TV'de Bugün 24 Mart 2010 Çarşamba

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 24 Mart 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 24 Mart 2010 Çarşamba konusu TV'de Bugün 24 Mart 2010 Çarşamba

    06.00 N.Geographic Kabusa Dönen Yolculuklar Belgesel Sabah
    06.00 Tnt Tom & Jerry Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Gülbeyaz Yerli Dizi Sabah
    06.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah

    06.30 Bloomberg HT İlk Söz Aktüalite Sabah
    06.30 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Sabah
    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah
    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah

    06.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Star Her Eve Lazım Aktüalite Sabah
    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah

    06.45 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
    06.45 Kanal D Asi Yerli Dizi Sabah
    07.00 TRT HABER Haber+Spor Haberler Sabah
    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah

    07.00 Tnt Juniper Lee Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 Fox Çalar Saat Haberler Sabah
    07.00 Cine-5 Farklı Bir Gün (Canlı) Aktüalite Sabah

    07.00 Discovery Discovery Project Earth: Havadan Karbon Belgesel Sabah
    07.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah
    07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    07.00 Habertürk Uyandırma Servisi Haberler Sabah

    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah
    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah
    07.00 Star Dr. Öz Show Sağlık Sabah

    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.35 Sinema Tv Amerikan Güzeli Yabancı Sinema Sabah

    07.35 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.45 Kanal D Sihirli Annem Yerli Dizi Sabah
    07.55 Discovery Hurdadan Harikaya: Chevrolet El Camino Belgesel Sabah
    07.58 TRT3 TRT-GAP Haberler Sabah

    08.00 Star Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor Sohbet Sabah
    08.00 N.Geographic Benim Yemeğim Gibisi Yok! Belgesel Sabah
    08.00 Tnt Looney Tunes Çizgi-Film Sabah
    08.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Sabah

    08.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah
    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah

    08.30 Tnt Foster's Home 8 Çizgi-Film Sabah
    08.30 TV 8 Erkan Tan’la Başkent'ten Aktüalite Sabah
    08.30 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.40 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah

    08.45 Kanaltürk Sağlıklı Bir Gün Sağlık Sabah
    08.45 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
    08.50 Discovery Yenileme: SEMA-Külüstürden Süper Arabaya Belgesel Sabah
    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah

    09.00 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    09.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Sabah
    09.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
    09.00 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Sabah

    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Show Benim Kocam Bir Melek Yarışma Sabah
    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    09.00 Cine-5 Sabrina Yabancı Dizi Sabah

    09.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    09.00 Bloomberg HT Yatırım Bülteni Ekonomi Sabah
    09.10 TRT1 Koçum Benim Yerli Dizi Sabah
    09.10 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah

    09.10 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah
    09.15 24 Piyasalar Ve Göstergeler Ekonomi Sabah
    09.20 TRT HABER Dış Basın Kültür Sanat Sabah
    09.20 Kanal 7 Nur Ertürk'le Her Sabah Sohbet Sabah

    09.30 TRT HABER Ekogün Ekonomi Sabah
    09.30 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
    09.30 Star Suç ve Ceza Kadın Programı Sabah
    09.35 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah

    09.45 Kanaltürk Bugün Ne Pişirsem? Yemek Programı Sabah
    09.45 Discovery Time Warp: Yol Bisikleti Belgesel Sabah
    09.45 Sinema Tv Düello Yabancı Sinema Sabah
    09.45 Cine-5 Emine Beder'le Afiyet Olsun Yemek Programı Sabah

    09.50 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    10.00 N.Geographic Hayat bir Yolculuktur! Belgesel Sabah
    10.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah

    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Kültür Sanat Sabah
    10.00 Bloomberg HT Sıcağı Sıcağına Ekonomi Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah

    10.05 Habertürk Haber Sahası Haberler Sabah
    10.05 TRT1 Günbegün Aktüalite Sabah
    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
    10.10 Discovery Mythbusters: Adam Atan Mancınık Belgesel Sabah

    10.30 TV 8 Ebruli Sağlık Sabah
    10.30 Fox Aşkın Gölgesinde Yabancı Dizi Sabah
    10.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah
    11.00 Show Her Şey Dahil Eğlence Sabah
    11.00 DreamTV Lirix Müzik Programı Sabah

    11.00 Bloomberg HT Risk Yönetimi Ekonomi Sabah
    11.00 Cine-5 Anne Olunca Anladım (Canlı) Aktüalite Sabah
    11.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş: Sierra Nevada Belgesel Sabah
    11.10 24 Günün Manşeti Haberler Sabah

    11.10 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah
    11.20 TRT HABER Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    11.30 Fox Su Gibi (Canlı) Kadın Programı Sabah

    11.30 Kanal D 3-2-1 Pişir Yarışma Sabah
    11.30 Bloomberg HT HT Ekonomi Soruyor Ekonomi Sabah
    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
    11.40 Sinema Tv Kızıl Uçurum Yabancı Sinema Sabah

    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle
    12.00 N.Geographic Efsane mi, Gerçek mi? Belgesel Öğle
    12.00 Lig TV Haftanın Renkleri Spor Programı Öğle

    12.00 Tnt Days Of Our Lives Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir: 16. Bölüm Belgesel Öğle
    12.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    12.00 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Kadın Programı Öğle

    12.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Öğle
    12.00 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    12.00 Kanaltürk Bizim Evin Halleri Yerli Dizi Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Bugün Haberler Öğle

    12.15 TRT HABER Spor Haberler Öğle
    12.30 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    12.30 24 2. Moderatör - Remziye Demirkol Haberler Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle

    12.30 NTV Doğru Tercih Eğitim Öğle
    12.30 TV 8 Ekosantrik Aktüalite Öğle
    12.30 Cine-5 Öğle Arası (Canlı) Haberler Öğle
    12.30 Bloomberg HT Soru Cevap Aktüalite Öğle

    12.50 Atv Selena Yerli Dizi Öğle
    12.50 Kanal 1 Kenan Erçetingöz le Akşam Keyfi Magazin Öğle
    12.55 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğle
    12.58 TRT3 TRT-3 'e Geçiş Advertorial Öğle

    13.00 TRT3 TBMM-TV Advertorial Öğle
    13.00 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle
    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Tnt Murder She Wrote Yabancı Dizi Öğle

    13.00 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Öğleden Sonra
    13.00 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
    13.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.10 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle

    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
    13.30 TRT1 Çeyiz Show Aktüalite Öğle
    13.30 Kanal D Ne Yapmalı? Kadın Programı Öğleden Sonra
    13.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    13.35 TRT HABER Hayat Akarken Aktüalite Öğle
    14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra
    14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra

    14.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Öğle
    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle
    14.00 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle
    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle

    14.00 Tnt Judging Amy Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.00 TV 8 Komedi Dükkanı Komedi-Kabare Öğle
    14.05 Bloomberg HT Kobi Gündemi Ekonomi Öğle
    14.15 Discovery American Chopper Belgesel Öğleden Sonra

    14.15 Sinema Tv Franklyn Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    14.30 Bloomberg HT Akııllı Para Ekonomi Öğle
    14.45 TRT HABER İşitme Engelliler Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Benim Yemeğim Gibisi Yok! Belgesel Öğleden Sonra

    15.00 Tnt Kuzey Işıkları Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra

    15.00 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Bloomberg HT Emlak Rehberi Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    15.10 Cine-5 Biz Bize (Canlı) Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra
    15.10 Discovery Prototipini Yap: Trafik Tıkayan Kamyon Belgesel Öğleden Sonra
    15.15 TV 8 Evrim Akın'la Uzman Avı Aktüalite Öğleden Sonra

    15.15 Kanaltürk Sibel Alem Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Bugün Özel Haberler Öğleden Sonra
    15.30 Kanal D Komikler Eğlence Öğleden Sonra
    15.30 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Öğleden Sonra

    16.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV VIP Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü

    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Yakın ve Uzak Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Akşam Üstü

    16.00 24 3. Moderatör-Ahu Tanrıkulu Haberler Öğleden Sonra
    16.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğleden Sonra
    16.05 Discovery Mythbusters Belgesel Akşam Üstü
    16.05 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra

    16.10 CNN-TÜRK Paranın İzi Ekonomi Öğleden Sonra
    16.10 Star Birimiz Hepimiz İçin Eğlence Akşam Üstü
    16.15 TRT1 Muhteşem Kraliçe Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Fox Benimle Eğlenir misin? (Canlı) Eğlence Öğleden Sonra

    16.15 TV 8 Günde 8 Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 Bloomberg HT Son Saat Ekonomi Akşam Üstü
    16.30 Cine-5 Hayat Budur Sağlık Öğleden Sonra
    16.30 CNN-TÜRK Sait Gürsoy'la Başarıya Doğru Aktüalite Öğleden Sonra

    16.30 Atv Elveda Rumeli Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.45 Samanyolu Aile Mahkemesi Aktüalite Akşam Üstü
    16.45 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Kanal 7 İkbal Gürpınar'la Hayatın İçinden Kadın Programı Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü

    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Milagro Fasulye Tarlası Savaşı Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Fare Saldırısı Belgesel Akşam Üstü

    17.05 Habertürk Balçiçek Pamir`le Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 CNN-TÜRK Gündemin Rengi Haberler Akşam Üstü
    17.15 TRT HABER Günün Konusu Sohbet Akşam Üstü
    17.30 TRT HABER Dünyaya Bakış Haberler Akşam Üstü

    17.30 Tnt Malcolm In The Middle Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.30 Bloomberg HT Günün Yorumu Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 Cine-5 Ninja Kaplumbağalar Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.45 TRT HABER İşitme Engelliler Bülteni Haberler Akşam Üstü

    17.50 TRT1 Bir Zahmet Eğlence Akşam Üstü
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 TRT HABER Haber+Spor Haberler Akşam
    18.00 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Akşam

    [​IMG]


    18.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Akşam
    18.00 E2 The Tonight Show with Conan'Obrien Eğlence Akşam
    18.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    18.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam
    18.10 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.30 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam
    18.30 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam
    18.30 Discovery Akılalmaz Kurtuluş Sahneleri Belgesel Akşam
    18.30 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam

    18.45 Cine-5 Yeditepe İstanbul Yerli Dizi Akşam
    18.45 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam
    18.55 TRT1 Hava Durumu Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Discovery Yenileme Belgesel Akşam
    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time

    19.00 E2 Late Night With Jimmy Fallon Eğlence Akşam
    19.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time
    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam

    19.00 TV 8 Erken Baskı Kültür Sanat Prime-time
    19.00 24 Gürkan Zengin’le Editör Aktüalite Prime-time
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 Bloomberg HT Ana Haber Haberler Akşam

    19.05 Sinema Tv Krallık Yabancı Sinema Prime-time
    19.10 TRT HABER Kültür Penceresi Kültür Sanat Prime-time
    19.20 CNBC-E According To Jim Yabancı Dizi Prime-time
    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam

    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
    19.30 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time
    19.30 DreamTV Dream 10 Müzik Programı Prime-time

    19.30 NTV Yorum Farkı (Canlı) Tartışma Prime-time
    19.35 TRT1 Maça Doğru Spor Programı Prime-time
    19.35 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.45 Lig TV Vatandaş Ne Diyor? Spor Programı Prime-time

    19.45 Kanaltürk Şövalye Yabancı Dizi Prime-time
    19.50 Samanyolu Kader Çizgisi Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.55 TRT3 Fenerbahçe-Manisaspor Maç Prime-time

    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Akşam
    20.00 Habertürk Karşıt Görüş (Canlı) Tartışma Prime-time
    20.00 Lig TV Futbol Life (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.00 NTV Günlerin Getirdiği Aktüalite Prime-time

    20.00 Fox Yasemince (Yeni Bölüm) Komedi-Kabare Prime-time
    20.00 N.Geographic Atlantik için Savaş Belgesel Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.00 TRT3 Dünya Artistik Patinaj Şampiyonası Spor Programı Prime-time

    20.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Galatasaray'ın Seçimi Spor Programı Prime-time
    20.00 Atv Canım Ailem Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Show Asteriks Olimpiyat Oyunlarında Yabancı Sinema Prime-time

    20.00 Star Hababam Sınıfı Askerde Yerli Sinema Prime-time
    20.00 Tnt Emma Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time
    20.00 Discovery Nasıl Yapılmış? Belgesel Prime-time
    20.10 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Prime-time
    20.10 24 Sanat Takibi Aktüalite Prime-time

    20.15 Kanal D Yaprak Dökümü Yerli Dizi Prime-time
    20.25 TRT HABER Medya Müfettişi Aktüalite Prime-time
    20.30 24 Açık Görüş Tartışma Prime-time
    20.35 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 CNBC-E The Prisoner (Final) Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Sinema Tv Sophie’nin Seçimi Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Gezi Prime-time
    21.00 Lig TV Futbol Zirvesi (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Prime-time
    21.00 Kanal 7 Kurtlar Vadisi Yerli Dizi Prime-time
    21.00 TRT HABER Haber+Spor Haberler Prime-time
    21.00 Tnt Haber Haberler Prime-time

    21.10 TRT HABER Büyüteç Aktüalite Prime-time
    21.15 TV 8 Baskın Yabancı Sinema Prime-time
    21.30 Samanyolu Kollama Yerli Dizi Prime-time
    21.30 CNN-TÜRK Ankara Kulisi Özel Tartışma Prime-time

    21.45 Cine-5 Suç Batağı Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 DreamTV 4x4 Müzik Programı Prime-time
    21.50 Bloomberg HT Sınırsız Tartışma Prime-time
    22.00 CNBC-E Üç Maymun Yerli Sinema Gece

    22.00 DreamTV Yüxexes (Canlı) Müzik Programı Prime-time
    22.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    22.00 NTV Canlı Gaste Aktüalite Prime-time
    22.00 Fox Fox On Ana Haber Haberler Prime-time

    22.00 Habertürk 1 Gün Haberler Prime-time
    22.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Gece
    22.05 TRT1 Sakarya Fırat Yerli Dizi Prime-time
    22.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Prime-time

    22.15 Star Küçük Kadınlar (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    22.15 Tnt Monk Yabancı Dizi Prime-time
    22.15 E2 MadMen Yabancı Dizi Prime-time
    22.20 Atv Unutulmaz Yerli Dizi Prime-time

    22.25 TRT HABER Küresel Miras Belgesel Prime-time
    22.30 Lig TV Avrupa’dan Futbol (İngiltere) Spor Programı Prime-time
    22.30 Show Es Es Yerli Dizi Prime-time
    23.00 Discovery Gerçek Cinayet Soruşturmaları Belgesel Gece

    23.00 Fox Kürşat Başar’la (Yeni) Talk Show Gece
    23.00 Kanal D Katil Yılanlar Yabancı Sinema Prime-time
    23.00 Bloomberg HT Amerika Kapanış Ekonomi Gece
    23.00 N.Geographic Domuz Gribi: Salgınların Anatomisi Belgesel Gece

    23.00 Discovery Amerika'nın Limanı Belgesel Gece
    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 24 Moderatör Gece-Fuat Kozluklu Haberler Gece

    23.00 TRT HABER Gün Biterken Haberler Gece
    23.05 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Aktüalite Gece
    23.05 Habertürk Hülya Avşar Soruyor Sohbet Gece
    23.05 Cine-5 Sıradışı İşler Belgesel Gece

    23.15 TV 8 Bunu Konuşalım Tartışma Gece
    23.30 Lig TV Hakemin Dünyası Spor Programı Gece
    23.30 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Gece
    23.30 TRT HABER Yunus Emre Aktüalite Gece

    23.30 Tnt Silent Witness Yabancı Dizi Gece
    23.40 Cine-5 Cine5 Gece Haberi Haberler Gece
    23.40 Sinema Tv Gol 3: Dünyayı Sallamak Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    23.40 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece

    23.45 NTV Canlı Gaste Spor Spor Programı Gece
    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    23.55 Kanaltürk Medyatik (Canlı) Sohbet Gece
    00.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Gece Yarısı

    00.00 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Gece Yarısı
    00.30 Cine-5 Veresiye Defteri (Yeni Bölüm) Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 Kanal D Abbas Güçlü İle Genç Bakış Aktüalite Gece
    00.30 Star Cümbür Cemaat Aile Yerli Dizi Gece Yarısı

    00.45 Fox Ahmet Çakar’la Şansa Bak Yarışma Gece Yarısı
    00.50 Atv Dünya Bir Oyun Sahnesi Sohbet Gece Yarısı
    00.50 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Gece
    01.00 Show Yemekteyiz Yarışma Gece Yarısı

    01.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.10 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Gece Yarısı
    01.20 Sinema Tv Düello Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.30 CNBC-E The Simpsons Çizgi Sinema Gece Yarısı

    02.00 Star Dr. Öz Show Sağlık Gece Yarısı
    02.30 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    04.30 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
    05.15 Kanal D Annem Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş