TV'de Bugün 23 Nisan 2010 Cuma

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 23 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 23 Nisan 2010 Cuma konusu TV'de Bugün 23 Nisan 2010 Cuma

    06.00 N.Geographic Canavar Balık Belgesel Sabah
    06.00 Movie Smart İdeal Damat Yabancı Sinema Sabah
    06.00 Tnt Looney Tunes Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Gülbeyaz Yerli Dizi Sabah

    06.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah
    06.00 Cine-5 Macera Peşinde Çizgi-Film Sabah
    06.00 D Çocuk Jakers Çizgi-Film Sabah
    06.00 Yeşilçam Smart Sevginin Böylesi Yerli Sinema Sabah

    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.15 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Sabah
    06.20 Cine-5 Mozart Çizgi-Film Sabah
    06.30 Bloomberg HT İlk Söz Aktüalite Sabah

    06.30 Max Smart Aynalı Tahir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Sabah
    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah
    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah

    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Tnt Garfıeld Çizgi-Film Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
    06.40 Star Dr. Öz Show Sağlık Sabah

    06.45 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
    06.45 Kanal D Asi Yerli Dizi Sabah
    07.00 Tnt Secret Saturday Çizgi-Film Sabah
    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah

    07.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah
    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah
    07.00 Animal Planet Yaban Yaşam SOS Belgesel Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah

    07.00 Discovery Hünerli Makineler Belgesel Sabah
    07.00 Cine-5 Farklı Bir Gün (Canlı) Aktüalite Sabah
    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah

    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah
    07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    07.00 Habertürk Uyandırma Servisi Haberler Sabah
    07.00 N.Geographic Balıkçılık Serüvenleri Belgesel Sabah

    07.00 TRT HABER Sabah Ana Haber Haberler Sabah
    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah

    07.30 Fox Çalar Saat Haberler Sabah
    07.30 Universal Channel Acımasız Plan Yabancı Sinema Sabah
    07.30 Max Smart Yangın Ayşe Yerli Dizi Sabah
    07.30 Yeşilçam Smart Kader Bu Yerli Sinema Sabah

    07.35 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.45 Kanal D Sihirli Annem Yerli Dizi Sabah
    07.45 Sinema Tv Neşeli Ufaklık Yabancı Sinema Sabah
    07.50 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni Belgesel Sabah

    07.55 Discovery En Üstün Motosiklet Belgesel Sabah
    07.58 TRT3 TRT-GAP Haberler Sabah
    08.00 Movie Smart Güzel Bakıcı Yabancı Sinema Sabah
    08.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah

    08.00 Star Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor Sohbet Sabah
    08.00 Max Smart Bizim Aile Yerli Dizi Sabah
    08.00 TRT HABER Sabah Haber Gazete Haberler Sabah
    08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah

    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.20 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Sabah
    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    08.30 D Spor Tenis Aktif Spor Programı Sabah

    08.30 TV 8 Erkan Tan’la Başkent'ten Aktüalite Sabah
    08.30 D Çocuk Postacı Pat Çizgi-Film Sabah
    08.30 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.40 Sinema Tv Alacakaranlık Yabancı Sinema Sabah

    08.40 TRT3 TRT-3 'e Geçiş Advertorial Sabah
    08.40 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah
    08.45 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
    08.45 Kanaltürk Sağlıklı Bir Gün Sağlık Sabah

    08.45 TRT3 TBMM-TV Advertorial Sabah
    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah
    09.00 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    09.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah

    09.00 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Sabah
    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    09.00 Cine-5 Sabrina Yabancı Dizi Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    09.00 Bloomberg HT Yatırım Bülteni Ekonomi Sabah
    09.00 D Çocuk Futbolcu Çocuklar Çizgi-Film Sabah

    09.00 Max Smart Bütün Çocuklarım Yerli Dizi Sabah
    09.00 Yeşilçam Smart Yapışık Kardeşler Yerli Sinema Sabah
    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    09.10 Universal Channel McLeod'un Kızları Yabancı Dizi Sabah

    09.10 TRT1 Yedi Numara Yerli Dizi Sabah
    09.10 NTV 23 Nisan Coşkusu Aktüalite Sabah
    09.10 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah
    09.15 Discovery Mythbusters Belgesel Sabah

    09.15 24 Piyasalar Ve Göstergeler Ekonomi Sabah
    09.15 TRT HABER Ekonomi Ajandası Ekonomi Sabah
    09.20 Kanal 7 Nur Ertürk'le Her Sabah Sohbet Sabah
    09.30 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah

    09.30 Show Herkes İçin Sağlık Sağlık Sabah
    09.35 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah
    09.45 Kanaltürk Bugün Ne Pişirsem? Yemek Programı Sabah
    09.45 Cine-5 Emine Beder'le Afiyet Olsun Yemek Programı Sabah

    09.50 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah

    10.00 Universal Channel Midsomer Cinayetleri Yabancı Dizi Sabah
    10.00 Movie Smart Kusursuz Dünya Yabancı Sinema Sabah
    10.00 Bloomberg HT Sıcağı Sıcağına Ekonomi Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah

    10.00 Star Papatyam Yerli Dizi Sabah
    10.05 Habertürk Haber Sahası Haberler Sabah
    10.05 TRT1 Günbegün Aktüalite Sabah
    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah

    10.10 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah
    10.10 NTV 23 Nisan Coşkusu Aktüalite Sabah
    10.15 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Sabah
    10.15 TRT HABER Sağlıklı Günler Sağlık Sabah

    10.30 Tnt Türk Filmi Yerli Sinema Sabah
    10.30 D Spor Günaydın Spor (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.30 TV 8 Ebruli Sağlık Sabah
    10.30 Fox Aşkın Gölgesinde Yabancı Dizi Sabah

    10.30 Max Smart Genco Yerli Dizi Sabah
    10.40 Yeşilçam Smart Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    10.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah

    10.55 Sinema Tv Christmas Is Canaan Yabancı Sinema Sabah
    11.00 N.Geographic Yüzyılın Atılımları Belgesel Sabah
    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    11.00 Bloomberg HT Risk Yönetimi Ekonomi Sabah
    11.00 Cine-5 Anne Olunca Anladım (Canlı) Aktüalite Sabah
    11.10 Yeşilçam Smart Kuvvetin Ötesi Yerli Sinema Sabah
    11.10 24 Günün Manşeti Haberler Sabah

    11.10 CNN-TÜRK 23 Nisan Özel Aktüalite Sabah
    11.10 NTV 23 Nisan Coşkusu Aktüalite Prime-time
    11.15 TRT HABER Bakış:Kariyer ve İş Rehberi Aktüalite Sabah
    11.30 DreamTV 10 Dakika Ara Müzik Programı Sabah

    11.30 Animal Planet Miami Hayvan Koruma Polisi Belgesel Sabah
    11.30 Fox Su Gibi (Canlı) Kadın Programı Sabah
    11.30 Show Doktorlar (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.30 Kanal D 3-2-1 Pişir Yarışma Sabah

    11.30 Bloomberg HT HT Ekonomi Soruyor Ekonomi Sabah
    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
    11.40 Universal Channel Yeni Waterford Kızı Yabancı Sinema Sabah
    12.00 Movie Smart Dostluk Çemberi Yabancı Sinema Öğle

    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle
    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
    12.00 Lig TV Avrupa’dan Futbol Spor Programı Öğle
    12.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğle

    12.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Öğle
    12.00 Kanaltürk Bizim Evin Halleri Yerli Dizi Öğle
    12.00 TRT HABER Öğle Ana Haber Haberler Öğle
    12.00 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle

    12.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Öğle
    12.00 D Çocuk Çirkin Patito Çizgi-Film Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Bugün Haberler Öğle
    12.30 TV 8 Ekosantrik Aktüalite Öğle

    12.30 Bloomberg HT Soru Cevap Aktüalite Öğle
    12.30 Cine-5 Öğle Arası (Canlı) Haberler Öğle
    12.30 D Spor Euro Football Spor Programı Öğle
    12.30 24 2. Moderatör - Remziye Demirkol Haberler Öğle

    12.30 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Öğle
    12.30 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    12.40 Sinema Tv Sizi Seviyorum Yabancı Sinema Öğle
    12.50 D Spor Haber Haberler Öğle

    12.50 Atv Selena Yerli Dizi Öğle
    12.55 Discovery Fabrikasyon Belgesel Öğle
    13.00 D Spor WTA Andulicia Spor Programı Öğle
    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle

    13.00 Animal Planet Hayvan Kurtarma Belgesel Öğle
    13.00 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Kadın Programı Öğle
    13.00 N.Geographic Canavar Balık Belgesel Öğle
    13.00 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle
    13.00 NTV Öğle Bülteni Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
    13.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.00 Max Smart Son Bahar Yerli Dizi Öğle
    13.10 TRT HABER 45 Dakika Aktüalite Öğle

    13.10 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
    13.20 Universal Channel McLeod'un Kızları Yabancı Dizi Öğle
    13.30 TRT1 Çeyiz Show Aktüalite Öğle

    13.30 Lig TV Centilmen Lig Spor Programı Öğle
    13.30 Show Gün Ortası Haberler Öğle
    13.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.30 Kanal D Ne Yapmalı? Kadın Programı Öğleden Sonra

    14.00 Tnt You Are My Life Yabancı Dizi Öğle
    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    14.00 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Öğle
    14.00 Kanal 7 İkbal'le Şifalı Yemekler Kadın Programı Öğle

    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle
    14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
    14.00 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle

    14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra
    14.00 Movie Smart Yasak İlişki Yabancı Sinema Öğle
    14.05 Bloomberg HT Kobi Gündemi Ekonomi Öğle
    14.10 Universal Channel Foyle'un Savaşı Yabancı Dizi Öğle

    14.15 Discovery Miami Ink Belgesel Öğle
    14.20 Sinema Tv Alice 1 Yabancı Sinema Öğle
    14.30 Bloomberg HT Akııllı Para Ekonomi Öğle
    14.30 Yeşilçam Smart Hasret Acısı Yerli Sinema Öğleden Sonra

    14.30 D Çocuk Formula X Çizgi-Film Öğleden Sonra
    14.45 Animal Planet İskoçya Yabani Hayvanlara Yardım Derneği Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra

    15.00 Tnt Mavi Ay Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
    15.00 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Benim Yemeğim Gibisi Yok! Belgesel Öğleden Sonra

    15.00 CNN-TÜRK Bugün Haberler Öğleden Sonra
    15.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra
    15.00 TV 8 Günde 8 Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 Bloomberg HT Emlak Rehberi Aktüalite Öğleden Sonra

    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.10 Cine-5 Biz Bize (Canlı) Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra

    15.10 Discovery Mythbusters Belgesel Öğleden Sonra
    15.15 Kanaltürk Sibel Alem Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.20 Max Smart Smart Kültür Sanat Kültür Sanat Öğleden Sonra
    15.30 Yeşilçam Smart Bir Aşkın Bittiği Yer Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.30 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Öğleden Sonra
    15.50 D Çocuk Rupert ve Arkadaşları Çizgi-Film Öğleden Sonra
    15.50 Universal Channel Aşk Notaları Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    15.55 Sinema Tv Alice 2 Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    16.00 Movie Smart Hayalperest Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Haber Havuzu Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Home Improvement Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Öğleden Sonra

    16.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 24 3. Moderatör-Ahu Tanrıkulu Haberler Öğleden Sonra

    16.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü
    16.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Öğleden Sonra

    16.05 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra
    16.15 Lig TV Avrupa’dan Futbol (Hollanda) Spor Programı Öğleden Sonra
    16.20 Cine-5 Sağlıklı Yaşam (Canlı) Sağlık Öğleden Sonra

    16.20 TRT1 Denizler İmparatoru Belgesel Öğleden Sonra
    16.30 Bloomberg HT Son Saat Ekonomi Akşam Üstü
    16.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Öğleden Sonra
    16.30 Fox Benimle Eğlenir misin? (Canlı) Eğlence Öğleden Sonra

    16.30 D Çocuk Çirkin Patito Çizgi-Film Akşam Üstü
    16.30 Star Küçük Kadınlar Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.45 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.45 Samanyolu Aile Mahkemesi Aktüalite Akşam Üstü

    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Animal Planet İngiltere'nin En Kötü Ev Hayvanları Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü

    17.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Kongo'nun Gizemli Balığı Belgesel Akşam Üstü

    17.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 TRT HABER Ekonomi Ajandası Ekonomi Akşam Üstü

    17.20 Max Smart Doktorum Sağlık Akşam Üstü
    17.30 D Çocuk Pet Pals Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.30 Bloomberg HT Günün Yorumu Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 Lig TV Var mısın İddiaya? (Canlı) Spor Programı Akşam Üstü

    17.30 CNBC-E Para Durumu Ekonomi Akşam Üstü
    17.30 Universal Channel Monk : Bay Monk Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.35 Sinema Tv Tehlikeli Aslar Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.45 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Akşam

    17.45 Cine-5 Ninja Kaplumbağalar Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.50 TRT1 Bir Zahmet Eğlence Akşam Üstü
    17.50 Movie Smart Özgür Willy 3 Yabancı Sinema Akşam
    18.00 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Akşam

    [​IMG]


    18.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam
    18.00 D Spor AEVL - FB - Ziraat Bankası (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Akşam
    18.00 TV 8 Şöhret Yolunda Yabancı Dizi Akşam

    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Tnt Türk Filmi Yerli Sinema Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam

    18.00 D Çocuk Tracey Çizgi-Film Akşam
    18.10 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam
    18.15 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.15 DreamTV Avrupa 20 Müzik Programı Akşam
    18.20 Universal Channel NYC Hazırlık Yabancı Dizi Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam

    18.30 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Akşam
    18.35 Cine-5 Kısa Metraj Kültür Sanat Akşam
    18.45 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam

    18.50 Yeşilçam Smart Korkunç Şüphe Yerli Sinema Akşam
    18.55 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Akşam
    18.55 TRT1 Hava Durumu Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    19.00 TV 8 Komedi Dükkanı Komedi-Kabare Prime-time
    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Özetleri Spor Programı Prime-time
    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    19.00 Max Smart Vay Anam Vay Yerli Dizi Akşam
    19.00 E2 Ellen Show Eğlence Prime-time
    19.00 Bloomberg HT Ana Haber Haberler Akşam
    19.10 Universal Channel Anasının Kuzusu Yabancı Dizi Prime-time

    19.10 Habertürk Tek Başına Belgesel Prime-time
    19.10 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Prime-time
    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam
    19.20 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Prime-time

    19.30 Sinema Tv Şrek 3 Yabancı Sinema Prime-time
    19.30 Movie Smart Hollywood Haberleri Aktüalite Prime-time
    19.30 Max Smart Aşk Her Yaşta Yerli Dizi Prime-time
    19.30 NTV Yorum Farkı (Canlı) Tartışma Prime-time

    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
    19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time
    19.30 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Prime-time
    19.30 TRT HABER Söz Millette Aktüalite Prime-time

    19.35 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.45 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Prime-time
    19.45 Kanaltürk Güneşin Gözyaşları Yabancı Sinema Prime-time
    19.45 Lig TV Vatandaş Ne Diyor? Spor Programı Prime-time

    19.50 Samanyolu Kollama Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Prime-time
    20.00 Yeşilçam Smart Toto Kralı Yerli Sinema Prime-time

    20.00 N.Geographic Tayfun Avcıları Belgesel Prime-time
    20.00 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Prime-time
    20.00 DreamTV Dans@ Müzik Programı Prime-time
    20.00 Lig TV Santraya Doğru (Canlı) Spor Programı Prime-time

    20.00 TRT1 23 Nisan Özel Aktüalite Prime-time
    20.00 NTV Tadı Damağımda Yemek Programı Prime-time
    20.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time

    20.00 Movie Smart Neşeli Ayaklar Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Universal Channel Cennete Ramak Kala Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.05 Habertürk Öteki Gündem (Canlı) Tartışma Prime-time
    20.10 TRT HABER Stratejik Akıl Tartışma Prime-time
    20.15 Fox Sensiz Yaşayamam Yerli Dizi Prime-time
    20.30 TRT3 Pota Spor Programı Prime-time

    20.30 Discovery Fabrikasyon Belgesel Prime-time
    20.30 D Çocuk Toopy ve Binoo Çizgi-Film Prime-time
    20.45 Animal Planet Yaban yakınlaşmalar ? kurgusuz!: Umulmadık Kahramanlar Belgesel Prime-time
    20.45 24 Kafa Dengi Aktüalite Prime-time

    20.45 Cine-5 Süper Kahraman Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 N.Geographic Yerlilerle Tanışın ABD Belgesel Prime-time
    21.00 CNBC-E ER Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Sinema Tv Damadı Öpebilirsin Yabancı Sinema Prime-time

    21.00 NTV 0-100 Aktüalite Prime-time
    21.10 Yeşilçam Smart Antepli Yerli Sinema Prime-time
    21.15 TV 8 Çete Komedi-Kabare Prime-time
    21.30 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time

    21.30 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Karş. Maç Prime-time
    21.30 CNN-TÜRK 32.Gün Tartışma Prime-time
    21.30 D Çocuk Formula X Çizgi-Film Prime-time
    21.30 TRT HABER Ana Haber Haberler Prime-time

    21.40 Universal Channel Kötü Sene Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 Animal Planet İnsan Avı: Savananın Yırtıcıları Belgesel Prime-time
    21.50 Bloomberg HT Bloomberg Kulüp Aktüalite Prime-time
    22.00 Kanaltürk Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum Yabancı Dizi Prime-time

    22.00 N.Geographic Korsan Avcıları Belgesel Prime-time
    22.00 D Spor 5.Set (Canlı) Spor Programı Gece
    22.00 CNBC-E Mind Over Murder Yabancı Sinema Gece
    22.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece

    22.00 Movie Smart Charlienin Çikolata Fabrikası Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 Habertürk 1 Gün Haberler Prime-time
    22.00 Discovery Mega Mühendislik Projeleri: Tek Kişilik Araçlar Belgesel Prime-time
    22.15 TRT1 Hicran Yarası Yerli Dizi Prime-time

    22.15 DreamTV Yıldızlı 5 Müzik Programı Gece
    22.20 TRT3 Golf Güncel Spor Programı Gece
    22.25 TRT HABER Futbol Eksperi Spor Programı Prime-time
    22.30 TV 8 Gülhan'ın Galaksi Rehberi Gezi Prime-time

    22.30 Animal Planet Houston Hayvan Koruma Polisi: Appaloosa Kısrakları Belgesel Prime-time
    22.30 Fox Fox On Ana Haber Haberler Prime-time
    22.30 D Çocuk Ejder Avcıları Çizgi-Film Gece
    22.40 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Gece

    22.50 Cine-5 Dizi Magazin Magazin Prime-time
    23.00 Fox Wwe Smackdown Spor Programı Gece
    23.00 TRT HABER Dünya Postası Tartışma Gece
    23.00 Lig TV Yirmi Bir (21) Spor Programı Gece

    23.00 N.Geographic 2012: Son Kehanet Belgesel Gece
    23.00 Sinema Tv Duvarlar Arasında Yabancı Sinema Gece
    23.00 Bloomberg HT Amerika Kapanış Ekonomi Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece

    23.00 24 Moderatör Gece-Fuat Kozluklu Haberler Gece
    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece
    23.00 D Çocuk Kapanış Advertorial Gece
    23.00 Max Smart Zelihanın Gözleri Yerli Dizi Gece

    23.05 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Sohbet Gece
    23.10 Cine-5 Dizi Magazin Özel Magazin Gece
    23.10 Habertürk Basın Kulübü (Canlı) Tartışma Gece
    23.15 TV 8 Sinema Dünyası Aktüalite Gece

    23.20 Bloomberg HT İkonoskop Aktüalite Gece
    23.20 Universal Channel Curcuna - Horror Yabancı Sinema Gece
    23.30 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Gece
    23.30 NTV 10 Kadın (Canlı) Sohbet Gece

    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Gece
    23.30 D Spor Haber Haberler Gece
    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece

    23.50 Kanaltürk Parçalanmış Hayatlar Yabancı Sinema Gece
    23.55 TRT1 İleri Üçlü Spor Programı Gece
    23.55 Movie Smart Orijinal Cinayetler Yabancı Sinema Gece
    00.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Gece Yarısı

    00.00 Fantasy Fantasy Preview Erotik Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Gece Yarısı
    00.15 Fox WWE Raw Spor Programı Gece Yarısı
    00.20 Fantasy Linsey Dawn Mckenzie I'm Back 4 Erotik Gece Yarısı

    00.30 Max Smart Yangın Ayşe Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.30 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 Cine-5 Gece Haberi (Canlı) Haberler Gece Yarısı
    00.45 Fantasy Dirty Little Pig Tales 3 Erotik Gece Yarısı

    00.45 Sinema Tv Lanetli Topraklar Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.50 Fantasy Lesbo Teen Initiation 3 Erotik Gece Yarısı
    01.00 CNBC-E Smallville (Tekrar) Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.15 Fantasy It's A Girl Thing 3 Erotik Gece Yarısı

    01.30 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.35 Fantasy Wriggle & Pout 2/3 Erotik Gece Yarısı
    01.50 Fantasy Maskerade 3 Erotik Gece Yarısı
    02.10 Fantasy Demetri's Hotel 4 Erotik Gece Yarısı

    02.30 Fantasy The Vampires 2 Erotik Gece Yarısı
    02.45 Fantasy Wriggle & Pout 2 Erotik Gece Yarısı
    03.00 Fantasy Zombie Nation 2 Erotik Gece Yarısı
    03.10 Fantasy Poker Ass 5 Erotik Gece Yarısı

    03.25 Fantasy British Hotel Bitches 1 Erotik Gece Yarısı
    04.30 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
    05.15 Kanal D Annem Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş