TV'de Bugün 24 Nisan 2010 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 24 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 24 Nisan 2010 Cumartesi konusu TV'de Bugün 24 Nisan 2010 Cumartesi

    06.00 Discovery American Chopper Belgesel Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.00 Cine-5 Macera Peşinde Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah

    06.00 N.Geographic Mavi Balinanın Krallığı Belgesel Sabah
    06.00 Tnt My Gym Partner Is a Monkey Çizgi-Film Sabah
    06.00 Yeşilçam Smart Aşka Vakit Yok Yerli Sinema Sabah
    06.00 Movie Smart Adalet Savaşı Yabancı Sinema Sabah

    06.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Sabah
    06.20 Cine-5 Mozart Çizgi-Film Sabah
    06.30 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah

    06.30 Max Smart Feride Yerli Dizi Sabah
    06.40 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    06.45 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah

    07.00 Star He-Man Çizgi-Film Sabah
    07.00 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
    07.00 Fox Şakalamaca Eğlence Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    07.00 D Çocuk Tracey Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 Animal Planet Yaban Yaşam SOS Belgesel Sabah

    07.10 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    07.10 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    07.10 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Sabah
    07.15 TRT HABER Anadolu Mayası Aktüalite Sabah

    07.15 CNN-TÜRK Görmeniz Gereken 50 Yer Tartışma Sabah
    07.15 24 Güzel Oyun Spor Programı Sabah
    07.20 Universal Channel Agatha Christienin Poirotsu Yabancı Dizi Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah

    07.45 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    07.45 Kanal D Acemi Cadı Yerli Dizi Sabah
    07.45 Sinema Tv Şrek 3 Yabancı Sinema Sabah
    07.50 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni Belgesel Sabah

    08.00 Movie Smart Elveda Tokyo Yabancı Sinema Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 D Çocuk Vay Canına Çizgi-Film Sabah
    08.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah

    08.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    08.00 Star Mesut Yar la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah
    08.00 Cine-5 Sabrina Çizgi Sinema Sabah
    08.00 Kanaltürk Carl 2 Çizgi-Film Sabah

    08.00 Bloomberg HT Latıtudes Aktüalite Sabah
    08.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah

    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.15 Fox Uygun Adım Aşk Yerli Dizi Sabah

    08.15 Universal Channel Agatha Christienin Poirotsu Yabancı Dizi Sabah
    08.20 Star Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    08.20 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah

    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.25 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Sabah
    08.30 Cine-5 Ninja Kaplumbağalar Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    08.30 D Spor Tenis Aktif Spor Programı Sabah
    08.30 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    08.50 Cine-5 Gladyatör Okulu Çizgi Sinema Sabah
    09.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Sabah

    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 TV 8 Gülümse Sağlık Sabah
    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah

    09.00 Max Smart Sihirli Annem Yerli Dizi Sabah
    09.00 Show VidiVodo Eğlence Sabah
    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    09.00 Yeşilçam Smart Şahane Evlilik Yerli Sinema Sabah

    09.10 Universal Channel Perry Mason: Uğursuz Ruhun Hikayesi Yabancı Sinema Sabah
    09.10 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 TRT HABER Bakış:Turizm Aktüalite Sabah
    09.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah

    09.15 Kanaltürk Tweety’nin Yeni Macerası Çizgi Sinema Sabah
    09.15 Sinema Tv Kalpler Yabancı Sinema Sabah
    09.20 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    09.20 NTV Sahne Klasikleri (Tekrar) Aktüalite Sabah

    09.20 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Sohbet Sabah
    09.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    09.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    09.45 Atv Selena Yerli Dizi Sabah

    09.45 Lig TV Top 10 Spor Programı Sabah
    09.45 DreamTV Dream Haber Haberler Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah

    10.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    10.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar Belgesel Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Sabah

    10.00 TV 8 Bay Tahmin (Canlı) Aktüalite Sabah
    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah

    10.00 Movie Smart Batman ve Robin Yabancı Sinema Sabah
    10.10 Max Smart Sultan Makamı Yerli Dizi Sabah
    10.15 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Sabah
    10.30 D Spor Günaydın Spor (Canlı) Spor Programı Sabah

    10.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    10.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.30 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    10.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    10.30 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Sabah
    10.40 Bloomberg HT Advocates İf Change Aktüalite Sabah
    10.45 Star Extra Extra Small Yarışma Sabah
    10.50 Universal Channel Aşk Notaları Yabancı Sinema Sabah

    11.00 TRT1 Yol Ver Aktüalite Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    11.00 DreamTV GOLDFRAPP Haftasonu Müzik Programı Sabah

    11.00 Lig TV Santraya Doğru Spor Programı Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Futbolda Avrupa Haftası Spor Programı Sabah
    11.15 Habertürk Üniversite Medya (Canlı) Eğitim Sabah
    11.20 Sinema Tv Damadı Öpebilirsin Yabancı Sinema Sabah

    11.30 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    11.30 Animal Planet Miami Hayvan Koruma Polisi Belgesel Sabah
    11.30 Max Smart Süpermarket Yarışma Sabah
    11.40 Samanyolu İki Alyans (Tekrar) Aktüalite Sabah

    11.45 TRT1 Magazin Özel Magazin Sabah
    11.50 Movie Smart Elveda Tokyo Yabancı Sinema Sabah
    11.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Sabah
    12.00 N.Geographic Korsan Avcıları Belgesel Öğle

    12.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 TV 8 8.Etap Aktüalite Öğle
    12.00 TRT3 TBMM-TV Advertorial Öğle
    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle

    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğle
    12.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Bakış Haberler Öğle

    12.15 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Öğle
    12.15 Atv Kültür Aşı Yemek Programı Öğle
    12.20 Yeşilçam Smart Bir Yabancı Yerli Sinema Öğle
    12.25 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Öğle

    12.30 CNBC-E Iron Man Yabancı Dizi Öğle
    12.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğle
    12.30 Lig TV Fenerbahçe - Beşiktaş Maç Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle

    12.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.30 D Spor Euro Football Spor Programı Öğle
    12.30 Universal Channel Karşılamak ve Uğurlamak Yabancı Sinema Öğle
    12.50 D Spor Haber Haberler Öğle

    12.50 Cine-5 Otokeyf (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville - Türkçe Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Star Şampiyonlar Ligi Özel Spor Programı Öğle

    13.00 Kanal D Cinemania Aktüalite Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Akşam
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 D Spor WTA Andulicia Spor Programı Öğle
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğle
    13.00 Animal Planet Hayvan Kurtarma Belgesel Öğle

    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.10 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.15 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle
    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle

    13.20 Sinema Tv Gladyatör Yabancı Sinema Öğle
    13.25 CNN-TÜRK Spor Haberler Öğle
    13.30 Fox Sensiz Yaşayamam Yerli Dizi Öğle
    13.30 Show Özgür Şef Aktüalite Öğle

    13.30 TRT1 Bam Teli Gezi Öğle
    13.30 Tnt 8 Simple Rules Yabancı Dizi Öğle
    13.40 Max Smart Tatlı Bela Fadime Yerli Dizi Öğle
    13.45 Discovery Geleceğin İnşası Belgesel Öğleden Sonra

    14.00 Tnt Lost Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 E2 The Jay Leno Show Eğlence Öğleden Sonra
    14.00 Kanal D Geniş Aile Yerli Dizi Öğle
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle

    14.00 N.Geographic Bozayılar ve Kurtlar Belgesel Öğle
    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    14.00 Movie Smart Neşeli Ayaklar Yabancı Sinema Öğle
    14.00 Universal Channel Yeni Waterford Kızı Yabancı Sinema Öğle

    14.10 Kanaltürk Medyatik (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.10 Habertürk Fihrist (Canlı) Aktüalite Öğle
    14.10 NTV On Kadın Aktüalite Öğle
    14.10 Bloomberg HT İkonoskop Aktüalite Öğle

    14.10 Star Ah Nerede Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.15 24 6 Milyar Öteki 13 Belgesel Öğle
    14.20 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Öğle
    14.25 TRT HABER Gönül Makamı Aktüalite Öğle

    14.30 Show Tüp Bebeğim Aktüalite Öğleden Sonra
    14.35 Cine-5 Cinecity (Yeni Bölüm) Aktüalite Öğle
    14.40 Discovery Mühendislik Harikaları Belgesel Öğleden Sonra
    14.40 Samanyolu Sevgi Yolunun Yolcuları Belgesel Öğleden Sonra

    14.45 TV 8 Zeynep Tunuslu ile Alamode Sohbet Öğleden Sonra
    14.45 Animal Planet İskoçya Yabani Hayvanlara Yardım Derneği Belgesel Öğleden Sonra
    14.50 TRT1 Zirvedekiler Aktüalite Öğle
    15.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Lig TV Coca Cola Akademi Ligi (Canlı) Maç Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yemek Programı Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Afrikanın Kayıp Cenneti Belgesel Öğleden Sonra

    15.00 Yeşilçam Smart Tamam mı Devam mı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.10 TRT HABER Sahne Tozu Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Bloomberg HT Latıtudes Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 Habertürk Teknopark Aktüalite Öğleden Sonra

    15.20 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Öğleden Sonra
    15.25 NTV Prof.Osman Müftüoğlu Yanıtlıyor Aktüalite Öğleden Sonra
    15.35 Discovery X-Makineler Belgesel Öğleden Sonra
    15.40 Cine-5 Türkiye Özlemi (Yeni Bölüm) Gezi Öğleden Sonra

    15.40 TRT1 Ömür Dediğin Aktüalite Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 Sinema Dünyası Aktüalite Öğleden Sonra
    15.50 Universal Channel Sevgi Dolu Leah Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Öğleden Sonra

    16.00 Movie Smart İstila Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 Kanal D Komikler Eğlence Öğleden Sonra
    16.00 Max Smart Beyaz Show Eğlence Akşam Üstü
    16.00 D Çocuk Rupert ve Arkadaşları Çizgi-Film Akşam Üstü

    16.00 DreamTV Yepyeni (ilk yayın) Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Fox Ömre Bedel Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra

    16.10 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 Bloomberg HT Explore Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu (Tekrar) Gezi Öğleden Sonra
    16.15 Atv Aşk ve Ceza Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.15 24 Reel Sektör Aktüalite Öğleden Sonra
    16.20 Star Cümbür Cemaat Aile Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.25 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Öğleden Sonra
    16.30 Show Melekler Korusun Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.40 Kanal D Aşk-ı Memnu (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.40 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.40 Cine-5 Nurçak Bey'le Sanat Gündemi Kültür Sanat Akşam Üstü
    16.45 TRT HABER Derin Kökler Aktüalite Akşam Üstü

    16.45 TV 8 Cevap Anahtarı Aktüalite Akşam Üstü
    16.55 TRT1 Müzik Sefası Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E ER Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Discovery Görgü Tanığı Belgesel Akşam Üstü

    17.00 Sinema Tv Kıyamet Günü Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Popcorn Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic En Zorlu Tamirler Belgesel Akşam Üstü

    17.00 Animal Planet İngilterenin En Kötü Ev Hayvanları Belgesel Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü
    17.10 NTV N Moda Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Akşam Üstü

    17.15 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam Üstü
    17.20 TRT3 Golf Güncel Spor Programı Akşam Üstü
    17.20 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Akşam Üstü
    17.20 Cine-5 Yabancı Sinema Komedi-Kabare Akşam Üstü

    17.30 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Akşam Üstü
    17.30 Universal Channel Monk : Bay Monk Teknoloji Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Salı Sefası Eğlence Akşam

    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    17.50 Movie Smart Yaşam Kanıtı Yabancı Sinema Akşam Üstü
    18.00 D Spor AEVL - FB - Ziraat Bankası Maç Prime-time
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam

    [​IMG]


    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Akşam
    18.00 Tnt Lost Yabancı Dizi Akşam

    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam Üstü
    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam Üstü
    18.00 Discovery Ardi nin Bulunuşu Belgesel Akşam Üstü
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam

    18.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Akşam
    18.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Akşam
    18.10 Yeşilçam Smart Karanlıkta Gözlerime Bak Yerli Sinema Akşam
    18.15 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Gezi Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 24 Küresel Oyun Tartışma Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Universal Channel Monk : Bay Monk Yabancı Dizi Akşam

    18.25 TRT3 Formula 1 Magazin Spor Programı Akşam
    18.30 NTV BBC Türkçe Belgesel Akşam
    18.30 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Akşam
    18.30 Atv Atv Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.35 D Çocuk Paula nın Yaz Tatili Çizgi-Film Akşam
    18.55 Sinema Tv Son Ültimatom Yabancı Sinema Akşam
    18.55 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Akşam

    19.00 TRT HABER TRT Arşivinden Aktüalite Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Beşiktaş-Sivasspor (Canlı) Maç Prime-time
    19.00 NTV Barcelona-Xerez (Canlı) Maç Prime-time

    19.00 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Prime-time
    19.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Prime-time
    19.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time

    19.00 Star Star Haber Haberler Prime-time
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 D Çocuk Winx Club Çizgi-Film Akşam
    19.00 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Prime-time

    19.10 Universal Channel Monk : Bay Monk Yabancı Dizi Prime-time
    19.10 Habertürk Basın Kulübü (Tekrar) Tartışma Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.30 Fox Yasemince (Tekrar) Komedi-Kabare Prime-time

    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 TRT HABER Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Prime-time
    19.30 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Prime-time
    19.30 Movie Smart Films & Stars Aktüalite Prime-time

    19.45 Kanaltürk Jess Stone: Karanlık Geçit Yabancı Sinema Prime-time
    19.45 TRT3 Özel Dosya Spor Programı Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time
    19.50 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.50 Samanyolu Kader Çizgisi (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    20.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time

    20.00 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Prime-time
    20.00 Atv Adanalı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Star Küçük Kadınlar Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Show Survivor Kızlar Erkekler Yarışma Prime-time

    20.00 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time
    20.00 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Prime-time
    20.00 Tnt Sevgilim Kim Olacak Yabancı Sinema Prime-time

    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 TRT1 İnci Küpeli Kız Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Karş. Maç Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 Movie Smart Kritik Karar Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 D Çocuk Vay Canına Çizgi-Film Prime-time
    20.00 E2 Later With Jools Holland Eğlence Prime-time
    20.00 Universal Channel Agatha Christienin Poirotsu Yabancı Dizi Prime-time

    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.30 Yeşilçam Smart Çapkın Baba Yerli Sinema Prime-time
    20.35 TRT HABER Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Prime-time
    20.45 TRT3 Ring Spor Programı Prime-time

    20.45 Cine-5 Çılgın Romantik Yabancı Sinema Prime-time
    20.45 Animal Planet Yaban yakınlaşmalar? Belgesel Prime-time
    20.50 Max Smart Binbir Gece Yerli Dizi Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    21.00 Kanal 7 Mahmut Tuncer Show Eğlence Prime-time
    21.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Prime-time
    21.00 Lig TV Cumartesi Gecesi Futbolu (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Prime-time
    21.00 Sinema Tv Charlie Wilson’un Savaşı Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Prime-time
    21.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 Yeşilçam Smart Üç Halka Yirmibeş Yerli Sinema Prime-time
    21.00 D Çocuk Pet Pals Çizgi-Film Prime-time
    21.10 Bloomberg HT 60 Dakika Sohbet Prime-time
    21.15 TV 8 Dadım Aşık Yabancı Sinema Prime-time

    21.20 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time
    21.30 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    21.30 TRT3 Ampute Futbol Karş. Maç Prime-time
    21.30 Fox Olacak O Kadar (Yeni Bölüm) Komedi-Kabare Prime-time

    21.45 Kanaltürk İsmail Cem Tv Ödülleri Aktüalite Prime-time
    21.45 Animal Planet İnsan Avı: Savananın Yırtıcıları Belgesel Prime-time
    21.50 Universal Channel Curcuna - Horror Yabancı Sinema Prime-time
    21.50 TRT1 Sayısal Loto Çekilişi Eğlence Prime-time

    22.00 CNBC-E 24 Yabancı Dizi Gece
    22.00 Discovery Amerikan Kerestecileri Belgesel Prime-time
    22.00 TRT1 Stadyum Cumartesi Spor Programı Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Prime-time
    22.00 Movie Smart Şeytanın Avukatı Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 D Spor Aroma Voleybol Ziraat Bankası-FB Maç Prime-time

    22.00 D Çocuk Sevimli Ayıcıklar Çizgi-Film Gece
    22.00 E2 Five Days Yabancı Dizi Prime-time
    22.10 Bloomberg HT HT Life Aktüalite Gece
    22.10 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Prime-time

    22.10 Habertürk Ht Kulüp (Yeni Bölüm) Aktüalite Prime-time
    22.15 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time
    22.15 Tnt Kyle Xy Yabancı Dizi Prime-time
    22.15 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Prime-time

    22.15 E2 The Starter Wife Yabancı Dizi Prime-time
    22.30 Max Smart Derman Yerli Dizi Gece
    22.30 Animal Planet Balta Girmemiş Ormanlar Belgesel Prime-time
    22.30 DreamTV Punkart Müzik Programı Prime-time

    22.35 TRT1 Gölgeler Eğlence Prime-time
    22.55 Sinema Tv Ölüm Toprağın Altında Yabancı Sinema Gece
    23.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Prime-time
    23.00 Show Testere 3 Yabancı Sinema Gece

    23.00 CNBC-E The Pacıfıc (Tekrar) Yabancı Dizi Gece
    23.00 Discovery Time Warp Belgesel Prime-time
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 TRT HABER Türkiyenin Ruhu Aktüalite Gece

    23.00 NTV Gece Bülteni Haberler Prime-time
    23.00 Bloomberg HT Dragons Den Aktüalite Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 Star Ateşe Yürümek (Tekrar) Yerli Dizi Gece

    23.00 TRT3 Formula 1 Magazin Spor Programı Gece
    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Aktüalite Gece
    23.15 NTV Güzel Haberler (Canlı) Sohbet Gece
    23.15 Samanyolu Ayna Gezi Gece

    23.20 Atv Kapalı Çarşı Yerli Dizi Prime-time
    23.20 Cine-5 Spor Bilimi Belgesel Gece
    23.25 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece
    23.30 Tnt Fringe Konser Gece

    23.30 DreamTV Dans@ Müzik Programı Gece
    23.30 TV 8 Seray Sever Ve Erkekler Sohbet Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 D Spor Haber Haberler Gece

    23.30 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Gece
    23.30 Universal Channel Derinde: Güven Suiistimali Yabancı Sinema Gece
    23.50 TRT HABER Derin Kökler Aktüalite Gece
    00.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Gece

    00.00 Kanaltürk Berrin'le Gecenin Rengi (Canlı) Talk Show Gece Yarısı
    00.00 Fox RMO K1 Avrupa Elemesi Spor Programı Gece Yarısı
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E The Tudors Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.00 Lig TV Beşiktaş-Sivasspor Maç Gece Yarısı
    00.00 E2 The Pasific Yabancı Dizi Prime-time
    00.00 Max Smart Bıçak Sırtı Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.00 Movie Smart Hopeville Cinayeti Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.10 Star İnsanlık Suçu Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.15 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 NTV N Moda (Tekrar) Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece

    00.35 Sinema Tv Sevgililer Günü Katliamı Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    01.00 Show Yemekteyiz Yarışma Gece Yarısı
    01.00 CNBC-E Family Guy Çizgi Sinema Gece Yarısı

    01.10 Universal Channel Aşk Notaları Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.30 Atv Aşk ve Ceza Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.30 TV 8 Tez Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.30 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Gece Yarısı

    01.30 Kanal 7 Haber Maratonu Haberler Gece
    02.00 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    04.15 Kanal D Talih Kuşu Yerli Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş