TV'de Bugün 25 Temmuz 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 25 Temmuz 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 25 Temmuz 2010 Pazar


    06.00 TRT HABER Euronews Belgesel Sabah
    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    06.00 Tnt Fosters Home Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah

    06.10 CNN-TÜRK Figen & Nihat Aktüalite Sabah
    06.15 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.15 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    06.20 Atv Selena Yerli Dizi Sabah

    06.30 Show Kadın Severse Yarışma Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.40 Star Genç Savaşçılar Çizgi-Film Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    06.45 Cine-5 Sonic Underground Çizgi-Film Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanal D Gülbeyaz Yerli Dizi Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah

    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    07.00 Tnt FlapJack Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah

    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 Fox Ninja Warrior Eğlence Sabah
    07.00 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah
    07.05 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah

    07.10 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Sabah
    07.10 Habertürk Tek Başına Belgesel Sabah
    07.15 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    07.20 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah

    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.30 Star Benden Baba Olmaz Yerli Dizi Sabah
    07.30 Fox Bez Bebek Yerli Dizi Sabah
    07.40 Cine-5 Fantastik Dörtlü Çizgi-Film Sabah

    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah

    08.00 Tnt Garfield Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanaltürk Çizgi Sinema Çizgi Sinema Sabah
    08.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    08.00 Bloomberg HT Fashion Memoir Aktüalite Sabah

    08.00 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.05 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Sabah

    08.10 Atv Selena Yerli Dizi Sabah
    08.15 TRT HABER Portreler Galerisi Kültür Sanat Sabah
    08.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah

    08.25 CNN-TÜRK Kürşat Başar’la Yaz Sohbetleri Sohbet Sabah
    08.30 Kanal D Peter Pan 2 Çizgi Sinema Sabah
    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.35 Cine-5 Muzip Çizgi Sinema Sabah

    08.40 Star Star Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 Show Özgür Şef Aktüalite Sabah
    09.00 Bloomberg HT Biyografi Aktüalite Sabah

    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 CNBC-E Go Deigo Go Çizgi-Film Sabah
    09.00 Lig TV Footbrazil Spor Programı Sabah
    09.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    09.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 NTV Doğada Tek Başına Gezi Sabah
    09.15 Fox Barbie Prenses ve Yoksul Terzi Kız Yabancı Sinema Sabah

    09.20 TRT HABER Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah
    09.30 Lig TV Premier League World Spor Programı Sabah
    09.30 TV 8 Yeni Enerji Aktüalite Sabah
    09.30 CNBC-E Adventures Of Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah

    09.40 TRT1 Bebeğimin İlk Yılı Aktüalite Sabah
    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 NTV Haberler Haberler Sabah

    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah
    10.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah
    10.00 Kanal D Küçük Sırlar Yerli Dizi Sabah

    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah

    10.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    10.10 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.25 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Sabah
    10.40 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah

    10.40 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    10.45 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.45 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah
    11.00 Lig TV Futbol Life Spor Programı Sabah

    11.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Fox Ninja Warrior Eğlence Sabah
    11.00 NTV Haberler Haberler Sabah

    11.10 Habertürk Ajanda (Canlı) Aktüalite Sabah
    11.10 Bloomberg HT Adcocates Of Change Aktüalite Sabah
    11.20 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    11.30 Fox Aç Aç Kazan Yarışma Sabah

    11.45 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah
    11.50 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle

    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 Vahe’yle İl İl Türkiye Gezi Öğle
    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Atv Avrupa Yakası (Tekrar) Yerli Dizi Öğle

    12.00 CNN-TÜRK Pazar 12 Aktüalite Öğle
    12.10 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğle
    12.20 NTV Sıcak Ve Taze Yemek Programı Öğle
    12.23 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle

    12.25 TRT3 FIFA 20 Yaş Altı Byn.Dünya Kupası Futbol Çeyrek Final Maç Öğle
    12.25 TRT HABER Süper Spor Spor Programı Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.30 Show Tekno Trend Aktüalite Öğle

    12.30 CNBC-E Iron Man Yabancı Dizi Öğle
    12.45 Star Extra Extra Small Yarışma Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle

    13.00 Tnt Ugly Betty Yabancı Dizi Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville - Türkçe Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle
    13.10 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Öğle
    13.10 Habertürk Airport Aktüalite Öğle

    13.10 Cine-5 Artı Değer Aktüalite Öğle
    13.10 TRT HABER Kuşak Farkı Haberler Öğle
    13.15 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle
    13.20 TV 8 8.Etap Aktüalite Öğle

    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle
    13.20 TRT3 Dünya Kupası Klip Spor Programı Öğle
    13.30 TRT3 FIFA 20 Yaş Altı Byn.Dünya Kupası Futbol Çeyrek Final Maç Öğle
    13.30 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğle

    13.35 Cine-5 Kısa Metraj Kültür Sanat Öğle
    14.00 Tnt Türk Filmi Yerli Sinema Öğle
    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    14.00 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.00 Bloomberg HT Latitudes Aktüalite Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğle
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle

    14.10 NTV Yeryüzü Notları Gezi Öğle
    14.10 Star Papatyam Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Eğitim Öğle
    14.15 Kanal D Acemi Pilotlar Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    14.15 Lig TV Fenerbahçe-Manisaspor Maç Öğle
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Öğle
    14.20 TRT3 Limit Yok Spor Programı Öğle

    14.30 TRT1 F1 Almanya Grand Prix Spor Programı Öğle
    14.30 TV 8 Ley-Ley-La Aktüalite Öğle
    14.40 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Fox Dört Düğün Bir Balayı Haftanın Finali Yarışma Öğleden Sonra

    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra

    15.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.10 CNN-TÜRK Başarıya Doğru Eğitim Öğleden Sonra

    15.10 TRT3 Kamerun-Danimarka Maç Öğleden Sonra
    15.15 Cine-5 Filmler ve Müzikler Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra

    15.30 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Öğleden Sonra
    15.30 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Sohbet Öğleden Sonra
    15.45 Habertürk Türkiye Konuşuyor Aktüalite Öğleden Sonra
    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra
    16.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra

    16.00 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.05 Cine-5 Araba Takibi Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 CNN-TÜRK Hazırlık Kampı Spor Programı Öğleden Sonra
    16.10 NTV Zaman Yolcusu Aktüalite Öğleden Sonra

    16.10 TRT HABER Ayrıntı Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Akşam Üstü
    16.15 Lig TV Trabzonspor-Bursaspor Maç Öğleden Sonra
    16.20 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam Üstü

    16.30 Kanal D Benim Hırçın Sevgilim Yabancı Sinema Akşam Üstü
    16.30 TV 8 Cevap Anahtarı Eğitim Öğleden Sonra
    16.30 Star Düriye nin Güğümler, Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 Show Melekler Korusun (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.35 24 Ah Güzel İstanbul Gezi Öğleden Sonra
    16.45 Atv Macera Rotası Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü

    17.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Gezi Akşam Üstü
    17.10 NTV Tadı Damağımda Yazlıkta Gezi Akşam Üstü
    17.20 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 Kanal D 59.Başbakanlık Kupası Koşusu Spor Programı Akşam Üstü
    17.30 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam Üstü
    17.40 TRT3 Özel Dosya Spor Programı Akşam Üstü

    17.45 TV 8 Keyfe Keder Aktüalite Akşam Üstü
    17.50 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 TRT3 GP2 Almanya Spor Programı Akşam

    18.00 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam
    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 E2 Chuck Yabancı Dizi Akşam

    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Akşam
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam
    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam

    18.00 Bloomberg HT Biyografi Aktüalite Akşam
    18.00 Kanal 7 Türk Filmi Yerli Sinema Prime-time
    18.05 Cine-5 Ajan Kedi İş Başında Çizgi Sinema Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.15 Lig TV Ankaraspor-Galatasaray Maç Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Tnt Lost Yabancı Dizi Akşam

    18.40 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam
    18.50 TRT HABER Görevli Aktüalite Akşam
    19.00 CNBC-E Two And A Half Men Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time

    [​IMG]


    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK Başarıya Doğru Eğitim Prime-time

    19.05 Habertürk Hayata Dair (Canlı) Aktüalite Prime-time
    19.15 24 Libero Belgesel Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 TRT3 FIFA 20 Yaş Altı Byn.Dünya Kupası Futbol Çeyrek Final Maç Prime-time

    19.30 Kanaltürk Valencia-Al-Hilal Maç Prime-time
    19.45 Fox Intercities Şehirler Yarışıyor Yarışma Prime-time
    19.45 CNN-TÜRK Yeşil Doğa: Güven İslamoğlu Aktüalite Prime-time
    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time

    20.00 Tnt Aramızdaki Sarışın Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 E2 The Simpsons Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time

    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Ankara Kulisi Tartışma Prime-time
    20.00 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Atv İndiana Jones:Kutsal Hazine Avcıları Yabancı Sinema Prime-time

    20.00 Show Davetsiz Çapkınlar Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 TRT1 Sakarya Fırat Yerli Dizi Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.05 Habertürk Teke Tek Özel Tartışma Prime-time

    20.10 TRT HABER Can Veren Pervaneler Aktüalite Prime-time
    20.15 Star Fear Factor Aksiyon Yarışma Prime-time
    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time

    20.20 TRT3 Dünya Kupası Klip Spor Programı Prime-time
    20.30 TRT3 FIFA 20 Yaş Altı Byn.Dünya Kupası Futbol Çeyrek Final Maç Prime-time
    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time
    21.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 Cine-5 Büyük Motosiklet Yarışı Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 E2 Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 TRT HABER Şehir ve Medeniyet Aktüalite Prime-time
    21.00 NTV Tuncel Ve Dostları Sohbet Prime-time

    21.00 Lig TV Açık Oturum Spor Programı Prime-time
    21.15 TV 8 Son Umut Yabancı Sinema Prime-time
    21.20 TRT3 F1 Almanya Grand Prix Spor Programı Prime-time
    21.30 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Prime-time

    21.30 Kanaltürk Jess Stone: Taş Soğuğu Yabancı Sinema Prime-time
    21.30 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    21.30 24 Belgesel Belgesel Prime-time
    21.30 24 Suriyeli Gelin Yabancı Sinema Prime-time

    21.45 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Prime-time
    21.50 TRT1 Gölgeler Müzik Programı Prime-time
    22.00 TRT HABER Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time
    22.00 NTV Hayat:Bitkiler Belgesel Prime-time

    22.00 CNN-TÜRK Pazar 12 Aktüalite Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time

    22.05 Habertürk Olduğu Gibi (Canlı) Tartışma Prime-time
    22.15 Fox Miami Vice Yabancı Sinema Prime-time
    22.15 Tnt The Office Yabancı Dizi Prime-time
    22.20 Bloomberg HT Bloomberg Kulüp Aktüalite Prime-time

    22.30 Lig TV Beşiktaş-Gaziantepspor Maç Prime-time
    22.30 Kanal 7 Çiftçiler Yarışıyor Yarışma Prime-time
    22.30 Show Ulak Yerli Sinema Gece
    22.40 Atv Şen Yuva (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time

    22.50 Bloomberg HT Premier Aktüalite Prime-time
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Gece
    23.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece

    23.00 Cine-5 Spor Bilimi Belgesel Gece
    23.00 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Gece
    23.15 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece
    23.15 Samanyolu 4. Osman Yerli Dizi Gece

    23.15 Kanaltürk Ünlüler Bulvarı Magazin Gece
    23.20 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Gece
    23.30 TRT1 Birimiz İkimiz İçin Yarışma Gece
    23.30 Tnt House Yabancı Dizi Gece

    23.30 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Gece
    23.30 TV 8 Şiddetin Tarihçesi Yabancı Sinema Gece
    23.30 Star Passaparola Yarışma Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece

    23.40 Cine-5 Derin Mevzu (Canlı) Tartışma Gece
    00.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 E2 Dr. Who Yabancı Dizi Gece
    00.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.00 Lig TV Yaz Gecesi (Canlı) Spor Programı Gece Yarısı
    00.30 Show Gece 11:45 Yabancı Sinema Gece
    00.30 Star 24 Yabancı Dizi Gece
    00.30 Fox Münih Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.30 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Gece
    00.30 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece Yarısı
    00.40 Atv Gladyatörler Yarışma Gece
    01.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Gece Yarısı

    01.30 Samanyolu Aile Mahkemesi Yerli Dizi Gece Yarısı
    03.00 Kanal D Kalpten Kalbe Yabancı Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş