TV'de Bugün 3 Nisan 2010 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 3 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 3 Nisan 2010 Cumartesi konusu TV'de Bugün 3 Nisan 2010 Cumartesi

    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Mavi Balinanın Krallığı Belgesel Sabah
    06.30 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.30 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah

    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah

    07.00 Fox Şaka Şaka Eğlence Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah

    07.10 TRT HABER Anadolu Mayası Aktüalite Sabah
    07.10 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Sabah
    07.10 Sinema Tv Kızıl Uçurum Yabancı Sinema Sabah
    07.15 24 Güzel Oyun Spor Programı Sabah

    07.20 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Sabah
    07.30 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.45 Cine-5 Sabrina Çizgi Sinema Sabah

    08.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    08.00 Fox ZapZup (Tekrar) Eğlence Sabah
    08.00 Bloomberg HT Latıtudes Aktüalite Sabah
    08.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah

    08.00 Kanaltürk Carl 2 Çizgi-Film Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah

    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah
    08.20 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Sabah
    08.20 Star Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah

    08.25 Cine-5 Ninja Kaplumbağalar Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.50 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah

    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah

    09.00 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Sabah
    09.00 TV 8 Gülümse Sağlık Sabah
    09.10 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 Cine-5 Willy Fog Denizler Altında 20.000 Fersah Çizgi Sinema Sabah

    09.15 TRT HABER Bakış:Turizm Aktüalite Sabah
    09.15 CNN-TÜRK Saba Tümerle Bu Gece (Tekrar) Sohbet Sabah
    09.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    09.15 Kanaltürk Küçük Kutup Ayısı Çizgi Sinema Sabah

    09.20 NTV Sahne Klasikleri (Tekrar) Aktüalite Sabah
    09.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    09.30 Fox Yalancı Romantik (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    09.45 Sinema Tv Milagro Fasulye Tarlası Savaşı Yabancı Sinema Sabah

    09.45 DreamTV Dream Haber Haberler Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah

    10.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Sabah
    10.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar Belgesel Sabah
    10.00 TV 8 Bay Tahmin (Canlı) Aktüalite Sabah
    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah

    10.00 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    10.30 TRT1 F1 Malezya Sıralama Turları Spor Programı Sabah

    10.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.40 Bloomberg HT Advocates İf Change Aktüalite Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    11.00 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.00 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Sabah
    11.00 Lig TV M.K.E Ankaragücü-Beşiktaş Maç Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Sabah

    11.15 Habertürk Üniversite Medya (Canlı) Eğitim Sabah
    11.30 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    11.40 Samanyolu İki Alyans (Tekrar) Aktüalite Sabah
    11.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah

    11.50 Sinema Tv Ölümcül Tuzak Yabancı Sinema Sabah
    12.00 DreamTV Coke’n Music Müzik Programı Öğle
    12.00 N.Geographic Korsan Avcıları Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 8.Etap Aktüalite Öğle

    12.00 CNBC-E Merlin-Türkçe Yabancı Dizi Öğle
    12.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Öğle
    12.10 TRT HABER Maveraya Yolculuk Belgesel Öğle

    12.20 Cine-5 Türkiye Özlemi (Yeni Bölüm) Gezi Öğle
    12.25 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Öğle
    12.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle
    12.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    12.45 Lig TV Cuma Gecesi Futbolu Spor Programı Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Akşam
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle

    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.10 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    13.15 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle
    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle
    13.25 CNN-TÜRK Spor Haberler Öğle
    13.30 TRT1 Bam Teli Gezi Öğle

    13.40 Cine-5 Cinecity (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğle
    13.45 Fox Ömre Bedel (Tekrar) Yabancı Dizi Öğle
    13.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    14.00 TRT3 Dünya Artistik Patinaj Şampiyonası Spor Programı Öğle

    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    14.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.00 N.Geographic Bozayılar ve Kurtlar Belgesel Öğle

    14.05 Sinema Tv Kıyamet Kodu Yabancı Sinema Öğle
    14.10 Kanaltürk Medyatik (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.10 NTV İstanbul Film Festivali Açılış Töreni Aktüalite Öğle
    14.10 Bloomberg HT İkonoskop Aktüalite Öğle

    14.10 Habertürk Fihrist (Canlı) Aktüalite Öğle
    14.15 24 Zararsız Adam Belgesel Öğle
    14.20 Cine-5 Kahkaha Makinası Komedi-Kabare Öğle
    14.25 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Öğle

    14.30 CNBC-E Iron Man Yabancı Dizi Öğle
    14.30 TRT HABER Gönül Makamı Aktüalite Öğle
    14.40 Samanyolu Sevgi Yolunun Yolcuları Belgesel Öğleden Sonra
    14.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğle

    14.45 TV 8 Zeynep Tunuslu ile Alamode Sohbet Öğleden Sonra
    14.50 TRT1 Zirvedekiler Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    15.00 N.Geographic Afrikanın Kayıp Cenneti Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 Lig TV Kadınca Spor Programı Öğleden Sonra
    15.10 Bloomberg HT Latıtudes Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 CNN-TÜRK İş Seyahati Gezi Öğleden Sonra

    15.10 TRT HABER Sahne Tozu Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 Habertürk Teknopark Aktüalite Öğleden Sonra
    15.25 NTV Prof.Osman Müftüoğlu Yanıtlıyor Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Cine-5 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    15.40 TRT1 Ömür Dediğin Aktüalite Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 Cevap Anahtarı Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Öğleden Sonra

    16.00 CNBC-E ER Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 Kanal D Komikler Eğlence Öğleden Sonra
    16.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra

    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 Bloomberg HT Explore Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra

    16.15 Fox Çaylak Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu (Tekrar) Gezi Öğleden Sonra
    16.15 24 Reel Sektör Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 TRT HABER Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Öğleden Sonra

    16.45 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Akşam Üstü
    16.50 TRT3 Indesit Avrupa Şamp. Ligi Voleybol Yarı Final Karş. Spor Programı Öğleden Sonra
    16.55 TRT1 Müzik Sefası Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.00 Sinema Tv Daha Hızlı Daha Öfkeli Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic En Zorlu Tamirler Belgesel Akşam Üstü
    17.00 TV 8 Salı Sefası Eğlence Akşam
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü

    17.10 NTV N Moda Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Akşam Üstü
    17.20 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam Üstü

    17.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam
    17.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Akşam Üstü
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Akşam

    [​IMG]

    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Akşam
    18.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Akşam
    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam

    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.10 NTV Futbol Mundial Spor Programı Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 24 Küresel Oyun Tartışma Akşam

    18.15 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam

    18.50 Sinema Tv Alacakaranlık Yabancı Sinema Akşam
    18.50 Cine-5 Ninja Kaplumbağalar Çizgi-Film Akşam
    19.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time

    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 TRT3 2011 Hentbol Avrupa Şamp.Eleme Grubu Karş.Byn. Maç Prime-time

    19.00 TRT HABER TRT Arşivinden Aktüalite Prime-time
    19.00 Lig TV Bursaspor-Antalyaspor (Canlı) Maç Prime-time
    19.00 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem (Tekrar) Aktüalite Prime-time
    19.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Prime-time

    19.10 Habertürk Basın Kulübü (Tekrar) Tartışma Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 TRT HABER Şehrin Rengi Aktüalite Prime-time

    19.30 NTV BBC Türkçe Belgesel Prime-time
    19.30 Fox Yasemince (Tekrar) Komedi-Kabare Prime-time
    19.30 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.30 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Prime-time

    19.45 Kanaltürk Hayalperest Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Samanyolu Kader Çizgisi (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    19.50 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    20.00 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time

    20.00 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Prime-time
    20.00 TRT1 Maç Sayısı Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time

    20.00 TV 8 Belgesel Belgesel Prime-time
    20.10 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Prime-time
    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.30 TRT HABER Türkiyenin Ruhu (Cemil Meriç) Belgesel Prime-time

    20.45 TRT3 Ring Spor Programı Prime-time
    20.45 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Prime-time
    21.00 Lig TV Cumartesi Gecesi Futbolu (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Prime-time

    21.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Afiş Üniversite Spor Programı Prime-time
    21.00 Sinema Tv Kaza Kurşunu Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 NTV Barcelona-A.Bilbao (Canlı) Maç Prime-time
    21.00 Cine-5 Elmaslar Yabancı Sinema Prime-time
    21.10 Bloomberg HT 60 Dakika Aktüalite Prime-time
    21.15 TV 8 Seray Sever Ve Erkekler Sohbet Prime-time

    21.15 24 Otomobil Sevdası Spor Programı Prime-time
    21.20 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time
    21.30 Fox Olacak O Kadar (Yeni Bölüm) Komedi-Kabare Prime-time
    21.30 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Prime-time

    21.30 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    22.00 CNBC-E 24 Yabancı Dizi Gece
    22.00 CNN-TÜRK Figen&Nihat Aktüalite Prime-time
    22.00 Kanaltürk X Takımı Yabancı Sinema Prime-time

    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Prime-time
    22.10 Bloomberg HT HT Life Aktüalite Gece

    22.10 Habertürk Ht Kulüp (Yeni Bölüm) Aktüalite Prime-time
    22.15 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time
    22.15 TRT1 Sayısal Loto Çekilişi Eğlence Prime-time
    22.25 TRT1 Stadyum Cumartesi Spor Programı Prime-time

    22.30 DreamTV Punkart Müzik Programı Prime-time
    22.45 Lig TV M.K.E Ankaragücü-Beşiktaş Maç Gece
    23.00 NTV Güzel Haberler (Canlı) Sohbet Gece
    23.00 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Gece

    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 TRT3 Formula 1 Magazin Spor Programı Gece
    23.00 Cine-5 Dizi Magazin (Yeni Bölüm) Magazin Gece
    23.00 TRT1 Ferhat Göçer İle (Canlı) Müzik Programı Gece

    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.15 Samanyolu Ayna Gezi Gece
    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Aktüalite Gece
    23.20 Sinema Tv Örümcek Ağı Yabancı Sinema Gece

    23.20 Cine-5 Dizi Magazin Özel Magazin Gece
    23.25 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 DreamTV Dans@ Müzik Programı Gece

    23.30 TV 8 Kirli Para Yabancı Sinema Gece
    23.45 TRT3 Indesit Avrupa Şamp. Ligi Voleybol Yarı Final Karş. Maç Gece
    23.50 Kanaltürk Berrin'le Gecenin Rengi (Canlı) Talk Show Gece
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı

    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 Fox WBA Ağır Sıklet Dünya Şampiyonluk Maçı (Canlı) Spor Programı Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E The Tudors Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 Bloomberg HT Premier Aktüalite Gece Yarısı

    00.05 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Gece Yarısı
    00.10 Cine-5 Memleket Meselesi (Canlı) Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 Lig TV Bursaspor-Antalyaspor Maç Gece Yarısı
    00.55 Sinema Tv Hannibal Yabancı Sinema Gece Yarısı

    01.00 CNBC-E Family Guy Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    01.10 NTV Sinema Benim Aşkım (Tekrar) Aktüalite Gece Yarısı
    01.30 TV 8 Dehşet Sokağı Yabancı Sinema Gece Yarısı

    02.00 Fox Ahmet Çakar’la Şansa Bak Yarışma Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş