TV'de Bugün 25 Nisan 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 25 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 25 Nisan 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 25 Nisan 2010 Pazar


    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.00 Cine-5 Macera Peşinde Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Belgesel Sabah
    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah

    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah
    06.00 Yeşilçam Smart Bir Pazar Günü Yerli Sinema Sabah
    06.00 Movie Smart Cehennem Yabancı Sinema Sabah
    06.05 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Sabah

    06.20 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.30 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
    06.30 Cine-5 Mozart Çizgi-Film Sabah
    06.30 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Sabah

    06.30 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Max Smart Feride Yerli Dizi Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah

    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.50 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    06.55 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    07.00 Star He-Man Çizgi-Film Sabah

    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 Fox Şakalamaca Eğlence Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah

    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.00 D Çocuk Tracey Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah

    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    07.00 Animal Planet Yaban Yaşam SOS Belgesel Sabah

    07.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Sabah
    07.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Sabah
    07.10 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Sabah
    07.15 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    07.20 24 Küresel Oyun Tartışma Sabah
    07.25 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.30 Yeşilçam Smart Unutulmayanlar Yerli Sinema Sabah

    07.40 Max Smart Bir Yıldız Tutuldu Yerli Dizi Sabah
    07.50 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni Belgesel Sabah
    07.50 Cine-5 Sabrina Çizgi-Film Sabah
    08.00 Star Mesut Yar la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah

    08.00 Show Bay Bello Yabancı Sinema Sabah
    08.00 Kanaltürk Carl 2 Çizgi-Film Sabah
    08.00 Bloomberg HT Stil Avcısı Aktüalite Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah

    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 D Çocuk Vay Canına Çizgi-Film Sabah

    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah

    08.00 Movie Smart Hesaplaşma Yabancı Sinema Sabah
    08.00 Universal Channel Susuz Kıta Yabancı Sinema Sabah
    08.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah
    08.10 Atv Hepsi Bir Yerli Dizi Sabah

    08.15 Cine-5 Ninja Kaplumbağalar Çizgi-Film Sabah
    08.15 Sinema Tv Kıyamet Günü Yabancı Sinema Sabah
    08.15 TRT HABER Portreler Galerisi Kültür Sanat Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah

    08.20 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Sabah
    08.20 CNN-TÜRK 5n1k Aktüalite Sabah
    08.30 TRT1 Yeni Avrupa New Europa Aktüalite Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah

    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.30 D Spor Tenis Aktif Spor Programı Sabah
    08.50 Cine-5 Willy Fog Denizler Altında 20.000 Fersah Çizgi Sinema Sabah
    09.00 Kanal D Ormanın Çocuğu 2 Çizgi Sinema Sabah

    09.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Fox Barbie Adalar Prensesi Yabancı Sinema Sabah
    09.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    09.00 24 Haber Haberler Sabah
    09.00 24 Haber Haberler Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 TV 8 8.Etap Aktüalite Sabah

    09.00 Max Smart Sihirli Annem Yerli Dizi Sabah
    09.00 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    09.10 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 Discovery Görgü Tanığı Belgesel Sabah

    09.10 NTV Günlerin Getirdiği (Tekrar) Aktüalite Sabah
    09.15 24 Ekonomide Bu hafta Ekonomi Sabah
    09.15 TRT HABER Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah
    09.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah

    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.50 Universal Channel Yeni Waterford Kızı Yabancı Sinema Sabah

    10.00 Movie Smart Aile İşi Yabancı Sinema Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 D Çocuk Sevimli Ayıcıklar Çizgi-Film Sabah

    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Belgesel Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah

    10.00 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Sabah
    10.00 Atv Yaşamdan Dakikalar Kültür Sanat Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah

    10.00 TV 8 Gülhanın Galaksi Rehberi Gezi Sabah
    10.10 Sinema Tv Son Ültimatom Yabancı Sinema Sabah
    10.10 Max Smart Sultan Makamı Yerli Dizi Sabah
    10.15 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Sabah

    10.15 CNN-TÜRK Çıkış Yolu Aktüalite Sabah
    10.30 D Spor Günaydın Spor (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    10.40 Bloomberg HT Wellbeing A To Z Aktüalite Sabah

    10.45 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.45 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah
    10.45 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah
    11.00 Lig TV Cumartesi Gecesi Futbolu Spor Programı Sabah

    11.00 DreamTV GOLDFRAPP Haftasonu Müzik Programı Sabah
    11.00 Fox Ninja Warrior (Yeni) Eğlence Sabah
    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    11.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah

    11.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Aktüalite Sabah
    11.15 Habertürk Tek Başına (Tekrar) Belgesel Sabah
    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah
    11.20 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah

    11.20 Yeşilçam Smart Sensiz Yaşıyorum Yerli Sinema Sabah
    11.30 Max Smart Acemi Cadı Yerli Dizi Sabah
    11.30 Animal Planet Miami Hayvan Koruma Polisi Belgesel Sabah
    11.40 Universal Channel Acımasız Plan Yabancı Sinema Sabah

    11.45 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah
    11.50 Movie Smart Yaşam Kanıtı Yabancı Sinema Sabah
    11.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Sabah
    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle

    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle
    12.00 TRT3 TBMM-TV Advertorial Öğle
    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle

    12.00 TV 8 Yaşam Kulübü Sağlık Öğle
    12.00 Fox ZapZup Eğlence Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle
    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Sinema Öğle

    12.00 Atv Sigortacı Aktüalite Öğle
    12.05 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Öğle
    12.10 TRT HABER Kuşak Farkı Haberler Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Yaşama Sevinci Aktüalite Öğle

    12.15 Sinema Tv Devlet Sırrı Yabancı Sinema Öğle
    12.25 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğle
    12.30 CNBC-E İron Man Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Star Ruhat Mengi yle Her Açıdan Aktüalite Öğle

    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.30 D Spor Euro Football Spor Programı Öğle
    12.45 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğle
    12.50 D Spor Haber Haberler Öğle

    13.00 D Spor WTA Andulicia Spor Programı Öğle
    13.00 Animal Planet Hayvan Kurtarma Belgesel Öğle
    13.00 Show Tekno Trend Aktüalite Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle

    13.00 CNBC-E Smalville - Türkçe Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Tnt My Wife And Kids Yabancı Dizi Öğle
    13.00 24 Haber Haberler Öğle

    13.00 Cine-5 Kısa Metraj (Tekrar) Kültür Sanat Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle
    13.00 Kanal D Cinemania Aktüalite Öğle

    13.10 Bloomberg HT Soru-Cevap Aktüalite Öğle
    13.15 Habertürk Akademik Vizyon Eğitim Öğle
    13.15 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğle
    13.20 TV 8 Comedya Komedi-Kabare Öğle

    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle
    13.20 Universal Channel Law & Order: Criminal Intent Yabancı Dizi Öğle
    13.25 TRT HABER Süper Spor Spor Programı Öğle
    13.25 CNN-TÜRK Spor Haberler Öğle

    13.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle
    13.30 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Öğle
    13.40 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.40 Max Smart Tatlı Bela Fadime Yerli Dizi Öğle

    13.45 Atv Kalp Ağrısı Yerli Dizi Öğleden Sonra
    13.50 Movie Smart İstila Yabancı Sinema Öğle
    14.00 Tnt Monk Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Öğle

    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    14.00 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğle
    14.00 D Çocuk Ejder Avcıları Çizgi-Film Öğleden Sonra

    14.05 Sinema Tv Charlie Wilson’un Savaşı Yabancı Sinema Öğle
    14.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğle
    14.10 Universal Channel Law & Order: Criminal Intent Yabancı Dizi Öğle
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle

    14.20 NTV Sahne Klasikleri Aktüalite Öğle
    14.20 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Aktüalite Öğle
    14.30 Cine-5 Kırmızı Hat (Canlı) Tartışma Öğle
    14.30 Fox Yalancı Romantik (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.30 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.30 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Komedi-Kabare Öğle
    14.30 Yeşilçam Smart Gittiğin O Gün Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.45 Animal Planet İskoçya Yabani Hayvanlara Yardım Derneği Belgesel Öğleden Sonra

    14.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra

    15.00 Lig TV Kasımpaşa-Fenerbahçe (Canlı) Maç Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E 24 (Tekrar) Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Lost Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Universal Channel Agatha Christienin Poirotsu Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.10 Bloomberg HT Landmarks Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 TRT HABER Büyük Takip Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Otomobil Kulübü Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 24 Yeraltı Müzik Programı Öğleden Sonra

    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Öğleden Sonra
    15.25 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra
    15.30 TV 8 Çete (Tekrar) Komedi-Kabare Öğleden Sonra

    15.30 Star Dr. Öz Show Best Of Sağlık Öğleden Sonra
    15.35 Discovery Time Warp Belgesel Öğleden Sonra
    15.45 Fox Kayıp Dünya Jurassic Park Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.50 Movie Smart Tuhaf Akrabalar Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Akşam Üstü
    16.00 Yeşilçam Smart Vay Canına Çizgi-Film Akşam Üstü
    16.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.05 Atv Parmaklıklar Ardında Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.05 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra
    16.10 TRT HABER Ayrıntı Aktüalite Öğleden Sonra

    16.10 NTV Sinema Benim Aşkım (Tekrar) Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 CNN-TÜRK AB Kültür Köprüsü Aktüalite Akşam Üstü
    16.15 24 Güzel Oyun Spor Programı Öğleden Sonra

    16.25 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Öğleden Sonra
    16.30 Discovery Nasıl Çalışır? Belgesel Akşam Üstü
    16.30 Show Melekler Korusun Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 Yeşilçam Smart Rüyalar Gerçek Olsa Yerli Sinema Akşam Üstü

    16.40 Universal Channel Cennete Ramak Kala Yabancı Sinema Akşam Üstü
    16.40 Cine-5 Yabancı Sinema Yerli Sinema Akşam Üstü
    16.45 TV 8 Cevap Anahtarı Eğitim Akşam Üstü
    16.50 Kanaltürk Telegol Özel Spor Programı Akşam Üstü

    16.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Akşam Üstü
    16.55 Sinema Tv Elektra Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E CSİ:NY Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü

    17.00 D Çocuk Evreka Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Dream 10 Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 Animal Planet İngilterenin En Kötü Ev Hayvanları Belgesel Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Gezi Akşam Üstü

    17.10 TRT HABER Gündeme Özel Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Akşam Üstü
    17.20 TRT3 Özel Dosya Spor Programı Akşam Üstü
    17.30 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Akşam Üstü

    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 Movie Smart Kritik Karar Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.30 Max Smart Aşk Kapıyı Çalınca Yerli Dizi Akşam Üstü

    17.45 Yeşilçam Smart Ölmez Ağacı Yerli Sinema Akşam Üstü
    17.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam

    [​IMG]


    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 TV 8 Nükhet Duru İle Pazar Keyfi Aktüalite Akşam
    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam
    18.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Akşam

    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam
    18.00 D Çocuk Tracey Çizgi-Film Akşam
    18.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    18.00 Discovery Smash Lab Belgesel Akşam Üstü

    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 CNN-TÜRK Smaç Spor Programı Akşam
    18.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Akşam
    18.00 D Spor AEVL - FB - Ziraat Bankası Maç Akşam

    18.05 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam
    18.10 NTV Haberin Var mı? (Canlı) Yarışma Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.20 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Akşam
    18.20 Universal Channel Anasının Kuzusu Yabancı Dizi Akşam
    18.30 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam

    18.30 Atv Haber Gündem Haberler Akşam
    18.45 Sinema Tv İyi, Kötü ve Tuhaf Yabancı Sinema Akşam
    18.55 TRT HABER Yıldızlara Giden Yol Aktüalite Akşam
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Galatasaray-Bursaspor (Canlı) Maç Prime-time
    19.00 D Çocuk Winx Club Çizgi-Film Akşam
    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time

    19.00 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Prime-time
    19.00 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Prime-time
    19.10 Universal Channel 30 Rock Yabancı Dizi Prime-time
    19.10 Max Smart Aile Reisi Yerli Dizi Prime-time

    19.10 NTV Gündemdekiler (Canlı) Tartışma Prime-time
    19.10 Habertürk Airport Aktüalite Prime-time
    19.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Prime-time
    19.20 Cine-5 Kahkaha Makinası Komedi-Kabare Prime-time

    19.20 TRT3 Özel Dosya Spor Programı Prime-time
    19.20 Movie Smart Özel Tim Yabancı Dizi Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.25 TRT HABER Görevli Aktüalite Prime-time

    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 D Çocuk Jurrasic Cubs Çizgi-Film Akşam
    19.30 Kanaltürk Şaka Şaka Komedi-Kabare Prime-time
    19.30 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Prime-time

    19.35 Universal Channel The Office Yabancı Dizi Prime-time
    19.40 Fox Arka Sıradakiler (Özet) Yerli Dizi Prime-time
    19.45 Fox Arka Sıradakiler (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.50 TRT1 Gezelim Görelim Aktüalite Prime-time
    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Bloomberg HT Ali Tezel'e Soralım Aktüalite Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time

    20.00 Tnt Kirli Çürük Ve Adi Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 E2 The Simpsons Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Star Ateşe Yürümek Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Show Davetsiz Çapkınlar Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time

    20.00 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Prime-time
    20.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Universal Channel On Yedisinde ve Kayıp Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK İş Seyahati Gezi Prime-time

    20.00 Movie Smart Beowulf: Ölümsüz Savaşçı Yabancı Sinema Prime-time
    20.05 Habertürk Teke Tek Özel (Tekrar) Tartışma Prime-time
    20.10 TRT HABER Can Veren Pervaneler Aktüalite Prime-time
    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time

    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time
    20.25 TRT3 Spor Deyince Spor Programı Prime-time
    20.40 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    20.45 Cine-5 Kızıl Akrep Yabancı Sinema Prime-time

    20.45 Animal Planet Yaban yakınlaşmalar Belgesel Prime-time
    20.50 Max Smart Gece Gündüz Yerli Dizi Prime-time
    20.50 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.00 TV 8 Bizim Stadyum Özel Spor Programı Prime-time
    21.00 Lig TV Pazar Gecesi Futbolu (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time

    21.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Prime-time
    21.00 CNBC-E 24 Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Discovery Kara Altın Belgesel Prime-time
    21.00 Sinema Tv Bir Çılgının İçinde Yabancı Sinema Prime-time

    21.00 Bloomberg HT Sınırsız (Tekrar) Tartışma Prime-time
    21.15 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Dünyası Spor Programı Prime-time
    21.15 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Prime-time
    21.20 Samanyolu Kırık Kalpler Yerli Dizi Prime-time

    21.20 Yeşilçam Smart Toto Kralı Yerli Sinema Prime-time
    21.30 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    21.30 24 Kuduz Köpek Johnny Yabancı Sinema Prime-time
    21.40 Universal Channel Law & Order: Criminal Intent Yabancı Dizi Prime-time

    21.45 Animal Planet İnsan Avı: Savananın Yırtıcıları Belgesel Prime-time
    22.00 Movie Smart Gün Batmadan Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 D Spor 5.Set Spor Programı Prime-time
    22.00 Discovery Süper Keresteciler Belgesel Prime-time

    22.00 CNBC-E The Pacıfıc Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu Tartışma Prime-time
    22.00 Show Survivor Kızlar Erkekler Yarışma Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time

    22.00 D Çocuk Sevimli Ayıcık Çizgi-Film Gece
    22.00 TRT HABER Sinema Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 DreamTV Yüxexes Müzik Programı Prime-time

    22.30 Star Yakartop Yarışma Gece
    22.30 Max Smart Derman Yerli Dizi Gece
    22.30 Animal Planet Balta Girmemiş Ormanlar Belgesel Prime-time
    22.30 Universal Channel Law & Order: Criminal Intent Yabancı Dizi Prime-time

    22.40 Yeşilçam Smart Bir Kulum İşte Yerli Sinema Prime-time
    22.40 Sinema Tv Kanunsuz Teklif Yabancı Sinema Gece
    22.50 Kanal 7 Acı Hayat Yerli Dizi Prime-time
    22.55 TRT3 Formula 1 Magazin Spor Programı Prime-time

    23.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 E2 Five Days Yabancı Dizi Gece
    23.00 Discovery MacIntyre Belgesel Gece

    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Gece
    23.00 Tnt The Office Yabancı Dizi Akşam
    23.10 Atv Samanyolu (Tekrar) Yerli Dizi Gece

    23.10 Cine-5 Son Romantik (Canlı) Eğlence Gece
    23.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor Sohbet Gece
    23.15 Kanal D Disko Kralı Eğlence Gece
    23.15 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece

    23.20 Universal Channel Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    23.30 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Gece
    23.30 D Spor Haber Haberler Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece

    23.30 Tnt House Yabancı Dizi Gece
    23.30 24 7/24 Futbol Spor Programı Gece
    23.30 TRT1 Tele Lig Spor Programı Gece
    23.30 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Gece

    23.30 Fox Fox Gol Pazarı (Canlı) Spor Programı Gece
    23.55 Movie Smart Zombi Mezarlığı Yabancı Sinema Gece
    00.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 Lig TV Kasımpaşa-Fenerbahçe Maç Gece Yarısı

    00.10 NTV Gündemdekiler (Tekrar) Tartışma Gece Yarısı
    00.10 Universal Channel Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.15 CNN-TÜRK Tarafsız Bölge Tartışma Gece Yarısı
    00.30 Habertürk Otomobil Kulübü Aktüalite Gece Yarısı

    00.30 TV 8 Ölüm Emri Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.35 Sinema Tv Ölümcül Tuzak Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.45 Fox İkinci Şans Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 Show Vıdıvodo Eğlence Gece Yarısı

    01.00 CNBC-E 24 (Tekrar) Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.00 Universal Channel Cold Squad Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.10 Atv Canım Ailem (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.20 Kanal 7 Haber Maratonu Haberler Gece Yarısı

    01.50 Universal Channel Da Vinci Soruşturması Yabancı Dizi Gece Yarısı
    02.00 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    02.15 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    02.45 Kanal D Vazife Uğruna Yerli Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş