paranın İzi Ekonomi Akşam Üstü
    17.00 Kanal 7 İkbal Gürpınar'la Hayatın İçinden Kadın Programı Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Devlet Sırrı Yabancı Sinema Akşam Üstü

    17.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Kadınca Spor Programı Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Mega Fabrikalar Belgesel Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E The Prisoner Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.05 Habertürk Balçiçek Pamir`le Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü
    17.10 NTV Olaylar Ve İnsanlar Aktüalite Akşam Üstü

    17.15 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.15 TRT2 Günün Konusu Sohbet Akşam Üstü
    17.30 TRT2 Dünyaya Bakış Haberler Akşam Üstü
    17.30 Tnt Malcolm In The Middle Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.30 24 Kafa Dengi (Tekrar) Aktüalite Akşam Üstü
    17.40 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    17.45 TV 8 Bir Yıldız Masalı Sohbet Akşam
    17.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Akşam Üstü

    17.45 Lig TV Açık Hat Spor Programı Akşam Üstü
    17.45 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Akşam Üstü
    18.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam

    [​IMG]


    18.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Akşam
    18.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Akşam
    18.00 E2 The Tonight Show with Conan'Obrien Eğlence Akşam
    18.00 Cine-5 Başka Yerde Yok (Canlı) Eğlence Akşam

    18.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam
    18.00 N.Geographic Mega Fabrikalar Belgesel Akşam

    18.00 Lig TV Haftanın Maçları Spor Programı Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 DreamTV 2009’un Enleri Müzik Programı Akşam
    18.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time

    18.00 Tnt Maske Yabancı Sinema Akşam
    18.00 NTV Zaragoza-Deportivo (Canlı) Maç Akşam
    18.00 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam
    18.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam

    18.00 Discovery Smash Lab Belgesel Akşam Üstü
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.00 CNN-TÜRK Smaç Spor Programı Akşam
    18.15 CNN-TÜRK Nefise Karatay ile Afiş Aktüalite Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 CNBC-E Las Vegas Yabancı Dizi Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.20 TRT2 Bağlantı Noktası Aktüalite Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Kanal 1 Haftasonu Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam

    18.30 Atv Atv Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Akşam
    18.30 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam
    18.30 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam

    18.30 Discovery Akılalmaz Kurtuluş Sahneleri Belgesel Akşam
    18.45 Kanal D Koca Kafalar Baba Haber Bülteni Eğlence Akşam
    18.45 Sinema Tv Mançuryalı Aday Yabancı Sinema Akşam
    18.50 Kanal 1 Taner Takipte Magazin Prime-time

    18.55 TRT1 Hava Durumu Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time
    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam

    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 Discovery Yenileme Belgesel Akşam
    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
    19.00 E2 Late Night With Jimmy Fallon Eğlence Akşam

    19.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Prime-time
    19.00 24 Haber Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Mega Fabrikalar Belgesel Prime-time

    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Show Show Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Discovery Pis İşler Belgesel Prime-time
    19.00 TRT3 Roland Garros 2009 Tenis Turnuvası Erk.Finali Maç Prime-time
    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.10 Habertürk Aırport Aktüalite Prime-time
    19.10 TRT2 Kültür Penceresi Kültür Sanat Prime-time
    19.15 TV 8 Evrim Akın'la Uzman Avı Aktüalite Prime-time
    19.15 TRT2 Ayrıntı Aktüalite Prime-time

    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 Kanal 1 Kelime Oyunu Yarışma Akşam

    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
    19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time
    19.30 TRT2 Kültür Sanat Kültür Sanat Prime-time
    19.35 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time

    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.35 Habertürk Ekonomi Akşam Haberleri Ekonomi Prime-time
    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 Fox Arka Sıradakiler (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time

    19.45 TRT1 Gezelim Görelim Aktüalite Prime-time
    19.45 DreamTV Top 50 Müzik Programı Prime-time
    19.45 Lig TV Fenerbahçe-İ.B.Belediyespor (Tekrar) Maç Prime-time
    19.45 Kanaltürk Yuvadan Uçuş Yabancı Sinema Prime-time

    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Akşam
    20.00 Discovery Nasıl Yapılmış? Belgesel Prime-time
    20.00 24 Rezervuar Köpekleri Yabancı Sinema Prime-time

    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 E2 The Daily Show With Jon Steart Eğlence Prime-time
    20.00 Star İbo Show Eğlence Prime-time

    20.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    20.00 TRT2 Selim İleri`nin Not Defteri Kültür Sanat Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Discovery Mythbusters Belgesel Prime-time

    20.00 Show Wipe Out 2 Yarışma Prime-time
    20.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK İş Seyahati Aktüalite Prime-time
    20.05 Habertürk Habertürk Özel Tartışma Prime-time

    20.10 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Prime-time
    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar (Tekrar) Eğlence Prime-time
    20.20 Tnt 30 Rock Sezon Finali Yabancı Dizi Gece
    20.20 TRT2 Yemyeşil Aktüalite Prime-time

    20.25 Cine-5 Mehmet Altan'la Günün Yorumu Haberler Prime-time
    20.35 TRT1 Balistik Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 NTV Hayatımın Yılı (Ajda Pekkan) Eğlence Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Ufuk Turu Aktüalite Prime-time

    21.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Discovery Kara Altın Belgesel Prime-time
    21.00 E2 The Simpsons Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Sinema Tv Noel Şarkısı Yabancı Sinema Prime-time

    21.00 Kanal 1 Bu Ara Bu Moda Magazin Prime-time
    21.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    21.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Prime-time
    21.00 Kanal 7 Ferdi Tayfur'la Boynu Bükük Şarkılar Eğlence Prime-time

    21.00 Tnt Haber Haberler Prime-time
    21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time
    21.15 TV 8 Babamın Kabusu Yabancı Sinema Prime-time
    21.15 Tnt Hollywood Doktoru Yabancı Sinema Prime-time

    21.20 Samanyolu Büyük Buluşma Yerli Dizi Prime-time
    21.30 Lig TV Kasımpaşa-Galatasaray (Tekrar) Maç Prime-time
    21.30 Kanal 1 Kan Sporu 2 Yabancı Sinema Prime-time
    21.30 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Prime-time

    22.00 NTV Osasuna-Real Madrid (Canlı) Maç Gece
    22.00 Discovery Süper Keresteciler Belgesel Prime-time
    22.00 CNBC-E The Prisoner Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Aktüalite Prime-time

    22.00 DreamTV Yüxexes Müzik Programı Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    22.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Prime-time
    22.00 Habertürk 1 Gün Aktüalite Prime-time
    22.00 Kanaltürk Kıyamet Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 Fox Fox On Ana Haber Haberler Prime-time

    22.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Gece
    22.05 Habertürk Teke Tek Özel (Canlı) Tartışma Prime-time
    22.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time
    22.30 Show Melekler Korusun (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time

    22.30 Star Benim Annem Bir Melek (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    22.30 TRT1 Gölgeler Müzik Programı Gece
    22.45 Sinema Tv Lara Croft:Tom Raider Yabancı Sinema Gece
    23.00 24 Haber Haberler Gece

    23.00 N.Geographic Parmaklıkların Ardında Belgesel Gece
    23.00 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.00 TRT3 FIFA 2010 Magazin Spor Programı Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece

    23.00 CNBC-E Victoria's Secret Fashion Show Eğlence Gece
    23.00 Discovery MacIntyre Belgesel Gece
    23.00 Kanal D Güneşin Oğlu Yerli Sinema Prime-time
    23.00 Atv Adamım Yabancı Sinema Prime-time

    23.00 Discovery Amerika'nın Limanı Belgesel Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece
    23.00 24 Moderatör Gece Haberler Gece

    23.10 24 7/24 Futbol Spor Programı Gece
    23.15 TV 8 Kirli Sırlar Yabancı Sinema Gece
    23.15 Lig TV Top 10 Spor Programı Gece
    23.15 TRT2 Önce Şiir Vardı Aktüalite Gece

    23.30 Fox Yaratılış Destanı Yabancı Sinema Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Gece
    23.30 Tnt House Yabancı Sinema Prime-time

    23.30 Tnt Silent Witness Yabancı Dizi Gece
    23.45 TRT3 Avrupa Challenge Kupası 4lü Final Erk. Voleybol Final Karş. Maç Gece
    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    00.00 Kanal 1 Dawsons Creek Yabancı Sinema Gece

    00.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Gece
    00.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Gece Yarısı
    00.05 DreamTV Rock Me Müzik Programı Gece Yarısı
    00.05 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.10 CNN-TÜRK İş Seyahati Aktüalite Gece Yarısı
    00.10 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Gece
    00.30 Star Futbolig Spor Programı Gece Yarısı
    00.30 Tnt Monk Yabancı Dizi Gece

    00.30 TV 8 Haber Aktif Haberler Gece Yarısı
    00.40 Sinema Tv Lanetli Topraklar Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.45 Cine-5 Cinecity (Yeni Bölüm) Aktüalite Gece Yarısı
    00.50 Atv Samanyolu Yerli Dizi Gece Yarısı

    00.50 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Gece
    01.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    01.00 Kanal D Kalbinin Sesini Dinle Yabancı Sinema Gece Yarısı
    02.00 Star Dr. Öz Show Sağlık Gece Yarısı

    02.00 Kanaltürk Ana Haber Bülteni (Tekrar) Haberler Gece Yarısı
    02.45 Fox Ahmet Çakar’la Şansa Bak Yarışma Gece Yarısı
    04.30 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş