TV'de Bugün 24 Ocak 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 23 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 24 Ocak 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 24 Ocak 2010 Pazar


    06.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Doğal Yaşam Fotoğrafçıları Belgesel Sabah
    06.05 TRT2 Güneşin İzinde Belgesel Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    07.00 N.Geographic Arıların Sessizliği Belgesel Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 Fox Why Why Family Çizgi Sinema Sabah

    07.00 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Spor Programı Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 TV 8 Plates Eğlence Sabah

    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah
    07.20 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Sabah
    07.20 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah
    07.20 24 Küresel Oyun Tartışma Sabah

    07.45 Sinema Tv Onunla Dans Yabancı Sinema Sabah
    07.45 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.50 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah
    07.50 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah
    08.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah

    08.00 Kanaltürk Sonic Çizgi-Film Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.10 CNN-TÜRK Saba Tümerle Bu Gece (Tekrar) Sohbet Sabah

    08.10 TRT2 Arşiv Sanat Kültür Sanat Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Sanat Takibi Aktüalite Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    08.40 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    08.45 TV 8 Bobbynin Dünyası Çizgi-Film Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 TV 8 8.Etap Aktüalite Sabah

    09.00 Lig TV Prof.Dr.Burhan Uslu İle Sporcu Sağlığı Spor Programı Sabah
    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    09.00 TRT2 Sanataktif Aktüalite Sabah
    09.00 24 Haber Haberler Sabah

    09.00 N.Geographic MARVI Hammer Belgesel Sabah
    09.05 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 NTV Basın Odası (Tekrar) Aktüalite Sabah
    09.10 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    09.15 24 Ekonomide Bu hafta Ekonomi Sabah
    09.30 CNBC-E Back At Barnyard Çizgi-Film Sabah
    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.30 Lig TV Aslan Cim Bom Spor Programı Sabah

    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.45 Fox Barbie Rapunzel Masalında Yabancı Sinema Sabah
    09.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Sabah
    09.50 Sinema Tv Hız Tutkusu Yabancı Sinema Sabah

    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar Belgesel Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah

    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 TV 8 Bencil Zevkler Aktüalite Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.15 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah

    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    10.30 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah
    10.35 CNN-TÜRK Spor Haberler Sabah
    10.45 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah

    11.00 Lig TV Maraton Spor Programı Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    11.00 Cine-5 Ali Eyüboğlu İle Senin Hikayen Aktüalite Sabah

    11.00 DreamTV Burası Haftasonu Müzik Programı Sabah
    11.05 Habertürk Ht Kulüp (Tekrar) Aktüalite Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Sınav Günlüğü Aktüalite Sabah
    11.10 TRT2 Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah

    11.20 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    11.30 Sinema Tv Okuyucu Yabancı Sinema Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Aktüalite Sabah
    11.45 Fox Ninja Warrior Eğlence Sabah

    12.00 CNBC-E Merlin (Türkçe) Yabancı Dizi Öğle
    12.00 TV 8 Sıcak Para Aktüalite Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle
    12.00 N.Geographic Deli Maceralar Belgesel Öğle

    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Yaşama Sevinci Aktüalite Öğle
    12.45 Cine-5 Otokeyf (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğle
    12.45 Fox Zap Zup (Tekrar) Eğlence Öğle

    12.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 TRT3 2010 Bayanlar All-Star Karşılaşması Spor Programı Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle

    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 N.Geographic Yalnız Gezegen Belgesel Öğle
    13.00 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Öğle
    13.00 24 Haber Haberler Öğle

    13.10 Habertürk Akademik Vizyon Eğitim Öğle
    13.20 TV 8 Sağduyu Aktüalite Öğle
    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle
    13.25 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Öğle

    13.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle
    13.40 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Öğle
    13.45 Fox The O.C (Yeni Bölüm) Yabancı Dizi Öğle

    13.45 Sinema Tv Kurtlar İmparatorluğu Yabancı Sinema Öğle
    14.00 N.Geographic Salgın Hastalık Dedektifleri Belgesel Öğle
    14.00 Cine-5 Kırmızı Hat (Canlı) Tartışma Öğle
    14.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Öğle

    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
    14.05 CNN-TÜRK Emlak Gündemi Aktüalite Öğleden Sonra
    14.10 NTV Günlerin Getirdiği (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğle

    14.15 24 Araba Sevdası Teknoloji Öğle
    14.20 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.30 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Aktüalite Öğleden Sonra
    14.45 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğleden Sonra

    14.45 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Öğleden Sonra
    14.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Salgın Hastalık Dedektifleri Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 Lig TV Trabzonspor-Sivasspor (Canlı) Maç Öğleden Sonra

    15.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.05 TRT2 Geleceğe Umutla Bakmak Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Otomobil Kulübü Aktüalite Öğleden Sonra

    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda (Yeni Bölüm) Magazin Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra
    15.25 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Gezi Öğleden Sonra

    15.45 DreamTV Top 50 Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Salgın Hastalık Dedektifleri Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra

    16.00 CNBC-E Two And A Half Men Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.05 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Öğleden Sonra

    16.15 TRT2 Tarih Dergisi Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 24 Güzel Oyun Aktüalite Öğleden Sonra
    16.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 Fox Hollywood’da Randevu Yabancı Sinema Akşam Üstü

    16.30 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Öğleden Sonra
    16.30 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Akşam Üstü
    16.40 Kanaltürk Umuda Yolculuk Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Son Ültimatom Yabancı Sinema Akşam Üstü

    17.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Salgın Hastalık Dedektifleri Belgesel Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E The Prisoner Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Akşam Üstü

    17.10 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü
    17.10 NTV Futbol Aktüel (Canlı) Spor Programı Akşam Üstü
    17.20 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü

    17.40 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    17.45 TV 8 Balinanın Sırtında Yabancı Sinema Akşam
    17.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam Üstü
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    [​IMG]


    18.00 CNN-TÜRK Smaç Spor Programı Akşam
    18.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.00 N.Geographic Salgın Hastalık Dedektifleri Belgesel Akşam

    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.05 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam
    18.10 NTV Sinema Benim Aşkım (Tekrar) Aktüalite Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 TRT2 Bağlantı Noktası Aktüalite Akşam
    18.25 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam

    18.30 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Akşam
    18.30 Kanal 1 Haftasonu Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Prime-time
    19.00 N.Geographic Salgın Hastalık Dedektifleri Belgesel Prime-time

    19.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Galatasaray-Gaziantepspor (Canlı) Maç Prime-time

    19.05 Sinema Tv Şüphe Yabancı Sinema Prime-time
    19.10 Habertürk Airport Aktüalite Prime-time
    19.15 TRT2 Ayrıntı Aktüalite Prime-time
    19.20 TRT3 Golf Güncel Spor Programı Prime-time

    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 Fox Arka Sıradakiler (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time

    19.45 TRT1 Gezelim Görelim Aktüalite Prime-time
    19.45 DreamTV Top 50 Müzik Programı Prime-time
    19.45 Kanaltürk Şaka Şaka Komedi-Kabare Prime-time
    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time

    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 24 Beni Orada Arama Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 TRT2 Selim İleri`nin Not Defteri Kültür Sanat Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.05 Habertürk Habertürk Özel Tartışma Prime-time
    20.10 NTV 0-100 Aktüalite Prime-time

    20.15 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Prime-time
    20.25 Cine-5 Komedi Krallığı (Kolaj) Komedi-Kabare Prime-time
    20.30 TRT3 Avrupa Artistik Patinaj Şamp. Gala Spor Programı Prime-time
    20.35 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time

    20.45 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.50 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.55 CNN-TÜRK Futbol Mania Spor Programı Prime-time
    21.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    21.00 TV 8 Bizim Stadyum Özel Spor Programı Prime-time
    21.00 Lig TV Maraton (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 Sinema Tv Neşeli Ufaklık Yabancı Sinema Prime-time

    21.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Prime-time
    21.10 TRT2 Tatil Kitabı Yerli Sinema Prime-time
    21.15 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Prime-time
    21.20 Samanyolu Büyük Buluşma Yerli Dizi Prime-time

    21.30 Cine-5 Son Romantik (Canlı) Müzik Programı Prime-time
    22.00 CNBC-E Star Wars Episode I: The Phantom Menace Yabancı Sinema Gece
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 NTV Real Madrid-Malaga (Canlı) Maç Prime-time

    22.00 DreamTV Yüxexes Müzik Programı Prime-time
    22.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Prime-time
    22.00 Sinema Tv Keskin Nişancı Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time

    22.05 Habertürk Teke Tek Özel (Canlı) Tartışma Prime-time
    22.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time
    22.45 TV 8 Gecenin İki Yüzü Yabancı Sinema Gece
    22.45 TRT2 Bilimin Serüveni Aktüalite Prime-time

    23.00 CNN-TÜRK Ufuk Turu Aktüalite Gece
    23.00 TRT3 Spor Dünyası Spor Programı Gece
    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
    23.00 24 Haber Haberler Gece

    23.00 N.Geographic Parmaklıkların Ardında Belgesel Gece
    23.00 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.10 24 7/24 Futbol Spor Programı Gece
    23.15 TRT2 Önce Şiir Vardı Aktüalite Gece

    23.20 Cine-5 Memleket Meselesi Aktüalite Gece
    23.25 TRT1 Tele Lig Spor Programı Gece
    23.30 Fox Fox Gol Pazarı (Canlı) Spor Programı Gece
    23.45 TRT3 Limit Yok Spor Programı Gece

    23.50 Sinema Tv Ölümcül Oyunlar Yabancı Sinema Gece
    23.55 TRT2 15. Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali Konser Gece
    00.05 NTV Gündemdekiler Aktüalite Gece Yarısı
    00.05 Lig TV Galatasaray-Gaziantepspor Maç Gece Yarısı

    00.10 CNN-TÜRK Bir Yudum İnsan Belgesel Gece Yarısı
    00.30 CNBC-E Family Guy Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.40 Cine-5 Cinecity (Yeni Bölüm) Aktüalite Gece Yarısı
    00.45 Fox Al Gülüm Ver Gülüm (Tekrar) Komedi-Kabare Gece Yarısı

    01.15 24 Ankara Masası (Tekrar) Tartışma Gece Yarısı
    01.30 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Gece Yarısı
    02.00 Kanaltürk Ana Haber Bülteni (Tekrar) Haberler Gece Yarısı
    03.20 Sinema Tv İstanbul Yabancı Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş