TV'de Bugün 28 Kasım Cumartesi 2009

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 27 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 28 Kasım Cumartesi 2009 konusu TV'de Bugün 28 Kasım Cumartesi 2009


    06.00 Kanal D Aşkım Aşkım Yerli Dizi Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    06.05 TRT2 Zamanın Tanığı Belgesel Sabah

    06.10 TRT1 Sabah Sefası Yerli Sinema Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.5 TRT2 Kültür Penceresi Aktüalite Sabah

    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    06.45 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.50 TRT2 Derin Kökler Aktüalite Sabah

    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah
    07.00 Fox Yalancı Romantik (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.00 N.Geographic Anne Karnında: Sıradışı Hayvanlar Belgesel Sabah
    07.00 TV 8 Plates Aktüalite Sabah

    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Cine-5 Mozart Çizgi-Film Sabah

    07.00 Kanaltürk Sihirli Ekran Çocuk Programı Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.10 Sinema Tv Daltonlar Yabancı Sinema Sabah
    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah

    07.10 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    07.15 24 Burhan Şeşenle İyi Haberler Aktüalite Sabah
    07.15 CNN-TÜRK Saba Tümerle Bu Gece Sohbet Sabah
    07.20 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Sabah

    07.30 Show Dedektif Flint Çizgi-Film Sabah
    07.30 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    07.40 Star Zorro Çizgi-Film Sabah
    07.50 Discovery Mythbusters Belgesel Sabah

    07.50 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah
    08.00 Kanal D Notre Dame ın Kamburu Çizgi Sinema Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanal 1 Barney Special Çizgi-Film Sabah

    08.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanaltürk Duyduk Duymadık (Tekrar) Magazin Sabah
    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah
    08.00 Cine-5 Macera Peşinde Çizgi-Film Sabah

    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.10 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
    08.15 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    08.20 Star Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah

    08.20 24 Bir Zamanlar Türkiye Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah

    08.40 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    08.40 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Sabah
    08.45 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
    08.45 Discovery Nasıl Yapılmış? Belgesel Sabah

    08.50 Sinema Tv Kurtlar İmparatorluğu Yabancı Sinema Sabah
    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Cumartesi-Pazar Aktüalite Sabah
    09.00 N.Geographic Jaguar Serüvenleri: Bölüm 4 Belgesel Sabah

    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    09.05 TRT1 Bayram Sefası Aktüalite Sabah
    09.10 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah

    09.10 NTV Bayramda Yüz Yüze Aktüalite Sabah
    09.15 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    09.30 CNBC-E Back At Barnyard Çizgi-Film Sabah

    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.30 Lig TV Prof.Dr.Burhan Uslu İle Sporcu Sağlığı Spor Programı Sabah
    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.30 Atv Kıskanç Köpek Yabancı Sinema Sabah

    09.40 Star Çocuktan Al Haberi Yarışma Sabah
    09.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah
    10.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    10.00 Kanal 1 Şahane Çocuklar Aktüalite Sabah

    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Belgesel Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Cine-5 Cine City (Tekrar) Aktüalite Sabah

    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 TRT1 Günbegün Aktüalite Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 TV 8 Bay Tahmin Aktüalite Sabah

    10.00 N.Geographic Süper Yırtıcılar Belgesel Sabah
    10.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    10.05 Discovery Time Warp Belgesel Sabah
    10.15 Fox Barbie’nin Günlüğü Yabancı Sinema Sabah

    10.15 NTV Bayramda Yüz Yüze Aktüalite Sabah
    10.15 Kanaltürk Taş Devri 2 Çizgi Sinema Sabah
    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    10.30 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Sabah

    10.50 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Lig TV Maraton Spor Programı Sabah
    11.00 DreamTV Backstreet Boys Haftasonu Müzik Programı Sabah

    11.05 Sinema Tv Kırmızı Kanatlar Yabancı Sinema Sabah
    11.10 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    11.10 TRT2 Alan Razı Satan Razı Aktüalite Sabah
    11.15 Habertürk Üniversite Medya Eğitim Sabah

    11.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    11.20 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Sabah
    11.30 Kanal 1 Hayvan Dostu Aktüalite Sabah
    11.30 Atv Selena Yerli Dizi Sabah

    11.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Sabah
    12.00 TRT3 Dünya Halter Şamp. Spor Programı Öğle
    12.00 TV 8 8. Etap Aktüalite Öğle
    12.00 N.Geographic Süper Kedi Belgesel Öğle

    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    12.00 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    12.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle

    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 DreamTV Coke’n Music Müzik Programı Öğle
    12.10 CNN-TÜRK İyi ki Varsın Aktüalite Öğle
    12.15 Samanyolu Yarınlardan Sorumluyuz Aktüalite Öğle

    12.15 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle
    12.30 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Kanal 1 Aşkım Aşkım Yerli Dizi Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle

    12.30 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Öğle
    12.50 Sinema Tv Franklyn Yabancı Sinema Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Cine-5 Dizi Magazin (Yeni Bölüm) Magazin Öğle

    13.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğle
    13.00 Kanal D Haneler Eğlence Öğle
    13.00 Lig TV Varmısın İddiaya? Spor Programı Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Akşam

    13.00 N.Geographic Jaguar Serüvenleri: Bölüm 5 Belgesel Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 Star Şampiyonlar Ligi Özel Spor Programı Öğle
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle
    13.25 CNN-TÜRK Spor Haberler Öğle

    13.30 24 Cenin Cenin Belgesel Öğle
    13.30 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Öğle
    13.30 Tnt 8 Simple Rules Yabancı Dizi Öğle
    13.35 TRT2 Düşlerle Gelen Aktüalite Öğle

    13.40 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğle
    13.50 Atv Mavi Şeker Eğlence Öğleden Sonra
    13.50 Star Superman Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğle

    14.00 N.Geographic Anne Karnında: Sıradışı Hayvanlar Belgesel Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.00 TRT3 Dünya Halter Şamp. Spor Programı Öğle
    14.00 E2 The Jay Leno Show Eğlence Öğleden Sonra

    14.00 Tnt Robin Hood Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Kanal 1 Renkli Dünyalar Magazin Öğle
    14.00 Kanal D Hababam Sınıfı 3.5 Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.00 Kanal D Her Eve Lazım Kadın Programı Öğleden Sonra

    14.00 Lig TV Haber Haberler Öğle
    14.10 Cine-5 Yakın Takip (Tekrar) Magazin Öğle
    14.10 NTV Günlerin Getirdiği (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.10 Habertürk Fihrist (Canlı) Aktüalite Öğle

    14.20 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.20 CNN-TÜRK 5N1K Aktüalite Öğleden Sonra
    14.30 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğle
    14.30 Show Take Off Aktüalite Öğleden Sonra

    14.30 Fox Ömre Bedel (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.40 Discovery Trajediden Doğan Binalar Belgesel Öğle
    14.40 Sinema Tv Talihsiz Serüvenler Dizisi Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    14.40 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra

    14.40 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.40 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.45 TRT2 El Alem Ne Der Aktüalite Öğleden Sonra
    14.45 TV 8 Zeynep Tunuslu ile Alamode Sohbet Öğleden Sonra

    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Star Akın Akın Anadolu Aktüalite Akşam Üstü
    15.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Tnt İtham Ediyorum Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.10 CNN-TÜRK İş Seyahati Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 Habertürk Teknopark Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 TRT3 Spor Dünyası Spor Programı Öğleden Sonra
    15.30 Lig TV Artistik Dünyası Spor Programı Öğleden Sonra

    15.30 Kanal 1 4 Köşe Magazin Öğleden Sonra
    15.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğleden Sonra
    15.30 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 Nerde Kalmıştı Aktüalite Öğleden Sonra

    16.00 Lig TV Bursaspor-Galatasaray Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Anne Karnında: Köpekler Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 TRT3 FIFA 2010 Magazin Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    16.00 Cine-5 Başka Yerde Yok Sohbet Akşam Üstü
    16.00 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E The Jay Leno Show Talk Show Öğleden Sonra

    16.00 Atv Adanalı Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.05 TRT1 Müzik Sefası Müzik Programı Öğleden Sonra

    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra
    16.10 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra
    16.15 24 Reel Sektör Aktüalite Öğleden Sonra

    16.30 Kanal D Yasak Krallık Yabancı Sinema Akşam Üstü
    16.30 Tnt Greek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.30 Cine-5 Full Ekran Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. (Werder Bremen-Wolfsburg) Spor Programı Öğleden Sonra

    16.30 Fox Avrupa Muhabbeti Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.35 Sinema Tv Goemon Yabancı Sinema Akşam Üstü
    16.45 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu (Tekrar) Gezi Akşam Üstü
    16.45 TV 8 Yonca Ebuzziya nın Çizgisi Aktüalite Akşam Üstü

    17.00 N.Geographic Doğa Muhafızları: Bölüm 7 Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Akşam Üstü

    17.00 Kanal 1 Stüdyo 34 Aktüalite Akşam Üstü
    17.05 TRT2 Güneşin İzinde Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 NTV Futbol Mundıal Spor Programı Akşam Üstü
    17.20 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Özetler Spor Programı Akşam Üstü

    17.20 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam Üstü
    17.35 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. (Werder Bremen-Wolfsburg) Maç Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Olay Komedi-Kabare Akşam

    [​IMG]

    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Tnt Aşka Dönüş Yabancı Sinema Akşam
    18.00 E2 Gossip Girl Yabancı Dizi Akşam

    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 N.Geographic Doğa Muhafızları: Bölüm 8 Belgesel Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 TRT2 Haber Haberler Akşam

    18.00 TRT1 Bi Zahmet Eğlence Akşam
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Akşam

    18.15 24 Araba Sevdası Spor Programı Akşam
    18.20 Kanal 1 Dawsons Creek Yabancı Sinema Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.25 TRT2 Az Politik Aktüalite Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 TRT3 Olimpik Magazin Spor Programı Akşam
    18.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.50 Sinema Tv Tetikçi Yabancı Sinema Akşam

    19.00 CNBC-E Doctor Who? Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar: Yırtıcı Ağızlar Belgesel Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Discovery Geleceğin Dünyası Belgesel Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time

    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time
    19.00 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. (Unicaja-Barcelona) Maç Prime-time
    19.15 TRT2 Karşılıksız Sevgi Aktüalite Prime-time

    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.30 Kanal 1 Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 Kanaltürk Godzilla Yabancı Sinema Prime-time

    19.30 TRT2 Açık Kitap Aktüalite Prime-time
    19.30 Fox Bez Bebek (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    19.30 NTV BBC Türkçe Belgesel Prime-time
    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.45 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Prime-time
    19.45 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time
    19.50 TRT1 Kurban Haberler Prime-time

    19.50 Samanyolu Kırık Kalpler Yerli Dizi Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    20.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Haberler Prime-time

    20.00 24 Haber Haberler Prime-time
    20.00 E2 Later With Jools Holland Eğlence Prime-time
    20.00 Atv Bir Şarkısın Sen Yarışma Prime-time
    20.00 CNBC-E Without a Trace Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 TRT2 Herşey Hakkında Aktüalite Prime-time
    20.00 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. (Unicaja-Barcelona) Maç Prime-time
    20.00 Star Bak Şu Duvara Yarışma Prime-time
    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Yarışma Prime-time

    20.00 NTV 0-100 Aktüalite Prime-time
    20.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar: Uçan Canavar Belgesel Prime-time
    20.00 Lig TV Fenerbahçe-Kasımpaşa(Canlı) Maç Prime-time
    20.00 TV 8 Bir Yıldız Masalı Sohbet Prime-time

    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time
    20.05 Habertürk Sansürsüz (Tekrar) Tartışma Prime-time
    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.25 Cine-5 Tavuklar Firarda Yabancı Sinema Prime-time

    20.35 TRT1 Hicran Yarası Yerli Dizi Prime-time
    20.45 TRT3 Ring Spor Programı Prime-time
    21.00 Kanal 7 İslamiyet'in Doğuşu Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar: İblis Domuz Belgesel Prime-time

    21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time
    21.00 Discovery Survivorman Belgesel Prime-time
    21.00 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 24 Burhan Şeşenle İyi Haberler Gezi Prime-time
    21.00 Sinema Tv Mürekkep Yürek Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 Kanal 1 Taner Takipte Magazin Prime-time
    21.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Prime-time

    21.00 CNN-TÜRK Trendikon Aktüalite Prime-time
    21.10 TRT2 Alev Alatlı İle Hadi Baştan Alalım Sohbet Prime-time
    21.15 NTV Bayramda Yüz Yüze Aktüalite Prime-time
    21.15 Tnt Romance And Cigarettes Yabancı Sinema Prime-time

    21.25 Samanyolu İki Alyans Yarışma Prime-time
    21.30 Fox Olacak O Kadar (Yeni Bölüm) Komedi-Kabare Prime-time
    21.45 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. (B.M.Gladbach-Schalke 04) Maç Prime-time
    21.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar: Megalodon Belgesel Prime-time
    22.00 TV 8 Bizim Stadyum Özel Spor Programı Prime-time
    22.00 Lig TV Maraton (Canlı) Spor Programı Prime-time

    22.00 TRT2 El Yapımı Belgesel Prime-time
    22.00 Discovery Alaska da Büyük Kızak Yarışı Belgesel Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Afişe Takılanlar Aktüalite Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time

    22.00 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 CNBC-E Ghost Whısperer Yabancı Dizi Prime-time
    22.05 TRT2 İnsan Gibi Aktüalite Prime-time

    22.10 Habertürk Ht Kulüp (Yeni Bölüm) Aktüalite Prime-time
    22.10 Kanal 1 Taksi 4 Yabancı Sinema Gece
    22.15 24 Bizden Nağmeler Aktüalite Prime-time
    22.15 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Prime-time

    22.15 Cine-5 Geçmişi Olmayan Adam Yabancı Sinema Prime-time
    22.20 TRT1 Stadyum Cumartesi Spor Programı Prime-time
    22.30 Show Bu Kalp Seni Unutur Mu? (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    22.30 DreamTV Punkart Müzik Programı Prime-time

    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece
    23.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Gece
    23.00 E2 Hung Yabancı Dizi Gece
    23.00 Sinema Tv Kapan Yabancı Sinema Gece

    23.00 Star Kod Adı Kılıçbalığı Yabancı Sinema Gece
    23.00 TRT1 Ferhat Göçer İle Müzik Programı Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece

    23.00 N.Geographic Dinozor Otopsisi Belgesel Gece
    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Aktüalite Gece
    23.15 NTV Gece Bülteni Haberler Gece
    23.15 TRT2 Can Veren Pervaneler Aktüalite Gece

    23.30 Fox Ergen Ring Ateşi Spor Programı Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece Yarısı
    23.30 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Prime-time

    23.30 DreamTV Dans@ Müzik Programı Gece
    23.45 Kanaltürk Kapan Yabancı Sinema Gece
    00.00 Kanal 1 Belleville de Randevu Yabancı Sinema Gece
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı

    00.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E South Park Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 Show Mezara Kadar Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.30 Tnt Monk Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.30 Kanal D Disko Kralı Eğlence Gece
    00.40 Atv Bakıcı Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.15 Kanal 7 Acı Kin Yerli Sinema Gece Yarısı
    01.20 Star Yabancı Sinema Yabancı Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş