TV'de Bugün 26 Aralık Cumartesi 2009

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 26 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 26 Aralık Cumartesi 2009 konusu TV'de Bugün 26 Aralık Cumartesi 2009


    06.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Kusursuz Katiller: Ormanlar Belgesel Sabah
    06.05 TRT2 Zamanın Tanığı Belgesel Sabah
    06.05 Sinema Tv Bert Ve Becca Yabancı Sinema Sabah

    06.30 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.35 TRT2 Kültür Penceresi Aktüalite Sabah
    06.45 Fox Deniz Yıldızı (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    06.50 TRT2 Derin Kökler Aktüalite Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Sihirli Ekran Çocuk Programı Sabah
    07.00 Cine-5 Macera Peşinde Çizgi-Film Sabah

    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 N.Geographic Sırları ile Norveç Belgesel Sabah
    07.00 TV 8 Plates Aktüalite Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah
    07.15 24 Güzel Oyun Aktüalite Sabah
    07.20 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Sabah
    07.20 TRT1 Hadi Bakalım Aktüalite Sabah

    07.20 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Sabah
    07.40 Sinema Tv Oxford Cinayetleri Yabancı Sinema Sabah
    07.45 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.50 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah

    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanaltürk Komik Maceralar Çizgi Sinema Sabah
    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah

    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.20 24 Bir Zamanlar Türkiye Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    08.20 Star Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah

    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.40 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.40 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Sabah
    08.45 NTV Lifesyle Aktüalite Sabah

    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 TV 8 Mügece Sağlık Ve Güzellik Sağlık Sabah
    09.00 N.Geographic Kaybolan Kültürlere Yolculuk: Düşlerin Koruyucuları Belgesel Sabah
    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah

    09.00 CNN-TÜRK Cumartesi-Pazar Aktüalite Sabah
    09.10 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 NTV Güzel Haberler (Tekrar) Sohbet Sabah
    09.15 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah

    09.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    09.20 Cine-5 Cine City (Tekrar) Aktüalite Sabah
    09.20 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.30 Lig TV Prof.Dr.Burhan Uslu İle Sporcu Sağlığı Spor Programı Sabah

    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.30 CNBC-E Back At Barnyard Çizgi-Film Sabah
    09.35 Sinema Tv Mürekkep Yürek Yabancı Sinema Sabah
    09.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah

    09.45 Fox Barbie Periler Ülkesinde Yabancı Sinema Sabah
    09.50 Kanaltürk Duyduk Duymadık Haftasonu Magazin Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah

    10.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah

    10.00 N.Geographic Tehlikeli Karşılaşmalar: Isırığın Gücü Belgesel Sabah
    10.00 TV 8 Bay Tahmin (Canlı) Aktüalite Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah

    10.50 TRT1 Yol Ver Aktüalite Sabah
    11.00 DreamTV Haftasonu Müzik Programı Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Lig TV Haftanın Maçları Spor Programı Sabah

    11.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Sabah
    11.10 TRT2 Alan Razı Satan Razı Aktüalite Sabah
    11.15 Habertürk Üniversite Medya (Canlı) Eğitim Sabah
    11.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    11.30 Sinema Tv Okuyucu Yabancı Sinema Sabah
    11.30 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.35 TRT1 Magazin Özel Magazin Sabah
    12.00 TV 8 8. Etap Aktüalite Öğle

    12.00 N.Geographic Tehlikeli Karşılaşmalar: Yaban Domuzları Belgesel Öğle
    12.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.00 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Öğle
    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle

    12.00 DreamTV Coke’n Music Müzik Programı Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Öğle
    12.15 Samanyolu Yarınlardan Sorumluyuz Aktüalite Öğle
    12.15 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle

    12.15 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    13.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğle
    13.00 N.Geographic Kar Leoparının İzinde Belgesel Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Akşam
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle

    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle
    13.25 CNN-TÜRK Spor Haberler Öğle

    13.30 24 Ağlayan Çayır Yabancı Sinema Öğle
    13.30 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Öğle
    13.30 TRT1 Bam Teli Aktüalite Öğle
    13.30 Lig TV Hakem Dünyası Spor Programı Öğle

    13.35 TRT2 Düşlerle Gelen Aktüalite Öğle
    13.45 Cine-5 Yüksek Mil Aktüalite Öğle
    13.45 Sinema Tv Yıldız Tozu Yabancı Sinema Öğle
    13.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle

    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.00 TRT3 İspanya Basketbol Süper Kupa Finali Spor Programı Öğle
    14.00 N.Geographic Kutup Ayısı Hapishanesi Belgesel Öğle
    14.00 Kanal D Her Eve Lazım Kadın Programı Öğleden Sonra

    14.00 Fox Ömre Bedel (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    14.10 Kanaltürk Medyatik (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.10 Habertürk Fihrist (Canlı) Aktüalite Öğle

    14.10 NTV 10 Kadın (Tekrar) Sohbet Öğle
    14.15 Lig TV Beşiktaş-Bursaspor (Tekrar) Maç Öğle
    14.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Öğleden Sonra
    14.20 Cine-5 Yakın Takip (Tekrar) Magazin Öğle

    14.30 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğle
    14.45 Cine-5 Yakın Takip Özel (Tekrar) Magazin Öğleden Sonra
    14.45 TRT2 El Alem Ne Der Aktüalite Öğleden Sonra
    14.45 TV 8 Zeynep Tunuslu ile Alamode Sohbet Öğleden Sonra

    14.50 TRT1 Zirvedekiler Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.10 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Öğleden Sonra

    15.15 Habertürk Teknopark Aktüalite Öğleden Sonra
    15.25 NTV Prof.Osman Müftüoğlu Yanıtlıyor Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğleden Sonra
    15.30 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.40 TRT1 Kırmızı Işık Aktüalite Öğleden Sonra
    15.45 TRT3 2009 Konfederasyon Kupası Futbol Finali Maç Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 Olay Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Yırtıcı Hayvanlar Alemi: Kutup Ayısı Belgesel Öğleden Sonra

    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra
    16.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E The Jay Leno Show Talk Show Öğleden Sonra

    16.00 Sinema Tv Insıde The Actors Studıo: Natalie Portman Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra

    16.10 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Akşam Üstü
    16.15 24 Reel Sektör Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Fox Yeni Yıl Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu (Tekrar) Gezi Öğleden Sonra

    16.15 Lig TV İkiye Bir Spor Programı Öğleden Sonra
    16.40 Cine-5 Full Ekran (Tekrar) Aktüalite Akşam Üstü
    16.50 TV 8 Yonca Ebuzziya nın Çizgisi Aktüalite Akşam Üstü
    16.55 TRT1 Müzik Sefası Müzik Programı Akşam Üstü

    17.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Diriliş Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Kara Kartal Spor Programı Akşam Üstü

    17.00 N.Geographic Leoparın Gözleri Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.05 TRT2 Güneşin İzinde Aktüalite Akşam Üstü
    17.20 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 Lig TV Sarı Kanarya Spor Programı Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Salı Sefası (Oktay Kaynarca ve Zara) Eğlence Akşam
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam

    [​IMG]


    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 TRT2 Haber Haberler Akşam
    18.00 CNBC-E The Prisoner Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam

    18.00 Lig TV Bordo Mavi Spor Programı Akşam Üstü
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam
    18.00 TRT3 Spor Deyince Spor Programı Akşam

    18.10 NTV Futbol Mundıal Spor Programı Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.25 TRT2 Az Politik Aktüalite Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Lig TV Aslan Cim Bom Spor Programı Akşam
    18.40 TRT3 Ziraat Türkiye Kupası (Giresunspor-Bursaspor) Maç Akşam

    18.45 Sinema Tv Tetikçi Yabancı Sinema Akşam
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time

    19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Dünya Gözlem Altında: Loch Ness Belgesel Prime-time

    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    19.10 Habertürk Basın Kulübü (Tekrar) Tartışma Prime-time
    19.15 TRT2 Yeni Bir Hayat Aktüalite Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time

    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 TRT2 Açık Kitap Aktüalite Prime-time
    19.30 Fox Bez Bebek (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.45 Kanaltürk Avanak Ajan Yabancı Sinema Prime-time
    19.45 Lig TV Top 10 Spor Programı Prime-time
    19.50 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time

    19.55 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    19.55 TRT1 Bi Zahmet Eğlence Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Lig TV Açık Oturum Spor Programı Prime-time

    20.00 N.Geographic Balıkçılık Serüvenleri Belgesel Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Prime-time

    20.00 24 Haber Haberler Prime-time
    20.00 CNBC-E Without a Trace Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 TRT2 Herşey Hakkında Aktüalite Prime-time
    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time

    20.20 TRT3 Ziraat Türkiye Kupası (Manisaspor-Beşiktaş) Maç Prime-time
    20.25 Cine-5 Gladiator Yabancı Sinema Prime-time
    20.30 NTV 2009 Türk Sinemasının Yılı (Canlı) Aktüalite Prime-time
    20.35 TRT1 Kupa Haftası (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.00 N.Geographic Amazon’un Dev Balıkları Belgesel Prime-time
    21.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time
    21.00 Sinema Tv Kartal Göz Yabancı Sinema Prime-time

    21.00 CNN-TÜRK Trendikon Aktüalite Prime-time
    21.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Prime-time
    21.15 Kanaltürk Kemik Koleksiyoncusu Yabancı Sinema Prime-time
    21.15 24 Araba Sevdası Spor Programı Prime-time

    21.15 TV 8 Adım David Yabancı Sinema Prime-time
    21.30 Lig TV Trabzonspor-Fenerbahçe (Tekrar) Maç Prime-time
    21.30 Samanyolu Kırık Kalpler Yerli Dizi Prime-time
    21.30 Fox Hayalet Gemi Yabancı Sinema Prime-time

    22.00 CNBC-E Ghost Whısperer Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Dev Balık Belgesel Prime-time
    22.00 TRT3 Ring Spor Programı Prime-time

    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 NTV Gece Bülteni Haberler Prime-time
    22.05 Habertürk Ht Kulüp (Yeni Bölüm) Aktüalite Prime-time
    22.05 TRT1 Ferhat Göçer İle Müzik Programı Gece

    22.05 TRT2 İnsan Gibi Aktüalite Prime-time
    22.15 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time
    22.20 CNN-TÜRK Afişe Takılanlar Aktüalite Prime-time
    22.30 DreamTV Punkart Müzik Programı Prime-time

    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
    23.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Gece
    23.00 NTV 0-100 Sohbet Gece

    23.00 N.Geographic Cehennemden Gelen Vampirler Belgesel Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 TRT3 Spor Dünyası Spor Programı Gece
    23.05 Sinema Tv Dehşetin Soluğu Yabancı Sinema Gece

    23.10 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Aktüalite Gece
    23.15 Lig TV Top 10 Spor Programı Gece
    23.15 TV 8 Bir Yıldız Masalı Sohbet Gece
    23.30 Lig TV Yirmi Bir (21) Spor Programı Gece

    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 DreamTV Dans@ Müzik Programı Gece
    23.30 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece
    23.30 Cine-5 Dizi Magazin (Yeni Bölüm) Magazin Gece

    23.30 Fox Ergen Ring Ateşi (Erzurum) Canlı Spor Programı Gece
    23.45 TRT2 Can Veren Pervaneler Aktüalite Gece
    23.45 TRT3 Ziraat Türkiye Kupası (Giresunspor-Bursaspor) Maç Gece
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı

    00.05 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.05 CNBC-E The Prisoner Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.05 Lig TV Gece Haber (Canlı) Haberler Gece Yarısı
    00.10 NTV 10 Kadın (Tekrar) Sohbet Gece Yarısı

    00.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Gece Yarısı
    00.15 Kanaltürk Berrin'le Gecenin Rengi Talk Show Gece Yarısı
    00.30 Cine-5 Ali Eyüboğlu İle Senin Hikayen Aktüalite Gece Yarısı
    00.40 Sinema Tv Lanetli Topraklar Yabancı Sinema Gece Yarısı

    01.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    01.00 TV 8 Savaşçı Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.25 TRT3 Ziraat Türkiye Kupası (Manisaspor-Beşiktaş) Maç Gece Yarısı
    02.15 Fox Analia Yabancı Dizi Gece Yarısı
    03.05 TRT3 Futbol Arşivi Spor Programı Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş