TV'de Bugün 23 Ocak 2010 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 22 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 23 Ocak 2010 Cumartesi konusu TV'de Bugün 23 Ocak 2010 Cumartesi

    06.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Krugerda Vahşi Savaş Belgesel Sabah
    06.05 TRT2 Zamanın Tanığı Belgesel Sabah
    06.30 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah

    06.35 TRT2 Kültür Penceresi Aktüalite Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.50 TRT2 Derin Kökler Aktüalite Sabah
    07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah

    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 TV 8 Plates Aktüalite Sabah
    07.00 Fox Why Why Family Çizgi-Film Sabah
    07.00 Cine-5 Milo Çizgi-Film Sabah

    07.00 N.Geographic Büyük Kediler Arasında Belgesel Sabah
    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Sonic Çizgi-Film Sabah

    07.05 TRT1 İstanbul Sokakları Aktüalite Sabah
    07.10 Habertürk Hülya Avşar Soruyor (Tekrar) Sohbet Sabah
    07.10 Sinema Tv Kahraman Köpek Balto Yabancı Sinema Sabah
    07.15 24 Güzel Oyun Aktüalite Sabah

    07.20 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Sabah
    07.20 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Sabah
    07.50 TV 8 Bizim Televizyon Aktüalite Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah

    08.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.00 CNBC-E Dora The Explorer Çizgi-Film Sabah
    08.00 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah

    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 Kanaltürk Demir Dev Çizgi Sinema Sabah
    08.20 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Bir Zamanlar Türkiye Aktüalite Sabah

    08.20 Star Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    08.20 CNN-TÜRK Fark Yaratanlar Aktüalite Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.35 Sinema Tv Tehlikeli Duruş Yabancı Sinema Sabah

    08.40 TRT2 Şehrin Işıkları Aktüalite Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Haiti için Bir Umut Aktüalite Sabah

    09.00 TV 8 Gülhanın Galaksi Rehberi Gezi Sabah
    09.00 N.Geographic MARVI Hammer Belgesel Sabah
    09.05 Habertürk Oylum Talu`yla Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 NTV Altın Küre Ödül Töreni (Tekrar) Aktüalite Sabah

    09.10 TRT2 Sanat Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    09.20 Cine-5 Doraca Aktüalite Sabah

    09.30 CNBC-E Back At Barnyard Çizgi-Film Sabah
    09.30 TRT2 Habervizyon Haberler Sabah
    09.30 Lig TV Prof.Dr.Burhan Uslu İle Sporcu Sağlığı Spor Programı Sabah
    09.50 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 N.Geographic Vahşi Rusya Belgesel Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah

    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.00 TV 8 Bay Tahmin (Canlı) Aktüalite Sabah
    10.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    10.00 Cine-5 Önce Sağlık (Canlı) Sağlık Sabah

    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Fox Diş Perisi Yabancı Sinema Sabah
    10.20 Sinema Tv Kartal Göz Yabancı Sinema Sabah
    10.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah

    11.00 TRT1 Yol Ver Aktüalite Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 DreamTV Burası Haftasonu Müzik Programı Sabah
    11.00 Lig TV Maraton Spor Programı Sabah

    11.10 TRT2 Alan Razı Satan Razı Aktüalite Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Sabah
    11.15 Habertürk Üniversite Medya (Canlı) Eğitim Sabah
    11.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    11.45 TRT1 Magazin Özel Magazin Sabah
    12.00 CNBC-E Merlin-Türkçe Yabancı Dizi Öğle
    12.00 TV 8 8.Etap Aktüalite Öğle
    12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle

    12.00 N.Geographic Kıyamet: İkinci Dünya Savaşı Belgesel Öğle
    12.00 DreamTV Coke’n Music Müzik Programı Öğle
    12.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Öğle

    12.15 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.15 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle
    12.15 Samanyolu Yarınlardan Sorumluyuz Aktüalite Öğle
    12.30 Lig TV Bordo Mavi Spor Programı Öğle

    12.30 Sinema Tv Devlet Sırrı Yabancı Sinema Öğle
    12.30 Fox Ninja Warrior (Tekrar) Eğlence Sabah
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Akşam
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.15 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğle
    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle
    13.25 CNN-TÜRK Spor Haberler Öğle

    13.30 TRT1 Bam Teli Aktüalite Öğle
    13.30 Fox Al Gülüm Ver Gülüm (Tekrar) Komedi-Kabare Öğle
    13.30 24 Tesadüfen Terörist Yabancı Sinema Öğle
    13.35 TRT2 Düşlerle Gelen Aktüalite Öğle

    13.45 Cine-5 Yüksek Mil Aktüalite Öğle
    13.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    14.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
    14.00 TRT3 Avrupa Artistik Patinaj Şamp. Bayanlar Kısa Prog. Spor Programı Öğle

    14.00 Kanal D Her Eve Lazım Kadın Programı Öğleden Sonra
    14.00 CNBC-E One Tree Hill Yabancı Dizi Öğle
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle

    14.10 Kanaltürk Medyatik (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.10 NTV On Kadın (Tekrar) Aktüalite Öğle
    14.10 Habertürk Fihrist (Canlı) Aktüalite Öğle
    14.15 Lig TV Fenerbahçe-Denizlispor Maç Öğle

    14.20 Sinema Tv Aşk ve Ölüm Yabancı Sinema Öğle
    14.20 Cine-5 Yakın Takip (Tekrar) Magazin Öğle
    14.20 CNN-TÜRK İşte Gündem Aktüalite Öğleden Sonra
    14.30 Fox The O.C (Yeni Bölüm) Yabancı Dizi Öğle

    14.45 Cine-5 Yakın Takip Özel (Tekrar) Magazin Öğleden Sonra
    14.45 TV 8 Zeynep Tunuslu ile Alamode Sohbet Öğleden Sonra
    14.50 TRT1 Zirvedekiler Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Top 50 Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğleden Sonra

    15.10 CNN-TÜRK İş Seyahati Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 Habertürk Teknopark Aktüalite Öğleden Sonra
    15.25 NTV Prof.Osman Müftüoğlu Yanıtlıyor Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra

    15.30 24 Spor Laboratuvarı Spor Programı Öğleden Sonra
    15.40 TRT1 Kırmızı Işık Aktüalite Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 Komedi Dükkanı Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Öğleden Sonra

    16.00 Lig TV İkiye Bir Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Sinema Tv Inside The Actors Studio Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra

    16.05 Habertürk Medikal (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 NTV Tadı Damağımda (Tekrar) Yemek Programı Öğleden Sonra
    16.10 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra
    16.15 24 Reel Sektör Aktüalite Öğleden Sonra

    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu (Tekrar) Gezi Öğleden Sonra
    16.30 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Öğleden Sonra
    16.40 Cine-5 Full Ekran (Tekrar) Aktüalite Akşam Üstü
    16.45 TV 8 Yonca Ebuzziya nın Çizgisi Aktüalite Akşam Üstü

    16.45 DreamTV Dream Haber Müzik Programı Akşam Üstü
    16.55 TRT1 Müzik Sefası Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Sinema Tv Bitirim İkili 3 Yabancı Sinema Akşam Üstü

    17.00 N.Geographic Yüzyılın Atılımları Belgesel Akşam Üstü
    17.05 TRT2 Güneşin İzinde Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 NTV Futbol Mundıal Spor Programı Akşam Üstü
    17.10 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü

    17.15 Lig TV Kara Kartal Spor Programı Akşam Üstü
    17.20 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Özetler Spor Programı Akşam Üstü
    17.20 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam Üstü

    17.45 Lig TV Turkcell Maç Başlıyor (Canlı) Spor Programı Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Salı Sefası Eğlence Akşam
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam

    [​IMG]


    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 TRT2 Haber Haberler Akşam
    18.00 CNBC-E 67.Altın Küre Ödül Töreni (Tekrar) Aktüalite Akşam
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam

    18.15 CNN-TÜRK Hayatın Tadı Aktüalite Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 24 Küresel Oyun Tartışma Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.25 TRT2 Az Politik Aktüalite Akşam
    18.30 TRT3 Spor Dünyası Spor Programı Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.40 Sinema Tv Okuyucu Yabancı Sinema Akşam

    18.45 DreamTV Top 50 Müzik Programı Akşam
    19.00 Lig TV Beşiktaş-İ.B.Belediyespor (Canlı) Maç Prime-time
    19.00 N.Geographic Rescue Ink Belgesel Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time

    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time

    19.05 Habertürk Basın Kulübü (Tekrar) Tartışma Prime-time
    19.15 TRT2 Yeni Bir Hayat Aktüalite Prime-time
    19.25 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.30 Fox Bez Bebek (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time

    19.30 TRT2 Açık Kitap Aktüalite Prime-time
    19.30 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Prime-time
    19.30 NTV BBC Türkçe Belgesel Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time

    19.30 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 TRT1 Red Kit: Batıya Hücum Yabancı Sinema Prime-time
    19.45 Kanaltürk Kanca Yabancı Sinema Prime-time

    19.50 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Prime-time

    20.00 CNBC-E Without a Trace Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 TRT2 Herşey Hakkında Aktüalite Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time

    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time
    20.00 24 Haber Haberler Prime-time
    20.10 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Prime-time
    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time

    20.25 Cine-5 Geçmişi Olmayan Adam Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Trendikon Aktüalite Prime-time
    21.00 NTV Valladolid-Barcelona (Canlı) Maç Prime-time

    21.00 Sinema Tv Son Ültimatom Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 N.Geographic Deli Maceralar Belgesel Prime-time
    21.00 Lig TV Maraton (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.10 TRT2 Alev Alatlı İle Hadi Baştan Alalım Aktüalite Prime-time

    21.15 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Prime-time
    21.15 24 Araba Sevdası Spor Programı Prime-time
    21.30 Samanyolu Kırık Kalpler Yerli Dizi Prime-time
    21.30 TRT3 Ring Spor Programı Prime-time

    21.30 Fox Hayalet Kasaba Yabancı Sinema Prime-time
    21.35 TRT1 Stadyum Cumartesi Spor Programı Prime-time
    22.00 CNBC-E Ghost Whısperer Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 TRT2 Malatyalı Fahri Aktüalite Prime-time

    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Yalnız Gezegen Belgesel Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 Kanaltürk Hava Kuvvetleri 2 Yabancı Sinema Prime-time

    22.05 Habertürk Ht Kulüp (Yeni Bölüm) Aktüalite Prime-time
    22.10 TRT1 Ferhat Göçer İle (Canlı) Müzik Programı Gece
    22.15 TRT3 Spor Deyince Spor Programı Prime-time
    22.15 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time

    22.20 CNN-TÜRK Afişe Takılanlar Aktüalite Prime-time
    22.30 DreamTV Punkart Müzik Programı Prime-time
    22.45 TV 8 Bir Yıldız Masalı Sohbet Prime-time
    22.50 Cine-5 Ali Eyüboğlu İle Senin Hikayen Sohbet Prime-time

    23.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Gece
    23.00 TRT3 Limit Yok Spor Programı Gece

    23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
    23.00 N.Geographic Parmaklıkların Ardında Belgesel Gece
    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece
    23.10 Sinema Tv Şeytan’ın Telefonu Yabancı Sinema Gece

    23.10 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Aktüalite Gece
    23.15 TRT2 Can Veren Pervaneler Aktüalite Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece

    23.30 Lig TV Beşiktaş-İ.B.Belediyespor Maç Gece
    23.45 Fox Mahir Oral- Fabio Liggieri (Canlı) Spor Programı Gece
    23.50 Cine-5 Dizi Magazin (Canlı) Magazin Gece
    00.00 CNBC-E Hung Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 Kanaltürk Berrin'le Gecenin Rengi Talk Show Gece Yarısı
    00.10 TRT1 Bir Zahmet Eğlence Gece Yarısı
    00.10 CNN-TÜRK Her Yerde Bir Haber Var Aktüalite Gece Yarısı

    00.30 24 Kırmızı Halı Aktüalite Gece Yarısı
    00.50 Sinema Tv Kan Gölü Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 TV 8 Hayalet Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 CNBC-E Family Guy Yabancı Dizi Gece Yarısı
    02.00 Fox Ahmet Çakar’la Şansa Bak Yarışma Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş