TV'de Bugün 29 Kasım Pazar 2009

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 28 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 29 Kasım Pazar 2009 konusu TV'de Bugün 29 Kasım Pazar 2009

    06.00 Kanal D Aşkım Aşkım Yerli Dizi Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Dinozor Otopsisi Belgesel Sabah

    06.05 TRT2 Güneşin İzinde Belgesel Sabah
    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah

    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah

    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 Cine-5 Mozart Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanaltürk Sihirli Ekran Çocuk Programı Sabah
    07.00 Fox Yalancı Romantik (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    07.00 TRT1 Sabah Sefası Yerli Sinema Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Spor Programı Sabah
    07.00 N.Geographic Muhteşem Afrika: Doğa Muhafızları Belgesel Sabah
    07.00 TV 8 Plates Eğlence Sabah

    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah
    07.10 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    07.10 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Sabah

    07.20 24 Güzel Oyun Aktüalite Sabah
    07.20 Sinema Tv Mr. Bones 2 Yabancı Sinema Sabah
    07.20 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah
    07.30 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    07.30 Show Dedektif Flint Çizgi-Film Sabah
    07.40 Star Zorro Çizgi-Film Sabah
    07.45 Kanal D Hannah Montana Yabancı Dizi Sabah
    07.50 Discovery Chop Shop Belgesel Sabah

    07.50 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Afrika: Doğa Muhafızları Belgesel Sabah
    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    08.00 Cine-5 Macera Peşinde Çizgi-Film Sabah

    08.00 Kanaltürk Bugs Bunny'nin Dünyası Çizgi Sinema Sabah
    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanal 1 Bob The Builder Special Çizgi-Film Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah

    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Sabah

    08.10 TRT2 Arşiv Sanat Kültür Sanat Sabah
    08.15 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    08.20 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Burhan Şeşenle İyi Haberler Gezi Sabah

    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.40 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    08.40 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    08.45 Kanal D Uçan FiL Dumbo Yabancı Sinema Sabah
    08.45 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
    08.45 TV 8 Bobbynin Dünyası Çizgi-Film Sabah
    09.00 Lig TV Prof.Dr.Burhan Uslu İle Sporcu Sağlığı Spor Programı Sabah

    09.00 N.Geographic Hırsız Maymunlar: Büyük Kaçış Belgesel Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    09.00 Star Çocuktan Al Haberi Yarışma Sabah

    09.00 TRT2 Sanataktif Aktüalite Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Cumartesi - Pazar Aktüalite Sabah
    09.00 24 Haber Haberler Sabah
    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah

    09.10 Sinema Tv Altın Pusula Yabancı Sinema Sabah
    09.10 Discovery Smash Lab Belgesel Sabah
    09.10 TRT1 Yeryüzü Belgesel Sabah
    09.10 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    09.10 NTV Spor Aşkı (Tekrar) Spor Programı Sabah
    09.15 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Haberler Sabah
    09.15 24 Ekonomide Bu hafta Aktüalite Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah

    09.30 CNBC-E Back At Barnyard Çizgi-Film Sabah
    09.30 Lig TV Kara Kartal Spor Programı Sabah
    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah

    09.50 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Kanaltürk Medyatik (Tekrar) Aktüalite Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah

    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 N.Geographic Kurtarma Ekibi Görevde: Yılan Saldırısı Belgesel Sabah
    10.00 TV 8 Bencil Zevkler Aktüalite Sabah

    10.15 Fox Barbie Mariposa Yabancı Sinema Sabah
    10.15 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.15 Kanal D Hababam Sınıfı Askerde Yerli Sinema Sabah
    10.30 Kanal 1 Stüdyo 34 (Tekrar) Müzik Programı Sabah

    10.30 Atv Yaşamdan Dakikalar Kültür Sanat Sabah
    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    10.30 Lig TV Fenerbahçe-Kasımpaşa Maç Sabah
    10.45 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    11.00 Discovery Brainiac Belgesel Sabah
    11.00 Cine-5 Aşkın Koçla Turizm Arenası Aktüalite Sabah

    11.00 Tnt Scooby Doo Çizgi-Film Sabah
    11.00 DreamTV Backstreet Boys Haftasonu Müzik Programı Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Aktüalite Sabah
    11.10 Sinema Tv Ateşin Ortasında Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    11.10 TRT2 Medya Medya Aktüalite Sabah
    11.10 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    11.10 Habertürk Sansürsüz (Tekrar) Tartışma Sabah
    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah

    11.30 Kanal 1 Otomobil Kulübü Aktüalite Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Aktüalite Sabah
    11.55 Discovery Survivorman Belgesel Sabah
    12.00 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Öğle

    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Haberler Öğle
    12.00 Fox Yaş 15 (Tekrar) Yarışma Öğle

    12.00 TV 8 Sıcak Para Aktüalite Öğle
    12.00 Lig TV Maraton Spor Programı Öğle
    12.00 N.Geographic Muhteşem Afrika: Doğa Muhafızları Belgesel Öğle
    12.10 CNN-TÜRK İyi ki Varsın Aktüalite Öğle

    12.15 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.30 CNBC-E Doctor Who? Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Star Ruhat Mengi yle Her Açıdan Aktüalite Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle

    12.45 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğleden Sonra
    12.45 Cine-5 Otokeyf (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğle
    12.50 Discovery Alaska da Büyük Kızak Yarışı Belgesel Öğle
    12.50 Kanal 7 Fuar Dünyası Advertorial Öğle

    12.55 Sinema Tv Ayrılık Yabancı Sinema Öğle
    13.00 Tnt Mad About You Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 24 Haber Haberler Öğle

    13.00 Show Haber Özel Aktüalite Öğleden Sonra
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 N.Geographic Muhteşem Afrika: Doğa Muhafızları Belgesel Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.10 Habertürk Aırport Aktüalite Öğle
    13.20 TV 8 Sağduyu Aktüalite Öğleden Sonra
    13.23 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    13.25 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş.(Bilbao Basket-Joventut) Advertorial Öğle

    13.25 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Öğle
    13.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle
    13.40 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.50 Atv Es Es Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.00 Cine-5 Dizi Magazin (Tekrar) Magazin Öğle
    14.00 Tnt Brothers & Sisters Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Kanaltürk Şaka Şaka Eğlence Öğle
    14.00 Kanal D Bebek Firarda Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    14.00 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    14.00 NTV Haberler Haberler Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğle
    14.10 NTV 0-100 (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.10 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Öğle

    14.15 TRT2 Alev Alatlı İle Hadi Baştan Alalım Aktüalite Öğleden Sonra
    14.15 Lig TV Bordo Mavi Spor Programı Öğle
    14.15 24 Araba Sevdası Aktüalite Öğle
    14.20 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Aktüalite Öğleden Sonra

    14.30 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.30 Show Take Off Aktüalite Öğleden Sonra
    14.40 Discovery Geleceğin Dünyası Belgesel Öğleden Sonra
    14.40 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Öğleden Sonra

    14.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.45 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğleden Sonra
    14.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    14.45 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Öğleden Sonra

    14.50 Sinema Tv Mürekkep Yürek Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Savunma Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Belgesel Müzik Programı Öğleden Sonra

    15.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Amazon Timsahları Belgesel Öğleden Sonra
    15.05 TRT3 Ring Spor Programı Öğleden Sonra

    15.10 NTV Bayramda Yüz Yüze Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Öğleden Sonra
    15.20 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.25 TRT2 Birlikte Yaşarken Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Star Çat Kapı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 Taklitçi Eğlence Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Trabzonspor-Eskişehirspor (Canlı) Maç Öğleden Sonra

    16.00 N.Geographic Nehirler ve Yaşam: Amazon Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.00 Kanal D Asterix Olimpiyat Oyunlarında Yabancı Sinema Akşam Üstü
    16.00 CNBC-E The Jay Leno Show Talk Show Öğleden Sonra

    16.00 E2 Gossip Girl Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Discovery American Chopper Belgesel Akşam Üstü
    16.05 TRT3 Özel Dosya Maç Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra

    16.10 NTV Bayramda Yüz Yüze Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra
    16.10 Atv Adanalı Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.15 24 Güzel Oyun Aktüalite Öğleden Sonra

    16.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.30 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Akşam Üstü
    16.30 Fox Yalancı Romantik (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.30 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü
    16.45 TRT2 Hayatımız Sigortalı Aktüalite Akşam Üstü
    16.50 Sinema Tv Vali Yerli Sinema Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Dream 10 Müzik Programı Akşam Üstü

    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Dünyanın En Tehlikeli Hayvanları: Amazon Belgesel Akşam Üstü
    17.10 NTV Futbol Aktüel (Canlı) Spor Programı Akşam Üstü
    17.10 Cine-5 Nası Olacak Bu İş ? Aktüalite Akşam Üstü

    17.15 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Özel Spor Programı Akşam Üstü
    17.15 TV 8 Aramızda Kalsın Aktüalite Akşam Üstü
    17.20 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi (Tekrar) Aktüalite Akşam Üstü

    17.40 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.55 TRT1 Bir Zahmet Eğlence Akşam
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    18.00 N.Geographic Amazon’un Dev Balıkları Belgesel Akşam
    18.00 Tnt Yangın Yabancı Sinema Akşam
    18.00 CNN-TÜRK Smaç Spor Programı Akşam
    18.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam

    18.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.20 Kanal 1 Dawsons Creek Yabancı Sinema Akşam
    18.20 TRT2 Alternatif Yaşam Aktüalite Akşam
    18.30 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş.(Hannover-B.Munchen) Maç Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam

    18.30 Kanal 1 Haftasonu Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Akşam
    18.35 Sinema Tv Tatil Yabancı Sinema Akşam
    18.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam

    18.50 TRT1 Milli Piyango Çekilişi Advertorial Akşam
    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 N.Geographic Jaguar Serüvenleri: Bölüm 5 Belgesel Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time

    19.10 Habertürk Balçiçek Pamirle Söz Sende (Tekrar) Aktüalite Prime-time
    19.15 TRT2 Ayrıntı Aktüalite Prime-time
    19.20 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time

    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 Kanal 1 Kelime Oyunu Yarışma Akşam
    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 TRT1 Kurban Yerli Dizi Prime-time

    19.45 Fox Casanova Yabancı Sinema Prime-time
    19.45 Kanaltürk Richie Rich Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Samanyolu Postacı Yerli Sinema Prime-time
    19.55 TRT2 El Yapımı Aktüalite Prime-time

    20.00 TRT2 Selim İleri`nin Not Defteri Kültür Sanat Prime-time
    20.00 Show Wipe Out 2 Yarışma Prime-time
    20.00 Star İbo Show Eğlence Prime-time
    20.00 NTV Barcelona-Real Madrid (Canlı) Maç Prime-time

    20.00 N.Geographic Avlanan Avcı: Babunlar Belgesel Prime-time
    20.00 Lig TV Sivasspor-Beşiktaş (Canlı) Maç Prime-time
    20.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Prime-time
    20.00 Discovery Time Warp Belgesel Prime-time

    20.00 CNBC-E Merlin (1.Sezon Finali) Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Atv Es Es Yerli Dizi Prime-time
    20.00 E2 The Daily Show With Jon Steart Eğlence Prime-time
    20.00 24 Kesişen Yollar Yabancı Sinema Prime-time

    20.05 Habertürk Düğün Kameramanı Belgesel Prime-time
    20.15 TV 8 Pür Dikkat Aktüalite Prime-time
    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.20 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Prime-time

    20.25 Cine-5 Thunderbirds Yabancı Sinema Prime-time
    20.25 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    20.30 TRT3 Dünya Halter Şamp. Spor Programı Prime-time
    21.00 N.Geographic Avlanan Avcı: Katil Maymunlar Belgesel Prime-time

    21.00 Discovery En Kötü Belgesel Prime-time
    21.00 CNBC-E Doctor Who? Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Sinema Tv Güçlü Çocuklar Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 E2 Eastbound & Down Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 CNN-TÜRK İyi ki Varsın Aktüalite Prime-time
    21.00 Kanal 1 Bu Ara Bu Moda Magazin Prime-time
    21.00 Kanal 7 Hacı Yerli Sinema Prime-time
    21.05 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Prime-time

    21.10 TRT2 Hayatın Tuzu Yerli Sinema Prime-time
    21.10 Discovery Sıfır Dediğimde Yerli Sinema Prime-time
    21.15 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Prime-time
    21.15 Tnt Carnera Yabancı Sinema Prime-time

    21.20 Samanyolu Köroğlu Yerli Sinema Prime-time
    21.45 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.55 CNN-TÜRK Futbol Mania Spor Programı Prime-time
    21.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 Lig TV Maraton (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.00 N.Geographic Şempanzeler Neden Öldürür? Belgesel Prime-time
    22.00 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş.(Bilbao Basket-Joventut) Maç Prime-time


    22.00 DreamTV Yüxexes Müzik Programı Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Prime-time

    22.00 Discovery Akılalmaz Hikayem Belgesel Prime-time
    22.05 Habertürk Teke Tek Özel Tartışma Prime-time
    22.10 Kanal 1 Öfkeli Aşıklar Yabancı Sinema Prime-time
    22.15 24 Bir Zamanlar Türkiye Aktüalite Prime-time

    22.15 Cine-5 Hannibal Yabancı Sinema Prime-time
    22.15 Fox FOX Futbol Pazarı (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.30 Show Bratz Yabancı Sinema Gece
    22.30 Atv En Süper Kahraman Yabancı Sinema Prime-time

    22.30 Sinema Tv Kanunsuzlar Yabancı Sinema Prime-time
    23.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Prime-time
    23.00 CNBC-E South Park Yabancı Dizi Gece
    23.00 Discovery Gerçek Cinayet Soruşturmaları Belgesel Gece

    23.00 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.00 24 Haber Haberler Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
    23.00 N.Geographic Kaplanın Kaçışı Belgesel Gece

    23.00 TV 8 Kelebek Etkisi Yabancı Sinema Gece
    23.00 Kanal 7 Küçük Yolcu Yerli Sinema Gece
    23.10 24 7/24 Futbol Spor Programı Gece
    23.15 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece Yarısı

    23.15 NTV Gece Bülteni Haberler Gece
    23.15 TRT2 Önce Şiir Vardı Aktüalite Gece
    23.15 TRT1 Tele Lig Spor Programı Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece

    23.30 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Gece
    23.45 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş.(B.Leverkusen-Stuttgart) Spor Programı Gece
    23.50 Star Futbolig Spor Programı Gece Yarısı
    23.55 DreamTV Rock Me Müzik Programı Gece

    00.00 Kanal 1 Real Yabancı Sinema Gece
    00.00 E2 Hung Yabancı Dizi Prime-time
    00.10 Atv Venedik'te Köpek Balığı Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.20 Kanal 7 Cennet Nerede Yerli Sinema Gece Yarısı

    00.30 Show 6 Pas Spor Programı Gece Yarısı
    00.30 Tnt House Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.00 Cine-5 Cine City (Yeni Bölüm) Aktüalite Gece Yarısı
    03.00 Star Suç ve Ceza Aktüalite Gece Yarısı

    05.30 Kanal D Annem Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş