TV'de Bugün 27 Aralık Pazar 2009

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 26 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 27 Aralık Pazar 2009 konusu TV'de Bugün 27 Aralık Pazar 2009



    06.00 Kanal D Aşkım Aşkım Yerli Dizi Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah
    06.00 Discovery Mühendislik Harikaları Belgesel Sabah
    06.00 TRT2 Haber Haberler Sabah

    06.00 N.Geographic Dev Balık Belgesel Sabah
    06.05 TRT2 Güneşin İzinde Belgesel Sabah
    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah

    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    06.45 Fox Deniz Yıldızı (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.50 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah

    07.00 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    07.00 Cine-5 Macera Peşinde Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Spor Programı Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.00 TV 8 Plates Eğlence Sabah
    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah

    07.00 Kanaltürk Sihirli Ekran Çocuk Programı Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvanlarla 24 Saat: Bölüm 7 Belgesel Sabah
    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah

    07.15 Kanal D Hannah Montana Yabancı Dizi Sabah
    07.20 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Sabah
    07.20 24 Küresel Oyun Aktüalite Sabah
    07.20 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah

    07.25 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    07.30 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
    07.50 Discovery Motosiklet Montajcıları Belgesel Sabah
    07.50 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah

    07.55 Sinema Tv Yıldız Tozu Yabancı Sinema Sabah
    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah

    08.00 Kanal 1 Bob The Builder Special Çizgi-Film Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah

    08.00 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    08.00 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    08.00 Star Mesut Yar la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah
    08.00 N.Geographic Hayvanlarla 24 Saat: Bölüm 8 Belgesel Sabah

    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.10 TRT2 Arşiv Sanat Kültür Sanat Sabah
    08.10 CNN-TÜRK Trendikon Aktüalite Sabah
    08.15 Kanal D Küçük Hazine Avcıları Yabancı Sinema Sabah

    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Sanat Takibi Aktüalite Sabah
    08.20 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.40 Atv Dünya Bir Oyun Sahnesi Aktüalite Sabah
    08.40 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.40 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    08.45 Discovery Nasıl Çalışır? Belgesel Sabah
    08.45 TV 8 Bobbynin Dünyası Çizgi-Film Sabah
    09.00 Lig TV Prof.Dr.Burhan Uslu İle Sporcu Sağlığı Spor Programı Sabah
    09.00 TV 8 Mügece Sağlık Ve Güzellik Aktüalite Sabah

    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Show Türkiyede Genç Olmak Belgesel Sabah
    09.00 TRT2 Sanataktif Aktüalite Sabah
    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah

    09.00 24 Haber Haberler Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Cumartesi - Pazar Aktüalite Sabah
    09.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar: Dev Ayı Belgesel Sabah
    09.10 TRT1 Yeryüzü Belgesel Sabah

    09.10 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.10 Discovery Görgü Tanığı Belgesel Sabah
    09.10 NTV Spor Aşkı (Tekrar) Spor Programı Sabah
    09.15 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Haberler Sabah

    09.15 24 Ekonomide Bu hafta Aktüalite Sabah
    09.30 CNBC-E Back At Barnyard Çizgi-Film Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah

    09.30 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Sabah
    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.50 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah

    10.00 Tnt Juniper Lee Çizgi-Film Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Atv Yaşamdan Dakikalar Kültür Sanat Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah

    10.00 Fox Barbie’nin Yeni Yıl Hikayesi Yabancı Sinema Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 TV 8 Bencil Zevkler Aktüalite Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah

    10.00 N.Geographic Ölümcül Yaz Belgesel Sabah
    10.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah
    10.10 Sinema Tv İntikam Yabancı Sinema Sabah
    10.15 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah

    10.30 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah
    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    10.30 Kanal 1 Stüdyo 34 (Tekrar) Müzik Programı Sabah
    10.45 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah

    11.00 Lig TV Artistik Futbol Spor Programı Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    11.00 Cine-5 Ali Eyüboğlu İle Senin Hikayen Aktüalite Sabah

    11.00 DreamTV Haftasonu Müzik Programı Sabah
    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    11.05 Habertürk Sansürsüz (Tekrar) Tartışma Sabah
    11.10 TRT2 Medya Medya Aktüalite Sabah

    11.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Aktüalite Sabah
    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah
    11.20 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    11.30 Kanal 1 Otomobil Kulübü Aktüalite Sabah

    11.45 Sinema Tv Tetikçi Yabancı Sinema Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Aktüalite Sabah
    12.00 Fox Ninja Warrior Eğlence Öğle
    12.00 TV 8 Sıcak Para Aktüalite Öğle

    12.00 Lig TV Açık Oturum Spor Programı Öğle
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Öğle

    12.00 Atv Sigortacı Aktüalite Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Haberler Öğle
    12.00 N.Geographic Hayvanlarla 24 Saat: Bölüm 7 Belgesel Öğle

    12.10 CNN-TÜRK Yaşama Sevinci Aktüalite Öğle
    12.10 Kanal D Sound Wave Müzik Programı Öğle
    12.30 Kanal D Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda Aktüalite Öğle
    12.30 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Öğle

    12.30 Star Ruhat Mengi yle Her Açıdan Aktüalite Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.45 Cine-5 Otokeyf (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğle
    12.45 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğle

    12.50 Kanal 7 Fuar Dünyası Advertorial Öğle
    13.00 N.Geographic Hayvanlarla 24 Saat: Bölüm 8 Belgesel Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle

    13.00 24 Haber Haberler Öğle
    13.00 Show Yarım Elma Yerli Dizi Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Fox The O.C (Tekrar) Yabancı Dizi Öğle

    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.10 Habertürk Akademik Vizyon Eğitim Öğle
    13.20 TV 8 Pinokyo Yabancı Sinema Öğle
    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle

    13.23 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    13.25 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Öğle
    13.25 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Öğle
    13.30 Lig TV Kara Kartal Spor Programı Öğle

    13.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle
    13.40 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.45 Atv Kasaba Yerli Dizi Öğleden Sonra
    13.55 Sinema Tv Kartal Göz Yabancı Sinema Öğle

    14.00 Tnt Monk Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    14.00 Cine-5 Kırmızı Hat (Canlı) Tartışma Öğle

    14.00 N.Geographic Sokak Maymunları: Kızlar Çetesi Belgesel Öğle
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.05 CNN-TÜRK Emlak Gündemi Aktüalite Öğleden Sonra
    14.10 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Öğle

    14.10 NTV 0-100 (Tekrar) Aktüalite Öğleden Sonra
    14.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğle
    14.15 Lig TV Kayserispor-Antalyaspor (Tekrar) Maç Öğle
    14.15 Kanal D Hanımın Çiftliği Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.15 24 Araba Sevdası Aktüalite Öğle
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.20 TRT2 74. Büyük Atatürk Koşusu Aktüalite Öğleden Sonra
    14.30 Show Take Off Aktüalite Öğleden Sonra

    14.30 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.30 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Aktüalite Öğleden Sonra
    14.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğleden Sonra

    15.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Paramparça Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.10 TRT3 Futbol Arşivi Spor Programı Öğleden Sonra
    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda (Yeni Bölüm) Sohbet Öğleden Sonra

    15.25 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra
    15.25 TRT2 Anadolu'da Zaman Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Öğleden Sonra
    15.35 Discovery Time Warp Belgesel Öğleden Sonra

    15.40 Kanal 1 4 Köşe Aktüalite Öğle
    15.40 Kanal 1 4 Köşe Aktüalite Öğle
    16.00 CNBC-E The Prisoner Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Insıde The Actors Studıo: Jamie Fox Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.00 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.00 Star Makber Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Sokak Maymunları: Şeker Kamışı Çetesi Belgesel Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra

    16.05 Atv Samanyolu Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.10 NTV Günlerin Getirdiği (Tekrar) Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra
    16.15 TRT2 Tarih Dergisi Aktüalite Öğleden Sonra

    16.15 24 Güzel Oyun Aktüalite Öğleden Sonra
    16.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Akşam Üstü
    16.30 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.30 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Akşam Üstü

    16.30 Fox Yalancı Romantik Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 Discovery Nasıl Çalışır? Belgesel Akşam Üstü
    16.30 TV 8 Taklitçi Eğlence Akşam Üstü
    16.40 TRT3 Basketbol Nostalji Spor Programı Akşam Üstü

    16.40 Kanaltürk Umuda Yolculuk Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Devlet Sırrı Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E One Tree Hill Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Dream 10 Müzik Programı Akşam Üstü

    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Kadınca Spor Programı Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Sokak Maymunları: Sürgündekiler Belgesel Akşam Üstü
    17.10 Kanal 1 Renkli Dünyalar Magazin Akşam Üstü

    17.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi (Tekrar) Aktüalite Akşam Üstü
    17.40 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 CNN-TÜRK Smaç Spor Programı Akşam

    [​IMG]


    18.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Tnt Maske Yabancı Sinema Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time

    18.00 Lig TV Haftanın Maçları Spor Programı Akşam
    18.00 TV 8 Bir Yıldız Masalı Sohbet Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Discovery Smash Lab Belgesel Akşam Üstü

    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.00 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam
    18.00 N.Geographic Sokak Maymunları: Yeni Düzen Belgesel Akşam
    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam

    18.10 TRT3 Ziraat Türkiye Kupası (Galatasaray-Trabzonspor) Maç Akşam
    18.10 NTV Futbol Aktüel (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.20 TRT2 Bağlantı Noktası Aktüalite Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Akşam
    18.30 Kanal 1 Haftasonu Ana Haber Haberler Akşam

    18.30 Atv Atv Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.45 Sinema Tv Mançuryalı Aday Yabancı Sinema Akşam
    19.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 24 Haber Haberler Prime-time

    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Star Star Haber Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Show Show Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Discovery Pis İşler Belgesel Prime-time
    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time

    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Nehirler ve Yaşam: Amazon Belgesel Prime-time
    19.10 Habertürk Aırport Aktüalite Prime-time
    19.15 TRT2 Ayrıntı Aktüalite Prime-time

    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 Kanal 1 Kelime Oyunu Yarışma Akşam
    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.45 Fox Arka Sıradakiler (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    19.45 Lig TV Top 10 Spor Programı Prime-time
    19.45 Kanaltürk Son Kahraman Yabancı Sinema Prime-time
    19.45 Tnt October Road Yabancı Dizi Prime-time

    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    19.50 TRT3 Ziraat Türkiye Kupası (Fenerbahçe-Altay) Maç Prime-time
    19.55 TRT1 Bir Zahmet Eğlence Prime-time
    20.00 Star Tetikçi Yabancı Sinema Prime-time

    20.00 Discovery Mythbusters Belgesel Prime-time
    20.00 Show Wipe Out 2 Yarışma Prime-time
    20.00 TRT2 Selim İleri`nin Not Defteri Kültür Sanat Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 Lig TV Açık Oturum Spor Programı Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Prime-time
    20.00 E2 The Daily Show With Jon Steart Eğlence Prime-time

    20.00 24 Beşirle Vals Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 N.Geographic Vahşi Rusya: Kafkaslar Belgesel Prime-time

    20.05 Habertürk Habertürk Özel Tartışma Prime-time
    20.15 NTV On Kadın (Tekrar) Sohbet Prime-time
    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.20 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Prime-time

    20.25 Cine-5 Hazır Ol Dudley Yabancı Sinema Prime-time
    20.45 TRT1 Cennet Projesi Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 Discovery Kara Altın Belgesel Prime-time
    21.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    21.00 CNN-TÜRK Ufuk Turu Aktüalite Prime-time
    21.00 Kanal 1 Bu Ara Bu Moda Magazin Prime-time
    21.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 E2 The Simpsons Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 Sinema Tv Noel Şarkısı Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 N.Geographic 2012: Son Kehanet Belgesel Prime-time
    21.00 Kanal 7 Ferdi Tayfur'la Boynu Bükük Şarkılar Eğlence Prime-time
    21.05 Habertürk 3 İnsan 3 Öykü Aktüalite Prime-time

    21.10 NTV Güzel Haberler (Tekrar) Sohbet Prime-time
    21.10 TRT2 Alia Yerli Sinema Prime-time
    21.15 TV 8 Elf Yabancı Sinema Prime-time
    21.15 Tnt İkiz Kan Yabancı Sinema Prime-time

    21.20 Kanal 1 Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze Sohbet Prime-time
    21.20 Samanyolu Büyük Buluşma Yerli Dizi Prime-time
    21.30 Lig TV Galatasaray-Gençlerbirliği (Tekrar) Maç Prime-time
    21.30 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Prime-time

    21.55 CNN-TÜRK Futbol Mania Spor Programı Prime-time
    21.55 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.00 CNBC-E The Prisoner Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time

    22.00 DreamTV Yüxexes Müzik Programı Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.00 Discovery Süper Keresteciler Belgesel Prime-time

    22.00 N.Geographic Kalahari’nin Süper Kedileri Belgesel Prime-time
    22.05 Habertürk Teke Tek Özel (Canlı) Tartışma Prime-time
    22.10 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Prime-time
    22.10 Cine-5 Mumya Yabancı Sinema Gece

    22.10 Star İbo Show Eğlence Prime-time
    22.10 Kanal 1 Gemideki Gizem Yabancı Sinema Gece
    22.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time
    22.15 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Prime-time

    22.30 Show Melekler Korusun Yerli Dizi Prime-time
    22.45 Sinema Tv Lara Croft:Tom Raider Yabancı Sinema Gece
    22.55 TRT1 Futbol 2009 Spor Programı Prime-time
    23.00 Discovery MacIntyre Belgesel Gece

    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
    23.00 CNBC-E South Park Yabancı Dizi Gece
    23.00 Atv Es Es (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.00 24 Haber Haberler Gece

    23.00 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Gece
    23.05 TRT3 Özel Dosya Spor Programı Gece
    23.10 24 7/24 Futbol Spor Programı Gece

    23.15 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece
    23.15 TV 8 Kirli Para Yabancı Sinema Gece
    23.15 Lig TV Top 10 Spor Programı Gece
    23.30 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Gece

    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 Fox Gattaca Yabancı Sinema Gece
    23.30 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Gece
    23.30 Tnt House Yabancı Sinema Prime-time

    23.45 TRT2 Önce Şiir Vardı Aktüalite Gece
    23.45 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Gece
    00.00 Kanal 1 Dawsons Creek Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Gece

    00.05 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.05 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.05 Lig TV Gece Haber (Canlı) Haberler Gece Yarısı
    00.10 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Gece

    00.10 CNN-TÜRK Bir Yudum İnsan Belgesel Gece Yarısı
    00.30 Show 6 Pas (Canlı) Spor Programı Gece Yarısı
    00.30 Star Futbolig Spor Programı Gece Yarısı
    00.30 Tnt Monk Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.35 Sinema Tv Skor Peşinde Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.45 Cine-5 Cinecity (Yeni Bölüm) Aktüalite Gece Yarısı
    01.00 NTV Cleveland-Houston (Canlı) Maç Gece Yarısı
    01.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı

    01.00 DreamTV Eskici Müzik Programı Gece Yarısı
    01.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    01.15 TRT3 Ziraat Türkiye Kupası (Galatasaray-Trabzonspor) Maç Gece Yarısı
    01.20 Atv Kapalı Çarşı Yerli Dizi Gece Yarısı

    01.45 Fox Ninja Warrior Eğlence Gece Yarısı
    02.00 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    02.15 Kanal D Suç Sahası Yabancı Sinema Gece Yarısı
    02.55 TRT3 Ziraat Türkiye Kupası (Fenerbahçe-Altay) Maç Gece Yarısı
    04.00 Kanal D Kalbimdeki Düşman Yerli Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş