TV'de Bugün 22 Temmuz 2010 Perşembe

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 21 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün 22 Temmuz 2010 Perşembe konusu TV'de Bugün 22 Temmuz 2010 Perşembe

    06.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Sabah
    06.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah
    06.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah
    06.00 Star Dr. Öz Show Sağlık Sabah

    06.00 Cine-5 Leonardo Çizgi-Film Sabah
    06.00 D Çocuk Jakers Çizgi-Film Sabah
    06.00 Yeşilçam Smart Sevginin Böylesi Yerli Sinema Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah

    06.00 Kanal D Fırtına Yerli Dizi Sabah
    06.00 Tnt Hero 108 Yabancı Dizi Sabah
    06.30 Tnt FlapJack Çizgi-Film Sabah
    06.30 Max Smart Aynalı Tahir Yerli Dizi Sabah

    06.30 Bloomberg HT İlk Söz Aktüalite Sabah
    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah
    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
    06.40 Cine-5 Uzay Avcıları Çizgi-Film Sabah
    06.45 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
    07.00 Fox Yemin Yerli Dizi Sabah

    07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    07.00 Habertürk Uyandırma Servisi Haberler Sabah
    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Bizim Evin Halleri Yerli Dizi Sabah

    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah
    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah

    07.00 Cine-5 Farklı Bir Gün (Canlı) Aktüalite Sabah
    07.00 Animal Planet Yaban Yaşam SOS Belgesel Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 Discovery Hünerli Makineler Belgesel Sabah

    07.00 TRT HABER Sabah Ana Haber Haberler Sabah
    07.00 Kanal D İrfan Değirmenci ile Günaydın Haberler Sabah
    07.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    07.15 Star Benim Annem Bir Melek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
    07.30 Fox Fatih Portakal ile Çalar Saat Haberler Sabah
    07.30 Max Smart Yangın Ayşe Yerli Dizi Sabah

    07.30 Yeşilçam Smart Kader Bu Yerli Sinema Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Alen Force Çizgi-Film Sabah
    07.35 CNN-TÜRK Yeşil Aşkı: Yeşil Hayat Aktüalite Sabah
    07.45 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah

    07.50 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni Belgesel Sabah
    07.55 Discovery En Üstün Motosiklet Belgesel Sabah
    07.58 TRT3 TRT-GAP Haberler Sabah
    08.00 N.Geographic Benim Yemeğim Gibisi Yok! Belgesel Sabah

    08.00 Max Smart Bizim Aile Yerli Dizi Sabah
    08.00 TRT HABER Sabah Haber Gazete Haberler Sabah
    08.05 Habertürk Medya Kritik Aktüalite Sabah
    08.05 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah

    08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah
    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.20 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Sabah
    08.30 Cine-5 Sonic Underground Çizgi-Film Sabah

    08.30 D Çocuk Postacı Pat Çizgi-Film Sabah
    08.30 D Spor Tenis Aktif Spor Programı Sabah
    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    08.30 Bloomberg HT Sabah Raporu Haberler Sabah

    08.30 TV 8 Erkan Tan’la Başkent'ten Aktüalite Sabah
    08.40 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah
    08.40 Tnt Fraiser Çizgi-Film Sabah
    08.45 Kanaltürk 2.Sayfa Magazin Sabah

    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah
    09.00 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    09.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah

    09.00 D Çocuk Futbolcu Çocuklar Çizgi-Film Sabah
    09.00 Bloomberg HT Yatırım Bülteni Ekonomi Sabah
    09.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    09.00 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Sabah

    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    09.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Sabah
    09.00 Kanal D Geniş Aile Yerli Dizi Sabah

    09.00 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
    09.00 Max Smart Bütün Çocuklarım Yerli Dizi Sabah
    09.00 Yeşilçam Smart Yapışık Kardeşler Yerli Sinema Sabah
    09.10 Tnt 8 Simple Rules Yabancı Dizi Sabah

    09.10 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah
    09.10 TRT1 Yedi Numara Yerli Dizi Sabah
    09.15 TRT HABER Ekonomi Ajandası Ekonomi Sabah
    09.15 24 Piyasalar Ve Göstergeler Ekonomi Sabah

    09.15 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah
    09.15 Discovery Mythbusters Belgesel Sabah
    09.15 Star Aşkın İki Yüzü Yerli Dizi Sabah
    09.20 Kanal 7 Nur Ertürk'le Her Sabah Sohbet Sabah

    09.25 Cine-5 Fantastik Dörtlü Çizgi-Film Sabah
    09.30 Show Herkes İçin Sağlık Sağlık Sabah
    09.30 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
    09.35 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah

    09.50 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    09.50 Tnt Hope & Faith Yabancı Dizi Sabah
    10.00 Atv Adanalı Yerli Dizi Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah

    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 TRT1 Çeyiz Show Aktüalite Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    10.00 N.Geographic Atlantik için Savaş Belgesel Sabah

    10.00 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Sabah
    10.00 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Sabah
    10.05 Habertürk Haber Sahası Haberler Sabah
    10.10 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah

    10.10 CNBC-E Perşembenin Gelişi Ekonomi Sabah
    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
    10.15 TRT HABER Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    10.15 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Sabah

    10.15 Kanaltürk Bugün Ne Pişirsem? Yemek Programı Sabah
    10.15 Star İki Aile Yerli Dizi Sabah
    10.30 Max Smart Genco Yerli Dizi Sabah
    10.30 D Spor Günaydın Spor (Canlı) Spor Programı Sabah

    10.30 Tnt Türk Filmi Yerli Sinema Sabah
    10.30 TV 8 Ebruli Sağlık Sabah
    10.40 Cine-5 Omuz Omuza Yerli Dizi Sabah
    10.40 Yeşilçam Smart Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah

    10.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah
    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah
    11.00 Bloomberg HT Risk Yönetimi Ekonomi Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Kanal D Komikler Eğlence Sabah
    11.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Sabah
    11.10 Yeşilçam Smart Kuvvetin Ötesi Yerli Sinema Sabah

    11.10 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah
    11.10 24 Günün Manşeti Haberler Sabah
    11.10 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah
    11.10 Lig TV Futbol Life Spor Programı Sabah

    11.15 TRT HABER Bakış:Kariyer ve İş Rehberi Aktüalite Sabah
    11.15 Fox Belalı Baldız Yerli Dizi Sabah
    11.15 TV 8 Hipokrat Sağlık Sabah
    11.30 Animal Planet Miami Hayvan Koruma Polisi Belgesel Sabah

    11.30 Bloomberg HT HT Ekonomi Soruyor Ekonomi Sabah
    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
    12.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğle
    12.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Öğle

    12.00 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    12.00 D Çocuk Çirkin Patito Çizgi-Film Öğle
    12.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Öğle
    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle

    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle
    12.00 NTV Öğle Bülteni Haberler Öğle
    12.00 N.Geographic Efsane mi, Gerçek mi? Belgesel Öğle
    12.00 Kanal D Tam Tadında Yemek Programı Öğle

    12.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Öğle
    12.00 TRT HABER Öğle Ana Haber Haberler Öğle
    12.00 Kanaltürk Bizim Evin Halleri Yerli Dizi Öğle
    12.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle

    12.10 CNN-TÜRK Bugün Haberler Öğle
    12.15 Show Demet Akalın & Önder Bekensir ile Evlilik Hayatı Yarışma Öğle
    12.30 Star Star Çocuk Kulübü Çizgi-Film Öğle
    12.30 Bloomberg HT Soru Cevap Aktüalite Öğle

    12.30 Cine-5 Öğle Arası (Canlı) Haberler Öğle
    12.30 D Spor Euro Football Spor Programı Öğle
    12.30 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Öğle
    12.30 24 2. Moderatör - Remziye Demirkol Haberler Öğle

    12.50 D Spor Haber Haberler Öğle
    12.50 Atv "Defne" Herşey Bambaşka Kadın Programı Öğle
    12.50 TRT1 Ünlülerle Söyleşiler Sohbet Öğle
    12.50 Atv Selena Yerli Dizi Öğle

    12.55 Discovery Fabrikasyon Belgesel Öğle
    13.00 D Spor WTA Andulicia Spor Programı Öğle
    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Animal Planet Hayvan Kurtarma Belgesel Öğle

    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 Max Smart Son Bahar Yerli Dizi Öğle
    13.00 E2 Gossip Girl Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Star Haneler Eğlence Öğle
    13.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle

    13.00 Fox Dört Düğün Bir Balayı Yarışma Öğle
    13.10 TRT HABER 45 Dakika Aktüalite Öğle
    13.10 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    13.10 Cine-5 Dudaktan Kalbe Yerli Dizi Öğle

    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
    13.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.30 TRT1 Muhteşem Kraliçe Yabancı Dizi Öğle
    13.58 TRT3 TRT-3 'e Geçiş Advertorial Öğle

    14.00 TRT3 TBMM-TV Advertorial Öğle
    14.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
    14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra

    14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra
    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    14.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle

    14.00 Kanal 7 İkbal'le Şifalı Yemekler Kadın Programı Öğle
    14.00 TV 8 Evrim Akın'la Uzman Avı Aktüalite Öğle
    14.05 Bloomberg HT Kobi Gündemi Ekonomi Öğle
    14.15 Discovery Miami Ink Belgesel Öğle

    14.15 Kanal D Aşk-ı Memnu (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.15 Star Papatyam Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.15 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.30 Yeşilçam Smart Hasret Acısı Yerli Sinema Öğleden Sonra

    14.30 D Çocuk Formula X Çizgi-Film Öğleden Sonra
    14.30 Bloomberg HT Akııllı Para Ekonomi Öğle
    14.40 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
    14.45 Animal Planet İskoçya Yabani Hayvanlara Yardım Derneği Belgesel Öğleden Sonra

    14.50 Samanyolu Kul Hakkı Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Benim Yemeğim Gibisi Yok! Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra

    15.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Bloomberg HT Reel Gündem Haberler Öğleden Sonra
    15.00 TV 8 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    15.05 TRT1 Doludizgin Yıllar Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.10 Discovery Mythbusters Belgesel Öğleden Sonra
    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra
    15.15 Kanaltürk Şaka Şaka Komedi-Kabare Öğleden Sonra

    15.20 Max Smart Smart Kültür Sanat Kültür Sanat Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Sait Gürsoy'la Başarıya Doğru Aktüalite Öğleden Sonra
    15.25 TRT HABER Söz Millette Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Yeşilçam Smart Bir Aşkın Bittiği Yer Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.30 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Öğleden Sonra
    15.30 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Öğleden Sonra
    15.40 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Öğleden Sonra
    15.45 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü

    15.50 D Çocuk Rupert ve Arkadaşları Çizgi-Film Öğleden Sonra
    16.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Öğleden Sonra

    16.00 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.00 24 3. Moderatör-Ahu Tanrıkulu Haberler Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Haber Havuzu Haberler Öğleden Sonra

    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Fox Dadı Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra

    16.05 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğleden Sonra
    16.15 Lig TV İ.B.Belediyespor-Beşiktaş Spor Programı Öğleden Sonra
    16.30 D Çocuk Çirkin Patito Çizgi-Film Akşam Üstü
    16.30 Bloomberg HT Son Saat Ekonomi Akşam Üstü

    16.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Akşam Üstü
    16.40 Cine-5 B-Daman Çizgi-Film Akşam Üstü
    16.45 Samanyolu Aile Mahkemesi Aktüalite Akşam Üstü
    16.45 Kanaltürk Patron Kim Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Animal Planet İngiltere'nin En Kötü Ev Hayvanları Belgesel Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Gergedanın Dönüşü Belgesel Akşam Üstü

    17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.00 Kanal 7 Hayat Hikayeleri Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 Tnt Bakugan Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.30 Bloomberg HT Günün Yorumu Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 D Çocuk Pet Pals Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.30 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 TRT1 Kim Bilecek Yarışma Akşam
    17.45 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Akşam

    18.00 TV 8 Gurur Yabancı Dizi Akşam
    18.00 N.Geographic Tehlikeli Yolculuklar Belgesel Akşam
    18.00 D Spor AEVL - FB - Ziraat Bankası (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Akşam

    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 D Çocuk Tracey Çizgi-Film Akşam
    18.00 Bloomberg HT Ana Haber Haberler Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam

    18.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Akşam
    18.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Akşam
    18.10 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam
    18.10 Lig TV Gaziantepspor-Galatasaray Spor Programı Akşam

    18.10 CNBC-E Doğru Tercih Eğitim Akşam
    18.15 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.25 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam
    18.30 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Akşam
    18.30 Tnt Judging Amy Yabancı Dizi Akşam
    18.40 Cine-5 Yılan Hikayesi Yerli Dizi Akşam

    18.40 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam
    18.45 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam
    18.50 Yeşilçam Smart Korkunç Şüphe Yerli Sinema Akşam
    18.55 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Akşam

    [​IMG]


    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Fox Belalı Baldız Yerli Dizi Prime-time
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 TRT3 Fransa-Meksika Maç Prime-time
    19.00 TV 8 Komedi Dükkanı Komedi-Kabare Prime-time

    19.00 E2 Ellen Show Eğlence Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 Max Smart Vay Anam Vay Yerli Dizi Akşam
    19.00 CNN-TÜRK Başarıya Doğru Eğitim Prime-time

    19.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    19.10 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya ile HT Gündem Aktüalite Prime-time
    19.10 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Prime-time
    19.15 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Prime-time

    19.20 CNBC-E Two And A Half Men Yabancı Dizi Prime-time
    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam
    19.30 NTV Sen Uyurken Aktüalite Prime-time
    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam

    19.30 Max Smart Aşk Her Yaşta Yerli Dizi Prime-time
    19.30 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time
    19.35 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time

    19.45 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Prime-time
    19.50 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Kanaltürk Zor Para Yabancı Sinema Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Prime-time

    20.00 Habertürk Habertürk Gündem Haberler Prime-time
    20.00 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    20.00 24 Demokrasi Arşivi Tartışma Prime-time

    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
    20.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 TRT1 Sakarya Fırat Yerli Dizi Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time
    20.00 E2 How I Meet Your Mother Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Yeşilçam Smart Toto Kralı Yerli Sinema Prime-time

    20.10 TRT HABER Akılda Kalan Aktüalite Prime-time
    20.15 CNN-TÜRK Sahil Günlüğü Aktüalite Prime-time
    20.30 D Çocuk Toopy ve Binoo Çizgi-Film Prime-time
    20.30 Fox Dört Düğün Bir Balayı Yarışma Prime-time

    20.30 Discovery Fabrikasyon Belgesel Prime-time
    20.45 Animal Planet Yaban yakınlaşmalar ? kurgusuz!: Umulmadık Kahramanlar Belgesel Prime-time
    20.45 CNN-TÜRK Yeşil Doğa:Güven İslamoğlu Gezi Prime-time
    20.50 TRT3 Almanya-Sırbistan Maç Prime-time

    21.00 N.Geographic Canavar Balık Belgesel Prime-time
    21.00 Cine-5 Çorap Söküğü Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 Lig TV İkiye Bir Spor Programı Prime-time
    21.00 NTV Tuncel Ve Dostları Sohbet Prime-time

    21.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Ne Oluyor? Tartışma Prime-time
    21.10 Yeşilçam Smart Antepli Yerli Sinema Prime-time
    21.15 TV 8 Aşk Gibi Bir Şey Yabancı Sinema Prime-time

    21.30 D Çocuk Formula X Çizgi-Film Prime-time
    21.45 Animal Planet İnsan Avı: Savananın Yırtıcıları Belgesel Prime-time
    21.45 Kanaltürk Suç Sanatı Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 TRT1 Birimiz İkimiz İçin Yarışma Prime-time

    21.50 Bloomberg HT HT Life Aktüalite Prime-time
    22.00 CNBC-E Mary'ı Yakalamak Yabancı Sinema Gece
    22.00 N.Geographic Balıkçılık Serüvenleri Belgesel Prime-time
    22.00 Discovery Mega Mühendislik Projeleri: Tek Kişilik Araçlar Belgesel Prime-time

    22.00 Habertürk Haber 22 Haberler Prime-time
    22.00 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    22.05 Habertürk Teke Tek Özel (Canlı) Tartışma Prime-time

    22.15 TRT HABER Büyük Takip Aktüalite Prime-time
    22.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Prime-time
    22.30 TRT3 Dünya Kupası Klip Spor Programı Prime-time
    22.30 Fox Fox On Ana Haber Haberler Prime-time

    22.30 Lig TV Futbol Gündemi Spor Programı Prime-time
    22.30 D Çocuk Ejder Avcıları Çizgi-Film Gece
    22.40 TRT3 Spor Deyince Spor Programı Prime-time
    22.45 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Prime-time

    23.00 Bloomberg HT Küresel Piyasalar Ekonomi Gece
    23.00 Fox Şifreler (Canlı) Tartışma Gece
    23.00 N.Geographic Canavar Balıklar Belgesel Gece
    23.00 TRT1 Kelebek Yerli Sinema Gece

    23.00 TRT HABER Ufuk Çizgisi Aktüalite Gece
    23.00 NTV NTV Soruyor (Canlı) Aktüalite Gece
    23.00 24 Moderatör Gece-Fuat Kozluklu Haberler Gece
    23.00 D Çocuk Kapanış Advertorial Gece

    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece
    23.00 Max Smart Zelihanın Gözleri Yerli Dizi Gece
    23.15 Cine-5 Regenesis Yabancı Dizi Gece
    23.15 TV 8 Kan ve Şarap Yabancı Sinema Gece

    23.15 Samanyolu Tek Türkiye Yerli Dizi Gece
    23.20 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 CNN-TÜRK Kürşat Başar’la Yaz Sohbetleri Sohbet Gece

    23.30 D Spor Haber Haberler Gece
    23.30 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Gece
    23.30 Tnt Low & Order Yabancı Dizi Gece
    23.45 Kanaltürk Ters Cephe (Canlı) Tartışma Gece

    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    00.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Gece Yarısı
    00.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Gece Yarısı

    00.00 E2 The Tudors Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 Max Smart Yangın Ayşe Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.30 Tnt House Yabancı Dizi Gece
    00.30 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Sinema Gece Yarısı

    01.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.20 Kanal 7 Haber Maratonu Haberler Gece Yarısı
    04.20 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş