TV'de Bugün 28 Mart 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 28 Mart 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 28 Mart 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 28 Mart 2010 Pazar



    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Belgesel Sabah
    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Sabah
    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah

    06.35 TRT1 Adile Teyze Yerli Sinema Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah

    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    07.00 TV 8 Plates Eğlence Sabah
    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah

    07.00 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    07.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    07.00 Fox Şaka Şaka Eğlence Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Sabah
    07.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Sabah
    07.20 24 Küresel Oyun Tartışma Sabah

    07.30 Kanal D Ne Yapmalı? Kadın Programı Sabah
    07.30 Cine-5 Sabrina Çizgi-Film Sabah
    07.30 Fox Emret Komutanım Yerli Dizi Sabah
    07.50 Sinema Tv Inside The Actors Studio Yabancı Sinema Sabah

    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah

    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah
    08.00 TRT1 F1 Avustralya Grand Prix Spor Programı Sabah

    08.00 Show Canterville Hayaleti Yabancı Sinema Sabah
    08.00 Star Mesut Yar la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah
    08.00 Cine-5 Ninja Kaplumbağalar Çizgi-Film Sabah
    08.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah

    08.00 Kanaltürk Roboroach Çizgi-Film Sabah
    08.00 Bloomberg HT Stil Avcısı Aktüalite Sabah
    08.15 CNN-TÜRK Saba Tümerle Bu Gece (Tekrar) Sohbet Sabah
    08.15 TRT HABER Portreler Galerisi Kültür Sanat Sabah

    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.30 Kanaltürk Carl 2 Çizgi-Film Sabah

    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.40 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    08.45 Sinema Tv Hayatımın Tatili Yabancı Sinema Sabah
    08.45 Cine-5 Gladyatör Okulu Çizgi Sinema Sabah

    08.50 TV 8 Sihirli Ülke Çizgi-Film Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 TV 8 8.Etap Aktüalite Sabah
    09.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    09.00 24 Haber Haberler Sabah
    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Sabah

    09.00 Fox ZapZup (Tekrar) Eğlence Sabah
    09.10 NTV Günlerin Getirdiği (Tekrar) Aktüalite Sabah
    09.10 Discovery Görgü Tanığı Belgesel Sabah
    09.10 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah

    09.15 TRT HABER Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah
    09.15 24 Ekonomide Bu hafta Ekonomi Sabah
    09.30 Kanal D Geniş Aile Yerli Dizi Sabah
    09.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah

    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.30 Lig TV Yirmi Bir (21) Spor Programı Sabah
    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah

    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Belgesel Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah

    10.00 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Sabah
    10.00 TV 8 Bencil Zevkler Aktüalite Sabah
    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah

    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah
    10.15 CNN-TÜRK Çıkış Yolu Aktüalite Sabah
    10.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    10.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    10.30 Fox Barbie ve Pegasus’un Sihiri Yabancı Sinema Sabah
    10.30 Lig TV Beşiktaş-Eskişehirspor Maç Sabah
    10.40 Sinema Tv Bahçe Sohbetleri Yabancı Sinema Sabah

    10.40 Bloomberg HT Wellbeing A To Z Aktüalite Sabah
    10.45 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah
    10.45 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah
    11.00 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Sabah

    11.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    11.00 TRT1 Yeni Avrupa-New Europa Aktüalite Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Aktüalite Sabah

    11.15 Habertürk Tek Başına (Tekrar) Belgesel Sabah
    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah
    11.20 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    11.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah

    11.50 Kanal D Koca Kafalar Kolaj Eğlence Sabah
    11.50 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah
    12.00 Atv Sigortacı Aktüalite Öğle
    12.00 CNBC-E Merlin-Türkçe Yabancı Dizi Öğle

    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle
    12.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle

    12.00 TV 8 Yaşam Kulübü Sağlık Öğle
    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle
    12.05 Habertürk Ht Kulüp (Tekrar) Aktüalite Öğle

    12.10 TRT HABER Kuşak Farkı Haberler Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Yaşama Sevinci Aktüalite Öğle
    12.15 Fox Ninja Warrior (Yeni) Eğlence Öğle
    12.15 Lig TV Cumartesi Gecesi Futbolu Spor Programı Öğle

    12.25 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğle
    12.30 Cine-5 Otokeyf (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğle
    12.30 Star Ruhat Mengi yle Her Açıdan Aktüalite Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle

    12.35 Sinema Tv Damadı Öpebilirsin Yabancı Sinema Öğle
    12.45 Show Tekno Trend Aktüalite Öğleden Sonra
    12.45 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle

    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle
    13.00 24 Haber Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle
    13.10 Bloomberg HT Soru-Cevap Aktüalite Öğle
    13.15 Fox ZapZup (Tekrar) Eğlence Öğle
    13.15 Habertürk Akademik Vizyon Eğitim Öğle

    13.20 TV 8 Sağduyu Tartışma Öğle
    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle
    13.23 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    13.25 TRT HABER Süper Spor Spor Programı Öğle

    13.25 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Öğle
    13.25 CNN-TÜRK Spor Spor Programı Öğle
    13.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle
    13.30 DreamTV T-Rap Müzik Programı Öğle

    13.40 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.45 Show Melekler Korusun Yerli Dizi Öğleden Sonra
    13.45 Atv Parmaklıklar Ardında Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Sinema Öğle

    14.00 Cine-5 Kırmızı Hat (Canlı) Tartışma Öğle
    14.00 Tnt Monk Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Öğle
    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle

    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğle
    14.15 TRT3 Golf Güncel Spor Programı Öğle
    14.15 24 Otomobil Sevdası Teknoloji Öğle

    14.15 Kanal D Hababam Sınıfı 3.5 Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.20 NTV Sahne Klasikleri Aktüalite Öğle
    14.30 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Aktüalite Öğle

    14.30 Fox Düş Yakamdan Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.35 Sinema Tv Parti Hayvanları Yabancı Sinema Öğle
    14.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğleden Sonra

    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 Tnt Lost Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.10 Bloomberg HT Landmarks Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Otomobil Kulübü Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 TRT HABER Tarih Dergisi Aktüalite Öğleden Sonra

    15.15 TRT3 Ampute Futbol Karş. Maç Öğleden Sonra
    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 TRT1 Dünden Bugüne (Galatasaray-Fenerbahçe) Spor Programı Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra

    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.25 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra
    15.30 Star Dr. Öz Show Best Of Sağlık Öğleden Sonra
    15.35 Discovery Time Warp Belgesel Öğleden Sonra

    15.45 TV 8 Comedya Eğlence Öğleden Sonra
    15.55 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.05 Sinema Tv Inside The Actors Studio Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    16.05 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.10 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 NTV Sinema Benim Aşkım (Tekrar) Aktüalite Öğleden Sonra

    16.10 TRT HABER Ayrıntı Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 24 Güzel Oyun Spor Programı Öğleden Sonra
    16.15 Fox Yalancı Romantik (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Öğleden Sonra

    16.25 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Öğleden Sonra
    16.30 Show Es Es Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 Discovery Nasıl Çalışır? Belgesel Akşam Üstü

    16.40 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam Üstü
    16.40 Star Benim Annem Bir Melek Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.45 TV 8 Cevap Anahtarı Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü

    17.00 CNBC-E CSİ:NY Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.05 Sinema Tv Görünmez Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü
    17.10 NTV Haberin Var mı? (Canlı) Yarışma Akşam Üstü

    17.10 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 TRT HABER Gündem Özel Aktüalite Akşam Üstü
    17.20 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Dünyası Spor Programı Akşam Üstü
    17.20 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Akşam Üstü

    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Sahtekar Yabancı Sinema Akşam
    17.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Akşam Üstü
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam

    [​IMG]


    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam
    18.00 NTV % 100 Futbol Derbi Özel (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    18.00 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Akşam
    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam
    18.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    18.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Akşam

    18.00 Discovery Smash Lab Belgesel Akşam Üstü
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 CNN-TÜRK Futbol Mania Spor Programı Akşam
    18.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam

    18.05 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam
    18.10 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.25 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Spor Programı Akşam
    18.30 Kanal 1 Haftasonu Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Atv Atv Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.55 TRT HABER Yıldızlara Giden Yol Aktüalite Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Galatasaray-Fenerbahçe (Canlı) Maç Prime-time
    19.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Prime-time

    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem (Tekrar) Aktüalite Prime-time
    19.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time

    19.10 NTV Gündemdekiler (Canlı) Tartışma Prime-time
    19.10 Habertürk Airport Aktüalite Prime-time
    19.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Prime-time
    19.20 TRT3 Golf Güncel Spor Programı Prime-time

    19.25 Sinema Tv Acaip Bi Film Yabancı Sinema Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.40 Fox Arka Sıradakiler (Özet) Yerli Dizi Prime-time

    19.45 Fox Arka Sıradakiler (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    19.45 Kanaltürk Şaka Şaka Komedi-Kabare Prime-time
    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.50 TRT1 Gezelim Görelim Aktüalite Prime-time
    19.50 Bloomberg HT Ali Tezel'e Soralım Aktüalite Prime-time
    20.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time

    20.00 Star Aşk Tutulması Yerli Sinema Prime-time
    20.00 Show Vay Kaynanam Vay Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK İş Seyahati Gezi Prime-time

    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 E2 Family Guy Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Tnt Vahşi Vahşi Batı Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.05 Habertürk Teke Tek Özel (Tekrar) Tartışma Prime-time
    20.10 TRT HABER Can Veren Pervaneler Aktüalite Prime-time
    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time

    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.30 TRT3 Dünya Artistik Patinaj Şampiyonası (Gala) Spor Programı Prime-time
    20.45 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    20.45 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Prime-time

    20.50 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.55 CNN-TÜRK Futbol Mania Spor Programı Prime-time
    21.00 Cine-5 Kan ve Şarap Yabancı Sinema Prime-time

    21.00 Bloomberg HT Sınırsız Tartışma Prime-time
    21.00 Discovery Kara Altın Belgesel Prime-time
    21.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Sinema Tv Tarih Öncesi Topraklarda: Uçuş Günü Yabancı Sinema Prime-time

    21.00 TV 8 Bizim Stadyum Derbi Spor Programı Prime-time
    21.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time
    21.00 Kanal 7 Şakacı Eğlence Prime-time

    21.00 Lig TV Pazar Gecesi Futbolu (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.20 Samanyolu Kırık Kalpler Yerli Dizi Prime-time
    21.30 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    21.30 24 Yuvaya Dönüş Yabancı Sinema Prime-time

    21.45 DreamTV Yüxexes Müzik Programı Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time
    22.00 E2 The Starter Wife Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    22.00 Discovery Süper Keresteciler Belgesel Prime-time
    22.00 CNBC-E 24 Yabancı Dizi Gece
    22.05 Habertürk Teke Tek Özel (Tekrar) Tartışma Prime-time
    22.15 Star Güneşin Oğlu Yerli Sinema Prime-time

    22.20 Atv Kalp Ağrısı Yerli Dizi Prime-time
    22.20 TRT HABER Sinema Yabancı Sinema Prime-time
    22.30 Sinema Tv Sokak Yarışçıları Yabancı Sinema Gece
    22.45 Kanal 7 İbo İle Güllüşah Yerli Sinema Prime-time

    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Prime-time
    23.00 TRT3 Spor Dünyası Spor Programı Gece
    23.00 Discovery MacIntyre Belgesel Gece

    23.00 E2 Dexter Yabancı Dizi Gece
    23.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece
    23.00 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Gece
    23.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Canlı) Sohbet Gece

    23.15 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Dünyası Spor Programı Gece
    23.15 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece
    23.15 Cine-5 Son Romantik (Canlı) Eğlence Gece
    23.15 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece

    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 24 7/24 Futbol Spor Programı Gece
    23.30 Show Yemekteyiz Yarışma Prime-time
    23.30 Fox Fox Gol Pazarı (Canlı) Spor Programı Gece

    23.35 TRT1 Tele Lig Spor Programı Gece
    23.40 NTV Spor Haberler Gece
    23.45 TRT3 F1 Avustralya Grand Prix Spor Programı Gece
    00.00 E2 Nip/Tuck Yabancı Dizi Gece

    00.00 Bloomberg HT HT Life Aktüalite Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E Family Guy Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 Lig TV Galatasaray-Fenerbahçe Maç Gece Yarısı
    00.10 NTV Gündemdekiler Tartışma Gece Yarısı

    00.10 CNN-TÜRK İş Seyahati Gezi Gece Yarısı
    00.10 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Gece
    00.15 Sinema Tv Kan Gölü Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.20 Star Cümbür Cemaat Aile Yerli Dizi Gece

    00.25 Atv 4. Seviye Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.30 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 Tnt REM-LIVE IN GERMANY Konser Gece
    00.30 Habertürk Otomobil Kulübü (Tekrar) Aktüalite Gece Yarısı

    00.30 TV 8 İşkence Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.45 Fox Altın Yumruklar Spor Programı Gece Yarısı
    00.45 Cine-5 Kırmızı Hat Tartışma Gece Yarısı
    01.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı

    01.15 Show 6 Pas Spor Programı Gece
    01.30 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Gece Yarısı
    02.15 Fox Ahmet Çakar’la Şansa Bak Yarışma Gece Yarısı
    03.15 Kanal D Celladın Laneti Yabancı Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş