TV'de Bugün 26 Eylül 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 26 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 26 Eylül 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 26 Eylül 2010 Pazar

    06.00 Star Temel Reis Çizgi-Film Sabah
    06.00 Tnt Fosters Home Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.00 Kanal D Aşkım Aşkım Yerli Dizi Sabah

    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    06.00 Atv Robinson Crusoe Yabancı Dizi Sabah
    06.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.25 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    06.30 Star Aşkın İki Yüzü Yabancı Dizi Sabah
    06.30 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah

    06.50 Cine-5 Çirkin Ördek Yavrusunun Yılbaşı Macerası Çizgi Sinema Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah

    07.00 Fox Çakıl Taşları Yerli Dizi Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah

    07.00 Tnt FlapJack Çizgi-Film Sabah
    07.10 Bloomberg HT Fashion Memoir Aktüalite Sabah
    07.10 Habertürk Öteki Gündem (Tekrar) Tartışma Sabah
    07.20 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Sabah

    07.20 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.45 Star Mesut Yar’la Uyan Türkiye Hafta Sonu Aktüalite Sabah
    07.45 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah

    08.00 Cine-5 Oyun Evi Eğlence Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Sabah
    08.00 Kanaltürk Tıny Toons Çizgi Sinema Sabah

    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Bloomberg HT Premier Aktüalite Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah

    08.00 CNBC-E Adventures Of Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah
    08.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    08.15 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.20 TRT HABER Turkuvaz Aktüalite Sabah

    08.20 CNN-TÜRK Ebru İle Pazarlık Aktüalite Sabah
    08.25 TRT HABER Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah
    08.30 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Sabah
    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah

    08.35 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Sabah
    08.35 Atv Patito Feo Yabancı Dizi Sabah
    08.40 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 CNBC-E Go Deigo Go Çizgi-Film Sabah
    09.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Güne Merhaba Hafta Sonu Haberler Sabah

    09.00 Tnt Hero 108 Çizgi-Film Sabah
    09.00 Show Vidivodo Eğlence Sabah
    09.05 Cine-5 Üç Ayı Şaşırtıcı Maceraperestler Çizgi Sinema Sabah
    09.05 TRT1 Tolga Abi İle Büyüklere Aktüalite Sabah

    09.10 NTV Küçük Gezegen İçin Büyük Fikirler Belgesel Sabah
    09.15 TRT HABER Herkes Resim Yapabilir Aktüalite Sabah
    09.15 24 Ekonomide Bu Hafta Ekonomi Sabah
    09.15 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah

    09.15 Fox Barbie Fındıkkıran Balesinde Çizgi-Film Sabah
    09.30 Atv Adanalı (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    09.30 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    09.30 TV 8 Yeni Enerji Aktüalite Sabah

    09.30 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah
    09.30 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.50 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    09.55 Samanyolu Ayna Gezi Sabah

    09.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Sabah
    10.00 TRT3 Bayern Münih-Mainz Maç Sabah
    10.00 NTV Gülay Afşar İle Hafta Sonu (Canlı) Aktüalite Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah

    10.00 Kanal D Geniş Aile (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    10.00 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah
    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah

    10.05 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.20 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah
    10.30 TV 8 Mevzuhal Aktüalite Sabah
    10.30 CNBC-E Back At The Barnyard Çizgi-Film Sabah

    10.40 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    10.50 Lig TV Maraton Spor Programı Sabah
    11.00 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    11.00 CNN-TÜRK Tarafsız Bölge Tartışma Sabah

    11.00 Fox Tom ve Jerry Çizgi-Film Sabah
    11.00 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Sabah
    11.00 Kanaltürk Ünlüler Bulvarı Magazin Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    11.00 Cine-5 Deli Şahin Yerli Sinema Sabah
    11.10 Habertürk Yaşadığın Şehir Aktüalite Sabah
    11.20 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    11.40 TRT3 Altay Engelliler-Konyaspor Engelliler Maç Sabah

    11.45 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah
    11.45 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.50 Atv Avrupa Yakası (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.50 Bloomberg HT Advocates Of Change Aktüalite Sabah

    11.50 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    12.00 Kanal D Türkan (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    12.00 Star Behzat Ç.Bir Ankara Polisiyesi Yerli Dizi Öğle
    12.00 TV 8 Vahe’yle İl İl Türkiye Gezi Öğle

    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle
    12.00 CNBC-E Icarly Yabancı Dizi Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle
    12.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle

    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.10 Lig TV Maraton Spor Programı Öğle

    12.25 TRT HABER Süper Spor Spor Programı Öğle
    12.30 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Kanal 7 Deli Yürek Yerli Dizi Öğle
    12.40 Bloomberg HT Explore Aktüalite Öğle

    13.00 TRT3 Dünya Halter Şamp.Erkekler 105 Kg. Spor Programı Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 Tnt Ugly Betty Yabancı Dizi Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville - Türkçe Yabancı Dizi Öğle

    13.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğle
    13.00 Lig TV Süper Gol (Canlı) Spor Programı Öğle
    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle

    13.00 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 Show Tekno Trend Aktüalite Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Cine-5 Artı Değer Aktüalite Öğle

    13.10 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.15 Habertürk Airport Aktüalite Öğle
    13.15 TRT HABER Kuşak Farkı Haberler Öğle
    13.20 TV 8 8.Etap Aktüalite Öğle

    13.30 24 Güzel Oyun Spor Programı Öğle
    13.30 Fox Yer Gök Aşk (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    13.30 TRT1 Amazon Katili Yabancı Sinema Öğle
    13.50 Atv Bitmeyen Şarkı (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra

    13.55 Show Offshore Haliç Yarışma Öğle
    14.00 Kanal D Küçük Sırlar (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.00 Kanal 7 İkbal le Diyar Diyar Kadın Programı Öğle

    14.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Öğle
    14.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Eğlence Öğle
    14.00 Tnt Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Öğle

    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.05 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğle
    14.10 Habertürk Fihrist Aktüalite Öğle
    14.10 NTV Doğrudan Siyaset Tartışma Öğle

    14.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Öğle
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.15 TRT HABER Türkiye´den Doktor Geldi Aktüalite Öğle
    14.30 Star Küçük Kadınlar (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.30 TV 8 Ley-Ley-La Aktüalite Öğle
    14.30 Lig TV Maç Başlıyor (Canlı) Maç Öğle
    14.30 TRT3 F1 Kulübü Spor Programı Öğle
    14.50 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.00 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Veronica Mars Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 TRT3 F1 Singapur Grand Prix Spor Programı Öğleden Sonra

    15.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Cine-5 Filmler ve Müzikler Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra

    15.15 TRT HABER Suç Dosyası Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Öğleden Sonra

    15.30 Show Cansu yla Baş Tacı Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.30 Lig TV Kayserispor-Trabzonspor (Canlı) Maç Öğleden Sonra
    15.30 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Aktüalite Öğleden Sonra
    15.40 Kanal 7 Küçük Semazen Yerli Dizi Akşam Üstü

    15.45 Tnt Hornblower Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.50 Cine-5 Araba Takibi Aktüalite Öğleden Sonra
    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.55 TRT1 Orduspor- Çaykur Rizespor A.Ş. Maç Öğleden Sonra

    16.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Sınırsız Futbol Spor Programı Öğleden Sonra

    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.10 NTV Mirgün Cabas İle Her Şey Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 Habertürk Söz Sende Tartışma Öğleden Sonra
    16.10 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.15 TRT HABER Ayrıntı Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Fox İşaretler Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.15 Atv Gönülçelen (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.15 24 Libero Belgesel Öğleden Sonra
    16.30 Show Deryalı Günler Kadın Programı Akşam Üstü
    16.30 Kanal D Fatmagül ün Suçu Ne? Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 TV 8 Komedi Dükkanı (Tekrar) Komedi-Kabare Öğleden Sonra

    16.45 Star Görevimiz Tehlike Yabancı Sinema Akşam Üstü
    16.45 TRT1 Devre Arası Maç Öğleden Sonra
    17.00 TRT1 Orduspor- Çaykur Rizespor A.Ş. Maç Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Ghost Whisperer Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.00 TRT3 F1 Kulübü Spor Programı Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü

    17.10 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Akşam Üstü
    17.10 Habertürk Müzik Ve Yol Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 TRT HABER Gönül Makamı Aktüalite Akşam Üstü
    17.25 NTV Banu Güven İle Artı Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 Cine-5 Sirk'te Macera Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.30 CNN-TÜRK Gün Biterken Haberler Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi Tartışma Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Bencil Zevkler Aktüalite Akşam Üstü

    17.45 Habertürk Parantez Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 Lig TV Maç Başlıyor (Canlı) Maç Akşam
    17.45 TRT3 İzmir Cup Tenis Turnuvası Final Maçı Maç Akşam Üstü
    17.50 Kanal 7 Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time

    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    17.50 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Akşam Üstü
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 TRT1 Yeryüzü Belgesel Akşam

    [​IMG]

    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam
    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam

    18.00 CNBC-E The New Adventures Of Old Christine Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Star Star Haber Haberler Prime-time
    18.00 E2 Cold Case Yabancı Dizi Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 TV 8 Nükhet Duru İle Pazar Keyfi Sohbet Akşam
    18.30 Tnt October Road Yabancı Dizi Akşam

    18.30 CNBC-E Hot In Cleveland Yabancı Dizi Akşam
    18.55 TRT HABER Görevli Aktüalite Akşam
    19.00 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Dünyası Spor Programı Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time

    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time
    19.00 Lig TV Galatasaray-İ.B.Belediyespor (Canlı) Maç Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Türkiye Yarışma Prime-time

    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Memphis Beat Yabancı Dizi Prime-time
    19.25 TRT1 Denizlispor- Altay Maç Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time

    19.30 Fox Arka Sıradakiler (Özet) Yerli Dizi Prime-time
    19.30 TRT HABER Kahvehaneler Aktüalite Prime-time
    19.30 24 Sanat Takibi Aktüalite Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.45 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Prime-time
    19.45 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    19.45 TRT3 Limit Yok Spor Programı Prime-time
    19.50 Kanaltürk Medyatip Komedi-Kabare Prime-time

    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Star Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    20.00 Kanal D Geniş Aile Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Ankara Kulisi Tartışma Prime-time

    20.00 Show Var Mısın Yok Musun? Yarışma Prime-time
    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time
    20.00 E2 Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time

    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 CNBC-E Unnatural History Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time

    20.00 Tnt Şöhret Yolu Yabancı Sinema Prime-time
    20.05 Habertürk Ankara Durağı Tartışma Prime-time
    20.15 TRT1 Devre Arası Maç Prime-time
    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time

    20.20 TRT3 F1 Klip Spor Programı Prime-time
    20.30 Bloomberg HT Ali Tezel’e Soralım Aktüalite Prime-time
    20.30 TRT1 Denizlispor- Altay Maç Prime-time
    20.30 TRT HABER Can Veren Pervaneler Aktüalite Prime-time

    20.45 Cine-5 Katil Yabancı Sinema Prime-time
    20.50 TRT3 Futbol Hariç Spor Programı Prime-time
    20.50 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.00 Lig TV Maraton (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 Kanal 7 Süt Kardeşler Yerli Dizi Prime-time
    21.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 E2 24 Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time
    21.10 Habertürk Olduğu Gibi (Canlı) Tartışma Prime-time
    21.15 TV 8 Raydan Çıkanlar Yabancı Sinema Prime-time

    21.20 TRT3 Mavi Tutku Spor Programı Prime-time
    21.20 TRT HABER Yüzyılın Manşetleri Aktüalite Prime-time
    21.30 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    21.30 24 Yeryüzü Cenneti Yabancı Sinema Prime-time

    21.30 Bloomberg HT Sınırsız Tartışma Prime-time
    21.30 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Prime-time
    21.50 TRT3 U-17 Dünya Bayanlar Futbol Şamp Final Maçı Maç Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time

    22.00 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    22.00 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu Tartışma Prime-time

    22.15 Show Vay Kaynanam Vay Yabancı Sinema Prime-time
    22.15 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Prime-time
    22.30 TRT HABER Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time
    22.45 Kanal 7 Hz. Hüseyin'in Elçisi Yerli Sinema Prime-time

    22.45 Kanal D Türkan (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    22.50 Atv Kılıç Günü (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    22.50 Cine-5 Sıradışı İşler Belgesel Prime-time
    23.00 CNBC-E Spartacus: Blood And Sand Yabancı Dizi Gece

    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 NTV Doğada Tek Başına Gezi Gece
    23.00 Tnt The Office Yabancı Dizi Gece
    23.10 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Gece

    23.30 TV 8 Her Şey Futbol Spor Programı Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 Fox Çakıl Taşları Yerli Dizi Gece
    23.30 24 Futbol 7/24 Spor Programı Gece

    23.30 Cine-5 Derin Mevzu (Canlı) Tartışma Gece
    23.40 Bloomberg HT Bloomberg Kulüp Aktüalite Gece
    23.45 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Gece
    00.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı

    00.00 E2 Spartacus Yabancı Dizi Gece
    00.00 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı

    00.00 Lig TV Kayserispor-Trabzonspor Maç Gece Yarısı
    00.20 Bloomberg HT İkonoskop Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Gece Yarısı
    00.30 Star Gecekondu Eğlence Sabah

    00.45 Kanal D Kral Çıplak Talk Show Gece Yarısı
    01.00 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.00 Show Altı Pas Spor Programı Gece Yarısı
    01.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı

    01.10 Kanal 7 Haber Maratonu Haberler Gece
    01.15 Atv Adanalı (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    01.45 Fox Sırça Saray Yabancı Dizi Gece Yarısı
    04.00 Kanal D Öyle Bir Geçer Zaman Ki Yerli Dizi Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş