TV'de Bugün 27 Şubat 2010 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 27 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 27 Şubat 2010 Cumartesi konusu TV'de Bugün 27 Şubat 2010 Cumartesi

    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.00 Discovery American Chopper Belgesel Sabah
    06.00 TRT2 Euronews Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Mavi Balinanın Krallığı Belgesel Sabah

    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.30 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah

    06.30 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.00 TV 8 Plates Aktüalite Sabah
    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah

    07.00 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    07.00 Show Mutfağımdaki Koala Yabancı Sinema Sabah
    07.00 Fox Dadı (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah

    07.00 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanal D Pocahontas 2 Çizgi Sinema Sabah
    07.05 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah

    07.15 24 Güzel Oyun Spor Programı Sabah
    07.20 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Sabah
    07.20 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Sabah
    07.45 Sinema Tv The Sugarland Express Yabancı Sinema Sabah

    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 Kanaltürk Sonic Çizgi-Film Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah

    08.00 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah

    08.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 Fox Zap Zup (Tekrar) Eğlence Sabah
    08.00 Star Mesut Yar la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah

    08.00 Bloomberg HT Latıtudes Aktüalite Sabah
    08.20 Star Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    08.20 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah

    08.20 24 Bir Zamanlar Türkiye Aktüalite Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.30 Kanal D Acemi Cadı Yerli Dizi Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    08.40 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
    08.40 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Sabah
    09.00 Show VidiVodo Eğlence Sabah
    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah

    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 Lig TV Kadınca Spor Programı Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Bloomberg HT Dragon's Den Aktüalite Sabah

    09.10 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 NTV Sahne Klasikleri (Tekrar) Aktüalite Sabah
    09.15 Fox Al Gülüm Ver Gülüm Komedi-Kabare Sabah

    09.15 CNN-TÜRK Saba Tümerle Bu Gece (Tekrar) Sohbet Sabah
    09.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    09.15 Kanaltürk Uzay Macerası Çizgi Sinema Sabah
    09.25 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.30 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Sabah

    09.40 Sinema Tv Neşeli Ufaklık Yabancı Sinema Sabah
    09.40 Star Papatyam Yerli Dizi Sabah
    09.45 DreamTV Dream Haber Haberler Sabah
    09.45 TV 8 Bay Tahmin (Canlı) Aktüalite Sabah

    09.55 Atv Selena Yerli Dizi Sabah
    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah

    10.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar Belgesel Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Sabah

    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.20 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Sabah
    10.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    10.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    10.30 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Sabah
    10.35 Sinema Tv Altın Pusula Yabancı Sinema Sabah
    10.40 Bloomberg HT Advocates İf Change Aktüalite Sabah
    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah

    11.00 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Sabah
    11.00 Lig TV Antalyaspor-Trabzonspor Maç Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    11.00 TRT1 Yol Ver Aktüalite Sabah
    11.10 TRT2 Alan Razı Satan Razı Aktüalite Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Sabah
    11.15 Habertürk Üniversite Medya (Canlı) Eğitim Sabah

    11.30 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    11.40 Samanyolu İki Alyans (Tekrar) Aktüalite Sabah
    11.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah
    11.45 TRT1 Magazin Özel Magazin Sabah

    12.00 Star Dekodizayn Aktüalite Öğle
    12.00 CNBC-E Merlin-Türkçe Yabancı Dizi Öğle
    12.00 DreamTV Coke’n Music Müzik Programı Öğle
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle

    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 N.Geographic Korsan Avcıları Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 8.Etap Aktüalite Öğle
    12.03 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle

    12.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Öğle
    12.15 Atv Kültür Aşı Yemek Programı Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    12.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle
    12.35 Sinema Tv Hayalet Şehir Yabancı Sinema Öğle
    12.40 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.45 Kanal D Cinemania Aktüalite Öğle

    12.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Öğle
    12.50 Discovery Sipariş Arabalar Belgesel Öğle
    12.55 TRT3 Vancouver Kış Olimpiyat Oyunları Spor Programı Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 Star Çat Kapı Aktüalite Öğle
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Akşam

    13.00 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.00 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle
    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.15 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle

    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle
    13.25 CNN-TÜRK Spor Haberler Öğle
    13.30 Show Özgür Şef Aktüalite Öğle
    13.30 TRT1 Bam Teli Aktüalite Öğle

    13.30 Tnt 8 Simple Rules Yabancı Dizi Öğle
    13.30 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Öğle
    13.35 TRT2 Düşlerle Gelen Aktüalite Öğle
    13.45 Fox Ömre Bedel (Tekrar) Yabancı Dizi Öğle

    13.45 Kanal D Uefa Avrupa Ligi Maç Özetleri Spor Programı Öğle
    13.45 Atv Canım Ailem Yerli Dizi Öğle
    13.45 Discovery Geleceğin İnşası Belgesel Öğleden Sonra
    14.00 Kanal D Her Eve Lazım Kadın Programı Öğleden Sonra

    14.00 CNBC-E One Tree Hill Yabancı Dizi Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    14.00 Tnt Monk Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 E2 The Jay Leno Show Eğlence Öğleden Sonra

    14.00 Tnt İtham Ediyorum Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.00 N.Geographic Bozayılar ve Kurtlar Belgesel Öğle
    14.00 Lig TV Bursaspor-Sivasspor (Canlı) Maç Öğle
    14.10 Habertürk Fihrist (Canlı) Aktüalite Öğle

    14.10 Kanaltürk Medyatik (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.10 NTV On Kadın (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.15 Show Yarım Elma Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.15 Kanal D Küçük Kadınlar Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.15 24 Beyaz Elmas 2 Belgesel Öğle
    14.20 CNN-TÜRK Afişe Takılanlar Aktüalite Öğle
    14.25 Sinema Tv Kara Şövalye Yabancı Sinema Öğle
    14.30 Cine-5 Cinecity (Tekrar) Aktüalite Öğle

    14.30 Star Bana Bunlarla Gel Eğlence Öğleden Sonra
    14.30 TRT3 Vancouver Kış Olimpiyat Oyunları Spor Programı Öğle
    14.40 Discovery Mühendislik Harikaları Belgesel Öğleden Sonra
    14.45 TRT1 Zirvedekiler Müzik Programı Öğleden Sonra

    14.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğle
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 TV 8 Zeynep Tunuslu ile Alamode Sohbet Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yemek Programı Öğleden Sonra

    15.00 N.Geographic Afrikanın Kayıp Cenneti Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.10 Bloomberg HT İkonoskop Aktüalite Öğleden Sonra

    15.15 Habertürk Teknopark Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Öğleden Sonra
    15.25 NTV Prof.Osman Müftüoğlu Yanıtlıyor Aktüalite Öğleden Sonra
    15.35 Discovery X-Makineler Belgesel Öğleden Sonra

    15.40 Cine-5 Türkiye Özlemi (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğleden Sonra
    15.40 TRT1 Kırmızı Işık Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 TV 8 Sinema Dünyası Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Turkcell Maç Sonu (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.05 Sinema Tv Insıde The Actors Studıo:Queen Latifa Yabancı Sinema Öğleden
    Sonra
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 Atv Unutulmaz Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.10 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra

    16.10 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra
    16.15 Fox Yasemince (Tekrar) Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu (Tekrar) Gezi Öğleden Sonra
    16.15 24 Reel Sektör Aktüalite Öğleden Sonra

    16.25 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Öğleden Sonra
    16.30 Cine-5 Full Ekran (Tekrar) Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 Kanal D Geniş Aile Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.40 Star Şans Kapıyı Kırınca Yerli Sinema Öğleden Sonra

    16.45 Show Bu Kalp Seni Unutur mu? Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.55 TRT1 Müzik Sefası Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Discovery Görgü Tanığı Belgesel Akşam Üstü

    17.00 N.Geographic En Zorlu Tamirler Belgesel Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü
    17.05 Sinema Tv Tropik Fırtına Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.05 TRT2 Güneşin İzinde Aktüalite Akşam Üstü

    17.10 NTV N Moda Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 Bloomberg HT Dragon's Den Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 TV 8 Salı Sefası Eğlence Akşam Üstü
    17.15 Lig TV Kara Kartal Spor Programı Akşam Üstü

    17.20 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Magazin Spor Programı Akşam Üstü
    17.20 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Akşam Üstü

    17.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam Üstü
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    [​IMG]


    18.00 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Akşam
    18.00 Tnt Başkanın Kızı Yabancı Sinema Akşam
    18.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam

    18.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Discovery Ardi nin Bulunuşu Belgesel Akşam Üstü
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.00 TRT2 Haber Haberler Akşam

    18.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Akşam
    18.15 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 24 Küresel Oyun Tartışma Akşam

    18.20 NTV Futbol Mundıal Spor Programı Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.25 TRT2 Az Politik Aktüalite Akşam
    18.30 TRT3 Vancouver Kış Olimpiyat Oyunları Spor Programı Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Akşam
    18.30 Atv Atv Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.50 Sinema Tv İndiana Jones: Son Macera Yabancı Sinema Akşam

    19.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Prime-time
    19.00 Lig TV Kayserispor-Beşiktaş (Canlı) Maç Prime-time
    19.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 Star Star Haber Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time

    19.10 Habertürk Basın Kulübü (Tekrar) Tartışma Prime-time
    19.15 TRT2 Şehrin Rengi Aktüalite Prime-time
    19.25 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time

    19.30 NTV BBC Türkçe Belgesel Prime-time
    19.30 Fox Bez Bebek (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Prime-time

    19.35 TRT2 Açık Kitap Aktüalite Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Prime-time
    19.45 Kanaltürk Karateci Kız Yabancı Sinema Prime-time

    19.50 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time
    19.50 TRT1 Kesişen Yollar Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Haberler Prime-time

    20.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Prime-time
    20.00 CNBC-E Without a Trace Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Gece

    20.00 Atv Adanalı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Star Cümbür Cemaat (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Show Yarı Finalde Misiniz? Yarışma Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time

    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 E2 Later With Jools Holland Eğlence Prime-time
    20.00 24 Haber Haberler Prime-time

    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.05 TRT2 Herşey Hakkında Aktüalite Prime-time
    20.10 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Prime-time
    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time

    20.30 Cine-5 Forrest Gump Yabancı Sinema Prime-time
    20.45 DreamTV Dream Hafta Sonu Müzik Programı Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    21.00 Lig TV Cumartesi Futbol Gecesi (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Prime-time
    21.00 Kanal 7 Mahmut Tuncer Show Eğlence Prime-time
    21.00 Tnt Haber Haberler Prime-time

    21.00 Sinema Tv Sıkı Aynasızlar Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Saba Tümerle Bu Gece (Kolaj) Sohbet Prime-time
    21.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Prime-time

    21.10 TRT2 Alev Alatlı İle Hadi Baştan Alalım Aktüalite Prime-time
    21.15 Tnt Güvercinin Kanatları Yabancı Sinema Prime-time
    21.15 24 Araba Sevdası Spor Programı Prime-time
    21.15 TV 8 21 Gram Yabancı Sinema Prime-time

    21.30 Samanyolu Kırık Kalpler Yerli Dizi Prime-time
    21.30 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Prime-time
    21.30 Fox Zodiac Yabancı Sinema Prime-time
    21.30 Bloomberg HT 60 Dakika Aktüalite Prime-time

    21.55 TRT1 Stadyum Cumartesi Spor Programı Prime-time
    22.00 TRT2 Küçük Pazar Aktüalite Prime-time
    22.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 Discovery Amerikan Kerestecileri Belgesel Prime-time

    22.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 E2 Dexter Yabancı Dizi Prime-time

    22.10 Habertürk Ht Kulüp (Yeni Bölüm) Aktüalite Prime-time
    22.15 E2 The Tudors Yabancı Dizi Prime-time
    22.15 Kanaltürk Gothika Yabancı Sinema Prime-time
    22.15 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time

    22.15 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Prime-time
    22.15 TRT3 Vancouver Kış Olimpiyat Oyunları Spor Programı Prime-time
    22.15 Star İhanet Yerli Dizi Prime-time
    22.20 NTV Gece Bülteni Haberler Gece

    22.30 TRT1 Ferhat Göçer İle (Canlı) Müzik Programı Gece
    22.30 DreamTV Punkart Müzik Programı Prime-time
    23.00 E2 Nip/Tuck Yabancı Dizi Gece
    23.00 NTV Güzel Haberler (Canlı) Sohbet Gece

    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece

    23.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Gece
    23.00 Discovery Time Warp Belgesel Prime-time
    23.00 Bloomberg HT Premier Aktüalite Gece
    23.10 Atv Samanyolu (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time

    23.10 Sinema Tv Yaşıyor Yabancı Sinema Gece
    23.15 TV 8 Gülhan'ın Galaksi Rehberi Gezi Gece
    23.15 Lig TV Kayserispor-Beşiktaş Maç Gece
    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Aktüalite Gece

    23.15 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Gece
    23.15 TRT2 Can Veren Pervaneler Aktüalite Gece
    23.20 Cine-5 Memleket Meselesi (Canlı) Aktüalite Gece
    23.30 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece

    23.30 Show Savaş Tanrısı Yabancı Sinema Gece Yarısı
    23.30 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece
    23.30 DreamTV Dans@ Müzik Programı Gece
    23.30 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Gece

    23.50 Kanaltürk Berrin'le Gecenin Rengi (Canlı) Talk Show Gece
    23.50 TRT3 Vancouver Kış Olimpiyat Oyunları Spor Programı Gece
    00.00 CNBC-E Hung Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı

    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 TV 8 Bir Yıldız Masalı Sohbet Gece Yarısı
    00.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Gece
    00.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var (Tekrar) Aktüalite Gece Yarısı

    00.30 Fox Wwe Smackdown Spor Programı Gece Yarısı
    00.30 Tnt RED HOT CHILI PEPPERS Live at Slane Castle 2003 Konser Gece
    00.30 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem (Tekrar) Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Gece

    00.30 24 Kırmızı Halı Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 Kanal D Disko Kralı Eğlence Gece
    00.30 Star Lanet Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.45 Sinema Tv Van Helsing Yabancı Sinema Gece Yarısı

    01.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    01.00 CNBC-E Family Guy Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.10 NTV Sinema Benim Aşkım (Tekrar) Aktüalite Gece Yarısı
    01.30 Atv Ölüm Noktası Yabancı Dizi Gece Yarısı

    01.30 Show Heroes Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.45 Fox Wwe Raw Spor Programı Gece Yarısı
    03.00 Fox Ahmet Çakar’la Şansa Bak Yarışma Gece Yarısı
    04.00 Kanal D İnsanlık Suçu Yabancı Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş