TV'de Bugün 26 Nisan 2010 Pazartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 25 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 26 Nisan 2010 Pazartesi konusu TV'de Bugün 26 Nisan 2010 Pazartesi

    06.00 N.Geographic Bozayılar ve Kurtlar Belgesel Sabah
    06.00 Movie Smart Öldüren Arılar Yabancı Sinema Sabah
    06.00 Tnt Looney Tunes Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Gülbeyaz Yerli Dizi Sabah

    06.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah
    06.00 Cine-5 Macera Peşinde Çizgi-Film Sabah
    06.00 D Çocuk Jakers Çizgi-Film Sabah
    06.00 Yeşilçam Smart Sevginin Böylesi Yerli Sinema Sabah

    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.15 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Sabah
    06.20 Cine-5 Mozart Çizgi-Film Sabah
    06.30 Bloomberg HT İlk Söz Aktüalite Sabah

    06.30 Max Smart Aynalı Tahir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Sabah
    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah
    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah

    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Tnt Garfıeld Çizgi-Film Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
    06.40 Star Dr. Öz Show Sağlık Sabah

    06.45 Kanal D Asi Yerli Dizi Sabah
    06.45 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah
    07.00 Habertürk Uyandırma Servisi Haberler Sabah

    07.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah
    07.00 Tnt Secret Saturday Çizgi-Film Sabah
    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah

    07.00 Cine-5 Farklı Bir Gün (Canlı) Aktüalite Sabah
    07.00 Animal Planet Yaban Yaşam SOS Belgesel Sabah
    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah

    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah
    07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    07.00 Discovery Hünerli Makineler Belgesel Sabah
    07.00 TRT HABER Sabah Ana Haber Haberler Sabah

    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.30 Fox Çalar Saat Haberler Sabah

    07.30 Universal Channel Perry Mason: Öldüren Resmin Hikayesi Yabancı Sinema Sabah
    07.30 Max Smart Yangın Ayşe Yerli Dizi Sabah
    07.30 Yeşilçam Smart Kader Bu Yerli Sinema Sabah
    07.35 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah

    07.45 Kanal D Sihirli Annem Yerli Dizi Sabah
    07.50 Sinema Tv Elektra Yabancı Sinema Sabah
    07.50 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni Belgesel Sabah
    07.55 Discovery En Üstün Motosiklet Belgesel Sabah

    07.58 TRT3 TRT-GAP Haberler Sabah
    08.00 Movie Smart Bill Gates'e Mektup Yabancı Sinema Sabah
    08.00 N.Geographic Benim Yemeğim Gibisi Yok! Belgesel Sabah
    08.00 Star Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor Sohbet Sabah

    08.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    08.00 Max Smart Bizim Aile Yerli Dizi Sabah
    08.00 TRT HABER Sabah Haber Gazete Haberler Sabah
    08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah

    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.20 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Sabah
    08.30 D Çocuk Postacı Pat Çizgi-Film Sabah
    08.30 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah

    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    08.30 D Spor Tenis Aktif Spor Programı Sabah
    08.30 TV 8 Erkan Tan’la Başkent'ten Aktüalite Sabah
    08.40 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah

    08.45 Kanaltürk Sağlıklı Bir Gün Sağlık Sabah
    08.45 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah
    09.00 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah

    09.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Sabah

    09.00 Cine-5 Sabrina Yabancı Dizi Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    09.00 D Çocuk Futbolcu Çocuklar Çizgi-Film Sabah

    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    09.00 Max Smart Bütün Çocuklarım Yerli Dizi Sabah
    09.00 Yeşilçam Smart Yapışık Kardeşler Yerli Sinema Sabah
    09.00 Bloomberg HT Yatırım Bülteni Ekonomi Sabah

    09.10 Universal Channel McLeod'un Kızları Yabancı Dizi Sabah
    09.10 TRT1 Yedi Numara Yerli Dizi Sabah
    09.10 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah
    09.10 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah

    09.15 TRT HABER Ekonomi Ajandası Ekonomi Sabah
    09.15 24 Piyasalar Ve Göstergeler Ekonomi Sabah
    09.15 Discovery Mythbusters Belgesel Sabah
    09.20 Kanal 7 Nur Ertürk'le Her Sabah Sohbet Sabah

    09.30 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
    09.30 Show Herkes İçin Sağlık Sağlık Sabah
    09.35 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah
    09.40 Sinema Tv Bir Çılgının İçinde Yabancı Sinema Sabah

    09.45 Kanaltürk Bugün Ne Pişirsem? Yemek Programı Sabah
    09.45 Cine-5 Emine Beder'le Afiyet Olsun Yemek Programı Sabah
    09.50 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah

    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Movie Smart Gün Batmadan Yabancı Sinema Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    10.00 Universal Channel Foyle'un Savaşı Yabancı Dizi Sabah

    10.00 N.Geographic Amazon'un Kafa Avcıları Belgesel Sabah
    10.00 Bloomberg HT Sıcağı Sıcağına Ekonomi Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah
    10.00 Star Papatyam Yerli Dizi Sabah

    10.05 TRT1 Günbegün Aktüalite Sabah
    10.05 Habertürk Haber Sahası Haberler Sabah
    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
    10.10 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah

    10.15 TRT HABER Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    10.15 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Sabah
    10.30 Tnt Türk Filmi Yerli Sinema Sabah
    10.30 TV 8 Ebruli Sağlık Sabah

    10.30 D Spor Günaydın Spor (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.30 Fox Aşkın Gölgesinde Yabancı Dizi Sabah
    10.30 Max Smart Genco Yerli Dizi Sabah
    10.40 Yeşilçam Smart Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah

    10.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah
    10.58 TRT3 TRT-3 'e Geçiş Advertorial Sabah
    11.00 TRT3 TBMM-TV Advertorial Sabah

    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Bloomberg HT Risk Yönetimi Ekonomi Sabah
    11.00 Cine-5 Anne Olunca Anladım (Canlı) Aktüalite Sabah

    11.10 Yeşilçam Smart Kuvvetin Ötesi Yerli Sinema Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah
    11.10 24 Günün Manşeti Haberler Sabah
    11.10 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah

    11.15 TRT HABER Bakış:Kariyer ve İş Rehberi Aktüalite Sabah
    11.20 Sinema Tv Seni O Kadar Çok Sevdim Ki Yabancı Sinema Sabah
    11.30 Lig TV Pazar Gecesi Futbolu (Canlı) Spor Programı Sabah
    11.30 DreamTV 10 Dakika Ara Müzik Programı Sabah

    11.30 Show Doktorlar (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.30 Animal Planet Miami Hayvan Koruma Polisi Belgesel Sabah
    11.30 Fox Su Gibi (Canlı) Kadın Programı Sabah
    11.30 Kanal D 3-2-1 Pişir Yarışma Sabah

    11.30 Bloomberg HT HT Ekonomi Soruyor Ekonomi Sabah
    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
    11.40 Universal Channel Sevgi Dolu Leah Yabancı Sinema Sabah
    12.00 Movie Smart Zirve Mücadelesi Yabancı Sinema Öğle

    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
    12.00 N.Geographic Efsane mi, Gerçek mi? Belgesel Öğle
    12.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğle
    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle

    12.00 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    12.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Öğle
    12.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Öğle
    12.00 Kanaltürk Bizim Evin Halleri Yerli Dizi Öğle

    12.00 TRT HABER Öğle Ana Haber Haberler Öğle
    12.00 D Çocuk Çirkin Patito Çizgi-Film Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Bugün Haberler Öğle
    12.30 TV 8 Ekosantrik Aktüalite Öğle

    12.30 Bloomberg HT Soru Cevap Aktüalite Öğle
    12.30 Cine-5 Öğle Arası (Canlı) Haberler Öğle
    12.30 24 2. Moderatör - Remziye Demirkol Haberler Öğle
    12.30 D Spor Euro Football Spor Programı Öğle

    12.30 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Öğle
    12.30 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    12.50 D Spor Haber Haberler Öğle
    12.50 Atv Selena Yerli Dizi Öğle

    12.55 Discovery Fabrikasyon Belgesel Öğle
    13.00 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
    13.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.00 Max Smart Son Bahar Yerli Dizi Öğle

    13.00 Animal Planet Hayvan Kurtarma Belgesel Öğle
    13.00 D Spor WTA Andulicia Spor Programı Öğle
    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
    13.00 NTV Öğle Bülteni Haberler Öğle

    13.00 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Kadın Programı Öğle
    13.00 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle

    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
    13.10 TRT HABER 45 Dakika Aktüalite Öğle
    13.10 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle

    13.20 Universal Channel McLeod'un Kızları Yabancı Dizi Öğle
    13.20 Sinema Tv Kanunsuz Teklif Yabancı Sinema Öğle
    13.30 TRT1 Çeyiz Show Aktüalite Öğle
    13.30 Show Gün Ortası Haberler Öğle

    13.30 Kanal D Ne Yapmalı? Kadın Programı Öğleden Sonra
    13.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    14.00 Tnt You Are My Life Yabancı Dizi Öğle
    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle

    14.00 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Öğle
    14.00 Kanal 7 İkbal'le Şifalı Yemekler Kadın Programı Öğle
    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
    14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra

    14.00 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle
    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle
    14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra
    14.00 Movie Smart Beowulf: Ölümsüz Savaşçı Yabancı Sinema Öğle

    14.00 CNN-TÜRK Sait Gürsoy'la Başarıya Doğru Aktüalite Öğle
    14.05 Bloomberg HT Kobi Gündemi Ekonomi Öğle
    14.15 Discovery Miami Ink Belgesel Öğle
    14.20 Universal Channel Mc Bride: Marty'yi Öldüren Burada mı? Yabancı Sinema Öğle

    14.30 DreamTV Lirix Müzik Programı Öğle
    14.30 Bloomberg HT Akııllı Para Ekonomi Öğle
    14.30 D Çocuk Formula X Çizgi-Film Öğleden Sonra
    14.30 Yeşilçam Smart Hasret Acısı Yerli Sinema Öğleden Sonra

    14.45 Animal Planet İskoçya Yabani Hayvanlara Yardım Derneği Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra

    15.00 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Mavi Ay Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Benim Yemeğim Gibisi Yok! Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 TV 8 Günde 8 Aktüalite Öğleden Sonra

    15.00 Bloomberg HT Emlak Rehberi Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Bugün Haberler Öğleden Sonra
    15.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra

    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.10 Cine-5 Biz Bize (Canlı) Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Discovery Mythbusters Belgesel Öğleden Sonra
    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra

    15.15 Lig TV Galatasaray-Bursaspor Maç Öğleden Sonra
    15.15 Sinema Tv Tehlikeli Aslar Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    15.15 Kanaltürk Sibel Alem Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.20 Max Smart Smart Kültür Sanat Kültür Sanat Öğleden Sonra

    15.30 Yeşilçam Smart Bir Aşkın Bittiği Yer Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.30 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Öğleden Sonra
    15.50 D Çocuk Rupert ve Arkadaşları Çizgi-Film Öğleden Sonra
    15.50 Universal Channel Aşk Acele Etmez Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    16.00 Movie Smart Gizemli Yolculuk Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.00 CNN-TÜRK Haber Havuzu Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    16.00 24 3. Moderatör-Ahu Tanrıkulu Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Home Improvement Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Öğleden Sonra

    16.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü
    16.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Öğleden Sonra
    16.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra

    16.05 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra
    16.20 Cine-5 Sağlıklı Yaşam (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.20 TRT1 Denizler İmparatoru Belgesel Öğleden Sonra

    16.30 Bloomberg HT Son Saat Ekonomi Akşam Üstü
    16.30 D Çocuk Çirkin Patito Çizgi-Film Akşam Üstü
    16.30 Fox Benimle Eğlenir misin? (Canlı) Eğlence Öğleden Sonra
    16.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Öğleden Sonra

    16.30 Star Küçük Kadınlar Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.45 Samanyolu Aile Mahkemesi Aktüalite Akşam Üstü
    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Animal Planet İngiltere'nin En Kötü Ev Hayvanları Belgesel Akşam Üstü

    17.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Akşam Üstü

    17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü

    17.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 Sinema Tv Ölümcül Tuzak Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.15 Lig TV Beş Çayı Spor Programı Akşam Üstü

    17.15 TRT HABER Ekonomi Ajandası Ekonomi Akşam Üstü
    17.20 Max Smart Doktorum Sağlık Akşam Üstü
    17.30 D Çocuk Pet Pals Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.30 Bloomberg HT Günün Yorumu Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 Universal Channel Monk : Bay Monk Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.45 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Akşam
    17.45 Cine-5 Ninja Kaplumbağalar Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.50 TRT1 Bir Zahmet Eğlence Akşam Üstü

    [​IMG]


    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam
    18.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Akşam
    18.00 D Çocuk Tracey Çizgi-Film Akşam

    18.00 TV 8 Şöhret Yolunda Yabancı Dizi Akşam
    18.00 D Spor AEVL - FB - Ziraat Bankası (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.00 Tnt Türk Filmi Yerli Sinema Akşam
    18.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam

    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Movie Smart Zirve Mücadelesi Yabancı Sinema Akşam
    18.00 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Akşam
    18.10 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam

    18.15 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam

    18.30 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam
    18.30 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Akşam
    18.35 Cine-5 Kahkaha Makinası Komedi-Kabare Akşam
    18.45 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam

    18.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.50 Yeşilçam Smart Korkunç Şüphe Yerli Sinema Akşam
    18.55 TRT1 Hava Durumu Haberler Prime-time
    18.55 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Akşam

    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 TV 8 Dikkat Şahan Çıkabilir Komedi-Kabare Prime-time
    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam

    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Efsane mi, Gerçek mi? Belgesel Prime-time
    19.00 D Çocuk Winx Club Yabancı Sinema Akşam

    19.00 24 Gürkan Zengin’le Editör Aktüalite Prime-time
    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 Max Smart Vay Anam Vay Yerli Dizi Akşam

    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 E2 Ellen Show Eğlence Prime-time
    19.00 Bloomberg HT Ana Haber Haberler Akşam
    19.10 Universal Channel Law & Order: Criminal Intent Yabancı Dizi Akşam

    19.10 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Prime-time
    19.15 TRT3 Mavi Tutku Spor Programı Prime-time
    19.20 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Prime-time
    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam

    19.25 Sinema Tv Jumper Yabancı Sinema Prime-time
    19.30 Max Smart Aşk Her Yaşta Yerli Dizi Prime-time
    19.30 NTV Yorum Farkı (Canlı) Tartışma Prime-time
    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam

    19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time
    19.30 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Prime-time
    19.30 TRT HABER Söz Millette Aktüalite Prime-time
    19.35 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time

    19.45 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Prime-time
    19.45 Kanaltürk Aşk Doktoru Yabancı Sinema Prime-time
    19.45 TRT3 Süper Basket Spor Programı Prime-time
    19.50 Samanyolu Kırık Kalpler Yerli Dizi Prime-time

    19.50 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Prime-time
    20.00 Yeşilçam Smart Toto Kralı Yerli Sinema Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.00 Movie Smart Zafer Bizimdir Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Universal Channel Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time

    20.00 24 Cengiz Han'ın İzinde Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Discovery Mythbusters Belgesel Prime-time
    20.00 Atv Ezel Yerli Dizi Prime-time

    20.00 Show Türk Malı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Show Türk Malı (Özet) Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Star Benim Annem Bir Melek Yerli Dizi Prime-time
    20.00 TRT1 Nil (Nile) Belgesel Prime-time

    20.00 N.Geographic En Büyük Dizaynlar Belgesel Prime-time
    20.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Prime-time
    20.00 Lig TV Eskişehirspor-Trabzonspor (Canlı) Maç Prime-time
    20.00 NTV NTV Soruyor (Canlı) Aktüalite Prime-time

    20.05 Habertürk Sansürsüz (Canlı) Tartışma Prime-time
    20.10 TRT HABER Çıkış Yolu Aktüalite Prime-time
    20.15 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Prime-time
    20.30 TRT3 Futbol Futbol Spor Programı Prime-time

    20.30 Fox Çılgın Karavan Yabancı Sinema Prime-time
    20.30 Yeşilçam Smart Rüyalar Gerçek Olsa Yerli Sinema Akşam Üstü
    20.30 Discovery Fabrikasyon Belgesel Prime-time
    20.30 D Çocuk Toopy ve Binoo Çizgi-Film Prime-time

    20.45 Animal Planet Yaban yakınlaşmalar ? kurgusuz!: Umulmadık Kahramanlar Belgesel Prime-time
    20.45 Cine-5 Havada Panik Yabancı Sinema Prime-time
    20.50 Universal Channel Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Kanal 7 Muhabbet Kapısı Sohbet Prime-time

    21.00 E2 Without a Trace Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Sinema Tv Doğru Erkek Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 TV 8 8'de 8 Futbol Spor Programı Prime-time

    21.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Prime-time
    21.10 TRT1 Sakarya Fırat Yerli Dizi Prime-time
    21.10 Yeşilçam Smart Antepli Yerli Sinema Prime-time
    21.15 24 Takım Oyunu Spor Programı Prime-time

    21.20 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    21.20 Max Smart Cesaretin Var mı Aşka Yerli Dizi Prime-time
    21.30 CNN-TÜRK Tecrübe Konuşuyor Aktüalite Prime-time
    21.30 D Çocuk Formula X Çizgi-Film Prime-time

    21.30 TRT HABER Ana Haber Haberler Prime-time
    21.40 Universal Channel Curcuna - Horror Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 Animal Planet İnsan Avı: Savananın Yırtıcıları Belgesel Prime-time
    22.00 Habertürk 1 Gün Haberler Prime-time

    22.00 Discovery Mega Mühendislik Projeleri: Tek Kişilik Araçlar Belgesel Prime-time
    22.00 Bloomberg HT Geleceğe Bakış Ekonomi Prime-time
    22.00 Movie Smart Tanıdığım İnsanlar Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 D Spor 5.Set (Canlı) Spor Programı Prime-time

    22.00 TRT3 Orhan Ayhan'la Spor Yorum Spor Programı Prime-time
    22.00 CNBC-E Kırk Beş Yabancı Sinema Gece
    22.00 TV 8 Bizim Stadyum Spor Programı Prime-time
    22.00 N.Geographic En Zorlu Tamirler Belgesel Prime-time

    22.00 DreamTV Hayal Sahnesi Müzik Programı Prime-time
    22.00 Lig TV Pazartesi Gecesi Futbolu (Canlı) Spor Programı Prime-time
    22.15 Tnt Lost Yabancı Dizi Prime-time
    22.15 Kanaltürk Son Kale (Canlı) Spor Programı Prime-time

    22.25 TRT HABER Araftakiler Aktüalite Prime-time
    22.30 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Özetleri Spor Programı Prime-time
    22.30 Star Yakartop Yarışma Gece
    22.30 NTV Canlı Gaste Aktüalite Prime-time

    22.30 Animal Planet Phoenix Hayvan Koruma Polisi: Gözüpek Rocky Belgesel Prime-time
    22.30 Fox Fox On Ana Haber Haberler Prime-time
    22.30 D Çocuk Ejder Avcıları Çizgi-Film Gece
    22.40 Sinema Tv Dövüş Klübü Yabancı Dizi Gece

    22.50 Cine-5 Yakın Takip (Canlı) Magazin Gece
    22.50 TRT1 On Numara Çekilişi Eğlence Gece
    23.00 Fox Burn Notice Yabancı Dizi Gece
    23.00 TRT HABER Futbol Keyfi Spor Programı Gece

    23.00 Show Melekler Korusun (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.00 Atv Unutulmaz (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.00 Kanal D Cuma'ya Kalsa (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Prime-time

    23.00 N.Geographic Kabusa Dönen Yolculuklar Belgesel Gece
    23.00 Bloomberg HT Amerika Kapanış Aktüalite Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 24 Moderatör Gece-Fuat Kozluklu Haberler Gece

    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece
    23.00 D Çocuk Kapanış Advertorial Gece
    23.00 Max Smart Zelihanın Gözleri Yerli Dizi Gece
    23.05 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Sohbet Gece

    23.05 Habertürk Hülya Avşar Soruyor Sohbet Gece
    23.10 Cine-5 Yakın Takip Özel Magazin Gece
    23.10 TRT1 Enine Boyuna Aktüalite Gece
    23.10 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Gece

    23.20 Universal Channel Derinde: Güven Suiistimali Yabancı Sinema Gece
    23.20 Bloomberg HT Sporaktif Spor Programı Gece
    23.30 Lig TV Haftanın Golleri Spor Programı Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece

    23.30 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Gece
    23.30 D Spor Haber Haberler Gece
    23.30 NTV Canlı Gaste Spor Spor Programı Gece
    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece

    23.50 Movie Smart Zafer Bizimdir Yabancı Sinema Gece
    00.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno (Yeni) Talk Show Gece Yarısı
    00.00 Fantasy Fantasy Preview Erotik Gece Yarısı

    00.15 Fox Gerçek Futbol (Canlı) Spor Programı Gece Yarısı
    00.20 Fantasy Linsey Dawn Mckenzie I'm Back 4 Erotik Gece Yarısı
    00.30 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 Star Arena Aktüalite Gece Yarısı

    00.30 Kanaltürk Neşter Tartışma Gece Yarısı
    00.30 Max Smart Yangın Ayşe Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.45 Fantasy Dirty Little Pig Tales 3 Erotik Gece Yarısı
    00.50 Fantasy Lesbo Teen Initiation 3 Erotik Gece Yarısı

    01.00 CNBC-E Chuck (Tekrar) Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.00 Show Yemekteyiz Yarışma Gece Yarısı
    01.00 Sinema Tv Histeri Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.15 Kanal D Muhabbet Kralı Eğlence Gece Yarısı

    01.15 Fantasy It's A Girl Thing 3 Erotik Gece Yarısı
    01.20 Atv Canım Ailem (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.35 Fantasy Wriggle & Pout 2/3 Erotik Gece Yarısı
    01.50 Fantasy Maskerade 3 Erotik Gece Yarısı

    02.00 Movie Smart Katil Virüs Yabancı Sinema Gece Yarısı
    02.10 Fantasy Demetri's Hotel 4 Erotik Gece Yarısı
    02.15 Fox Kürşat Başar’la Talk Show Gece Yarısı
    02.30 Fantasy The Vampires 2 Erotik Gece Yarısı

    02.45 Fantasy Wriggle & Pout 2 Erotik Gece Yarısı
    03.00 Fantasy Zombie Nation 2 Erotik Gece Yarısı
    03.10 Fantasy Poker Ass 5 Erotik Gece Yarısı
    03.25 Fantasy British Hotel Bitches 1 Erotik Gece Yarısı

    04.30 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
    05.15 Kanal D Annem Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş